Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 36373 times)
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #15 - 08.06.2003 at 15:45:35
 
gape wrote on 08.06.2003 at 15:29:55:
včasih bi pa lohka kej prečitu preden postaš ...

eva je pač narobe razumela kar sm napisu in je nadalje narobe sklepala ... in ji ni šlo skupi
01:40:30 [EvaZh] ampak men ni več jasno... in ne gre mi skupi  

administratorji niso moji
administratorji je ime skupine - spremenljivka ki označuje posebno grupo z dodatnimi pravicami. administratorji vidimo del foruma ki je namenjen delu, delu na pozitivkah predvsem ...
to sicer že vse piše, zato ne bom še enkrat tega razlagal ...

tudi ti lahko vidiš vse za nazaj, česar nisi pobrisal ... in ???

menila sam s sabo ... to sem delala včasih, sedaj imam(o) zadosti obiskovalcev, da se mi tega ni treba bat ... zakaj bi se tega bal ti ...

in ni point v tem da bi bil kdorkoli nezaželjen ... če se tako počutiš, premisli malo čemu.
ali pač odmeditiraj če ti je lažje.

kje si mene najdu da bom držu odgovornost ostalim ???


Ja, sem glih neki pisal in nisem videl, ko sm napisal sem pa videl, da si ti že tudi napisal. Zdej vem.

Ja, marsikaj ni nekaterim jasno in jim ne gre skupaj.

Dobro, administratorji so vesolci, ki delajo red med nami brezbožniki. OK, kapiram.

jaz vidim še mal več kot samo nazaj, tud naprej, brisal sem pa z razlogom, ne zato ker bi mi bilo slučajno dolgcajt.

Tudi moj deda je rekel, da ima dosti vojakov in da lahko premaga bataljon švabov, pa se je zmotil, vse so pokokal, naše mislim tukaj, partizane.

Point, v čem je point ???

Jaz se ne počutim nezaželjenega, sem pa nezaželjen pri drugih, ker baje pišem same neumnosti in bedarije.
Nič koristnega.

Jaz meditiram na nekaj drugega, ne zato da bi mi bilo lažje zaradi foruma.

Kje sem tebe najdu, hja, kaj vem, najbližji si mi bil, sem misli, da si ti tata mata in neki gape kao, ne vem, a te sploh kdo upošteva ?

Ja, še en prekrasen dan, poln užitkov, blaženosti, miru in sožitja med forumovci.

Biče bolje, biče bolje, to več dugo neko viče.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: End of ends
Reply #16 - 08.06.2003 at 16:45:10
 
Kreden, se ne počutim, da bi se mogla po temle branit al pa krivo počutit pred tabo. Tam sem bila in to sem govorila.

Karkoli se ti zdi o meni, se ti pač zdi. Očitno imaš tudi ti mnenje o mojih besedah. Niti me ne rabiš marat, niti jaz ne rabim marat tebe, nahajava se na istem prostoru, doživljava enake stvari in se na njih odzivava vsak na svoj način.
Imaš jasno vso pravico povedat, če se ti zdi, da moje napake preveč sekajo po drugih. Tudi jaz sem ti.

Na oni dan tvojega brisanja sem vse tvoje poste proglasila za neumnost. Ker si te moje v afektu vzel tako resno, se ti za to opravičujem. Vsekakor se mi niso zdeli vsi, saj ti v nasprotnem na nobenega ne bi niti odgovarjala.

Ko sem govorila o žebljih, sem govorila o Re-postih, ki jih je en kup posejanih po forumu, ker si osnovne topike pobrisal, na njih so ti ljudje odgovarjali, se pa tebi ni zdelo vredno, da bi vsaj te topike pustil, da odgovori ne obvisijo v zraku.

Kar se pa tiče tega, da sem vedela, da se boš vrnil, pa sem pač res... in verjemi ali ne, vseeno mi je, če si tu ali nisi in celo, malo rajši imam, da si tukaj, ker odkar si tukaj, mi ni dolgčas in to se mi dopade. Kar pa ne pomeni, da se mi dopade vse, kar pišeš. Se mi ne rabi. Tako kot se tebi ne rabi moje.

Nisi tukaj, da bi bil meni všeč in obratno.
Sem se kaj naučila tudi od tebe. Ampak tako ti, kot tudi jaz, sama izbirava, kako, od koga in kaj se bova učila.
To je to.
...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: End of ends
Reply #17 - 08.06.2003 at 17:01:31
 
Hi, dober si tole naredil, umaknil, ju hu, ego je zmagal.
Spet si mu podlegel, vsi so svinje, noben me ne mara, noben ni vreden, mene, jaz dam njim vse, oni meni pa nič, a vidiš da so vsi isti! Pa se reži, pa ti daje moč.

Samo v podzavesti je vse shranjeno, tista prvotna rana  in film se vrti znova in znova, dokler stvar ni rešena, to je njen namen, hoče da se rešiš tega.
Pa je spet Ego zmagal, zaenkrat, samo podzavest bo delala naprej in hitro bo ustvarila podobno situacijo.
In spet boš imel šanso razrešiti tako kot je za tvoje najvišje dobro. Samo ego se bo spet upiral.

Ali boš spet poslušal nekaj kar nisi ti, ali boš že toliko vedel, pa gledal na situacijo drugače? Wink
To je vprašanje!

Pa lp Wink

Io
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #18 - 08.06.2003 at 17:02:55
 
predvsem pa obstaja cela četa policajev, ki delajo red ... 'opravljanje' ni delanje reda ... imho.

brisanje ... razlog ... a sm ga kje sfalil ???

nekako se mi zdi da si si vse skupaj preveč poenostavu ... kolk bedarij in neumnosti si napisu veš samo ti ... jest sm 'takratke' (pink-ponk) poste (pa ne samo tvoje) hitr nehu prebirat.

tata mata?
upošteva?
če bi hotu ... verjetno bi me upošteval.
še vsak me je.
če ne pač angeli prihitijo v nižine.

men se ne zdi nč tolk groznga ... počas bi blo fino da ozavestiš da sta s himijem pač pretiravala, tko kot je nekdo napisu, da je ostala vsebina zvodenela, saj je blo potrebno preveč časa da je človk pregledu vajine blodnje, pa še pol se ni upu nč napisat (pa sploh ne nujno v odgovor na vajine blodnje), da ga nebi kdo popadu kt steklega psa.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: End of ends
Reply #19 - 08.06.2003 at 17:08:53
 
moram še vama jaz malo pozornosti naklonit in vama povedat, da bi vaju prav rad spoznat in vaju povabil na drink Smiley
Kdaj si bosta odtrgala kako minutko?Komaj čakam Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #20 - 08.06.2003 at 17:29:41
 
Ja, pljuvajte zdej po enmu in po drugmu.
Zdej sva midva z Himijem popolna negativca, vi ste pa angeli, ki se boste vsak čas razpoknali od silne ljubezni in dobrote, aja, pa še sočutja.

Ja bolje, da se zmenimo in pridem enkrat v Ljubljano pa me v živo popljuvajte, bo bolj zaleglo.

IO, tole si napisala tako, da niti grafologi nebi znali razbrati.

Gape in tebi je žal za te moje pobrisane bedarije in neumnosti ?
Sej, a niso bile samo bedarije in neumnosti ?
Kdaj sem še pa jaz kaj pametnega napisal ?

Devi, boli mene kurac če se ti počutiš ali ne počutiš potrebno branjenja, jaz vem svoje in ti lahko sedajle pišeš kar hočeš, tam je bilo napisano in bral sem, samo bral, edino žal mi je da nisem vse to kar ste pisali v celoti skopiral,sem se prepozno spomnil.
Tvoje napake sekajo samo po tebi, vedi, da meni nisi s tem naredila nobene škode, niti nihče od vas, kajti jaz sem vam oprostil že takrat, samo ni pa lepo, da se to dela na takšen podel način, tudi Himiju ste naredli isto.
Sram vas je lahko, tako kot je Himi rekel, "Ja, pod kakšno lampo pa res, se kar svetite."
Vsi moji posti so bili neumnost, to vem tudi sam, za vas duhovneže, razsvetljence je res moj mali doprinos, neumnost.
Tudi jaz sem neumen, kaj je kdo pričakoval, da nisem, neumnosti piše neumen človek.
Niti si ne želim, da bi tebi ali bilo kateremu tukaj bil všeč, da bi mu bilo moje pisanje všeč, se mi jebe za to kaj je vam od mojega pisanja všeč.
In kaj si se naučila od mojih neumnosti in bedarij, kvečjemu kakšno neumnost, drugega tako nisem zmožen dat.

To je to.   ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: End of ends
Reply #21 - 08.06.2003 at 17:35:53
 
s tem kar govoriš pljuvaš sam sebe.Ne rabiš pa hodit v Ljubljano, ampak se lahko v Veleju dobimo če ti je lažje. Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: End of ends
Reply #22 - 08.06.2003 at 18:50:53
 
Quote:
Počasi, če bo šlo tako naprej, boste ostali tukaj samo ADMINISTRATORJI in nekaj zakrnelih duhovnežev.


A veš da sem enkrat prej hotel nekaj podobnega napisat. Res vse kaže na to.


Quote:
Tiste prave iskrenosti je (za moje pojme, seveda, in mi je žal, da so takšne tudi moje izkušnje) zelo zelo malo. In pričakovati to, bi bila po mojem mnenju iluzija.


Saj ni to problem, da iskrenosti ni veliko. Problem je v tem, da je iskrenosti še bistveno manj, kot med ljudmi, ki se ne prištevajo med "duhovneže".

Dolina Šentflorjanska na kvadrat.

Quote:
Pa je spet Ego zmagal, zaenkrat, samo podzavest bo delala naprej in hitro bo ustvarila podobno situacijo.
In spet boš imel šanso razrešiti tako kot je za tvoje najvišje dobro. Samo ego se bo spet upiral.


Opažam, da je tukaj precej Egotov, ki o tujih Egotih nakladajo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #23 - 08.06.2003 at 19:44:18
 
Quote:
Gape in tebi je žal za te moje pobrisane bedarije in neumnosti ?
Sej, a niso bile samo bedarije in neumnosti ?
Kdaj sem še pa jaz kaj pametnega napisal ?

sm ti že prej povedu da si preveč poenostavu reči.
niso bil SAME bedarije in neumnosti.
kej pametnega se pa začuda res ne morem spomnit.
pripetije iz mlajših let so mi ble zanimive, kot sm že povedu in sm jih prebral povečini kr vse.

čist tko ... me zanima ... se spomniš ko me na chatu vprašu zakaj nč ne napišem na forum ... vsaj zdi se mi da si bil to ti ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #24 - 08.06.2003 at 19:47:55
 
Devi, pa ne zdej mislit, da sem jezen nate, jaz te še vedno imam  ...  pa ti dajem enga  ...

Miro, bomba stara, ti si    ...  dec.

No, takole, povedali smo si kaj je bilo za povedat, zdej pa gremo naprej.


Važno, da je tega bilo velik    ...


Čao.    ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #25 - 08.06.2003 at 19:50:59
 
gape wrote on 08.06.2003 at 19:44:18:
sm ti že prej povedu da si preveč poenostavu reči.
niso bil SAME bedarije in neumnosti.
kej pametnega se pa začuda res ne morem spomnit.
pripetije iz mlajših let so mi ble zanimive, kot sm že povedu in sm jih prebral povečini kr vse.

čist tko ... me zanima ... se spomniš ko me na chatu vprašu zakaj nč ne napišem na forum ... vsaj zdi se mi da si bil to ti ...


No Gape, ne vem, men se zdi da nisem bil jaz, se mi zdi, da sva samo enkrat bila skupaj na nameravanji, ne vem, res, ne bom trdil.

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: End of ends
Reply #26 - 08.06.2003 at 20:43:03
 
Cry
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: End of ends
Reply #27 - 08.06.2003 at 20:58:45
 
Quote:
Devi, pa ne zdej mislit, da sem jezen nate, jaz te še vedno imam  www.handykult.de/plaudersmilies.de/knuddel.gif  pa ti dajem enga  www.handykult.de/plaudersmilies.de/remybussi.gif

Fajn, sam da ni zamere, ostalo bova pa že nekak porihtala.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #28 - 08.06.2003 at 21:12:52
 
miriam wrote on 08.06.2003 at 20:43:03:
Cry


Zakaj pa tebi solze tečejo, če ni skrivnost ?

                                                                          ...

...

No, pa še jaz enmal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #29 - 08.06.2003 at 22:13:21
 
no in za konec bom pa še tale link prlimu ... sm ga glih dons uštimu ... za vas ... in seveda zase


http://www.gape.org/gapes/prispevki/files/kryon.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8