Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 12104 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Malo črnega?
Reply #45 - 15.12.2003 at 22:18:21
 
exorcist wrote on 15.12.2003 at 13:14:01:
Ne, to ni bila slika od Kiklopa, ampak od enega mojega kolega, ki ne sodeluje na tem forumu, ga nihče ne pozna. Mislim, da bi bila presenečena, koliko je pravzaprav star tale Samson.  Cheesy



In kaj imajo leta zdaj tu veze.  Če še ne veš, je najmlajša članica stara leto dni. Eva! Koliko točno?. Še častna članica je to povrhu.
Najstarejši član jih ima okrog 64.  
Sicer pa, starejši bolj izkušen, zato bi se ene stvari morali od takih učiti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Malo črnega?
Reply #46 - 16.12.2003 at 00:57:20
 
Darinka wrote on 15.12.2003 at 11:19:34:
Na mail žal še ne morem odgovarjat in mi raje pošlji na hotmail pošto ker mi mail ne dela.
Draga Darinka!
Na tvoj mail @siol.net sem ti pisal takoj potem, ko sem obljubil, da se ti oglasim po elektronski pošti. Glede na to, da očitno moje pošte nisi dobila, mi, prosim, pošlji svoj hotmail naslov kar po tej naši interni pošti. Z veseljem bi se namreč s teboj pobliže spoznal, in prepričan sem, da bi bilo to obema v veselje. Torej prosim za tvoj mail na način, kot ti predlagam. Jaz sem v teh rečeh malo neroden, pa boš gotovo bolje to opravila ti. Saj veš, na naslov ob mojem imenu...

Lep dan ti želim in mnogo pristnega notranjega veselja!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Malo črnega?
Reply #47 - 16.12.2003 at 08:17:30
 
Upam da tale misel še ni bila objavljena na tem forumu:

"You know the world is crappity smacked up when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's cup, France is accusing the USA of arrogance and the German's don't want to go to war."
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: Malo črnega?
Reply #48 - 16.12.2003 at 13:11:39
 
Pozdravljeni Samson!

hvala ti za lepe želje. Res me jezi ko marcikomu ne morem odgovorit na pošto in pride do nesporazuma. Sem ti hvaležna za razumevane. Tu tudi imaš moj hotmail darinkapodgrajsek@hotmail.com   tako da mi loh pišeš. Resnično mui je žal, da ne morem odgovoriti ker mi ne dela. Bom pa vsela če se spoznava in kako rečeva.

Tudi tebi želim veliko lepega v lepši pogled življenja, ki te obdaja in še lepši notanji duhovni mir veselja.

LP Darinka Kiss Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Malo črnega? - off topic
Reply #49 - 16.12.2003 at 14:33:00
 
darinka
če veš username in password od siolovga akaunta:
http://webmail.siol.net/
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4