Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 12102 times)
Darinka
Guest




Re: Malo črnega?
Reply #15 - 11.12.2003 at 22:10:27
 
Exo jaz nisem nikoli rekla da moraš ti ali bilo kdo na tem svetu capljat zamano kot kak kuža še  daleč ne. Ampak da preprosto se ne daš dopovedati da resnično mi pošta ne deluje tako kot bi morala. Je pa nekaj na tem če ti toliko dvomiš v vse kaj ti čem jaz nekaj pisat razlagat če praktično sam sebi ne verjameš in se bojiš lastne sence in si do sebe nezaupljiv ki ti greni življenje. Sem mar jaz kriva. Zakaj se spuščaš v take teme ki jih ne razumeš in se razumeš samo v to kar ti v ognjišču pišein v podobnih časopisov: Se spomniš kaj sm ti rekla, da vsak človek misli da je to v stvari pa je lupina v obliki človeke ki je napoljnjeno z vodo. Mar vera ne uči ko človek umere IZ PRAHA SI NASTAL V PRAH SE SPREMENIŠ.Povej mi zakaj ti je toliko pomembno in važno to da slišiš od mene kaj si mislim za tvojega prijatelja. Če bi mi Samsong sam rekel naj mu povem bi bil manjši problem. Ker pa je problem v teb da me preizkušaš pa sem ti jasno dala vedet da ne maramin ne dovolim nikomur ne sam tebi.  Nisi edini ko je mislil mene preizkusit pa se mu je pol izjalovilo. Pač nimaš tako srečne roke da bi ti to uspelo. Za last si sfalil. Pa tako pameten si in zakaj ne izkoristiš talent v kaj bolj pametnega? Zakaj trošiš energijo tam ko ni uspeha. In še to pokazal si sam koliko sebi zaupaš in koliko se ceniš ne delaj tega. Jaz nisem nobena čarovnica in noben bog ampak sem človek ki pač imam te darove ki jih želim pametno dajat nepa izgubljat. Zavedaj da si mlad fant in vedi da se še imaš veliko zanaučit, kajti jaz se še vedno učim. Ne zapravljaj časa na brezkoristne stvari.  Tako bi jaz temu rekla ker zate je to, ki ne boš nikoli razumel ali se tako lahko naučil kot mam jaz. Prisluhni notranjemu jazu in spoštuj se imej se rad, da boš loh dajal  naprej, ker ti nisi slab človek. Malo razmisli kaj ti želim povedat ker te darove ne more kr tak vsak imeti kot jih jaz imam. In ti verjamem da težko to razumeš. Bodi malo pravičen in ne bit nestrpen ker v življenju še te marcikaj čaka. Življenje ni igra in ni tombola ampak je molekula, ki je v njej ogromno atomov. Nikar pa ne caplja za mano kot kuža ker jaz to ne želim. Bodi mil in dober fan tak kot znaš sam ti bit in ne dopustu da poredni jaz( um) prevlada s teboj.
lep pozdrav Darinka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Malo črnega?
Reply #16 - 11.12.2003 at 22:28:23
 
exorcist wrote on 11.12.2003 at 20:24:05:
Gospa Darinka, nisem zanikal, da ne pomagate ljudem, če vam verjamejo, je njihova osebna stvar, še toliko bolje za njih. Kajti trda vera v ozdravitev, je že pol poti do ozdravitve. Nekateri trdo verjamejo v energetske kamne, bioenergetike, karte, vedeževalke itd, pa naj, zakaj bi jim izpodbijal vero in upanje v ozdravitev. Pri meni pa po vsej verjetnosti to kriljenje z rokami in klicanje urokov ne bi čisto nič pomagalo, ker ne verjamem v ta "hokuspokus", ker je večina bolezni, ki tarejo sodobnega človeka, psihosomatskega izvora, in se dajo zdravit tudi s placebo efektom (to nalogo ima pri primitivnih ljudstvih vrač, ker ima avtoriteto, je duhovnik in zdravnik, poglavar itn.). Potrebna je le dojemljivost človeka za sugestijo (samohipnozo). Že prej sem bil skeptik, odkar pa sem se srečal z nekaj ljudi (tudi s tega foruma), ki se ukvarjajo s temi rečmi, pa sem še večji dvomljivec, ker sem spoznal kam pes taco moli, saj ti novodobni zdravitelji rastejo kot gobe po dežju - dobra marketinška poteza, ni kaj, zakaj bi jim zavidali, namreč že Tito je rekel, znađi se, kakor znaš in veš. Vas sicer ne bi uvrstil v to kategorijo, med šarlatane, prej nasprotno, ste pa me kljub temu zelo razočarali, že zaradi tega, ker sem moral za vami capljati kot kuža, odgovora pa ni in ni bilo. Niste bili niti toliko angažirani, da bi mi namenili 5 ušivih sekund, da bi samo kliknili na gumb UPLOAD, pa bi si prebral vaš težko pričakovan odgovor, zadeva bi bila rešena, če vam pošta ni delovala.




Daj ti rajši povej v kaj ti verjameš. Za eno že vemo, da so vse ženske kurbe. Še kaj prosim Exco?.
In glede tega odgovora.  Kakšen značaj imaš ti Exco? Najprej fehtaš za odgovor, v drugi, oziroma  že kar v isti sapi, žališ.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Malo črnega?
Reply #17 - 11.12.2003 at 22:41:55
 
exo ... vsake oči majo svojga malarja ... tud tvoje ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Malo črnega?
Reply #18 - 11.12.2003 at 23:55:42
 
exorcist wrote on 11.12.2003 at 10:10:33:
ampak človek se ne sme preveč prepuščati svojim čustvom, saj nas lahko preveč zavedejo in izgubimo tedaj sposobnost za razumsko presojanje.


Exo, ne gre ti v glavo, da nekdo, Darinka, ki ni ničesar vedela o tebi prej, je znala povedati toliko tvojih "skrivnosti".
Kako torej to razložiš?
Tvoj razum pravi, da je to nemogoče.
Izhod? Paranoja, nezaupanje, cinizem?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Malo črnega?
Reply #19 - 12.12.2003 at 20:01:50
 
Oho, zares zanimive zadeve tu pod to črninsko temo!
Najpej se predvsem čudim, kako se Sanji ljubi objavljati toliko čvekanja, saj to vendar sodi v čvekalnico. Zanima me tudi, če si je pridobila dovoljenje ostalih sodelujočih, da objavlja njihove zapise iz klepetalnice na tem forumu, ali si je to kar sama dovolila. Meni osebno se to zdi sila grdo početje.

V bistvu pa zadevam prav ne sledim. Ne vem, zakaj in odkod tako silna Darinkina maščevalnost. Tudi ne razberem, od kod to, da v povezavi s to neumnostjo od objave iz chata omenjate moje zares tiho in neupadljivo ime. Občutek imam, ko da je Darinka huda name, pa ne morem razvozlati vzroka. Darinka, ne spomnim se, da bi tebi jaz kdajkoli storil kaj žalega, vsaj spomnim se ne. Če sem pa nevede kaj neumnega ali neustreznega blektnil, se pa opravičujem. Zanesljivo te nisem hotel žaliti, saj vendar ja poznate moje manire do dam.

Sem pa postal pozoren na neke posebne tvoje moči, Darinka, ki jih menda imaš. To področje me zelo zanima, pa bi bil vesel, če vendarle upoštevaš exorcista, saj menda ja ni bil tako zelo zloben. Fant je sicer včasih malo nagajiv, ni pa zlonameren. Dolgo sem se mučil, da sem prebiral tisto dolgovezenje, ki ga je Sanja nepooblaščeno objavila s chata (oprosti, če so te vsi sodelujoči v konkretno objavljenem pogovoru pooblastili, potem je o.k., sicer bi smela objaviti zgolj tisto, kar si zapisala ti sama...), pa me nagradi za mojo marljivost. Da ne bo pomote: Všeč sta mi tako ti, Sanja, kot ti, Darinka, s tem da me zelo znervira, če kdo komu grozi z nekimi čari na daljavo. Saj v kaj takega tudi jaz ne verjamem, kot se je menda izrazil tudi exorcist. In ne vidim razloga, zakaj bi verjel samo komur koli na ljubo, pa naj bodo to tudi prikupne dame.

Vprašanje reikija je, kar zadeva mene, zelo zanimivo kot nekakšna daljnovzhodna eksotika. Mislim, da sem s tem dal reikiju mnogo več točk, kot si jih sam na sebi zasluži.

Pa dobro se imejte vsi po vrsti.

Čakam na Sanjin in Darinkin odgovor. Z obema bi se prav z veseljem pogovorajal, saj sem prepričan, da bi si imeli mnogo zanimivega povedati. Pri tem seveda ni nujno, da se v vsem strinjamo.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Malo črnega?
Reply #20 - 12.12.2003 at 20:18:39
 
Mislim da te omenjajo od tukaj dalje
exorcist wrote on 11.12.2003 at 10:10:33:
Oziroma, včasih se usmilite, kot vsemogočni Bog, še takih bogih krščanskih duš, kot sva midva s Samsonom?

Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Malo črnega?
Reply #21 - 12.12.2003 at 20:21:57
 
Smiley DylanDog!

Hvala! Duša si. Cheesy

Aja, pa menda ni moj dragi Exo padel med barakude? Grin
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Malo črnega?
Reply #22 - 12.12.2003 at 20:31:08
 
Ne bi vedel kam je Exo padel,  sam zadnji čas je da se pobere, in se "malo" zamisli kaj počne Lips Sealed
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Malo črnega?
Reply #23 - 12.12.2003 at 21:48:43
 
DylanDog wrote on 12.12.2003 at 20:31:08:
Ne bi vedel kam je Exo padel,  sam zadnji čas je da se pobere, in se "malo" zamisli kaj počne Lips Sealed

A tako poreden je bil? ???

Težko verjamem. Shocked

Mogoče je pa problem še pri kom drugem. Da mogoče ne prenese njegove pronicljivosti, ali mogoče malo humorja, ali mogoče malo širše razgledanosti, ali pa zgolj malo bolj sproščene zvedavosti? Sem bral kar nekaj njegovih postov, pa nisem zasledil prav nič posebno kriminalnega.

Mogoče je to zato, ker ljudi dojemam bolj s srcem kot z zobmi.

Še vedno imam občutek, da so tu nekje neke barakude. Kaj praviš, dragi Dogec? 8)
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Malo črnega?
Reply #24 - 13.12.2003 at 05:44:58
 
aaaa
Undecided
Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Malo črnega?
Reply #25 - 13.12.2003 at 11:11:32
 
Ali jaz narobe mislim, kdo je tukaj bad guy?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Malo črnega?
Reply #26 - 13.12.2003 at 11:18:11
 
pizda

res ene fakine barakude harajo kle okol zadnje čase

bo res treba neki narest z njimi počas ...



ampak najprej pa kahlce pod štenge položit

Grin


pol pa terapija ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #27 - 13.12.2003 at 12:20:54
 
gape wrote on 13.12.2003 at 11:18:11:
pizda

res ene fakine barakude harajo kle okol zadnje čase

bo res treba neki narest z njimi počas ...



ampak najprej pa kahlce pod štenge položit

Grin


pol pa terapija ...



Kaj je Diktator Gape, ti popuščajo ŽIVČKI, ali je pa le to kriza pomanjkanja zapuhanosti ???

Najbolje, da kar vse nas kateri ne pihamo v isto valovno dolžino tvojega pihalnega orkestra, enostavno, zbanaš, najlažji način, se ti ne zdi.

Pokaži-te svoj pravi obraz.

Open source


Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Malo črnega?
Reply #28 - 13.12.2003 at 12:24:48
 
mater kreden ... ti si pravi jasnovidec ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Malo črnega?
Reply #29 - 13.12.2003 at 12:32:55
 
Hvala, končno eden, ki je opazil.    Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4