Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7186 times)
exorcist
Ex Member




Spolnost pri 11
17.09.2003 at 09:37:11
 
No tole sem nasel na enem izmed slo. forumov:

Quote:
stara sm 11 let.grozno rada se samozadovoljujem in ogromno spolno fantaziram, kako mi fant saj veste kaj vse dela.Ne morem in ne morem dočakati da bom dovolj stara.obupno sm potrebna.Svetujte mi-please!


MOJ NASVET:

Ni problem v samozadovoljevanju, ampak dajes mi slutiti, da bi rada "sprobala" se kaj vec, kaj konkretnega, na kar si jasno namignila, ce razumes kaj mislim.

Cas za 1. spolni odnos je tedaj, ko se bo glavica tvojega fanta srecala z glavo.

Torej morata oba s partnerjem biti mentalno zrela za tako "stratesko" odlocitev, ker drugace bos kasneje obzalovala. Zaenkrat te se caka kruh v miznici, pa knjige in ne fanti.


Mater, kam gre svet? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolnost pri 11
Reply #1 - 17.09.2003 at 09:42:01
 
Ne morem da se ne bi spraševala, zakaj si to sem prinesel?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 11
Reply #2 - 17.09.2003 at 09:57:47
 
m wrote on 17.09.2003 at 09:42:01:
Ne morem da se ne bi spraševala, zakaj si to sem prinesel?


Tvojo zmrdavanje razumem kot odobravanje tega pocetja in mi da marsikaj misliti o tebi, predvsem pa na tvojo mladost, pa brez zamere.

Ta post sem dal tukaj, da tale Gape forum prebira tudi mladina, pa da se slisi malce drugacno mneje drugih, ki je malce odstopajoca od vsesplosnega prepricanja, ki ga se podpihujejo oziroma forsirajo mediji in nas slepe vodijo ter govorijo, kar je za njih prav in kaj narobe, postavljajo svoja merila, nas pa ogoljufajo kriticnega misljenja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Spolnost pri 11
Reply #3 - 17.09.2003 at 09:59:31
 


Exo


A to imaš na svojem forumu?
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Spolnost pri 11
Reply #4 - 17.09.2003 at 10:00:13
 
Exo, doživljam te kot fanta, ki je pomalem fovš vesoljnemu svetu, ker tako veselo fuka, ti pa ne.

Lej: na svetu bodo vedno ljudje, ki bodo seksali narobe. Na tebi je, da se v današnjih časih, ko se to ne dogaja več na skrivaj, s tem sprijazniš in ne glede na to, kaj počnejo drugi, najdeš svoj notranji mir oziroma prepričanje (na podlagi lastnih izkušenj), kakšen seks je pravilen. Zate! Zmedene pubertetnice pa pusti pri miru! Če ne, boš se sam zmeden! Še bolj, kot že si! Tale nasvet je preizkušen na lastni koži, upoštevaj to, preden te tole moje pisanje spravi v slabo voljo...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolnost pri 11
Reply #5 - 17.09.2003 at 10:16:20
 
exorcist wrote on 17.09.2003 at 09:57:47:
Tvojo zmrdavanje razumem kot odobravanje tega pocetja in mi da marsikaj misliti o tebi, predvsem pa na tvojo mladost, pa brez zamere.


Hja, mi ni najbolj jasno kje vidiš moje zmrdovanje, kje vidiš moje odobravanje Wink še najbolj me pa zdaj daje radovednost kaj ti vse skupaj da misliti o meni in moji mladosti. Grin
Zamere pa ni, nič ne skrbi. Smiley


Quote:
Ta post sem dal tukaj, da tale Gape forum prebira tudi mladina, pa da se slisi malce drugacno mneje drugih, ki je malce odstopajoca od vsesplosnega prepricanja, ki ga se podpihujejo oziroma forsirajo mediji in nas slepe vodijo ter govorijo, kar je za njih prav in kaj narobe, postavljajo svoja merila, nas pa ogoljufajo kriticnega misljenja.


Mi je še manj jasno, žal.  Undecided
Mogoče bi pomagalo, če bi svoje misli poskušal oblikovat v krajših stavkih? Če ti je seveda sploh v interesu, da bi te razumeli.

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 11
Reply #6 - 17.09.2003 at 10:26:57
 
m wrote on 17.09.2003 at 10:16:20:
Mi je še manj jasno, žal.  Undecided
Mogoče bi pomagalo, če bi svoje misli poskušal oblikovat v krajših stavkih? Če ti je seveda sploh v interesu, da bi te razumeli.



Vidim, da se noben dovolj niti ne potrudi, da bi me razumel, ker srdito zagovarjate svoja stalisca in vse kar je "tuje" , vam nic kaj ne disi in vas zuli, kaj hitro zmetete pod preprogo in po moznosti tega, ki ni "vas" sikanirate in omalovazujete, ker ne razmislja uniformno - isto kot VI.

Res je bolje, da postavim topic na en izmed " nenewage" forumov. Kjer bodo rekeli, da ni vseeno kar delas in ima vse nekje neke razumne meje. Sedaj sem jaz nor ali kako, da ne odobravam spolnosti pri 11 za bozjo voljo? Kam se vrti ta svet?

???
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolnost pri 11
Reply #7 - 17.09.2003 at 10:32:56
 
Halooo? Grin

Ej, jaz svojega stališča sploh povedala nisem, niti oblikovala ga ne, pravzaprav.

Me je pa zanimalo, zakaj si ta topic odprl, glede na to, da vprašanje ni blo postavljeno na tem forumu, pa mi iz tvojih odgovorov še vedno ni nič jasno. Grin

Oz. zdaj mi je malo bolj, očitno si samo hotel povedat svoje stališče, da ne odobravaš seksa pri 11? Si pač na tak način napisal, da nisem razumela kaj hočeš, pa sem vprašala. OK? Wink

Pa ne se tolk ogroženega počutit, no. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Spolnost pri 11
Reply #8 - 17.09.2003 at 10:42:54
 
m wrote on 17.09.2003 at 09:42:01:
Ne morem da se ne bi spraševala, zakaj si to sem prinesel?

Skoraj verjetno zgolj zato, Marjana, da bo lahko s copy paste na svoj forum nadaljeval, kot običajno.  Undecided

Quote:
stara sm 11 let.grozno rada se samozadovoljujem in ogromno spolno fantaziram, kako mi fant saj veste kaj vse dela.Ne morem in ne morem dočakati da bom dovolj stara.obupno sm potrebna.Svetujte mi-please!

Tole izrazoslovje mi sicer niti slučajno na 11-letnico ne potegne, kar pa ne pomeni, da ne drži, vsebina pa tudi. Pri tej starosti praviloma make-up in stajling odkrivajo, pa za zunanjost bolj skrbet začnejo in na mnenja nedružine pospešeno merkajo in jih umeščajo, spolnost pa ... A ne glede na to, so izjeme. Sicer še vedno neobičajne, a kdo smo drugi, da bi o njihovem prav sodili? Živijo pač svoja iskanja, na svoj način, s svojim tajmingom in tempom.

Še vedno je neobičajno, npr. da ima 13-letnica "resnega" fanta in antibejbi pilule, ter to, da sta pri njenih 14-najstih še vedno skupaj (on jih ima 18-19), pa celo to, da bosta morda šla kmalu skupaj živet, kar čez vikende že itak počneta, povsem neodvisno od staršev ... A da bi rekla, da je to nenaravno ... Ni. Je pa zaprmej drugače, kot takrat, ko smo gor rasli mi. A vse kar naj njihovi starši/odrasli ganjamo, pretresamo in umeščamo, so naši lastni občutki in delovanja, pa njim podporo pri njihovem odraščanju in njihovih iskanjih; predvsem če in ko to oni sami želijo ter po naših prepričanjih in zmožnostih. Ni zmeri izi, je pa pestro in lahko na moč zabavno.

Spreminjamo lahko le sebe, kakovostna družba smo lahko pa tudi ostalim, mar ne?

Wink
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Spolnost pri 11
Reply #9 - 17.09.2003 at 10:53:25
 
exorcist wrote on 17.09.2003 at 10:26:57:
Vidim, da se noben dovolj niti ne potrudi, da bi me razumel, ker srdito zagovarjate svoja stalisca in vse kar je "tuje" , vam nic kaj ne disi in vas zuli, kaj hitro zmetete pod preprogo in po moznosti tega, ki ni "vas" sikanirate in omalovazujete, ker ne razmislja uniformno - isto kot VI.

Res je bolje, da postavim topic na en izmed " nenewage" forumov. Kjer bodo rekeli, da ni vseeno kar delas in ima vse nekje neke razumne meje. Sedaj sem jaz nor ali kako, da ne odobravam spolnosti pri 11 za bozjo voljo? Kam se vrti ta svet?

???

Dragi Narcisek,

Nihce tukaj te ni dolzan brati ali ti karkoli odgovarjat. Vse to je samo dobra volja vsakega posameznika in ti se po mojem mnenju dostikrat igras z njo.

Tvoja odgovornost je, da nam poskusas stvari, ki tebe zanimajo,  predstavit na nacin, da jih bomo razumeli, da nas bodo pritegnile, da bomo lahko kaj pametnega tudi prispevali.

Stvar tvoje sirine je, da se ali se ne pocutis ogrozenega vsakic, ko se kdo ne strinja s tvojim staliscem, tvoja naloga je da to stalisce poskusas uveljavit. Tega ne bos nikdar uspel s pritozevanjem, kako smo grdi, da se spravljamo nate in te ne razumemo in se ti ne podrejamo. S tem bos (si ze) naredil samo slab vtis.

In nenazadnje je stvar tvojih manir, da kadar ze sodelujes v debati in ti kdo postavi kaksno zate neprijetno vprasanje, da mu nanj vseeno odgovoris, ne pa da ga ignoriras, ali pa spremenis temo, ali pa prilimas nalepko na celotno sogovornikovo razmisljanje.

Glede na to, da imas ze vsaj dvakrat po 11 let in nisi nobena zmedena pubertetnica, bi od tebe ze pricakoval da se bos znal obnasat v debati.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost pri 11
Reply #10 - 17.09.2003 at 11:47:19
 
Quote:
Dragi Narcisek,

Nihce tukaj te ni dolzan brati ali ti karkoli odgovarjat. Vse to je samo dobra volja vsakega posameznika in ti se po mojem mnenju dostikrat igras z njo.

Tvoja odgovornost je, da nam poskusas stvari, ki tebe zanimajo,  predstavit na nacin, da jih bomo razumeli, da nas bodo pritegnile, da bomo lahko kaj pametnega tudi prispevali.

Stvar tvoje sirine je, da se ali se ne pocutis ogrozenega vsakic, ko se kdo ne strinja s tvojim staliscem, tvoja naloga je da to stalisce poskusas uveljavit. Tega ne bos nikdar uspel s pritozevanjem, kako smo grdi, da se spravljamo nate in te ne razumemo in se ti ne podrejamo. S tem bos (si ze) naredil samo slab vtis.

In nenazadnje je stvar tvojih manir, da kadar ze sodelujes v debati in ti kdo postavi kaksno zate neprijetno vprasanje, da mu nanj vseeno odgovoris, ne pa da ga ignoriras, ali pa spremenis temo, ali pa prilimas nalepko na celotno sogovornikovo razmisljanje.

Glede na to, da imas ze vsaj dvakrat po 11 let in nisi nobena zmedena pubertetnica, bi od tebe ze pricakoval da se bos znal obnasat v debati.

lp bp


Zopet ze vsi "udrihate" po meni.


Vidim, da ste sami liberalci, ampak to celo skrajni. Nisem nasel slike, da bi vam gor pripopal dr. Janeza Drnovska, lahko ga castite po bozje. Kaj vam mar za ekonomsko izkoriscanje revnih drzav, samo da se podpira globalizacija, divji kapitalizem => malomescanska omejenost.



Ne, hvala, ne podpiram anarhije. Kje je vas Crowley in LaVey onadva se se najbolj miselno prilegata vasim idejam: "Delaj kar hoces, neglede na posledice in kar si drugi mislijo o tebi."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Spolnost pri 11
Reply #11 - 17.09.2003 at 11:52:57
 
exorcist wrote on 17.09.2003 at 11:47:19:
Zopet ze vsi "udrihate" po meni.


Vidim, da ste sami liberalci, ampak to celo skrajni. Nisem nasel slike, da bi vam gor pripopal dr. Janeza Drnovska, lahko ga castite po bozje. Kaj vam mar za ekonomsko izkoriscanje revnih drzav, samo da se podpira globalizacija, divji kapitalizem => malomescanska omejenost.



Ne, hvala, ne podpiram anarhije. Kje je vas Crowley in LaVey onadva se se najbolj miselno prilegata vasim idejam: "Delaj kar hoces, neglede na posledice in kar si drugi mislijo o tebi."

...
Ti je sedaj kaj lazje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Spolnost pri 11
Reply #12 - 17.09.2003 at 12:09:03
 
Ekso saj nam ni treba razkriti vseh svojih mastrubacijskih fantazij.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Spolnost pri 11
Reply #13 - 17.09.2003 at 13:31:59
 
exorcist wrote on 17.09.2003 at 11:47:19:
Zopet ze vsi "udrihate" po meni.


Vidim, da ste sami liberalci, ampak to celo skrajni. Nisem nasel slike, da bi vam gor pripopal dr. Janeza Drnovska, lahko ga castite po bozje. Kaj vam mar za ekonomsko izkoriscanje revnih drzav, samo da se podpira globalizacija, divji kapitalizem => malomescanska omejenost.



Ne, hvala, ne podpiram anarhije. Kje je vas Crowley in LaVey onadva se se najbolj miselno prilegata vasim idejam: "Delaj kar hoces, neglede na posledice in kar si drugi mislijo o tebi."

Dragi Narcisek,

Sam nisem nikjer niti z besedo niti s kakrsnokoli povezavo omenjal liberalizma, Drnovska ali globalizacije. Vse kar pises na to temo so lahko samo tvoje fantazije ali pa ze malo grandomanske predstave o tvojem globjem razumevanju tega sveta.

Glede na to, da si v debati, kot ponavadi, ko ti kaj ni vsec, spet zamenjal temo, kljub temu, da sem te na to posebej opozoril, si to trenutno razlagam kot da je  pri tebi menjavanje teme obrambna reakcija v trenutkih, ko bi se moral soocit s svojo podobo v oceh drugega, ali pa si enostavno precej nesramen?

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Spolnost pri 11
Reply #14 - 17.09.2003 at 14:02:20
 
Grin Grin Grin

tale exo me pa vsakič sprot nasmeji... Joj exo, če ne bi nekje globoko v sebi gojil želje po tako sproščenem in nezavrtem spolnem izražanju, verjetno ne bi vsepovprek, na vseh možnih forumih pobiral teh spolnih tematik..

pa predn tut mene obtožš, da podpiram takle prezgodnji sex, ga ne..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2