Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14999 times)
aryan
Ex Member




Re: Reinkarnacija, vzhodnjaske vere?!?
Reply #45 - 24.06.2003 at 11:08:08
 
Quote:
Aryan, duša krščanska, kdaj si pa prestopil v krščansko vero, sem mislil, da ti je le bolj Sri Krsna pri srcu?

to mors pa bl ten-neja vprasat, ker je on tist k me je za krscana oznacu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Reinkarnacija, vzhodnjaske vere?!?
Reply #46 - 24.06.2003 at 11:11:56
 
Quote:
to mors pa bl ten-neja vprasat, ker je on tist k me je za krscana oznacu.



Hare Krišne so samo krščanarji pod krinko.  8)



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Reinkarnacija, vzhodnjaske vere?!?
Reply #47 - 24.06.2003 at 11:12:36
 
t wrote on 24.06.2003 at 11:01:04:
Zakaj je Zemlja okrogla?
Zakaj Luna kroži okoli Zemlje in Zemlja okoli Sonca?
Zakaj ptičko pojejo?
Zakaj so tangice?

a zmeri k ti kdo na "rep" stop, tkole odreagiras?

ponavad si na nekaterih topikih tuki gor tok zelo zgovoren in razgledan in odgovarjas na vsemogoce zakaje ki se ti pojavjo v umu. ce te pa kdo drug mal "potipa" in kej konkretnga vprasa te pa ni nikjer vec?
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Reinkarnacija, vzhodnjaske vere?!?
Reply #48 - 26.06.2003 at 16:27:54
 
Quote:
seks je lep in hkrati grd. lep v obljubah ki jih ponuja, grd ko jih ne more zeljeno izpolnit (ce ne druzga, vsaj glede trajnosti).



Quote:
seks obljublja zadovoljstvo, drgac ga nben ne bi pocel.

ker pa je ta zadovoljstvo ki ga genitalni seks lahko proizvede le kratkotrajne narave (ali dolgotrajne pri tantrikih), hkrati ta seks postane grd.

teh vrzeli nezadovoljstva, ki jih genitalni seks ni zmozen zapolniti, jih ponavad osebe z nizje razvito "pozornostjo" ne opazjo. sele ko se te naberejo in kasnej obvezno scasoma priplavajo na dan v obliki jeze in neizpolnjenosti jih lahko vsak opazi. razlika je da nekateri vedo kaj je vzrok tej jezi in vznemirjenju, nekateri pa ne.

jaz se strinjam da ce se dva ljubita in zdruzita da je to samo lepo, sam kaj ko grdost teh minljivih odnosov slej k prej pokaze svoj obraz, v obliki locitve, neizpolnjenosti vznemirjenja, negotovosti itd.


Vsega so krive te kurbirske babe pa u njih utikvanje scanjskih glidov. (Primož Trubar)  Wink

Quote:
bojis se ga lahko zato ker je "nepravilen" seks greh, ki v koncni fazi prinasa trpljenje. kar sejes, to zanjes ponavad modri govorijo.

drgac pa se ne gre tuki le za strah pred trpljenjem, ampak bolj za neizpolnjenost. ce ti genitalni ali mentalno/subtilni seks ne potesi tvoje zeje po "ljubezni" ali zadovoljstvu, pol te najbrz vznemirja to, da pijes vodo po kapljicah, ce pa si sredi puscave in ornk zejen, a ne? rad bi se odzejal, kar pa je nemogoce ob kapljici vode na vsake toliko.

jaz ne pravim da je "seks" (akt ljubezni) slab, ampak pravim da tisto kar ponavad ljudje poimujejo seks je le lizanje sladoleda skozi steklo (ali popacena reflekcija ljubezni, oz. seksa).





Aryan, duša krščanska:

Spomijaš me na svetega Tomaža Akvinskega (tistega, ki je globoko obžaloval, da nima dovolj vere, da bi si ga odrezal).  Roll Eyes


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4