Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 27181 times)
A.
Ex Member




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #60 - 30.06.2003 at 13:55:00
 
sej sem vedu, pa tolk pazim na izražanje  Grin

amstel ni dvojnost, je pomankljiva razlaga? ni spiska nezaželjenih oseb je sam spisek adminov, ki ne ustvarjajo prav velik, bom reku bližje ničle in kot vidim tud tega namena nimajo.

ostali majo vsaj namen, tko da nena in robi, kolkr jaz vaju poznam mata nek namen in določene stvari delata, tko da, za določene pa sta rekla a jih trenutno ne moreta...

je pa tko da nimaš kaj, enostrasnsko ali večplastno, za to da si v bedakih je treba met željo da ustvarjaš s skupinco in kaj na tem tud narest, drugač pač pomoje tam nimaš kaj delat in ej prav da to tud priznaš.

lahko pa da se motim? sam ponavad je povsod tko dostop maš le do tam kamor si zaslužiš in kot je je en znameniti rek: to kar si si zaslužil je potrebno vzdrževati, drugače zgubiš.

in tko je tudi tu.

drugač pa še en primer ko sem enkrat prijoku domov zarad nečesa ker me niso sprejel nekam mi je oče reku, kaj jokaš dragi sinko, rajš se vprašaj kolk si naredu zato da bi bil lahko tam.  Grin

e pol sem dojel...  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #61 - 30.06.2003 at 15:37:56
 
ja pa smo spet tam, kot pri že ne vem kolkih topikih: gremo se kdo je boljši...

.... mislim, kaj če bi že vsi skupaj prišli na piknik v Iškega, da se spoznamo, in se lahko potem vsaj šimfamo, in ne da se , še preden se sploh vidimo???

Svašta.... Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #62 - 01.07.2003 at 11:28:49
 
Quote:
ne gre za to da ne bi hotu odpisat, sam sem bil na morju ars, tko da...

Predvsem zato in čeprav "me le včasih ravno prebereš", bi želela, da me tokrat (v tem topiku), vsekakor, druge pa tudi. Ker pričakujem tvojo dosledno repliko - tudi zaradi tvojih obsodb, izkrivljanj dejstev, izključno subjektivnih interpretacij dogovorov in pogledov, pa laži in natolcevanj; glede vsega (ne zgolj ARS).

Seveda pa pričakujem tudi tvoje ustrezno "citiranje":

ARS wrote on 28.06.2003 at 02:34:33:
Tole izjavo pa želim, da jo ASAP utemeljiš,
predvsem pa citiraš čimveč mojih "duvancij" o tem, kar vem in znam.

Če ti pa citiranje ne bo šlo od rok (ker npr. nimaš osnov in zgolj natolcuješ), pa pričakujem tvoje opravičilo. Seveda, predvsem zaradi opravičilnih sugestij drugim. In tudi zaradi teme, ki jo je Devi s tem topikom načela.


Miska wrote on 28.06.2003 at 00:40:07:
Sicer pa - kdor govori, govori o sebi, ane?


In si hkrati želim, da bi spodnje dojel čimprej; ti bo lažje, posledično pa tudi drugim:

ARS wrote on 28.06.2003 at 01:55:57:
Pa kdaj boš ti doumel, da tisti, ki se tebi ustrezno ne odzovejo na tvoja pričakovanja,
vsekakor imajo pravico tako na svoj(e) "ne, hvala" kot na svoje razloge?
In jim zato ne boš več in še kar naprej težil, predvsem pa natolceval in močno izkrivljal resnico?

Quote:
A.! V svojih odgovorih si kar naprej prihajaš v protislovja, prirejaš resnico ali pa kar direktno lažeš ...
Back to top
« Last Edit: 01.07.2003 at 14:15:30 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #63 - 01.07.2003 at 11:31:39
 
Quote:
sam zdej se mi velikrat zdi, da maš mal distance, ne vem nisi tokl odprta al kaj do teh s katerimi se zgovarjaš, zato sem ti tud napisu te stvari, da mal probi narest korak proti njim in poskusi razumet še njihov vidik. sej vem vsi delamo tko, sam pač je tud tko da povem kar vidim in teb sem povedal, upam da boš gledala na to kot eno videnje stvari, nič drugega.

Tole je meni zgolj eno subjektivno nakladanje, ki z realnostjo in menoj veze nima,
predvsem pa je povsem irelevantno za ta topik.

Če pa čutiš močno nujo po obravnavi mene ali mojih odzivov in korakov,
imaš pa vedno na voljo možnost – "Start new topic".
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #64 - 01.07.2003 at 11:42:05
 
Quote:
Želim, da se posvečeni uredijo, v skladu z tem zakar so bili postavljeni (za soustvarjanje na projektih in urejanje foruma) in da se vsi, ki ne delajo na projektih oz niso admini foruma zbrišejo iz tam.

in to do 1 julija, v nasprotnem primeru se bom zbrisal jaz, iz celega foruma...


Danes smo 1. julija.

Aleš, a to pomeni, da se poslavljaš in ti moramo zaželeti srečno pot, ker zapuščaš bedake, moderatorje in forum nasploh, ali si se vmes premislil?

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #65 - 01.07.2003 at 11:51:00
 
Quote:
To, da sem administrator, pomeni samo to, da imam dostop do tako imenovanega zaprtega dela za širšo javnost. In ker očitno to mnoge moti …

Se sicer ne spomnim, da bi koga to motilo (no, mene zagotovo ne), drži pa, da ste si v "odprtem delu" nemalokrat prišli v nasprotje prav zaradi vašega "zaprtega dela"; tudi v tem topiku. In to praviloma ne zaradi nekih (skupnih) projektov, temveč zaradi foruma in (vašega) delovanja na njem. To pa zna biti moteče.  Wink

A zna biti tudi "zabavno"; meni predvsem zaradi stavka, ki se pod vsakim mojim postom izpiše, in tehle misli oz. "resnic":

"People rarely disclose their character so clearly as when they describe someone else's." (nn.)
"Many people who give admirable advice are incapable of taking it." (nn.)
"Discussion is an exchange of knowledge; argument an exchange of ignorance." (Robert Quillan)
"Before you give a colleague a piece of your mind, be sure you can spare it." (nn.)

Wink
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #66 - 01.07.2003 at 12:42:00
 
ARS wrote on 29.06.2003 at 01:53:44:
Sicer pa, Gape, če moja percepcija ni zatajila,
kaj nisi ti tukajle na forumu pa res "ta najbolj glavni"?
Zakaj torej kakršnikoli izgovori in prelaganje odgovornosti na druge?

gape wrote on 29.06.2003 at 13:41:11:
je zatajila tvoja percepcija ars ... nism taglavni
niti nočem bit, čeprov bi mogu bit (in bi lahko bil), pa nočem.
... če glave ni, je ne moreš odrezat.
... in če moje glave ni več na mestu se lahko popolnoma vse odvija tko kt se je do zdej.
... ni nekega velikega interesa po rezanju moje glave ...
... pravila ne obstajajo, tolk moči imam ... očitno.

Ma, Gape, meni se pač zdiš "ta glavni", tako zaradi tele tvoje razlage kot dejstva, da se administratorji in moderatorji vedno nate obrnejo (ne le uporabniki foruma), ko gre za karkoli na forumu in njegovo urejanje ... in tvoje vzdržljivo zagotovilo za "nebrisanje" napisanega. In zakaj ne? Saj bit' ta glavni ni prav nič sramotnega ali neprimernega; lahko. In le zakaj bi kdo želel tvojo glavo rezat'? Hecn, saj je fino in sproščujoče sposobne, dosledne in odgovorne v marsikateri skupini imet' ... da se jim pa ego sem ter tja vklešči, pa tudi ni zanemarljivo - so lahko le še boljši; če. Vsi ostali pa tudi; če.  Wink

In predvsem zato sem izgovore in prelaganje ogovornosti izpostavila. Če bi ti (in vi vsi) želeli štalo tule gor pošlihtat, bi vsekakor jo. Tako se pa samo nekaj čakate, se pregovarjate, nameravate, drug mimo drugega govorite in pametujete ... štala pa še vedno je ... Nekateri od vas pa tudi molčijo; najverjetneje vedo in veste zakaj. Ali pa na moč zgovorno odstopijo oz. izstopijo iz vaše skupine.

gape wrote on 29.06.2003 at 13:41:11:
lahko seveda ribi ki smrdi pri glavi predlagaš kako naj pospravi štalo.

Npr.:
A je tak nadzemljski napor potreben za to, da se poleg FAQ (v glavi foruma), napiše eno besedo - npr. "Upoštevaj" ali "Info" ali "Pomembno" - in v linkan thread zlistaš tistih "nekaj absolutnih zakonov na tem forumu", daš link na diskusijski del, in ga nemudoma zakleneš, pa je? In ne dopustiš diskusije na tem glavnem linku, njegova vsebina pa se spremeni le s konsezom, doseženem v ločenem diskusijskem delu oz. threadu?  ???  

No, pa fino bi bilo to s čimmanj besedami zapisat ... pa vsekakor za uporabnike minimalistično navesti npr. tudi, "kdo je Admin., Administrator in Moderator" in kakšne so njegove dolžnosti/pravice. Koliko pa še česa drugega ... več napišeš, manj bo učinka ... in več "megle" ... in še naprej veliko individualnega subjektivizma, ki ga "nekateri" od vas premorejo. Kaj si mislim o forumskih "pravilih", sem pa že napisala.

Sama sem takoj za dva absolutna forumska zakona, prbl. takole:
1) Pri nas nihče ne briše/popravlja ničesar, razen avtorjev samih.
2) Teme (topic) premikamo po potrebi in zgolj s soglasjem avtorja.

In dvomim, da je nadzemeljski napor potreben za to, da koga izmed vas sami "spomnite", da je sklicevanje na "pravila/priporočila", ki nekje na forumu bojda so, umestno zgolj, če se jih tudi sam(i) drži(te). Kar je le še en argument več, da "pravila" niso potrebna. Bi bilo pa res fino, če bi sprejeli gornja "zakona" - kaj kdo napiše, je tako ali pa tako njegova odgovornost. Za open space, pestrost in sprejemanje različnosti!

Ustvarjalna,
Wink
ARS

PS:
Lahko pa se tudi dotakneš Devijinega lucidnega začetka tega topika ...
Če drugega ne, morda ponovno izjaviš, da boš ignoriral moja pisanja ...
... ali pa me morda celo ponovno med spodaj opisane (a nikoli replicirane) - posredno ali neposredno - uvrstiš ...

Pa še marsikaj bi se našlo, izven moje trenutne percepcije in brez da sem "razlog" jaz.

gape wrote on 24.01.2003 at 11:18:58:
... že takrat smo vedeli da slej ko prej bodo prišli 'drekači' - tisti ki drekajo ...

V "čini" na http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1018352...
Back to top
« Last Edit: 01.07.2003 at 14:37:44 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #67 - 01.07.2003 at 14:36:14
 
Devi:
Quote:
Recimo ten-nay jo je našel brez problema, Vida pa je nikakor ne more. Andresa smo sprejeli takega kot je, Arsko smo zavrnili na čisto, ker ni vzbujala pravih energij. Tudi za Mirota se mi zdi, da je mogoče problematičnost v nas, in ne v njem.


Kar se mene osebno tiče, je celoten post precej osebnega značaja. Z njim se nikakor ne morem poistovetit, ker svet in dogajanje sprejemam na malce drugačen način.

Mnogo ljudi, ki so še danes tu, sem tudi povabil iz kakega drugega foruma, mnogi so ostali, nekateri odšli, nekateri še prihajajo. Njihova pot. Naj jim sreča osvetljuje korake.

Osebni stik sem vzpostavil "skorajda" z vsemi, ki so imeli tudi to željo, z nekaterimi se še nismo, se pa bomo ko bo cajt za to. Sam se s tem ne obremenjujem. Imamo srečanja in druge oblike kjer se nas da najdt, in če je človek pripravljen sam tudi kaj naredit za to, naredi. Več kot vabiti in povedat, da je vsak vabljen se ne da. Osebni stik, pa vsekakor deluje močneje kot le prepevanje na forumu.

Osebno se trudim, tudi v vsakomur najt to kar ga je prineslo na forum. Tudi zagnanost odgovorit na vsako blah, blah, enkrat mine, velikokrat ko prebiram sedanje razprave, vem, da se odgovori skrivajo in so že napisani na tem-istem forumu, potrebno je le uporabit ukaz SEARCH vpisati ključne besede, nastaviti število dni na 1000 in odgovori so tu.

KREDEN:
Quote:
Prvo : Postali ste malo bolj vzvišeni in gledate na druge obiskovalce foruma malo z viška.
Drugo : Normalno početje je, da se boste branili med seboj, tudi, če eden vaših nima prav, branili ga boste in s tem se boste oddaljili in se oddaljujete od obiskovalcev foruma.


Prosim te, kot sem te menda že enkrat ali pa tudi ne  Wink, da se pri izjavljanju takšnih izjav, bolj specifično in argumentirano opredeliš, ker sebe smatram za administratorja, pa se tudi s tvojimi besedami ne morem poistovetit. Niti da če eden od naših nima prav, da ga branim. Moja percepcija in način se vedno trudi biti toleranten do vsakogar. In se zgodi, da se dogaja to kar ti trdiš dostikrat prej v obratni smeri.

MIRO
Quote:
Devi, že nekaj časa čutim, da razmišljaš o teh stvareh in sem ti hvaležen za ta prispevek, še posebej zato, ker sem sam vedno naletel na spotikanje ob moj način podajanja problemov, problemov samih pa so se vsi na daleč izogibali ali pa poskušali preusmeriti tok drugam.  


Tudi tebe bi prosu, da si bolj jasen-argumentiran pri navajanju svojih težavic na tem forumu. Veliko tega kar opisuješ sam počneš.

MIŠKA
Quote:
A., te prosim lepo. Naj te spomnim samo na skupščino in kako so potekale priprave? Kaj si naredil ti in kaj sem naredila jaz? Pa koliko časa in kolikokrat sem te morala še za tisto malo in kar si sploh lahko naredil samo ti, ker si ti edini, ki to veš, prosit? Spomnit? Opozorit? Prosim te, premisli, preden kaj rečeš/napišeš...

Miška ima tu popolnoma prav. Veliko težav je bilo s skupščino, in brez njenega predhodno pripravljenega gradiva nikakor nebi mogli tečt tisto maratonsko skupščino pri Harryu. Smo pa takrat ogromno naredli in postavili nekaj dobrih temeljev-pravil za nadaljne delovanje vsega kar se tiče tukaj in okrog.

Noben sistem in tudi ta pa ni popoln, se gradi. In na tone vabil k sodelovanju se valja na samem forumu.
Se je pa A. tudi velik nauču, še vedno ga napadejo dnevi prijavljanja projektov, kaj je treba naredit ....
Dejstvo pa je, da neki rezultati vsekakor so. In noben posameznik tukaj, jih nebi nikoli ustvaril, brez so-ne-delovanja ostalih.

ARS:
Quote:
bi bilo fajn, da tistim, ki želimo zgolj uporabljati ta forum, to dopustite početi še naprej, brez da bi od nas nenehno (posredno ali neposredno) pričakovali neko razširjeno (so)ustvarjanje na kateremkoli vašem projektu na in izven foruma. Tisti, ki bo želel več od "uporabe", bo zagotovo kmalu med in z vami

Se nas je pa kar nekaj "pritožilo" nad tem, da od nas pričakujete, da bomo upoštevali vaša "pravila igre", ki jih nikjer ni. Pri tem pa takistih "zahtevkov" do uporabnikov oz. nepisanih "pravil" redno, najprej in niti sami ne upoštevate.


ARS, če se ti zdi, da nekdo stalno od tebe pričakuje razširjeno delovanje, se lepo motiš. Si bila povabljena, povedala si svoje, in ne zdej napihovat neke zadeve, ki nima sten za napihnit. Vsakega se povabi kakor kdo od adminov to začuti ali pa se javiš sama.

Nobenga pa izrecno ne posiljujemo, kot si ti to napisala v milejši-celofan obliki. Uporabljaj forum še naprej, kot si ga, in se ne sekirat, če se mi bo kdaj te spet zdelo povabit  Grin Grin Grin

Nobena pravila niso idealna, noben zakon, države še vedno danes za svojo skupinico državljanov to počnejo.
In vedno, ko želiš neke izpade omejit, neke nezaželjene stvari preprečit, moraš postavt smernice, ki se prelevijo v pravila, nato v zakone,,,,  Wink

PRAVILA - Ali jih ni, ali se pa gradijo, druge vmesne poti ni!!!

ARS:
Quote:

Kdo torej želi oz. potrebuje "pravila" - uporabniki ali vi sami, da bo forumsko dogajanje po vašem okusu in zamislih?


Aroganca? Obsojanje?
Zakaj bi bilo nekaj po našem okusu. Sploh pa se to govori že v množini. In sploh, imaš tudi ti sama pravico sodelovati v razpravah pri so-oblikovanju foruma. To preprosto že dolgo veš in lažje ti je obsojat in natikat ljudi, kot pa se priključit in napisat: ... meni se pa zdi.... moj predlog bi bil pa tak in tak....




in končno....

ARS:
Quote:
Npr.:
A je tak nadzemljski napor potreben za to, da se poleg FAQ (v glavi foruma), napiše eno besedo - npr. "Upoštevaj" ali "Info" ali "Pomembno" - in v linkan thread zlistaš tistih "nekaj absolutnih zakonov na tem forumu", daš link na diskusijski del, in ga nemudoma zakleneš, pa je? In ne dopustiš diskusije na tem glavnem linku, njegova vsebina pa se spremeni le s konsezom, doseženem v ločenem diskusijskem delu oz. threadu?    

No, pa fino bi bilo to s čimmanj besedami zapisat ... pa vsekakor za uporabnike minimalistično navesti npr. tudi, "kdo je Admin., Administrator in Moderator" in kakšne so njegove dolžnosti/pravice. Koliko pa še česa drugega ... več napišeš, manj bo učinka ... in več "megle" ... in še naprej veliko individualnega subjektivizma, ki ga "nekateri" od vas premorejo. Kaj si mislim o forumskih "pravilih", sem pa že napisala.

Sama sem takoj za dva absolutna forumska zakona, prbl. takole:  
1) Pri nas nihče ne briše/popravlja ničesar, razen avtorjev samih.
2) Teme (topic) premikamo po potrebi in zgolj s soglasjem avtorja.


...še enkrat končno, a je tak nezemeljski napor in še enkrat natikanje nekaterih tu od nas, da napišeš en tak miren predlog, tvoj lasten, direkten predlog, kot praviš da rada si.

Se trudimo, se trudijo. Ampak nobena zadeva ne more it hitreje, dokler ni kritične mase in dovolj časa za to naredit. In če vsak prida svoj kamenček iz žepa, se mozaik lahko hitreje sezida.

Prej ali slej se bomo vsemu temu smejali, jest se že, nekateri se boste jutri, nekateri mogoče nikoli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #68 - 01.07.2003 at 15:03:10
 
Gru Gru wrote on 01.07.2003 at 14:36:14:
ARS, če se ti zdi, da nekdo stalno od tebe pričakuje razširjeno delovanje, se lepo motiš. Si bila povabljena, povedala si svoje, in ne zdej napihovat neke zadeve, ki nima sten za napihnit.

Lahko, da se lepo ali grdo motim ... a imam lahko tudi svoje mnenje, ki ga tule lahko tudi povem. Hvala.
Vsak ga pa tako ali tako po svoje razume.

Za premislek odvečne sape in napihovanja, bi moral pa A.-ja, vsaj v tem topiku, podrobneje (pre)brat ... ker lahko da lepo drži, da lagati učinkovito pač ni. Plodno pa zagotovo ne - se najverjetneje strinjava oba. A mnenja še vedno sem, da to lahko tudi povem ... s svojega stališča, kot kdorkoli drug. In ja, lahko tudi grem ... mimo, čez ali pa naprej. Lahko pa tudi ne. In zanimivo in zgovorno je, kako marsikaj zignorirate ... marsičesa pa tudi ne.

Wink
ARS

Quote:
vrana vrani ne izkljuva oči.

Dvomim, da katerikoli uporabnik pričakuje, da si boste izkljuvali oči ...
... ta rek pa tukajle gor mnogokrat vseeno presneto drži.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #69 - 01.07.2003 at 15:08:43
 
ARS wrote on 01.07.2003 at 11:28:49:
In si hkrati želim, da bi spodnje dojel čimprej; ti bo lažje, posledično pa tudi drugim:



temu bi jaz reku duvancija, bere se tako saj ars ve kaj in kako, a se razume da A. ne, posledično zgleda, da tudi ne ostali?

sem ti pa rekel, da maš včasih trd in nedostopen neodprt in neprijazen stil, se da se velikokrat giblješ samo v svojem zaprtem krogu, da ostalega nočeš vidt, čeprav si sposobna in kaj da si taka kot si, nisem jaz kriv, sam povedal sem ti, SEM TUDI REKEL TO: ZDI SEM MI,...      AMPAK VEČ KOT TE BEREM BOLJ SE MI ZDI, DA SEM PRAV POVEDAL.

bi te pa danes tudi pohvalil oz rekel da res je, včasih znaš dat tudi kaj konkretnega gor, naredit korak proti sogovorniku, bit ustvarjalna, no glede prijaznosti in spoštovanja se, da vrjetno še kaj narest sam vseeno:

napredek je...  Wink

tvoj predzadnji post, je odraz napredka, čeprav se z njim ne strinjam, ker koncepta foruma ne moreš urejat na način kot ga predlagaš, ker je to anarhija ne open source.

aja pa prelagal bi ti mogoče poizkusiš razlikovat med tem, da je nekaj opažanje, nakaj pa laž in da če ti lahko izraziš svoje mneje, ga lahko tudi ostali al kaj se boš zdej tud na open source sklicevala?

pa če ti nekdo neki pove kako on vidi ga zato ni treba obkladat, da je lažnivec.
rekel sem ars, zdi se mi, to ni niti sugestija, ker sem govoril tebi ne pa: Dragi forumovci veste men se zdi da ars ni dost dostopna in da bolj težko sprejme kritike in da je zamerljiva in da tega kar kdo reče proti njej ne zna spustit in it naprej.... glede na to vrjetno težko pol naredi korak proti skupnemu razumevanju...

ej samo opažanje ars veš, samo to... in je tko če ti kdo to pove lahko rasteš, če ti ne oz. se te folk ker maš tak nastop boji, pol ... ne rasteš ker ne zveš...

in pa strinjam se z edijem dost je bloden o teh stvereh, ki sploh nimajo veze s topicom, to nikamor ne pelje, če se kdo hoče resno pogovorit naj se, če kdo hoče res kaj na tem naredit naj poskusi sam, povabl smo tud vse, tko da...

bp, nismo še sprejeli sklepov zato ne vem kako se bom odločil?

sicer pa sem ti obljubil, nekaj ane?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #70 - 01.07.2003 at 15:33:15
 

Shocked  Roll Eyes

Priznam, tvoja domišljija in ustvarjalnost, glede razumevanja in interpretacije drugih, sta nenadkriljivi.
Za štalo delat pa tudi.

Miska wrote on 28.06.2003 at 00:40:07:
Sicer pa - kdor govori, govori o sebi, ane?

Miški se morda celo kolca, a najverjetneje ne po tebi, A.

Kiss
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #71 - 02.07.2003 at 11:00:08
 
Quote:
Danes smo 1. julija.

Aleš, a to pomeni, da se poslavljaš in ti moramo zaželeti srečno pot, ker zapuščaš bedake, moderatorje in forum nasploh, ali si se vmes premislil?

lp bp


Menda mu ja nisi tega verjel?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #72 - 02.07.2003 at 16:36:53
 
bom poštimu ars ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Kakšen je za vse enak prostor?
Reply #73 - 03.07.2003 at 00:05:55
 
gape wrote on 02.07.2003 at 16:36:53:
bom poštimu ars ...

Ko boš poštimu ARS, se pa, vsaj malček, še A.-ja loti ...

Grin
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5