Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 26077 times)
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kako ven iz razmerja
Reply #90 - 08.04.2004 at 18:00:46
 
en_bk wrote on 08.04.2004 at 14:37:34:
Daleč od oči, daleč od srca...je en star pregovor
Če stalno gledaš eno stvar, ti pa postane samoumevna, če te že ne začnejo boleti oči. Tko da, en prostor za dihanje potrebuješ.


Čaki mal,

Daleč od oči, daleč od srca.... pomeni, da se zadeva ohladi...

Če stalno gledaš eno stvar padeš v meditacijo....  Grin Grin Grin,

kjer dihanje postane globje, pravilnejše, zavedujoče.... in maš prostora kokr češ,...  Wink Wink Wink


P.S sej sem razumel, heca je premalo, pa ga dodajam tle na forum
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kako ven iz razmerja
Reply #91 - 08.04.2004 at 19:08:39
 
Gru Gru wrote on 08.04.2004 at 18:00:46:
Čaki mal,

Daleč od oči, daleč od srca.... pomeni, da se zadeva ohladi...

Če stalno gledaš eno stvar padeš v meditacijo....  Grin Grin Grin,

kjer dihanje postane globje, pravilnejše, zavedujoče.... in maš prostora kokr češ,...  Wink Wink Wink


P.S sej sem razumel, heca je premalo, pa ga dodajam tle na forum

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #92 - 08.04.2004 at 19:12:50
 
Smiley Key words:

en_bk wrote on 08.04.2004 at 09:25:15:
Mogoče posesivnost, pogled na vzgojo otrok, oklepanje vzorcev, kaj je moško in kaj žensko, spolnost...pravzaprav...vsako trdovratno prepričanje v en prav, ki se ne sklada s partnerjevim, nepripravljenost za spreminjanje, je lahko cokla, ki sčasoma pripelje do umiranja ljubezni. Razmerje je živ organizem, ki ga je potrebno negovati...kot vrtnico...skozi učenje, prilagajanje, spreminjanje, dajanje, prejemanje. Razmerje sta vedno dva in uspešno je, če sta zadovoljna oba in je odgovornost obeh.
Smiley


Thx,  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #93 - 09.04.2004 at 10:25:56
 
en_bk wrote on 08.04.2004 at 14:37:34:
Daleč od oči, daleč od srca...je en star pregovor



emmm ni ravno daleč od oči daleč od srca... pr men je blo in je daaaaaaleeeeč od oči, a še vedno zlo blizu srca.. bl pride v poštev to kar rose prav s kom pol mamo razmerje. samo če se v to začnemo spuščat, kdo sploh ma s kom razmerje (z realno osebo ali s predstavo o njej, kaj sploh je realno za koga, itd.  Roll Eyes) še večja zmeda nastane 8) ni pa nujno fizična izolacija tista.. sploh pa ne če bi kao rad zapustu razmerje tako kot je in ne osebe!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #94 - 09.04.2004 at 22:04:41
 
Quote:
ni pa nujno fizična izolacija tista.. sploh pa ne če bi kao rad zapustu razmerje tako kot je in ne osebe!!!


Smiley To pa ni retorično vprašanje. Khm. Blizu oči, blizu srca, izven razmerja. Ta struktura postane aspiracija v primeru, da čutimo razmerje kot obveznostno in dušečo vezavo.

Po moje je vse poleg ljubezni odvisno še od vibracijske kompatibilnosti, načina življenja obeh, temperamenta, drugih partnerjevih navez, odvisnosti itn. Ker, če si poleg ljubezni še kompatibilen na navedenih področjih, potem si sploh ne želiš ven iz razmerja, če pa nisi, pa imaš partnerja sicer lahko rad, ampak so prevelike razlike tiste, ki te energetsko/astralno dušijo, vežejo, bremenijo in utesnjujejo. To je ena mutacija. Ne vem.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #95 - 10.04.2004 at 16:47:11
 
ej sm se neki spomnla zdj k berem tole vse skp.. naše-vaše teorije o razmerju in vsem skupj... kako zlo do potankosti smo tole ze na vecih topicih kao razdelal, pa sm se spomnla, da naj bi biu lajf (in s tem ljubezn&razmerja) kao nekomplicirana, simpl zadeva, mi (ljudje nasploh) smo pa taki umetniki ratal, da smo vse skup zakompliciral bl kokr je sprva zgledalo, da se da Grin naj nam čestitam Grin
kje so tisti cajti k je blo kao dost se sam prašat 'a sm zadovoln/a, srečn/a, uglašen/a s partnerjm' -sej v bistvu na nek način (vsaj jz to tko dojemam Wink) je vso tole kompliciranje to... al se spet motim ???


LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kako ven iz razmerja
Reply #96 - 11.04.2004 at 19:44:11
 
Quote:
ej sm se neki spomnla zdj k berem tole vse skp.. naše-vaše teorije o razmerju in vsem skupj... kako zlo do potankosti smo tole ze na vecih topicih kao razdelal, pa sm se spomnla, da naj bi biu lajf (in s tem ljubezn&razmerja) kao nekomplicirana, simpl zadeva, mi (ljudje nasploh) smo pa taki umetniki ratal, da smo vse skup zakompliciral bl kokr je sprva zgledalo, da se da Grin naj nam čestitam Grin
kje so tisti cajti k je blo kao dost se sam prašat 'a sm zadovoln/a, srečn/a, uglašen/a s partnerjm' -sej v bistvu na nek način (vsaj jz to tko dojemam Wink) je vso tole kompliciranje to... al se spet motim ???


LP Kiss


Ja...a pa misliš, da je bilo drugače v tistih cajtih. Se ti zdi, da so bili odgovori takrat kaj drugačni? Misliš, da ni odgovor...recimo...sem zadovoljen /zadovoljna..tudi takrat pomenil vsakokrat nekaj drugega:...me ne tepe, torej sem zadovoljna...se napije samo dvakrat na teden, sem zadovoljna...mi včasih da, sem zadovoljen, mi včasih ne da, sem zadovoljen...in tako naprej v nedogled. Se ti res zdi, da včasih je pa to bilo to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #97 - 13.04.2004 at 11:40:33
 
en_bk wrote on 11.04.2004 at 19:44:11:
Ja...a pa misliš, da je bilo drugače v tistih cajtih. Se ti zdi, da so bili odgovori takrat kaj drugačni? Misliš, da ni odgovor...recimo...sem zadovoljen /zadovoljna..tudi takrat pomenil vsakokrat nekaj drugega:...me ne tepe, torej sem zadovoljna...se napije samo dvakrat na teden, sem zadovoljna...mi včasih da, sem zadovoljen, mi včasih ne da, sem zadovoljen...in tako naprej v nedogled. Se ti res zdi, da včasih je pa to bilo to?



em, bl sem mela v mislih to da je bil nekdo 'notranje' zadovoln.. ne pa to a me tepe/ne tepe, a mi da/ne da...
sej veš no... čeprav vsi okol tebe si mislijo-poglej ga tale je pa res happy, ma vse kar se spomneš, teb neki notr še kar manjka... a razumeš zdej? uh, ne znam razlozit... šibam jest, sm ze lacna mal

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kako ven iz razmerja
Reply #98 - 13.04.2004 at 12:26:56
 
Quote:
em, bl sem mela v mislih to da je bil nekdo 'notranje' zadovoln.. ne pa to a me tepe/ne tepe, a mi da/ne da...
sej veš no... čeprav vsi okol tebe si mislijo-poglej ga tale je pa res happy, ma vse kar se spomneš, teb neki notr še kar manjka... a razumeš zdej? uh, ne znam razlozit... šibam jest, sm ze lacna mal

LP

A da so bili včasih bolj "notranje" zadovoljni? A pa ni bila to mogoče vdanost v usodo, otopelost,....?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #99 - 13.04.2004 at 19:50:33
 
Ja, jst tut mislm, da je blo včasih pa dons notranje ne/zadovoljstvo pa zunanje ne/zadovoljstvo isto, kar je drugače pa je mogoče to, da imamo danes mogoče mal več pravice švigat z mislimi naokol, pa vse to prevrednotovati, pa tut dejansko izpeljat karkol se že pol odločmo. Mogoče so se spremenil tut kriteriji odločanja, pa splošna praksa, kdo ve, ali je vse to le višja stopnja svobode izražanja. Višja zavest. Univerzalni energetski premik k višjim čakram. Ja, tko bo. Problemi so isti, poti in rešitve so druge ...  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #100 - 14.04.2004 at 09:12:56
 
mah se mi zdi, da so vcas mel manjse 'zunanje' zahteve, pa so bli bl 'notranje' zadovoljni...
ampk sam moj skromn mnenje Wink
(sej poznaš uno od sosedove trave...)


LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #101 - 14.04.2004 at 09:20:07
 
Da je razmerje sta potrebna najmanj dva. Svoboden si lahko le, ko gre tadrug iz razmerja in to sprejmeš. Če greš ti, ga vzameš s sabo. 8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #102 - 14.04.2004 at 09:30:51
 
Quote:
Če greš ti, ga vzameš s sabo. 8)





???

Daj to malo razloži.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #103 - 14.04.2004 at 09:50:51
 
m wrote on 14.04.2004 at 09:30:51:
???

Daj to malo razloži.


I wish I could.






Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kako ven iz razmerja
Reply #104 - 14.04.2004 at 10:08:22
 
Quote:
Da je razmerje sta potrebna najmanj dva. Svoboden si lahko le, ko gre tadrug iz razmerja in to sprejmeš. Če greš ti, ga vzameš s sabo. 8)




Pravzaprav ga vedno vzameš s seboj...kot spomin, izkušnjo, ljubezen, grožnjo, prijatelja, očeta otrok....
Ena oblika razmerja ostane...vsaj še nekaj časa.
Idealno bi bilo, če bi se razšla brez nerazčiščenih stvari. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10