Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 27182 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #15 - 27.06.2003 at 22:36:47
 
Posvečeni (bedaki, administratorji) nimajo svojega "statuta" – pravil igre torej, na podlagi katerih bi lahko napisala svojo izstopno izjavo. Tako, kot sem jo napisala za izstop iz društva. Tokrat niti ne bom pisala svoje obrazložitve, zakaj ne želim biti več del posvečenih. Ker bi jo spet pisala sama sebi in zase. Tistega, kateremu bi bila v bistvu namenjena, se tako ali tako ne bo dotaknila…

Sem sicer hotela počakat, da se spišejo pravila. Da ne bo (spet) obveljala A.-jeva subjektivna volja in da vsaj enkrat izstopim po pravilih...

Ampak - ne morem več čakat. Ker, dragi moj A. – dost mam. Čisto zares. Tolikokrat povedano z naše (tudi moje) strani, tolikokrat sprejeto s tvoje strani, pa vendar stojiš še na popolnoma istem mestu, na katerem si stal, ko sem te spoznala pred letom dni...

In ne želim ti biti več trn v peti. Si me hotel izključit že pred časom, pa ni šlo "skozi". Bo šlo tokrat - ker imam čisto zares dovolj. In nimam več niti volje, niti energije ti razlagat, kje sam sebi hodiš v nasprotja. Berem tistega dela posvečenih že nekaj časa nič več, pa tudi del skupine se ne počutim nič več. Pravzaprav čutim, da smo si vedno bolj daleč. Razen nekaterih, ki so se me dotaknili in za katere želim, da spletene vezi ostanejo… Smiley

Jaz bom lepo naprej odpirala svoja notranja vrata tam na tistem topicu in notranja vrata tistih, ki si tega želijo. Do takrat, ko se ne boš spomnil nekih subjektivnih meril in pravil tudi za tja ali pa tistega topica prestavil – Bog ve, kam… Ups, pardon - ti veš, kam...

Bi si pa močno želela, da bi tudi tebi uspelo kdaj odpreti kakšna tvoja notranja vrata, A.! Smiley

Gape - prosim te torej, da me brišeš s posvečenih. Hvala.

m.

P.S: Aja, A. - samo to te prosim: če boš karkoli odgovarjal na tale post, samo ne mi napisat: rad te mam. Grrr… Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #16 - 27.06.2003 at 23:11:11
 
Miška, jaz pa te imam rad. Wink

LP Iga Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #17 - 27.06.2003 at 23:16:20
 
Ne vem kaj se toliko nategujete okrog Arske. Kolikor jaz vem, ji je bilo ponujeno sodelovanje pri Pozitivkah in ona je to zavrnila. In to je njena volja. In kolikor jaz vem, se ni trudila, da bi bila kdaj administrtator.

Se mi pa zdi škoda, ker noče sodelovat.

In Arska, vedi, da te Harry ceni in popolnoma sprejema. Tudi prebiram rad tvoje poste in tudi kakšno repliko ti rad spustim, ker znaš tako duhovito odgovorit. Skratka, men si cool.

LP Iga Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #18 - 27.06.2003 at 23:22:25
 
Ko sem predlagal Devi, da tole kar vsebuje prvi post v tem topicu (bil je objavljen v administratorskem delu), premakne ven, nisem mislil, da bo potem tu nastala štala in poligon za boj med Mirotom in A.-jem.

Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #19 - 27.06.2003 at 23:34:23
 
slabo si (pre)mislu ...
Grin

B kul ...


... miška, zate vse ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #20 - 28.06.2003 at 00:24:00
 
miška, očitno se tudi ti nisi premaknila nikamor, od takrat ko sem ti prvič reku, to kar želiš od drugih naredi sama, pa do danes, vedno isto hočeš A. ured, A. pravila, A. to in to...

A. je reku če koga moti in čuti, da je to njegova pot naj on uredi, ne sam ostalih opozarjat in čakat da bo kdo kaj naredu, da boš spet lahko opozarjala kaj bi še lahko in spet čakala, da bo narejen... Wink

sem pa vesel zate, res Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #21 - 28.06.2003 at 00:40:07
 
A., te prosim lepo. Naj te spomnim samo na skupščino in kako so potekale priprave? Kaj si naredil ti in kaj sem naredila jaz? Pa koliko časa in kolikokrat sem te morala še za tisto malo in kar si sploh lahko naredil samo ti, ker si ti edini, ki to veš, prosit? Spomnit? Opozorit? Prosim te, premisli, preden kaj rečeš/napišeš...

Sicer pa - kdor govori, govori o sebi, ane? In tale tvoj post kaže prav na to - govoril si o sebi, A. - pa če se tega zavedaš, ali pa ne...  Smiley

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #22 - 28.06.2003 at 00:41:32
 
Quote:
miška, očitno se tudi ti nisi premaknila nikamor, od takrat ko sem ti prvič reku, to kar želiš od drugih naredi sama, pa do danes, vedno isto hočeš A. ured, A. pravila, A. to in to...

A. je reku če koga moti in čuti, da je to njegova pot naj on uredi, ne sam ostalih opozarjat Wink


A., tokrat imaš pa prav.

Brez sarkazma, ironije, smajlijev ali česarkoli zadaj.

Zdaj pa samo še spravi to v kontekst kako poskušaš "uredit" administratorje, pa bo takoj boljše.

lp bp
Back to top
« Last Edit: 28.06.2003 at 11:07:43 by bp »  
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #23 - 28.06.2003 at 00:41:48
 
Quote:
Miška, jaz pa te imam rad. Wink

LP Iga Kiss

Hehe... Boš dal za sladoled, ko se vidiva!  Wink

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #24 - 28.06.2003 at 01:17:58
 
Quote:
glede arske je tko tud men se zdi, da je prav da se ji opravičiš devi, jebi ga se pač zgodi da hočeš napista neki, pa neki drugega ven pride, to je treba pol priznat in popravit.

Zgolj retorično vprašanje:
Le kje si bil s svojimi "prav" in opravičilnimi sugestijami npr. takrat, ko je Borut konkretno primitivno štalo sprožil, s svojo zavestno in nehumorno izjavo, da "ženska brez modrca sploh ni ženska"?

Pa to niti slučajno ni bila edina zadeva tule gor (tudi ti jih redno produciraš) ... a se jih praviloma "spregleda". In to ni zgolj moje skromno mnenje. Ustreznih linkov ti pa tokrat ne bom iskala.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #25 - 28.06.2003 at 01:55:57
 
Quote:
ARS povabil sem te res da napišeš kakšen članek kdaj kot avtorico knjige in če se ti zdi to preveč pol ne vem kdo je vzvišen...

Pa kdaj boš ti doumel, da tisti, ki se tebi ustrezno ne odzovejo na tvoja pričakovanja,
vsekakor imajo pravico tako na svoj(e) "ne, hvala" kot na svoje razloge?
In jim zato ne boš več in še kar naprej težil, predvsem pa natolceval in močno izkrivljal resnico?

Vzvišena da sem (bila)? Dej, zbud se!

1) Najprej, pomen tega pridevnika (SSKJ) - vzvišen:
ki v odnosu do koga ne kaže pričakovane pozornosti, navadno zaradi pretirano dobrega mnenja o sebi

ARS ima dobro mnenje o sebi, nikakor pa ni vzvišena.

2) Drugi pa lahko takoj zdajle presodijo, kakšna je bila moja zavrnitev sodelovanja na Pozitivkah,
in to brez tvoje izdatne subjektivne pomoči. Tole je cela štorija = dve "off line" sporočili, 27/10-2002, katerih relevanten del objavljam brez popravkov in brez tvojega dovoljenja:

Quote:
A.:
mogoče če te take zgodbice veselijo lahko prevzameš to področje v pozitivkah,
ni velik dela sam copy paste je za narest in je dobro delo narejno...

Quote:
ARS:
Hvala za povabilo na pozitivke.
Jutri štartam v novi službi, mal se mi bo lajf spet resetiru; bomo vidl kako in če res.  

Skratka, hvala. Me veseli, a ne bom prevzela tega področja, ker trenutno nimam tolikšnega
preostanka energije, da bi to opravila tako, kot opravim večinoma vse, česar se lotim - predano.

Če me pa drugač zagrab, se ti pa lohk pa še zmeri oglasim, anede?

Ma, res te mam poln kufer!

Še kak izredno artikuliran, pa vsaj funkcionalno pismen in nadkreativen ter nadvse humoren,
pa močno seksapilen moški me dandanes ne bi spravil v vašo srenjo, kaj šele ti.
In najverjetneje jih ni malo, ki me povsem razumejo.

Roll Eyes
ARS

Quote:
Ne vem kaj se toliko nategujete okrog Arske. Kolikor jaz vem, ji je bilo ponujeno sodelovanje pri Pozitivkah in ona je to zavrnila. In to je njena volja. In kolikor jaz vem, se ni trudila, da bi bila kdaj administrtator.

Se mi pa zdi škoda, ker noče sodelovat.

In Arska, vedi, da te Harry ceni in popolnoma sprejema. Tudi prebiram rad tvoje poste in tudi kakšno repliko ti rad spustim, ker znaš tako duhovito odgovorit.

Sicer pa lahko tudi kolega Harryja prosiš za poglobljene inštrukcije, kako brati drugih pisanja; med vami ima še najmanj problemov s tem, če sploh. (Ne vem, kdo vse ste trenutno sploh še administratorji, zato brez zamere - najverjetneje je še kdo, ki A.-ju pri razumevanju drugih lahko pomaga ...)

Harry, me veseli, da si, kot si - s tabo se je prav fletn žogat ...  Wink  Sicer pa, najin letnik to zna!  Grin
Back to top
« Last Edit: 28.06.2003 at 11:14:21 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #26 - 28.06.2003 at 02:34:33
 
Quote:
je pa tud tko res da je tvoj način podajanja odgovorov je včasih mal aroganten(sam ne mi zdej kvotat full mojih text, tud moj je včasih vem, sam jaz priznam)

Nikoli nisem arogantna.
Sem pa direktna, iskrena in malokrat s celofanom šumim,
pa čimbolj natančno se trudim svoje karkoli (tukajle) ubesedit; če se le da, s humorjem.

Mi je pa kristalno jasno, "da imajo vsake oči svojega malarja". In to sprejemam.
In si hkrati z vso odgovornostjo jemljem pravico, da gledam s svojimi očmi in barvam s svoje palete.

Quote:
in tud ti bi lahko namest da ostale jahaš naredila korak proti njim (mene izpust ker si ne dopisujeva, sam včasih te ravno preberm, če si kje vmes.) al pa kaj več naredila

Jaham niti konjev ne, kaj šele ljudi. (No, ja, v prav posebnih primerih jih pa res, izbrane moške namreč; z užitkom.) Če pa to leti na drezanja v vaša ali pa vaša forumska delovanja, je pa že itak večini dolgotrajnejših uporabnikov jasno, da tega nekateri admini. praviloma ne prenesete in temu ustrezno ter nadvse pestro reagirate. Zanimivo, predvsem moški.

Sem pa tule naredila že mnogo korakov, proti drugim, predvsem pa proti sebi.
In naredim jih točno toliko, kolikor jih želim in kakršne želim.
In drznem si reči, da sem na tem forumu marsičemu (posredno) botrovala, pa četudi zgolj kot uporabnica.

Sicer pa, saj me praviloma ne bereš, kot praviš ...

Quote:
namest da tolk govoriš kaj vse veš in znaš.

Tole izjavo pa želim, da jo ASAP utemeljiš,
predvsem pa citiraš čimveč mojih "duvancij" o tem, kar vem in znam

(maso za palačinke in odlično skutino torto pa lahko mirno izpustiš).
Saj ni res, pa je.
Back to top
« Last Edit: 28.06.2003 at 12:52:48 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Borut
Guest




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #27 - 28.06.2003 at 03:01:22
 
ARS wrote on 28.06.2003 at 01:17:58:
Zgolj retorično vprašanje:
Le kje si bil s svojimi "prav" in opravičilnimi sugestijami npr. takrat, ko je Borut konkretno primitivno štalo sprožil, s svojo zavestno in nehumorno izjavo, da "ženska brez modrca sploh ni ženska"?



Jao jao.

Zahvaljujem se ti za izraz primitiven.
Ti se pa zahvali Gapetu, da je on admin SP.

Dobro si copy paste od Katarine skopirala:
Ljudje odhajajo,forum pa je vedno manj interesanten.

To je vredno razmisleka...

Je res problem le v A.-ju in ostalih administratorjih? Ne zagovarjam nikogar.............le razmišljam.

Hmmmm.

Kaj pa če je problem pri uporabnikih foruma, ki imajo dvojna merila, tega pa še sami ne opazijo?

Ja, res je vredno razmisleka.
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Guest




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #28 - 28.06.2003 at 03:09:07
 
Ženska brez modrca pa itak ni ženska.

Vsaka ga ima, če ne drugje, pa v predalu in to vsaj enega.

To je dejstvo, ki je neizpodbitno.

Ljudje v okolici so radi diplomatični in nihče ne bo potrdil tega dejstva ampak se mu bodo zaradi previdnosti le približal.

Če pa sem se s tem nehote dotaknil tvojega morebitnega kompleksa, potem se ti globoko opravičujem.

Borut

Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #29 - 28.06.2003 at 03:15:34
 
Devi wrote on 27.06.2003 at 20:20:20:
Dejansko na tebe nikoli nisem gledala kot na "prosilca", ki bi imel željo po administratorstvu (čeprav sem očitno tako napisala). Se ti opravičujem zaradi tega.

Hvala. Opravičilo sprejmem.

Devi wrote on 27.06.2003 at 20:20:20:
Imaš prav, res sem to napisala. Sej sem še marsikaj drugega misla, ko sem to pisala, sem pa tudi to misla, kar sem napisala in šele zdaj opazla, kako sem fokusirana.

Kul! Saj sama veš, da nam iskren fokus in iskreno, dobronamerno delovanje prej ali slej odmeglita pogled in botrujeta odločnosti in sprostitvi energije, pa tudi morebitno potrebnemu pogumu, ki jih "potrebujemo" za naslednji korak. "Brez panike", torej.  Wink

Če bi bila ena izmed vas, bi ti bila iskreno hvaležna za odprtje tega topika.
In kot nekajmesečna uporabnica, sem iskreno vesela, da si ga; vsem(u) navkljub.

Kiss
ARS

Devi wrote on 27.06.2003 at 20:20:20:
Si pa ustvarjalna ženska, ki bi v idealnem okolju, v katerem bi našla ljudi, s katerimi bi se lahko ujela, mogoče lahko z njimi ustvarila nekaj več (če bi to želela), ker so stvari vedno lahko boljše.

Pustiva tukajle mojo ustvarjalnost, kakovost mojega pisanja in kaj bi jaz lahko, če ... Prav?
Predvsem zato, ker "moja vrsta" pišočih praviloma ustvarja v ednini ...  Wink
Back to top
« Last Edit: 28.06.2003 at 11:28:15 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5