Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 27435 times)
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #90 - 27.09.2004 at 14:16:16
 
Quote:
Reci. 8)


Me zanima če ti razumeš to kar citiraš  ???
Misel namreč nima ne repa ne glave.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #91 - 27.09.2004 at 14:19:29
 
vida wrote on 27.09.2004 at 14:16:16:
Me zanima če ti razumeš to kar citiraš  ???
Misel namreč nima ne repa ne glave.


Prej sem. Zdaj pa trenutno ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #92 - 27.09.2004 at 14:44:41
 
Quote:
Prej sem. Zdaj pa trenutno ne.


aha, za trenutni učinek se gre ...  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #93 - 28.09.2004 at 07:49:09
 
Angel wrote on 27.09.2004 at 07:29:58:
jaz osebno pa imam rada moške s preteklostjo in ženske s prihodnostjo.
je uredu imeti moškega, ki je imel kar nekaj žensk, je vsaj bolj izkušen in dojemljiv. ženske s preteklostjo pa ne bi imela, so mal zmatrane in obrabljene.



Ojej, to je pa prvič, da sem naletela na tako zelo zmatranega in obrabljenega angela.
Hudo. Sad
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #94 - 28.09.2004 at 08:25:48
 
Lilith wrote on 28.09.2004 at 07:49:09:
Ojej, to je pa prvič, da sem naletela na tako zelo zmatranega in obrabljenega angela.
Hudo. Sad


Temu bi jaz rekel, da je Angel nekakšen kvizling ženskega spola.  Roll Eyes Undecided
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #95 - 28.09.2004 at 08:49:54
 
Quote:
Temu bi jaz rekel, da je Angel nekakšen kvizling ženskega spola.  Roll Eyes Undecided


...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #96 - 28.09.2004 at 09:10:59
 
kakor želite. <zmatrani angel?> a ja.
sinjeoka, premal bereš moje poste. odkrito povedano me ne razumeš.
moški s preteklostjo je laver, ki je imel dovolj žensk, zmatrani angel že ve, le ti še ne.
Kvizling ženskega spola Iga pa nisem. se ti le zdi.
mi se ne da pisat neke zagovore, sej izrazim le svoje osebno mnenje, ki me baš boli, če se z vajinim ne ujema. sem pisala doskrat o ljubezni in medčloveškimi odnosih, pa ne bom za vaju pisala še enkrat, ker se mi tud da ne. osebno stališče je pa samo moje.
na temo lepih deklet lahko napišem samo to, da vem kako rade imajo barabe. poznam primere.

pa dalje.
vsakodnevno poslušam usode ljudi, ki so identične. erotofobija jih daje. strah pred ljubeznijo in spolnostjo. kar bojijo se zvez takih bolj resnih. lahko se ozremo vse taj do Prešerna, pa bomo odkril, da se zgodovina ponavlja. tudi on je bil erotofob, ker je platonsko ljubil Julijo, dol dajal pa uno kelnarco Jezerškovo in ji naredil še otroke.
kaj mislite. komu je lažje? zaljubljencu, ki slepo verjame ljubljeni osebi ali pa platonsko zagledanemu erotrofobu, ki se boji povedat pravo ljubezen tudi s spolnostjo. tak le kompenzira drugje svojo spolno slo.
me zanima kaj si mislite o tem, čeprav ni to tema pisarij pod tem naslovom.
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #97 - 28.09.2004 at 09:19:32
 
Angel wrote on 28.09.2004 at 09:10:59:
kaj mislite. komu je lažje? zaljubljencu, ki slepo verjame ljubljeni osebi ali pa platonsko zagledanemu erotrofobu, ki se boji povedat pravo ljubezen tudi s spolnostjo. tak le kompenzira drugje svojo spolno slo.
me zanima kaj si mislite o tem, čeprav ni to tema pisarij pod tem naslovom.


Si me spomnila na eno zelo nazorno spisano različico ljubezni Shirley Mclaine do dveh moških v knjigi Camino. Eden kot njen seksualni partner, s katerim zaradi njegovih ambicij (ali strahopetnosti) ni bilo moč ustvariti kaj več kot to in drug, kot njena duša dvojčica.

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #98 - 28.09.2004 at 09:35:49
 
Angel wrote on 28.09.2004 at 09:10:59:
sinjeoka, premal bereš moje poste. odkrito povedano me ne razumeš.
moški s preteklostjo je laver, ki je imel dovolj žensk, zmatrani angel že ve, le ti še ne.



to pa sploh ni res, tvoje poste kar preberem in se čudim kaj ti dogaja ...

kar se pa dobrih laverjev tiče pa to ... se definitivno strinjam, da dober laver ali laverka morata imeti tudi preteklost ... toda število spolnih partnerjev ni merilo za kakovost, prej obratno
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #99 - 28.09.2004 at 10:04:22
 
erotrofobija.
gremo dalje. vsak laver je mamljiv dokler ne postane direktno udomačen. dolkler ga videm samo dve uri na dan, na nekem randiju, pa naj bo to kino, večerja, gledališče, koncert. takoj pa, ko se zbaše pod moje krilo in kar naenkrat želi preživeti dopust z menoj, skupni vikend, me stiska v grlu. to je erotrofobija. srah pred spolnostjo, ki bo vsakdanjost postala. in naenkrat se njegova zobna krtčka znajde ob moji; zjutraj ne zapusti več postelje, ampak ostane pri meni na zajtrku ali kosilu. mene pa stiska za vrat, ker se počutim ujeto, dobesedno me zvija.....aaaa
no in? ta isti moški je platonsko zaljubljen kr u eno, mene pa samo dol daje.
kaj zdej. mi lahko napišete kako naj se znebim te barabe? tega erotrfoba?
osebe so namišlene, pišem v prvi osebi ednine, čeprav se to ne dogaja meni, da ne boste spet kej zbrkal. kaj zdej?
lp
Anđi
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #100 - 30.09.2004 at 12:55:58
 
izbori si čas samo zase...meditiraj ... poglej se... in boš videla kaj si dejansko želiš... itak da ne samo seks... itak pa tudi ne princa na belem konju ... razen če si nekje v oblakih - pilotka po poklicu...  Smiley

velika možnost je, da jebač tvojih nimfo scen  ne bo sprejel z navdušenjem...ker je mislil da je v pravi zvezi... da je ujel levinjo primerno za daljši čas...  ti pa se greš čebelico majo, ki leti leti, kamorkoli se ji zdi... torej od "cveta"  do "cveta"

torej izbor si čas samo zase...meditiraj...poglej se... in se odloči... a boš čebelca s krili al boš levinja z levom

torej kaj je tistov kar te tišči...zakaj te tišči, kaj se da narediti glede tega... a ti je kul da te tišči... kako to da se v zvezi počutiš ujeta (kakšne prednosti ima "svoboda) kaj bi pridobila, če se ne bi počutila več ujete...
...namreč  vse se dogaja v tvoji glavi... in en izmed možnih razlogov je lahko tudi, kako si ti dojela svoje starše... a sta ti dajala zgleden primer dveh življenskih partnerjev al ne... vzorec sta ti predala... si pa itak za eno stopničko na višji ravni (vsaka generacija je) in zdej želiš te karmične vzorce spucat... preko lajfa... da se tudi  kj naučit iz tega in to je prek meditacije... ugotovit kaj te tišči, zakaj... kaj je druga stvar ko pomisliš da te tišči zveza... kaj bi temu še lahko dodala...

torej analiziraj vse skupaj... in na koncu še eno vprašanje... Ali obstaja možnost da bi bila svobodna (si izborila čas samo zase) in bila istočasno v dolgoletni zvezi)... Kaj bi lahko naredila že sedaj da bi se to lahko uresničilo...
Ali se lahko odločiš za kakšno spremembo v mišljenju svobode?

to naj bi se vprašala čebelica maja, ki jo navajaš kot 1.os.edn.
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #101 - 30.09.2004 at 13:34:34
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7