Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 25982 times)
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #90 - 03.03.2004 at 15:59:08
 
Eh, vi pa res ne štekate exota.

Kadar se on spravlja na druge, tako kot v tekstu, ki ga je zgoraj citirala lola, potem gre pri tem za izražanje mnenja, do katerega ima vso legitimno pravico, ki mu jo nestrpneži do drugače mislečih ne smete kratiti.

Kadar pa se kdo spravlja na njega na isti način, pa to ni legitimno izražanje različnih pogledov, temveč gre za grob napad na njegovo intimo s strani ljudi, ki so nestrpni do drugače mislečih.

Skratka, zaprti krog. Ni vredno časa in truda.

Adijo, exo.

(Eh, pa saj boš spet kmalu nazaj.)
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #91 - 03.03.2004 at 23:10:06
 
exorcist wrote on 03.03.2004 at 14:21:25:
AH, saj sem že skužil, da tukaj nisem tulkaj bogvekaj zaželjen, se mi je lučka prižgala, čeprav bolj zakasnelo, res je zadnji čas, da se za določen ali nedoločen čas spokam z Gape foruma, da se naelektrno ozračje in živčki malo ohladijo in pomirijo, če se sploh bodo, ker če me Andres ne napada in me ima za nevekakšnega sprijenga človeka, brabom, lažnjivca in ničvredneža, ki ga niti pozdraviti ne smem, pa je že ogenj v strehi, potem pa se pač najde nekdo drug, ki ga nadomešča in dežura, npr. vedve z Lilith in Lance. Lips Sealed

Nič, mejte se fajn, ajde.... Se morda še kaj vidimo...


Kaj čem te še več napadat fantiček mali?   Jaz sem ti povedal tu in na čatu, da si jebi veter in da lažeš, kdor laže, ta pogosto tudi krade.  
Še preden se ti je karkoli zapisalo sem rekel, da si sadist.  Sam si to potrdil s tvojimi pisnimi dejanji. Tolk da sva si na jasnem.
Poleg tega, da si sadis, da lažeš, morebiti tudi kradeš, še vse skupaj zabeliš do mere, ko to ni več laž o nekem članu foruma, ampak  je skrajno žaljivo.  
Revež potrebni. Namesto da bi kakšno žensko tu na drink povabil, si se lotil raziskovanja njihove duše in telesa v topicih.  V celoti tega še Fraudu ni uspelo, a je imel  več 1000 pacientk.  
Kaj čem ti pol reči.  Podn si, to sem že itak enkrat rekel. In ti boš meni ponujal neko spravo oz da bi zakopal bojno sekiro.  Bejš, ti rečem, ker  jaz ne hodim oborožen okoli.  Ti pa očitno, ker imaš notranji kompleks, kar se vidi tudi na forumu.

X.

Ne moreš govoriti, da ne razumemo XXXcota Smiley. Tip je skrajno neodgovoren do napisane svoje  besede.  Po več mesecih vsako dnevnega  nalaganja mu ne moreš priti za odrešenika.  Slednji mu ne more in ne sme biti potuha, kaj šele v pomoč.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #92 - 04.03.2004 at 08:39:25
 
Andres, današnja nova beseda, ki se jo boš naučil, naj bo:

Sarkazem

(v mojem prejšnjem postu namreč).
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #93 - 04.03.2004 at 10:34:04
 
X wrote on 03.03.2004 at 15:59:08:
Kadar se on spravlja na druge, tako kot v tekstu, ki ga je zgoraj citirala lola, potem gre pri tem za izražanje mnenja, do katerega ima vso legitimno pravico, ki mu jo nestrpneži do drugače mislečih ne smete kratiti.

Kadar pa se kdo spravlja na njega na isti način, pa to ni legitimno izražanje različnih pogledov, temveč gre za grob napad na njegovo intimo s strani ljudi, ki so nestrpni do drugače mislečih.



He, he, Exo, preberi si ta dva odstavka, katerih sarkazem je zadel v center. Preberi si ju, pa malo premišljuj o vsebini, mogoče se ti bo pa kaj utrnilo.

Sicer pa, vsi si preberimo ta tekst, pa malo pomeditirajmo na to temo.


Pa še Exo: HASTA LA VISTA, BABY!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #94 - 04.03.2004 at 10:45:01
 
X wrote on 03.03.2004 at 15:59:08:
Eh, vi pa res ne štekate exota.

Kadar se on spravlja na druge, tako kot v tekstu, ki ga je zgoraj citirala lola, potem gre pri tem za izražanje mnenja, do katerega ima vso legitimno pravico, ki mu jo nestrpneži do drugače mislečih ne smete kratiti.

Kadar pa se kdo spravlja na njega na isti način, pa to ni legitimno izražanje različnih pogledov, temveč gre za grob napad na njegovo intimo s strani ljudi, ki so nestrpni do drugače mislečih.

Skratka, zaprti krog. Ni vredno časa in truda.

Adijo, exo.

(Eh, pa saj boš spet kmalu nazaj.)



...

...

...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #95 - 04.03.2004 at 12:04:44
 
exorcist wrote on 03.03.2004 at 14:21:25:
Nič, mejte se fajn, ajde.... Se morda še kaj vidimo...

Pa naj bo to hitro, ker te že kr pogrešam mal Wink Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #96 - 04.03.2004 at 12:11:48
 
Devi wrote on 04.03.2004 at 12:04:44:
Pa naj bo to hitro, ker te že kr pogrešam mal Wink Kiss


Ja, no, tako čisto iskreno, exo... bo meni tudi manjkala tvoja prisotnost tu gor... vključno z vso dinamiko, ki jo zganjaš...

Nisem si mislila, da bo to kdaj iz mojih ust prišlo. Roll Eyes


Resno, no, saj je forum ravno tolk tvoj kakor moj.

LP,

Lilith
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #97 - 27.05.2004 at 13:38:09
 
Ne vem!
EX_ veš ti?
Napiši mi!
lp
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #98 - 27.05.2004 at 15:36:20
 
Winkmislim , da je vsak od nas po svoje originalen in biserček zase...
pa saj se nam ni treba zapletati , če nam to ne paše ...pač molčimo in se stvari umirijo .
všeč mi je humor , všeč so mi različni pogledi , všeč mi je tudi kakšen, ki nas zabava...tudi taki morajo biti.
edino , kar mi ni všeč je medsebojno obtoževanje..
in še enkrat rečem , če bom opazila pri sebi to lastnost , se bom opravičila in zaključila z debato na to temo.
če pa bo kdorkoli na tak način komuniciral z menoj , mu bom na primeren - miren način povedala svoje mnenje in nato znova zakjučila temo.
vse drugo pač spada pod naše ego igrice...
če ne jemljemo vsega osebno , nas take stvari ne vznemirjajo , ampak se le nasmehnemo..
exo , meni si pa kar simpatičen ...dolgčas bi mi bilo brez tebe.. in ne bom presojala kakšen si ti ali tvoj stil...to je tvoja stvar in ne moja...
pozdravček vsem humoristom tega sveta Kiss Cheesy Wink
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #99 - 28.05.2004 at 15:49:07
 
Grin
Ni napisu EX_jo je rajš pobrisu. Embarrassed
Kolk maš let EX_24? No x dva = skori taprav zame...he, he... Grin Grin
Mal se hecam, zame si še dete...baby.

Pa so mi na moč všeč odgovori ostalih. Imate absolutno prav.
Tudi uni stavek, <da štiridesetlenice niso najstnice in najstnice niso dojenčki> je na moč originalen!

Ah ja, le kam so mladostniška leta odšla,
naj se podim za tridesetletniki?
Mogoče bi pa ne bilo slabo...Kva pa vem, mi ni nč jasn...

Lep dan vsem, samo, da se imate radi, v bistvu leta res niso merilo uspeha, da ljubezen bi ne vzdržala...prej kej drucga.

Angel Lips Sealed
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7