Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 27528 times)
exorcist
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #45 - 19.02.2004 at 15:33:38
 
en_bk wrote on 19.02.2004 at 14:31:02:
Zakaj /lepa...hm...pravzaprav vsa/ dekleta ljubijo barabe?

A bi blo možno tkole?

Samske:
Moška "baraba" je samozavesten in ima sloves mačota, ima denar, ima družben status (vsako stvar posebej, ali skupaj).
Lula se zaveda, da je on baraba, ampak ji gode fest, da se počuti več v mačovem objemu, da se denarno okoristi, da se povzpne na družbeni lestvici. Pol kao jokajo in se počutijo izrabljene mrbit, al pa tud ne, ampak to je pol.
Poročene tko al pa čist drgač:
Če vsak dan ješ šnicle, se ti zagraužajo. Če mož ženo zasipa z vsem lepim, ona pa njega ne, se ji zdi to samoumevno, pol tega ne vid več, pol pa se ji že sitn zdi in cepne kt zrela hruška. Pol pa spet mal joka, pa ji je žal mrbit, ker je to storila, al pa tud ne, ampak to je pol.
Če mož nje ne zasipa z vsem lepim, se počut nezadovoljeno, pa življenje ji polzi med prsti, pa cepne kt zrela hruška, k jo en tak barabon zapeca. Pol pa mal joka, pa ji je žal mrbit, ker tega ni nardila že prej, al pa tud ne, ampak to je pol.

Al pa je drgač čist.

en bk
Wink



Se strinjam, torej si zavestno in načrtno izbere barabo zaradi preračunljivosti. Torej, v končni fazi, dobijo to, kar si zaslužijo?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #46 - 19.02.2004 at 15:35:11
 
Grin
bp podobnost iz zgodbe je res zgolj slučajna,  Grin
da ne bi kdo mislil, da si delam reklamo Grin

je pa res, da sem imel neke celo življenjske sanje, še iz časa Napoleona Bonaparta, kjer sem bil kao njegov sorodnik in v katerih je mnogo deklet in dam hudo padalo name, hvala Bogu, da nisem v tem življenju tako luštkan, kot v onih iz sanj, da imam pred njimi mir Grin.

imam pa enega macho znanca, ki se rad pohvali, da je nanj padlo že več kot tisoč punc in da bo on napisal o tem knjigo,
ki da bo best seller in ena od mojih znank, ki je bila v postelji z njim, mi je rekla, da se je od vseh njenih moških, nihče od znotraj tako dotaknil kot se je on.
Je pa trenutno na žalost v celibatu, tako da ne morem nobeni zainteresirani posredovati njegov naslov. Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #47 - 19.02.2004 at 15:37:40
 
Lilith wrote on 19.02.2004 at 15:23:36:
Sicer pa mi je moj dober prijatelj Merlin že takrat, ko sem zgodbo objavila tle na forumu, prerokoval, da me bo kdo na ta račun najverjetneje prizadel.
Merlinček, če to bereš, res si moder. Smiley Upam, da bo z leti kaj te modrosti prešlo tudi name.


Meni se pa prav fajn zdi, da si napisala tisto zgodbico. Naj ti zdaj tale izkušnja, ko jo drugi valjajo naokoli po lastnem blatu, ne pokvari dneva in povzroči, da ne bi kdaj še kaj podobnega napisala. Saj veš, avtor vedno največ sliši slabe stvari o svojem delu, zato ker tisti, ki jim je njegovo delo všeč, ne čutijo potrebe, da bi to na glas povedali.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #48 - 19.02.2004 at 15:41:27
 
Quote:
Res zanimivo. Ker še vedno tako trdim, in ne vem, kaj se je potemtakem spremenilo v tvojem dojemanju.  Smiley


nič se ni spremenilo v mojem dojemanju...

za moje pojme je lepota še zmeraj v očeh opazovalca, pa če se subjekt še tako sovraži ali sprejema, zato v opazovalčevih očeh ni nič lepši in nič grši

najine perspektive so različne  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #49 - 19.02.2004 at 15:43:56
 
Barabe, film Mirana Zupanic, se da pogledat tudi na internetni strani RTVS na naslovu

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=ava&c_menu=7

oz.

rtsp://helix.rtvslo.si:554/ava/8/10/6/858100.rm

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #50 - 19.02.2004 at 15:44:28
 
stoychi wrote on 19.02.2004 at 15:35:11:
Grin
bp podobnost iz zgodbe je res zgolj slučajna,  Grin


imam pa enega macho znanca, ki se rad pohvali, da je nanj padlo že več kot tisoč punc in da bo on napisal o tem knjigo,
ki da bo best seller in ena od mojih znank, ki je bila v postelji z njim, mi je rekla, da se je od vseh njenih moških, nihče od znotraj tako dotaknil kot se je on.
Je pa trenutno na žalost v celibatu, tako da ne morem nobeni zainteresirani posredovati njegov naslov. Grin



.. Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

daj prosim svojega znanca vprašaj, če se spomni skalpa 638?

..tudi jaz poznam tipe, ki imajo tudi do 100+ črtic in ženske, ki so imele čast spati z njimi jih v družbi zelo pohvalijo ... na 4 oči pa  Grin  Grin  Grin  Grin

...veš samoljubje žensk je full prizadeto, če niso sposobne uživat z nekom, ki je do užitka pripravil 999 žensk ... so čist abnormalne ... in zato image dobrega crappity smackerja oglašujejo naprej ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #51 - 19.02.2004 at 15:45:13
 
stoychi wrote on 19.02.2004 at 15:16:49:
Smiley
exo, najprej moraš sebe vprašat, ali to res potrebuješ, ker če si že visoko razvita duša, potem možno, da tega sploh ne rabiš, če pa že rabiš, pa imaš vsa potrebna znanja že znotraj sebe in ne rabiš nikogar, da b te kaj učil. Grin


Jaz tega ne rabim, da bi imel probleme zaradi tega. Nič pa nimam proti, če že je, v kolikor me izpolnjuje in dopolnjuje še v ostalih duhovnih aspektih. Torej, v končni fazi, mi je vseeno, pač, kako se življenje odvije, tako ga živim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #52 - 19.02.2004 at 15:48:21
 
sinjeoka wrote on 19.02.2004 at 15:41:27:
za moje pojme je lepota še zmeraj v očeh opazovalca, pa če se subjekt še tako sovraži ali sprejema, zato v opazovalčevih očeh ni nič lepši in nič grši

kaj bos pol nardila glede svoje ocitno neizpolnjene tako zeljene ljubezni? prenehala verjet vanjo, al priznala, da je ni mogoce kontrolirat, ampak se ji le predat, podredit?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #53 - 19.02.2004 at 15:50:07
 
Quote:
kaj bos pol nardila glede svoje ocitno neizpolnjene tako zeljene ljubezni? prenehala verjet vanjo, al priznala, da je ni mogoce kontrolirat, ampak se ji le predat, podredit?



Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

psa si kupit
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #54 - 19.02.2004 at 15:52:09
 
sinjeoka wrote on 19.02.2004 at 15:50:07:
psa si kupit

se mi je zdel ja. najdt nekaj kar lahko kontroliras, se it "pozeljenje" namesto ljubezni (sluzenja). ne se pol prevec cudit (oz. jezit na druge), ce se ti stalno isti vzorc (neizpolnjenosti) ponavlja.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #55 - 19.02.2004 at 15:54:48
 
Quote:
se mi je zdel ja. najdt nekaj kar lahko kontroliras, se it "pozeljenje" namesto ljubezni (sluzenja). ne se pol prevec cudit (oz. jezit na druge), ce se ti stalno isti vzorc (neizpolnjenosti) ponavlja.

Hari bol.


a ti res misliš, da se psa da kontrolirat?

ga očitno še nisi imel? Tudi psi imajo svojo voljo... in jo znajo zelo uspešno uveljavlajat
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #56 - 19.02.2004 at 17:01:00
 
Smiley
kakorkoli že, glede lepih deklet in barab:
angleški pregovor pravi
the same birds fly together,
ali po domače iste sorte tiči skupaj letajo,
kar pomeni, da itak vsi svoji pašejo k svojim
in si delijo svoje izkušnje,
tako, da je kar se lepih deklet in barab tiče,
vedno vse v najlepšem redu. Grin

glede psov pa takole, moja bivša psička mešanka se je enemu sosedovemu psu lepo nastavila, da sta potem enkrat pozneje družno oklala eno nemško ovčarko, s katero je moja psička imela še neporavnane račune,
ja pri psih je tako, da gospodarji mislijo, da so njihovi lastniki, psi pa ravno obratno, kar se dostikrat lahko lepo vidi na pasjih sprehodih.  Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #57 - 19.02.2004 at 17:34:20
 
Quote:
Barabe, film Mirana Zupanic, se da pogledat tudi na internetni strani RTVS na naslovu

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=ava&c_menu=7

oz.

rtsp://helix.rtvslo.si:554/ava/8/10/6/858100.rm

lp bp


Smiley Smiley Smiley
Zgleda, da ni naključje, da je to meni najljubši slovenski film.
Smiley Smiley Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #58 - 19.02.2004 at 19:17:34
 
stoychi wrote on 19.02.2004 at 17:01:00:
Smiley
kakorkoli že, glede lepih deklet in barab:
angleški pregovor pravi
the same birds fly together,
ali po domače iste sorte tiči skupaj letajo,
kar pomeni, da itak vsi svoji pašejo k svojim
in si delijo svoje izkušnje,
tako, da je kar se lepih deklet in barab tiče,
vedno vse v najlepšem redu. Grin




No za lepa dekleta smo slišali, da gredo nekoč z nekom ki je star in pošten  Grin, pa da vidimo kam gredo postarane barabe  Grin  Grin  Grin
Nič ni večno in tudi dolce vita terja svoj davek ... pa tudi dekleta s časoma takega frajerja spregledajo ...

Lahko ti povem primer svojega bivšega tipa ... našel si je žensko, ki je pravi zmaj ... zjutraj se v službo peljeta skupaj, delata v istem podjetju, se iz službe odpeljeta skupaj, sme imeti prijatelje, ki jih ona dovoli, 1x na leto ga pusti ven in to takrat, ko ima ona novoletno srečanje bivših sošolcev...

Ženska ni ne lepa, ne izobražena ... bi rekla da brez hm lastne identitete ... če me nekako razumeš ...

quote author=stojchi link=board=prijateljstvo;num=1075651608;start=45#56 date=02/19/04 at 17:01:00] Smiley




glede psov pa takole, moja bivša psička mešanka se je enemu sosedovemu psu lepo nastavila, da sta potem enkrat pozneje družno oklala eno nemško ovčarko, s katero je moja psička imela še neporavnane račune,
ja pri psih je tako, da gospodarji mislijo, da so njihovi lastniki, psi pa ravno obratno, kar se dostikrat lahko lepo vidi na pasjih sprehodih.  Grin
[/quote]

zanimivo ...

pravijo kakršen pes takšen lastnik ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #59 - 19.02.2004 at 19:57:08
 
X wrote on 19.02.2004 at 15:37:40:
Naj ti zdaj tale izkušnja, ko jo drugi valjajo naokoli po lastnem blatu, ne pokvari dneva in povzroči, da ne bi kdaj še kaj podobnega napisala.


Kako to msiliš, da v "prenesenem" pomenu Lilith valjam(o) po blatu? To je bil prej kompliment, če sem rekel atraktivna dekleta ljubijo barabe. Torej je zgodba podobna o lepotici in zveri, v katerem primeru, pa sta bila oba dobra, če si gledal te epizode. Sploh pa se ta tema ne nanaša nanjo, niti je nihče ni žalil? Niti ne obsojam tega človeka, ki ga imenujemo simbolično "baraba", ker ga nihče ne pozna. Torej ta tema nima nobene povezave z Lilith in njenim fantom, me je zgolj asociiralo, da sem načel ta topik, da ugotavljamo, če je kaj resnice v tem, nikakor pa ne gre za neko posploševanje z vpletanjem forumskih oseb. Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7