Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 15047 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Varanje! (samo za moške!!!)
Reply #45 - 19.09.2003 at 12:17:12
 
natural wrote on 19.09.2003 at 11:25:54:
Morda pa leži zadovoljsto ravno v premagovanju nezadovoljstva.


S tem pricipom  jest pred arynom tud jest utemljejem smisu/potrebo po delovanju v materilanem svetu, ki je stalni vir nezadovljstva s sem tudi neskončen potencialen vir zadovoljstva. Da ni finta v premaganju, ampak premagovanju.Wink Smiley

Samo je le noter en keč, ker lajf je  bistvu sam po seb pozitiven princip, ki  izvorno ni materialen ampak duhoven. Tako da v principu ni nobenga zadržka, zakaj si  ne bi ustvru božjega kraljestva na zemlji.  Vsaj jest vidm edinga v tem, da me kdo  s to obljubo o božjem kraljetsvu po domače povedano nategnu, zato si ga trudm sam ugledat, kar pa mi zgolj s premagovanjem nezadovoljstva zihr ne bo ratal. Tko kot dobro nikol ne bo zmagalo nad zlim, ker ga v imenu te borbe za zmago mora nujno  predpostavljat.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Varanje! (samo za moške!!!)
Reply #46 - 19.09.2003 at 12:20:03
 
Jakob_Ostrjan wrote on 19.09.2003 at 08:12:00:
Aaaaa?

pciiiih!
na zdravje, živeli Grin Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Varanje! (samo za moške!!!)
Reply #47 - 19.09.2003 at 12:29:51
 
titud wrote on 19.09.2003 at 12:17:12:
Tako da v principu ni nobenga zadržka, zakaj si  ne bi ustvru božjega kraljestva na zemlji.

v tem tvoje principu principu (teoriji) res najbrz ne, sam v praksi je pa mal drgacna slika, a ne?

zakaj bi tok rad imel Bozje kraljestvo brez Boga (v centru) ? Wink

Quote:
Vsaj jest vidm edinga v tem, da me kdo  s to obljubo o božjem kraljetsvu po domače povedano nategnu, zato si ga trudm sam ugledat, kar pa mi zgolj s premagovanjem nezadovoljstva zihr ne bo ratal.

kako pa ti bo pol ratal? (zelja je ocitno ze zelo mocna)
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Varanje! (samo za moške!!!)
Reply #48 - 21.09.2003 at 15:12:52
 
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4