Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 21360 times)
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #30 - 19.08.2002 at 00:49:58
 
Quote:
Regla, kaj pa bombažna majčka z velikim dekoltejem? 8)

LP Harry



ammmmmm... Smiley Ce bi mi bla res vsec, priznam Smiley Sam dvomim, ce ma velik dekolte, pol ne vem, ce mi bo vcec.
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #31 - 19.08.2002 at 10:28:31
 
Jaz se tudi oblačim predvsem zato, da sem sama sebi všeč. Kar dam nase mi mora bit všeč.

Druga fora je pa ta, da je to mogoče samo finta mojega egota, ki sam sebe slepi, da je to tko, v bistvu pa podzavestno hočem vzbudit pozornost, pecat poglede ali pa zavist. Kaj vem. Ampak se ne sekiram kej dost glede tega, kakšna iluzija tud ne škodi.


Sem pa tudi jaz mislila, da so pogovori o intimi  stvar moških in sem zelo presenečena, da je tko pri puncah. Kaj morem, še ta stara vzgoja.  Ker meni se to sploh ne dogaja. Najintimnejša stvar, o kateri sem se kdaj pogovarjala s prijateljico, je da ima njen mož strašne erotične želje, ker hoče, da ona v postelji nosi korzet. To točno pokaže stopnjo intime v najinih pogovorih. (Al pa o stopnji njune intime! Tongue).

Zakaj to delajo: mislim, da iz različnih vzrokov, kot ste že napisali v zgornjih postih, od potrebe po zaupnosti pa do samohvale.


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #32 - 19.08.2002 at 12:48:46
 
Bom dodala nekaj, kar me najbolj moti pri večini ljudi, ki vse stvari zelo radi posplošujejo. V njihovih besedah je zaslediti sebičnost in ustrajno bodo trdili svoje. Sebičnost pa je neke vrste pohlep. Ne razumem zakaj se ravno moški sprašujejo, zakaj se ženske rade izivalno oblečejo, če pa po drugi strani to še kako radi vidijo? Tudi ne razumem zakaj jih moti sočen pogovor nekaterih žensk (no na tak sočen način, kot ga opisuje J.D. se menijo samo primitivke), če pa ga očitno želijo slišati? So v svoji sebičnosti postali kar neki razsodniki človeških značajev, kritiki dizajna, ali pa resnično vse preveč pozornosti posvečajo drugim, namesto, da bi se ukvarjali sami s seboj. Ne želim nikogar žalit, samo dragi moški mi lahko kdo odgovori zakaj večino časa zapravljate z razčlenjevanjem razlike med moškim in žensko, namesto, da bi se posvečali spoznavanju sebe?
Splošno znana psihološka resnica je, da so naši odnosi do drugih pogojeni z našimi temeljnimi odnosi do sebe. Če ne moremo odkrito in pošteno priznati svojih lastnih moči in prednosti, tudi ne bom hotel, da kdo drug prizna svoje. Tako vi kot jaz moramo nekaj časa sedeti in tehtati to vprašanje, kajti odgovor bi nas lahko resno pohabil ali počasi razkrojil. Vse je odvisno od naše odprtosti do nas samih in iz nje poteka. Naj zaključim. Večina ljudi je zelo daleč od tega, zavajajo z zunanjim videzom in besedami...Na površju večina obtožuje in napada druge, medtem, ko opravičujejo sami sebe. Mene ne motijo seksi oblečene ženske, ki iščejo pozornost v moških očeh. Naj. Jim odkrito privoščim, da si upajo in da to znajo. Ene si niti upajo ne. Motijo me bolj une besede, ki do podrobnosti sicirajo nek ljubezenski odnos, v detajle in z vsemi sočnimi izrazi. To počno primitivke, ki nimajo niti toliko samospoštovanja do sebe, da bi molčale. In na koncu. Zanimivo potovanje, ki sem ga doživela v Egiptu je bilo ravno v odkrivanju spoznanja, da so tam ženske še vedno le objekt moških izkoriščanj, zatiranj vseh vrst in oblik...očarljivo zakriti ženski obrazi pa so izžarevali tako nemoč, da mi je še danes slabo, če na to samo pomislim. Torej? Boste moški kdaj sploh spoznali, da se ženske vedejo ravno tako, kot vi želite?
Se boste končno zazrli tudi malo globlje vase in priznali svoje pomanjkljivosti odkrito in brez razsodb. Včasih mislim, da ste dobesedno sebični in da iz globin svojih duš na moč zavidate ženskemu svetu...se pa še vi oblecite zapeljivo, če si upate!
Samo to sem vam imela namen napisati.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #33 - 19.08.2002 at 14:28:11
 
Torej? Boste moški kdaj sploh spoznali, da se ženske vedejo ravno tako, kot vi želite?

Ja nekako to drži in je največja neumnost, kar jo lahko posamezna ženska naredi.

Se boste končno zazrli tudi malo globlje vase in priznali svoje pomanjkljivosti odkrito in brez razsodb. Včasih mislim, da ste dobesedno sebični in da iz globin svojih duš na moč zavidate ženskemu svetu...se pa še vi oblecite zapeljivo, če si upate!
Ja samo pri nas je bolj zajeban,. če se oblečemo zapeljivo, ker nas potem oblegajo istospolniki, kar pa je neokusno. In ti povem še nekaj-če narediš to se moraš še izogibat 90% prostorov odprtih in zaprtih v SLo.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #34 - 20.08.2002 at 10:11:51
 
Pa kje hudica zivijo zenske, ki bi se ravnale zmeri tko kt bi jest hotu? Smiley

A da bi zenskam zavidal? Bolj razmisljam, bolj opazam, da smo kljub vsemu na boljsem polozaju. Sam to gledam zgolj in samo skozi svoje oci.
No edin pri samem osvajanju ste zenske na boljsem. Se vedno ste tiste, ki izbirate, ceprav vedno manj, ampak vseeno. Itak nam oboje pase. Wink

In kako nej se desc izzivalno oblece?
Nej laufam okol v tangicah, ki se bezno vidjo skoz kratke hlace, katere odkrivajo moje krive in kosmate noge?
Nej si oblecem oprijeto majcko, da bo moj bojler prav izzivalno kukal izpod nje?
Naj obujem superge z visoko peto, da bom zgledal mal visji in se drzim za rob ene ograje, ker ne znam narest enega koraka v petkah?
Nej si s sminko poudarim "lepe" poteze mojega obraza, da bo moj prelep orlovsko nos sijal v cudovitih barvah al kako?
Pa kaksno grizurco nej si nardim? Lahko si pustim "dolge" lase in pol une z leve srtrani zapopam na vrhu glave, kjer je plesa, une z desne pa zadej, kejr je tud plesa in ko zapiha prvi vetric je prou sexy vidt, kako te lasje spopani v neko zaplata plapolajo - oz. se odpirajo in zapirajo kot pokrov na kanti.
A si me kera predstavla? No? A sem sexy?  Grin

Pa ne me hecat no. Dobr se ve, da se zenske lahko izzivalno oz. sexy oblecejo na miljon nacinov, moska cifra je pa hudicevo mejhna - prej bi reku eleganca oz. sportna eleganca, kot pa kej izzivalnega.

Ce sem brcnu v temo, nej me pa zdej zenske razsvetlijo, kako si one predstavlajo izzivalno oblecenega moskega. Prosim. Hvala. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #35 - 20.08.2002 at 10:52:26
 
Zdej sta me pa resnično zjezila oba- Thot, ki spreobrača moje besede in J.D. Oba nimata pojma, ali pa živita sto let za modo. Vsi svetovni dizajnerji so v veliki večini moški. Kako oni oblečejo ženske, si lahko ogledata na Fassion TV-ju ali pa prelistata kako revijo. Moški se lahko tudi na moč zapeljivo obleče, kljub temu, da ima poguljene kavbojke in boksarce, da ne pišem o tem kako se lahko prejetno nadišavi in uredi-pa zato še ni ne tranvestit pa ne peder. Sicer pa kot sem rekla, pojma nimata. Lahko vaju podučim še kaj o dizajnu, modi in moški kozmetiki, pa bi s tem falila temo.
Zanima me zakaj nista kometirala sočnih pogovorov ne vem kakšnih primitivk? Ker vama očitno to paše. Se mogoče motim ali pa bosta spet celo zadevo postavla na glavo.
Ah, moški! Se čudim, da nista začela cele zgodbe pisat od prazačetka...ko je vsemogočni ustvaril Evo iz Adamovega rebra...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #36 - 20.08.2002 at 11:49:28
 
hehehehehhe... ko je vsemogocni ustvaril Evo iz Adamovega rebra.... hehehe, edine kosti, ki je brez mozga.
Sorry, nisem si mogu kej. Kaj klinac pa morem, ce poznam tolk vicov, da zmeri najdem kako asociacijo.  Grin

OK, konc heca.
Ma ves angel. Sej men je jasno, da se da z zguljenimi kavbojkami izzivalno oblect, sam ce poveva cist po pravici je na svetu vec tistih moskih, ki jih moda ne zanima, kot pa tistih, ki jih - vsaj moska moda.
Recimo, desci redkokdaj pogledajo kaksnega drugega, kako je oblecen, ker (vsaj meni in se marsikomu) nam preklet dol visi kake cunje ima kdo na sebi navlecene, se posebej, ce je moskega spola. Deklice pa prav rade opazujete za drugimi in jih lepo kritizirate kaj so vse nase navlekle al pa ljubosumno gledate za odlicno oblecenim telescem prikupne mladenke.
Ok. Ne bom posploseval, sam dejansko je v vecini primerov tko.
Prav tako imate zenske na izbiro ogromno varjant, medtem, ko moski ne. To ti je najbrz jasno. Ze ce samo pogledas neko vecerno toaleto za kako gala zabavo ali prireditev opazis moske vec ali manj v crni obleki in kravati, docim so zenske obleke pisane in raznolike. Pa saj poglej si kako zensko revijo. Smiley Men so te razlike cist jasne - in razlike so ocitne.

To, da so moski dizajnerji zenskih cunj je logika. Temu noben ne bo oporekal, sej konec koncev se lahko (ce sem mal zloben) vrnem nazaj na uno trditev, da se zenske oblacijo lepo, da nam padejo v uc in le kdo bi najbolje vedel, kaj nam pade v uc, ce ne desc?

PRIMITIVKE!
Zakaj primitivke? A ce mi zenska rece, da bi mi ga rada obdelala tako in tako in tako in tako.... je pa primitivna?
A? Dej no! Kdo je zdej 100 let uzadej? Sex ni vec tabu in sam pogovor o njem je cist normalna zadeva. Pac eni/e so/mo nastelan tko da picki pravmo picka in ne vagina in kurcu kurac in ne thingy. Nekak ne vidim nobenega eroticnega naboja, ce neka deklica rece, da si zeli moskega trdega penisa v svoji pohotni vagini. Ti ga? Wink

Pa brez zamere. Samo ugotavljam in pisem skozi svoj pogled na svet, ki ni recen, da je enak tvojemu oz. bog ne daj, da bi bil. Sem vseeno raje unikat kot plagijat. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #37 - 20.08.2002 at 12:14:19
 
Stvar okusa J.D. Mene ne ganejo prostaške besede, jih ne uporabljam, pa tudi jih ne slišim rada. Pa nisem starokopitna, mi lahko verjameš, da to ni nobena starokopitnost. Med najstniki, pa ti lahko zatrdim, da že davno niso več v modi prostaške besede, vsaj unih ne, ki imajo kaj v glavi. Še moderno ni več klet in sočno govort, kar se tega tiče, si ti mal uzadi. Imam eno najstnico doma, pa vem to prav dobro.
Nek odnos med dvema nikoli ne spravim na tak primitiven nivo s sočnimi besedami, pa naj bo to v pogovoru ali pa ženski klepet. Zame osebno so take ženske primitivne, pa še glupe; najlažje je povedati kar tako, veliko težje pa svoji pripovedi dodati še en drug čar in mik, ki pa dvomim, da bi ga ti razumel. Tiste, ki se dajejo dol kar tako, pa tako tudi govore, brez kančka ljubezni opisujejo telovadne vaje. Močno dvomim v njihovo čustvenost in ljubezen, ki jo še premorejo ne.
Možnosti kar se tiče dizajna imate pa moški iste kot me ženske, jaz ne vidim nobene razlike. Samo znati je treba...  
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #38 - 20.08.2002 at 12:28:44
 
Angel in ti se mi gres delat svetnico in bluzit neki o nesprejemanju, kako da so/smo lahko ljudje taki?
Od kod pa zdej teb pravica, da tko zalis zenske, ki govorijo prostasko, jih oznacevat za primitivne in glupe?
In od kod ti sploh pravica, da mene zalis?

No, ce bi me rada sprovocirala, da te zacnem nazaj zalit, ti ne bo glih ratalo. Pa ves zakaj ne? Ker se mi zate sladko zvizga, ker mi v lajfu nisi, mi ne in mi ne bos nic pomenila.
Got the point? Cajt bi ze bil.
Ajt!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #39 - 20.08.2002 at 12:35:51
 
S teboj je pa nekaj hudo norobej.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #40 - 20.08.2002 at 12:39:00
 
AAAAAAAA, hudiča, zdej pa jst vem zakaj nosim tesne kavbojke in pa tesno majčko, zato, da ženske gledajo mojo rit in pa moje junaška prsa in si pol vsaka misli pr seb, mater bi jst tegale tipa posexala.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #41 - 20.08.2002 at 12:52:21
 
Angel wrote on 20.08.2002 at 12:35:51:
S teboj je pa nekaj hudo norobej.
lp
Angel


Ja sej, pocas bo z vsemi nami neki narobe, razen s tabo ne.
Se mi je zacel pocas ze svitat zakaj so te iz med-over foruma bannal.

Kokrkol ze, jest te ne mislim analizirat in te zalit. Pa tud ponavljat se ne mislim vec. Ce me ne razumes, me pac ne razumes. Dost je blo ukvarjanja s tabo - vsaj z moje strani.
Uzivi se naprej.
Ajt!
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #42 - 20.08.2002 at 12:53:56
 
Blisk... hehehe
A da je pol tko?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #43 - 20.08.2002 at 13:02:22
 
No no Angel, mal si ga na easy vzem, govoriš s človekom ki se je ukvarjal, delno se še, z elektronsko glasbo, če ti to kaj pove, ki je bil že ničkolikokrat na modnih revijah v Milanu, ki je kupil prve jeans hlače lansko leto in to tak model, da niso ravno kavbojke kot praviš ti. JA seveda je tako kot ti previš, lahko oblečeš marsikaj, a ne v Sloveniji-pa ne glej preveč TV-ja. Mojo garderobo in pa seveda kozmetika, ki jo bolj malo uporabljam ker sem še mlad, zato so tu samo osnovna sredstva, je uporabno samo kadar se odpravim nekam, kjer trenutno prevlaujejo homoseksualni ljudje-Recimo Rimini, ker je pač evropska meka elektronske glasbe, ko pa enako oblačilo oblečeš kjerkoli v sloveniji,.pa bolje da si hiter in imaš dovolj kondicije-ti je sedaj kaj bolj jasno???  Tudi ti posplošuješ in to na veliko pa sploh nimaš iskušenj, ker nisi moški. Čisto tako.
Zakaj je sploh načeta ta tema? ZAradi tega ker ne sklepam tako kot ti in sem vprašal, in sedaj imam odgovor, da ste pač starejše ženske pač drugačne, ali pa celo da je vsak posameznik drugačen, pa vseeno obstajajo povezave, vseeno obstajajo kulturne skupinice, vsaeeno obstajajo predalčki, in v teh se mlajše ženske pogovarjajo o sexu na bolj odprt način, pa me je zanimalo zakaj, in tu pač nisem dobil odgovora, ga bom pa drugje. Upam da sem ti pa sedaj še bolj stopil na živec, ker ne govori mi nekaj o sprejemanju, če pa največ obsojaš.
LP
T
Pa brez zamere Grin, ha ta je pa dobra, bom še rekel, to je samo debata.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #44 - 20.08.2002 at 13:09:35
 
Nikoli ne obsojaj, če nisi sam obsodbe vreden!
Pokazal si pravi obraz J.D. in si prvi, ki je to kdajkoli na tem forumu napisal!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5