Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 20250 times)
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nivo energije
Reply #45 - 08.07.2004 at 14:32:32
 
Quote:
Bi pa blo zanimivo najti pot, kako doseči to, da si zakoreninjen globoko v sebi. Meni je to še zmeraj blo prehodnega značaja.

jz predlagam tole pot, ki je opisana tukaj : http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=vera;action=display;num=108185289...

seveda pa bomo vero v uspesnost in ucinkovitost te poti dobil sele takrat, ko bomo imel moznost pridt direktno v stik z osebami, ki to iskreno prakticirajo.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Nivo energije
Reply #46 - 08.07.2004 at 14:40:23
 
Men se zdi, da je naslov Zdaj, sam evo, zdej pa nisem več zihr Roll Eyes

Sem si naredla izpiske sam iz stvari, ki so se mi zdele take, da jih bom zihr (ne)namerno pozabila, pa sem celo poglavje o telesu spustila, je pa noter drugače.

O tem, kako se zakoreninit pravi še:

Čim več zavesti vnesemo v telo, tem močnejši je naš imunski sistem. Večina bolezni se vtihotapi v nas, kadar nismo zavestno navzoči v telesu.
Kadar ste nekaj minut prosti, še zlasti zvečer, preden zaspite in zjutraj preden vstanete, »preplavite« svoje telo z zavestjo. Kadar težko navežete stik z notranjim telesom, ponavadi pomaga, če se osredotočimo na svoje dihanje.


tale mi je bla pa sploh ušeč:

Ženska lažje občuti svoje telo in v njem živi, zato je bližje Bogu in potemtakem tudi razsvetljenju, kakor moški.


Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nivo energije
Reply #47 - 12.07.2004 at 12:04:16
 
prvi korak pr spoznavanju Boga, Sri Krishne (Vse-privlacni) in sebe je ta, da spoznas, da nisi to telo, ampak da si spiritualna dusa, ki prebiva znotraj telesa. ta spiritualna dusa se stalno seli iz enega telesa v drugega glede na njene prejsne aktivnosti in ob tem stalno trpi trpljenje ob rojstvu, smrti, bolezni in ostarelosti. spiritualna dusa je po naravi vecni sluga Sri Krishne in ko postane Njemu nenaklonjena se zacnejo vsi problemi. ampak ce se po milosti duhovnega ucitelja, svetnikov, svetih spisov in Sri Krishne, individualna spiritualna dusa vsaj malo zave svoje izvorne narave bo svoj um, svoje telo in vse kar "ima" uporabljala za sluzenje Bogu, Sri Krishni in se na ta nacin za vedno osvobodila vseh nadlog in dosegla vecno izpolnjenost v ljubezni do Boga in njegovih intimnih druzabnikov.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Nivo energije
Reply #48 - 12.07.2004 at 14:40:21
 
Obstajata knjigi Sedaj in ZDaj!, ta katero citira Devi.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
bor
1
*
Offline

What use is a belief if
you have no faith in
it.
Posts: 13
Ljubljana
Gender: male
Re: Nivo energije
Reply #49 - 23.08.2004 at 06:36:49
 
helou

berem neki za nazaj... do naprej se nism prsou... pa me je tvoj post prtegnu.

a se da resevat tudi v sanjah?

se pravi, da ni ego vsega kriv.. temvec narobe naklonjena dusa? kako pa postane narobe naklonjena?

a je lahko vec naddus? recimo 'slaba' in 'dobra'?

prodal-a je duso za ... nekaj materialnega, zeljo, etc... (namesto, da bi za boga...) - ce prav razumem.

verjamem, da 'zadeva' verjetno sploh ni komplicirana!?
saj, ce lahko eno, alhko tudi drugo... pac kakor se kdo odloci a ne? a mas ti izkusnje? recimo, da si probou saltat bit naklonjen in bit nenaklonjen?
a se ti je to zgodilo spontano? ali je lahko neko zivljenje povsem brez nenaklonjenosti?

Torej predvidevam, da je nasa karma postati naklonjen v celoti?

Quote:
devi, kokr sem uspel razbrat si kle izpostavla dva problema. en je od kje energija prhaja, drug pa je zakaj je pr nekaterih zablokirana (utrujenost, nezadovoljstvo...) ce smem, je tuki spodi tud moje mnenje glede tega, bazirano seveda na naukih vedske literature in realiziranih svetnikov.

1 problem :

najprej ilustracija : mas les, zelezo in ogenj. ogenj lahko zakuri zelezo, ker ima v sebi to moc. zelezo samo po sebi ne more zakurt lesa ker v sebi nima te moci. ampak ce je zelezo dalj casa v tesnem kontaktu z ognjem od njega prevzame, si sposodi moc kurjenja in lahko tudi tako razbeljeno zelezo zakuri les. torej moc kurjenja zeleza je vedno odvisna od ognja.

na podobn nacin : mas Nadduso (Bog, spirit), mas duso (spirit), mas subtilno materialno telo (zmotni-ego, um, inteligenca) in grobo materialno telo (zemlja, voda, zrak, ...)

Naddusa/Bog in individualna dusa sta eno v tem, da sta v izvoru spirit in nista pogojena z materijo. ce je individualna dusa nenaklonjena Naddusi ta postane pogojena z materijo v obliki subtilnega in grobega materialnega telesa, torej se z njima zmotno poistoveca in ob tem trpi.

grobo materialno telo je odvisno, ne more delovat brez subtilnega. subtilno je odvisno od individualne duse. individualna dusa pa je odvisna od Nadduse, tko kot je soncni zarek odvisen od Sonca. izvor vse energije/delovanja prihaja od Nadduse/Boga in individualna dusa prevzame, si sposodi (kot sem ti zgori pisu z ognjem, lesom, zelezom) moznost delovanja od Nadduse. ce to energijo uporablja nazaj za sluzenje Naddusi vecno obstaja pomirjena in ekstaticno izpolnjena. ce to svojo energijo/delovanje nepravilno uporabi (za svoje neodvisno uzivanje) je takoj pogojena z materijo. iz take pogojene individualne duse se energija/moznost delovanja prenese najprej na subtilno in iz subtilnega na grobo materialno telo.

2 problem :

prva in osnovna blokada energije (in s tem nezadovoljstva) se zgodi pr narobe izrabljeni svobodni volji individualne duse ko se obrne stran od Nadduse/Boga. vse ostale kasnejse blokade so posledica te prve blokade.

moj predlog je, da za odpravo prve blokade energije zacnes kultivirat naklonjen odnos do Nadduse/Boga pod vodtsvom nekoga, ki je v tem ekspert. drug predlog, za odpravljanje blokad, ki so bolj relativne narave (grobo&subtilno telo) pa mas dandanes dostopnih velik raznoraznih ucinkovitih vaj npr. joga (asane, pranayama...), chi gong, tai chi, sprehodi, tek...

obenem pa se mors zavedat, da tud ce bos odpravla vse blokade, ki so v povezavi z subtilnim in grobim materialnim telesom in bos mela ful energije se zmeri ne mors bit notranje izpolnjena, ce te energije ne uporabis tudi za direktno sluzenje Bogu, torej odpravljanje osnovne blokade.

Back to top
 
 
IP Logged
 
bor
1
*
Offline

What use is a belief if
you have no faith in
it.
Posts: 13
Ljubljana
Gender: male
Re: Nivo energije
Reply #50 - 23.08.2004 at 06:42:41
 
kaj je to sluzenje?
kako ves da sluzis?

mar ni ... da ce sprasujem nisem naklonjen, ce vem (potem ne rabim sprasevat) pa sem naklonjen?
torej, ce vesm sem v stiku z visjim jazom, ce ne pac nisem. a je tko?
ali lahko recemo, da ce smo naklonjeni smo v stiku z visjim jazom, zivimo notranje bitje; ce nismo naklonjeni pa smo v kroznici v egu?
-----------------
Quote:
devi, nekoc je obstajal nek "inteligenten" moz, ki je imel kokos. in pol ji je nekoc kr na lepem odrezal glavo. zakaj? ker je prisel do "inteligentnega" zakljucka, da mu glava dela le stroske s hranjenem, zadnji konec pa le dobicek z jajci. najbrz ni potrebno razlagat kako mu je kasneje biznis laufu.

prosim se enkrat preberi v celoti text, ki sem ga napisal :


(proces = kultiviranje naklonjenega sluzenja individualne duse Naddusi/Bogu...)
"vse" je tuki notr misljeno na ta proces.

trenutek sedanjosti "tu in zdaj", kot ga veliko oseb na tem forumu opisuje in propagira ni ciz isto o cemer sem jaz pisal. bodi bolj pozorna.

vode v puscavski fatamorgani se ti ne splaca brezglavo iskat. prav tako se ti ne splaca upat na "kingdom of God without God... without service to God."  Wink

(kingdom of God = vecni mir, zadovoljstvo, izpolnjenost...)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nivo energije
Reply #51 - 23.08.2004 at 08:58:49
 
Quote:
kaj je to sluzenje?

sluzenje je delanje dobro objektu tvojega sluzenja. sluzenje je ko ugodis interesu objektu tvojega sluzenja.

Quote:
kako ves da sluzis?

ko si zelis in tudi delas dobro objektu tvojega sluzenja, takrat sluzis.

Quote:
mar ni ... da ce sprasujem nisem naklonjen, ce vem (potem ne rabim sprasevat) pa sem naklonjen?
torej, ce vesm sem v stiku z visjim jazom, ce ne pac nisem. a je tko?

tega nisem dojel kaj si hotu povedat ali vprasat, tko da ce si lahko bolj jasen.

Quote:
ali lahko recemo, da ce smo naklonjeni smo v stiku z visjim jazom, zivimo notranje bitje; ce nismo naklonjeni pa smo v kroznici v egu?

ce smo naklonjeni Bogu (izvoru vsega in tudi pravega-nas/visji jaz) pol zivimo iz visjega jaza v odnosu do Boga.

visji jaz (mi), kot enota zavesti z relativno svobodno voljo se lahko odloci naklonjeno sluzit Bogu (izvoru visjega jaza) ali pa ne. ce se odloci bit nenaklonjen Bogu ga prekrije Bozja iluzorna energija Maya in takrat se zacne zmotno-poistovecat z materijo in trpi trojne nadloge materialne eksistence. temu zmotnemu-poistovecanju nekateri pravijo tudi ego oz. identiteta. to zmotno identiteto ali ego se da odstrant tko, da sprejmemo naso vecno identiteto/ego v naklonjenem odnosu do Boga.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nivo energije
Reply #52 - 23.08.2004 at 09:28:41
 
Quote:
a se da resevat tudi v sanjah?

ce naklonjeno sanjas o Bogu se da tud tam resvat.

Quote:
se pravi, da ni ego vsega kriv.. temvec narobe naklonjena dusa? kako pa postane narobe naklonjena?

ko je individualna dusa (enota ciste zavesti) nenaklonjena svojem izvoru Naddusi (Bogu) jo prekrije materija oz. zmotni-ego. torej je zmotni-ego posledica nenaklonjenosti. vzrok vseh problemov je zmotni-ego. vzrok zmotnega ega pa je nenaklonjenost Bogu. se prav ce hocmo odstrant trpljenje in dosezt zadovoljstvo mormo gojit naklonjenost Bogu pod vodstvom tistih, ki ga imajo prirojenega in spontanega, tj. pod vodstvom realiziranih svetnikov.

Quote:
a je lahko vec naddus? recimo 'slaba' in 'dobra'?

Naddusa ali Bog ali Absolutna resnica je Ena. drgac bi blo nesmiselno rect Absolutna.

Quote:
prodal-a je duso za ... nekaj materialnega, zeljo, etc... (namesto, da bi za boga...) - ce prav razumem.

ja. prodala za nekaj sebicnega.

Quote:
verjamem, da 'zadeva' verjetno sploh ni komplicirana!?
saj, ce lahko eno, alhko tudi drugo... pac kakor se kdo odloci a ne? a mas ti izkusnje? recimo, da si probou saltat bit naklonjen in bit nenaklonjen?
a se ti je to zgodilo spontano? ali je lahko neko zivljenje povsem brez nenaklonjenosti?

najprej mors pridt v kontakt z osebo ali naukom, ki govori o teh stvareh in pol prakticiras in pol izkusas.

Quote:
Torej predvidevam, da je nasa karma postati naklonjen v celoti?

karma pomen aktivnost. in ker smo mi po naravi vecno aktivni se aktivnosti ne da ustavt. lohk jo sam na razlicne konce kanaliziramo/usmerjamo. le ce se vkljucmo v naklonjeno sluzenje Bogu pol smo lahko popolnoma mirni in trajno izpolnjeni.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nivo energije
Reply #53 - 23.08.2004 at 10:05:39
 
Madan Gopal Das wrote on 23.08.2004 at 08:58:49:
visji jaz (mi), kot enota zavesti z relativno svobodno voljo se lahko odloci naklonjeno sluzit Bogu (izvoru visjega jaza) ali pa ne. ce se odloci bit nenaklonjen Bogu ga prekrije Bozja iluzorna energija Maya in takrat se zacne zmotno-poistovecat z materijo in trpi trojne nadloge materialne eksistence. temu zmotnemu-poistovecanju nekateri pravijo tudi ego oz. identiteta. to zmotno identiteto ali ego se da odstrant tko, da sprejmemo naso vecno identiteto/ego v naklonjenem odnosu do Boga.

Hari bol.

dej, te prosim arjan, najd kakšno drugo besedo za ego/osebnost/identiteto višjega jaza
za moje pojme je to čist druga kvaliteta tega zgornjega (človekovega) ... provzaprov ... ne več kvantiteta ampak kvaliteta ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nivo energije
Reply #54 - 23.08.2004 at 10:10:18
 
gape wrote on 23.08.2004 at 10:05:39:
dej, te prosim arjan, najd kakšno drugo besedo za ego/osebnost/identiteto višjega jaza
za moje pojme je to čist druga kvaliteta tega zgornjega (človekovega) ... provzaprov ... ne več kvantiteta ampak kvaliteta ...

veckrat sem ze napisu, da je med pravimi-nami in materijo s katero se pod vplivom iluzije zmotno-poistovecamo kategoricna razlika, oz. v kvaliteti ce hoces.

zakaj uporabljam besedo ego ali identiteta ko govorim o vijsem/pravem jazu? zarad tega ker nocem, da bi si ljudje napacno predstavljal, da smo pravi-mi v koncni fazi nekaj neosebnega oz. brez oblike, misli, zelja, aktivnosti itd.

Hari bol.


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nivo energije
Reply #55 - 23.08.2004 at 10:14:11
 
Madan Gopal Das wrote on 23.08.2004 at 10:10:18:
veckrat sem ze napisu, da je med pravimi-nami in materijo s katero se pod vplivom iluzije zmotno-poistovecamo kategoricna razlika, oz. v kvaliteti ce hoces.

zakaj uporabljam besedo ego ali identiteta ko govorim o vijsem/pravem jazu? zarad tega ker nocem, da bi si ljudje napacno predstavljal, da smo pravi-mi v koncni fazi nekaj neosebnega oz. brez oblike, misli, zelja, aktivnosti itd.

Hari bol.



zakaj ne bi hotu tega?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Nivo energije
Reply #56 - 23.08.2004 at 10:24:00
 
gape wrote on 23.08.2004 at 10:14:11:
zakaj ne bi hotu tega?

ker je impersonalizem neki zelo skodljivga za pravega-nas.

v grobem mamo lahko tri vloge. lahko delujemo v materiji in stalno trpimo. lahko ne-delujemo oz. navidezno ustavmo kakrsnokoli identiteto/ego in obstajamo samo zato da obstajamo (ne-trpimo), ali pa lahko delujemo v spiritualni sferi, s spiritualno identiteto/egom, tj. sluzimo Boga v vecni izpolnjenosti.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bor
1
*
Offline

What use is a belief if
you have no faith in
it.
Posts: 13
Ljubljana
Gender: male
Re: Nivo energije
Reply #57 - 23.08.2004 at 17:39:49
 
kaj pa naredi-kaj je vzork, da nekdo postane nenaklonjen bogu? njegova odlocitev, ki prihaja iz? ega?  ker ce iz ega, potem verjetno ni mogoce, da bi bil ego le rezultat nenaklonjenosti bogu, pa ceprav se slisi logicno in razumljivo nekako. torej je se vedno nekaj vec, oz. verjetno nasa odlocitev, ki nima veze z egom ali ???

koliko ljudi je po tvoje v vecini naklonjenih bogu?
ali potemtakem pomeni, da je nenaklonjenost bogu crno?
obratno od belega, ce locujem?
ali je odlocitev biti nanklonjen naddusi - lahko tudi naklonjenost ali beli ali crni naddusi?
ali imajo crne sile kakrsnokoli povezavo z nadusami? ali pa so povsem zlite v materialno?

ce je absolutno absolutna resnica, je torej crno iluzija? zakaj: ker verjamem da je resnica prijetna.  Kiss seveda ne za ego  Grin

torej verjames, da ce bi bili v vecini naklonjeni bogu, bi se to odrazalo tudi v materialnem oz. zameljskem nivoju? nasem okolju?

kako se vkljucimo v aktivno naklonjenost bogu?
z odlocitvijo? kako preverimo da smo na pravi poti?
ali vemo tako, da obcutimo mirnost? ali nas lahko topogledno ego preslepi?

ali so pri nas posamezniki, ki so naklonjeni bogu in katerim naj bi vecina sledila? ali za vsako osebo obstaja nek voditelj, ki je naklonjen bogu? ali ima vsakdo moznost slediti takemu voditelju oz. njegovim naukom?
kaj pa lacni v afriki? ali so oni nenaklonjeni bogu?
oz. ali imajo oni tako karmo se od prej, zaradi prejsnje nenaklonjenosti?
Ali je notranja oz. zivljenjska energija premorazmerna z naso naklonjenostjo bogu?
Ali se ta z naklonjenostjo obnavlja ali celo veca? obratno pa izgublja?
Ali je ta karmicno pridobljena glede na prejsnja zivljenaj ali glede na starse ali kaj drugega?

A si ti bogu naklonjen v vecini tvojega casa?

Ali naklonjenost bogu pomeni ljubiti? biti moder? biti srecen? biti cel?
----------------------------
Madan Gopal Das wrote on 23.08.2004 at 09:28:41:
ce naklonjeno sanjas o Bogu se da tud tam resvat.

ko je individualna dusa (enota ciste zavesti) nenaklonjena svojem izvoru Naddusi (Bogu) jo prekrije materija oz. zmotni-ego. torej je zmotni-ego posledica nenaklonjenosti. vzrok vseh problemov je zmotni-ego. vzrok zmotnega ega pa je nenaklonjenost Bogu. se prav ce hocmo odstrant trpljenje in dosezt zadovoljstvo mormo gojit naklonjenost Bogu pod vodstvom tistih, ki ga imajo prirojenega in spontanega, tj. pod vodstvom realiziranih svetnikov.

Naddusa ali Bog ali Absolutna resnica je Ena. drgac bi blo nesmiselno rect Absolutna.

ja. prodala za nekaj sebicnega.

najprej mors pridt v kontakt z osebo ali naukom, ki govori o teh stvareh in pol prakticiras in pol izkusas.

karma pomen aktivnost. in ker smo mi po naravi vecno aktivni se aktivnosti ne da ustavt. lohk jo sam na razlicne konce kanaliziramo/usmerjamo. le ce se vkljucmo v naklonjeno sluzenje Bogu pol smo lahko popolnoma mirni in trajno izpolnjeni.

Hari bol.

Back to top
 
 
IP Logged
 
bor
1
*
Offline

What use is a belief if
you have no faith in
it.
Posts: 13
Ljubljana
Gender: male
Re: Nivo energije
Reply #58 - 23.08.2004 at 17:52:21
 
sluzenje je delanje dobro objektu tvojega sluzenja. sluzenje je ko ugodis interesu objektu tvojega sluzenja.
:: Kako locis med objektom, ki je bozanski ali materialni?
oz. objektov za sluzenje je lahko vejetno vec...  Grin
torej, ce izberem sebe ali to se vedno pomeni sluzenje?

ko si zelis in tudi delas dobro objektu tvojega sluzenja, takrat sluzis.
:: Ali niso zelje izvor ega?

tega nisem dojel kaj si hotu povedat ali vprasat, tko da ce si lahko bolj jasen.
:: Si naprej razumel, pomeni isto, tko da pustva, ker si ze razlozil.

ce smo naklonjeni Bogu (izvoru vsega in tudi pravega-nas/visji jaz) pol zivimo iz visjega jaza v odnosu do Boga.

visji jaz (mi), kot enota zavesti z relativno svobodno voljo se lahko odloci naklonjeno sluzit Bogu (izvoru visjega jaza) ali pa ne. ce se odloci bit nenaklonjen Bogu ga prekrije Bozja iluzorna energija Maya in takrat se zacne zmotno-poistovecat z materijo in trpi trojne nadloge materialne eksistence. temu zmotnemu-poistovecanju nekateri pravijo tudi ego oz. identiteta. to zmotno identiteto ali ego se da odstrant tko, da sprejmemo naso vecno identiteto/ego v naklonjenem odnosu do Boga.
:: Katere so 3 nadloge materialne exsistence??
:: Kako ves, da si naklonjen bogu? Ali lahko to preveris vsak trenutek?
hari bol

Hari bol.
[/quote]
Back to top
 
 
IP Logged
 
bor
1
*
Offline

What use is a belief if
you have no faith in
it.
Posts: 13
Ljubljana
Gender: male
Re: Nivo energije
Reply #59 - 23.08.2004 at 18:04:33
 
kako ves da so samo 3 moznosti??
meni se slisi teorija da se nam enostavni NI POTREBNO 0 odlociti primernejsa! zakaj: kot pojasnjuje: ali drevo zivljenja ali drevo znanja: in imamo moznost odlociti se za enega ali drugega in tu nastane razcep. namesto da se ENOstavno ne odlocimo  Cheesy  (we could choose not to choose)
torej verjemem da se lahko odlocimo, da se pac ne odlocimo, hkrati pa ostanemo odprti za energijo visjega jaza (kot pravis tako, ki je naklonjena bogu), torej ostanemo ENO, ker sama odlocitev ze verjetno sama po sebi locuje!
Ali je locevanje BITI naklonjen in NEBITI naklonjen?
Ali locevati pomeni da smo nenaklonjeni?

Men je to vse skup mal tesko (ocitno k morm mal razmislat..) ampak, vseen se mi zdi, da je vse skupi zihr  bol PREPROSTO kot se slis!  Cheesy  Smiley ane.
------------
Madan Gopal Das wrote on 23.08.2004 at 10:24:00:
ker je impersonalizem neki zelo skodljivga za pravega-nas.

v grobem mamo lahko tri vloge. lahko delujemo v materiji in stalno trpimo. lahko ne-delujemo oz. navidezno ustavmo kakrsnokoli identiteto/ego in obstajamo samo zato da obstajamo (ne-trpimo), ali pa lahko delujemo v spiritualni sferi, s spiritualno identiteto/egom, tj. sluzimo Boga v vecni izpolnjenosti.

Hari bol.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5