Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 12105 times)
Lance
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #30 - 13.12.2003 at 13:15:12
 
Samson, zakaj recimo ne odgovarjaš na vprašanja o krščanstvu, ki se ti zastavijo, oglašaš pa se predvsem tam, kjer se kritizira ta forum?  ???

Aja, mogoče si pa spregledal vprašanje tebi namenjeno. Ti bom malo pomagal:

Quote:
Tukaj bi bila zelo dobrodošla kakšna teološka razlaga.

Samson, kje si?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: Malo črnega?
Reply #31 - 13.12.2003 at 13:30:49
 
Pozdravljeni Samson!

Jaz tebe osebno ne poznam to drži ampak te vidim. sem oseba, ki veliko vidi, je pa res, da ne maram, da me nekdo preizkuša v mojo sposobnost. Ni pa direkno na tebe vse to letelo ampak je bilo bolj namenjeno Exotu, ker me v bistvu pozna tudi osebno in se je loh prepričal v mojo sposobnost. Žalostno pa je,da m še vedno preizkuša. Zakaj si je to dovolil ne vem kajti jaz sem mnenjam da ni slab človek po duši in po srcu ampak mu ego zagode in je nezaupljiv. Jaz nikoli ne trdim in se ne dokazujem, ampak prepuščam vsakemu, naj si misli svoje. Kajti moje sposobnosti kar mi je mati narava dala jih ne bom dajala na preizkušnje ampak jih bom uporabljala tako, da bom vsakemu pomagala kolikor pač bom lahko. Žaljivo pa se mi zdi, da nekdo obeša na velik zvon za moje telesne hibe, ki dejansko ima vsak. To pa se mi ne zdi fer. Jaz pa nisem nobena čarovnica, da bi čarala ali karkoli ker je neumno neglede kako je stvar in se mi zdi če kdo rabi pomoč ali bilo kakšen nasvet je prav, da se me osebno prosi ne pa, da me se preizkuša.
Nikoli nisem zavračala pomoči ali odbijala in, če si si ti želel stik z mano zakaj se mi ne obrneš name. Ne potrebuješ posrednikov, ker jaz sem vedno dosegljiva. Če želiš z mano kontaktirat ni problem. To sliko, ki mi je exo poslal si pa dejansko ti. In sem že jo realizirala kakšna oseba si, kajti jaz ne rabim celo večnost. Je pa res, da mi je PC nagajal in nisem mu odgovorila exotu in mislim, da je vsaka stvar za nekaj dobra. Ni mi žal. Kajti, če kdo nima razumevanja do samega sebe in se nima rad ali se ne ceni samega sebe ka, da bi šele druge. To so dejstva, ki veliko povedo o človeku.

Pa brez zamere
Lep prijeten dan
Darinka Smiley Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: Malo črnega?
Reply #32 - 13.12.2003 at 13:34:46
 
Aha še to sm pozabla povedat.

kar se vere tiče nima nobene povezave z jasnovidnostjo in pa z energijo. Vsaka vera je svobodna in vsak moli svojega Boga.

Pa brez zamere.
Embarrassed 8) Wink
Darinka
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #33 - 13.12.2003 at 15:49:45
 
Darinka wrote on 13.12.2003 at 13:30:49:
Pozdravljeni Samson!

. To sliko, ki mi je exo poslal si pa dejansko ti. Darinka Smiley Roll Eyes


Ne, ne, da ne bo prišlo do nesporazuma, tisto je je bil en povsem drug človek.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Malo črnega?
Reply #34 - 13.12.2003 at 16:01:33
 
Darinka wrote on 13.12.2003 at 13:30:49:
Pozdravljeni Samson!

Jaz tebe osebno ne poznam to drži ampak te vidim. sem oseba, ki veliko vidi, je pa res, da ne maram, da me nekdo preizkuša v mojo sposobnost. Ni pa direkno na tebe vse to letelo ampak je bilo bolj namenjeno Exotu, ker me v bistvu pozna tudi osebno in se je loh prepričal v mojo sposobnost. Žalostno pa je,da m še vedno preizkuša. Zakaj si je to dovolil ne vem kajti jaz sem mnenjam da ni slab človek po duši in po srcu ampak mu ego zagode in je nezaupljiv. Jaz nikoli ne trdim in se ne dokazujem, ampak prepuščam vsakemu, naj si misli svoje. Kajti moje sposobnosti kar mi je mati narava dala jih ne bom dajala na preizkušnje ampak jih bom uporabljala tako, da bom vsakemu pomagala kolikor pač bom lahko. Žaljivo pa se mi zdi, da nekdo obeša na velik zvon za moje telesne hibe, ki dejansko ima vsak. To pa se mi ne zdi fer. Jaz pa nisem nobena čarovnica, da bi čarala ali karkoli ker je neumno neglede kako je stvar in se mi zdi če kdo rabi pomoč ali bilo kakšen nasvet je prav, da se me osebno prosi ne pa, da me se preizkuša.
Nikoli nisem zavračala pomoči ali odbijala in, če si si ti želel stik z mano zakaj se mi ne obrneš name. Ne potrebuješ posrednikov, ker jaz sem vedno dosegljiva. Če želiš z mano kontaktirat ni problem. To sliko, ki mi je exo poslal si pa dejansko ti. In sem že jo realizirala kakšna oseba si, kajti jaz ne rabim celo večnost. Je pa res, da mi je PC nagajal in nisem mu odgovorila exotu in mislim, da je vsaka stvar za nekaj dobra. Ni mi žal. Kajti, če kdo nima razumevanja do samega sebe in se nima rad ali se ne ceni samega sebe ka, da bi šele druge. To so dejstva, ki veliko povedo o človeku.

Pa brez zamere
Lep prijeten dan
Darinka Smiley Roll Eyes




Če sem dobro razumel Darinka, je Exco tebi poslal sliko Samsona v analizo?Smiley


Samson!

Ko je Darinka  zadnjič napisala stavek kjer je tudi Samsona omenila sem jaz res, tisto dvakrat prebral, in se mi zdi, da je ona mislila na Samsona iz Biblije in ne nate. Samo je bilo videti da mislim nate, ker tu si ti edini Samson.  


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #35 - 13.12.2003 at 16:09:24
 
Andres wrote on 13.12.2003 at 16:01:33:
Če sem dobro razumel Darinka, je Exco tebi poslal sliko Samsona v analizo?Smiley


Samson!

Ko je Darinka  zadnjič napisala stavek kjer je tudi Samsona omenila sem jaz res, tisto dvakrat prebral, in se mi zdi, da je ona mislila na Samsona iz Biblije in ne nate. Samo je bilo videti da mislim nate, ker tu si ti edini Samson.  


Andres



Darinka je mislila oziroma še misli, da je Samson, pa ni!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Malo črnega?
Reply #36 - 13.12.2003 at 16:20:39
 
exorcist wrote on 13.12.2003 at 16:09:24:
Darinka je mislila oziroma še misli, da je Samson, pa ni!



Zanimivo, da ti veš bolje kot Darinka, ki je avtorica posta. Ne podžigaj, Exco.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #37 - 13.12.2003 at 16:24:43
 
Andres wrote on 13.12.2003 at 16:20:39:
Zanimivo, da ti veš bolje kot Darinka, ki je avtorica posta. Ne podžigaj, Exco.

Andres


Trdiš, da lažem?
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Malo črnega?
Reply #38 - 13.12.2003 at 16:41:38
 
exorcist wrote on 13.12.2003 at 16:24:43:
Trdiš, da lažem?
???


Trdim, da lažeš, če Darinka ni mislila na Samsona iz Biblije.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #39 - 13.12.2003 at 17:23:42
 
Andres wrote on 13.12.2003 at 16:41:38:
Trdim, da lažeš, če Darinka ni mislila na Samsona iz Biblije.

Andres



Kake Biblije, ta je že mrtev par tisoč let?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Malo črnega?
Reply #40 - 13.12.2003 at 17:31:46
 
exorcist wrote on 13.12.2003 at 17:23:42:
Kake Biblije, ta je že mrtev par tisoč let?  Grin



Ti se še rodil nisi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Malo črnega?
Reply #41 - 13.12.2003 at 18:03:23
 
Darinka wrote on 13.12.2003 at 13:30:49:
Pozdravljeni Samson!

Jaz tebe osebno ne poznam to drži ampak te vidim. sem oseba, ki veliko vidi, je pa res, da ne maram, da me nekdo preizkuša v mojo sposobnost.

Draga Darinka! Smiley

Prav vesel sem, če me vidiš, kljub temu, da me osebno ne poznaš. To me zanesljivo niti najmanj ne moti. Nasprotno, počaščen sem s tem tvojim zanimanjem zame. Kajti iz vsega tega, kar si v svojem pisanju naslovila name, mi je jasno, da si spoštovanja vredna osebnost, ki dobro ve, kaj govori in ki ji je pravičnost nekaj svetega. V takšnem gledanju te podpiram in ti izražam vse svoje spoštovanje. Je pa res, da si s svojim darom vzbudila mojo veliko radovednost. Pa ne, da te hočem testirati, ampak spoznal bi te rad kot človeka, kot osebo. Pri tem nimam nobenih slabih namenov, nasprotno, če je mogoče kdaj v čem potrebno tudi tebi pomagati, bi gotovo v meni našla človeka, ki je kaj takega sposoben narediti. Saj sem tudi jaz človek, ki zelo rad pomaga in ki se prav tako ne brani pomoči, če je je potreben. Torej čisto običajen smrtnik, ki nimam takšnih posebnih darov kot ti, imam pa zelo močen organizacijski čut in sposobnost organizirati pomoč, kadar je to potrebno in seveda, če imam razpoložljiv čas za to. Zato se s tem tudi pogosto ukvarjam za "hobi", kajti moja profesija je seveda čisto nekaj drugega.

Če sem te prav razumel, te menda le nisem žalil. Tega res nebi hotel, to bi bilo proti mojemu temeljnemu značaju. Če me res vidiš, potem mi tega ni potrebno dokazovati.

Bi pa Exotu in vsem na forumu zlahka dokazala, da imaš tisti posebni dar na ta način, da meni pošlješ obravnavano fotografijo, jaz pa dam besedo, da bom priznal vsem, ali sem tisto res jaz. Seveda pod pogojem, da moje identitete ti ne razodeneš drugim, kajti raje bi ostal anonimen iz čisto osebnih razlogov.

Vsak izmed nas namreč sam izbira, komu se bo "pokazal" in komu ne. Tebi sem se pripravljen v resnici pokazati, če si za, ne pa vsem tukaj na forumu. Sem pa npr. z Andres-som že dogovorjen, da se srečava, ko pride v domovino, to ti lahko on sam potrdi kar tukaj na forumu. In priznam, da se tega najinega srečanja veselim, kot bi se razveselil srečanja s teboj.

Si pa pravilno ocenila tudi Exota, da namreč ni napačen človek. Se pa res včasih rad malo poheca, tu pa tam ponagaja, pa bi bilo najbolje, če nebi bili na kaj podobnega pritirano občutljivi.

Quote:
Aha še to sm pozabla povedat.

kar se vere tiče nima nobene povezave z jasnovidnostjo in pa z energijo. Vsaka vera je svobodna in vsak moli svojega Boga.

Pa brez zamere.
Ma kaki zamera! Cheesy Nasprotno, zelo si me razveselila s svojim pisanjem in sem ti zanj hvaležen. Je pa res, da sama vera z jasnovidnostjo in energijo nima direktne povezave, čeprav eno in drugo pristna vera na zelo eminenten način nekako vsebuje. Tudi to je res, da je vsaka vera svobodna in da vsak moli svojega Boga, ni pa res, da je v vseh verah vsebovana vsa resnica o pravem Bogu, niti ni vsebovana do enake mere. Verjetno se tudi v tem strinjava.

Prejmi moj prisrčen pozdrav! Oglasim se ti po mail-u, vendar izključno dobronamerno.

Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: Malo črnega?
Reply #42 - 15.12.2003 at 11:16:25
 
Roll EyesPozdravljam te Andres Smiley

Exo mi je res poslal sliko od kiklopa in sa imela neke načrte sam jim jaz ne dovolim da se kdo igra z mano.

Kar se pa Samsona tiče maš čisto prav.

lep dan še naprej

Roll EyesDarinka Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: Malo črnega?
Reply #43 - 15.12.2003 at 11:19:34
 
Samson Shocked

Hvala za vse in ni problem, da se srečava in se spoznava pa rečeva kako iz oči v oči. Če seveda želiš.
Na mail žal še ne morem odgovarjat in mi raje pošlji na hotmail pošto ker mi mail ne dela.

Se ti opravičujem

Lep pozdrav Wink
Darinka Kiss Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #44 - 15.12.2003 at 13:14:01
 
Darinka wrote on 15.12.2003 at 11:16:25:
Roll EyesPozdravljam te Andres Smiley

Exo mi je res poslal sliko od kiklopa in sa imela neke načrte sam jim jaz ne dovolim da se kdo igra z mano.

Kar se pa Samsona tiče maš čisto prav.

lep dan še naprej

Roll EyesDarinka Grin




Ne, to ni bila slika od Kiklopa, ampak od enega mojega kolega, ki ne sodeluje na tem forumu, ga nihče ne pozna. Mislim, da bi bila presenečena, koliko je pravzaprav star tale Samson.  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4