Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 21361 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pred-moš žen
Reply #15 - 14.08.2002 at 14:48:00
 
Eh, Thot… Se mi je kar zdelo, da v svojem zadnjem odgovoru ne bom povedala vsega.. Pa mi en »živček« ne da miru in moram dopisati še tole:


Thot wrote on 14.08.2002 at 12:46:21:
Mi pa lahko poveš, ali sem tisto z obleko zadel jaz ali Blisk, ker me zanima.

Khm, kdo je zadel? Kdo ima prav? Ti? Blisk? Oba? Nihče? Hmm, ne vem, ampak mene tole spet odpelje k tistemu razmišljanju o Resnici in resnici… Vsak izmed vaju ima svojo resnico, pridobljeno na osnovi svojega doživljanja in svojih izkušenj… Kdo ima prav? Ne vem odgovora na to… S tistim, kar sem odgovorila jaz, sem samo povedala, katera izmed vajinih resnic je bliže moji resnici…


Blisk… Sorry, ampak takšna je moja resnica… In mi je žal, če vanjo ne verjameš…


John_Doe… Aja? In kakšen bo padec? Mehak? Trd? Nežen? Boleč?


Zdaj pa res prepuščam prostor še ostalim, da povedo, kar mislijo...

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #16 - 14.08.2002 at 14:50:54
 
A kaksen bo padec?
bomo ze zrihtal tko, da ti bo odgovarjal, OK? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #17 - 14.08.2002 at 14:56:27
 
Miska maš prov. Nekako ni koncentracije danes. Hvala ti na opozorilu.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Pred-moš žen
Reply #18 - 14.08.2002 at 14:56:31
 
No še jaz...
Imela sem priložnost poslušati nekaj podobnega,po čemer sprašuješ.
Imam prijateljico iz otroštva,s katero imam še sedaj stike,le tako pogosti niso več.Od kar pomnim mi je razlagala svoje intimnosti in priznam...velikokrat je vprašala tudi mene kako doživljam svoje.
Ne morem reči,da je šlo za norčevanje ali kakšno samopotrjevanje...
Problem je v blokadi,ki jo ima.Namreč,kljub mojemu prigovarjanju naj končno odpre usta in vse to kar razlaga meni, pove svojemu partnerju.
Ni pomembno...naj je šlo za nekaj kar ji je odgovarjalo ali nekaj kar jo je motilo,že ob sami misli,da bi se pogovarjala z Njim se je stresla.
Vedno je postregla z odgovorom,da je lažje povedati nekomu,ki jo pozna vse življenje kot nekomu,ki jo pozns mesec ali dva.
Kaj kmalu sem ugotovila,da ji je nelagodno govoriti o intimnih stvareh s svojim fantom.Seveda je to zanikala...

Kakšno leto nazaj je spoznala krasnega fanta,ki je to blokado OPAZIL.Vem kako težki so bili koraki Njenega priznanja.
Z njegovo pomočjo je odkrila globino partnerskega odnosa.

In na koncu naj posredujem samo misel,ki se mi je porodila ob prepletanju vprašanja,ki je zastavljeno in primera,ki sem ga opisala.
Tudi sama mislim,da intimnosti pripadajo samo paru,ki jih doživlja.Kadar pa je v pogovor o njih vpletenih več oseb in vse skupaj pripelje na raven norčevanja ali kakšne druge izdaje zaupanja...ja,potem vse skupaj kaže na površnost-plitkost odnosa.
Globina se  "obnaša" drugače.

LP
Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #19 - 14.08.2002 at 15:22:31
 
Miška, sploh ni panike, resnica kot resnica je eno, ki jo ljudje priznavamo, če pa se gre psihološko analizirat, je pa drugo.
Jasno je da ženske zapeljujete z izgledom, moški pa z besedami, ta resnica je stara kot svet in temu težko kdo oporeka.
In res je tudi, da v primeru žensk, je obleka pripomoček k temu.
Jasno, da se nekatere ženske oblačijo, to kar jim paše, je udobno, velik je pa takih k nataknejo nase neki, zato ker je sexi in z udobjem nima nobene veze, to pa zato, da je ona sexi, ampak večinoma to počnejo najstnice.
Seveda pa tudi starejše ženske z večerno obleko, ki je odzadi odprta skoraj do razporka ritnic, spredaj, se pokaže globok izrez, kjer prsa mamljivo vabijo, od strani pa je obleka prav tako razprta da se pri hoji vidijo noge, do hlačk, ki jih ponavad NI, ker drgač ne bi mogla oblečt take obleke, no ja saj ne rečem, da je udobna takšna oblekca, ampak še vedno trdim, da jo je ženska dala gor zato, da je sexi, vzburljiva in da je poželjiva, v končni fazi da pride do sexa, ali pa tudi ne, odvisno od njenega statusa.
Vsekakor pa ne moreš zanikati, da si vsaka ženska želi biti poželjiva in da vedno večina dela na tem.
Glede mojih izkušenj, ne bi mogu rečt, da so to samo moje izkušnje, ampak, marsikaj preberem in tudi to sem prebral in se strinjam s tem.

THOT, tud men se dogaja, da ponavad vzamem preveč cot  s sabo, pol pa večino prnesem nazaj domov, brez da bi jih oblekel.
Sem pa probal parkrat zadevo omejit, da ne bi nesu tolk s sabo, ampak se je pa pol zgodilo, da mi je zmanjkalo.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pred-moš žen
Reply #20 - 14.08.2002 at 16:05:45
 
Blisk1 wrote on 14.08.2002 at 15:22:31:
Jasno je da ženske zapeljujete z izgledom, moški pa z besedami, ta resnica je stara kot svet in temu težko kdo oporeka.
In res je tudi, da v primeru žensk, je obleka pripomoček k temu.

Eh, Blisk… Aja… Ti govoriš o zapeljevanju? Jaz sem namreč odgovarjala na tisti del, ko sta s Thotom govorila o tem, da se ženske oblačijo zato, da se s tem hvalijo. In moj odgovor je nastal na podlagi tega izhodišča…

Zapeljevanje? Khm, to je pa morda za odtenek drugače. Če padem pod ta vpliv ali če želim zapeljevati, potem seveda oblečem stvari, v katerih se najprej sama dobro počutim (!) in morda slutim, da je to to… Ampak če se sama v mini krilu ne počutim dobro, ga ne bom oblekla, pa če stoji pred mano… uf, kdo že? Moram pa dodati, da mi to sploh ni bistveno, oz. je daleč od tistega, kar želim (vsaj jaz, spet, seveda) doseči z zapeljevanjem. Mi je zelo pomembno to, da me nekdo doživi tudi v smislu človeka, ne samo to, da me doživi v smislu ženske. In bi lagala, če bi rekla, da mi ne godi, če sem komu všeč. Mi godi, seveda mi. Khm - ego? Poudarjam pa še enkrat, da ni to tisto, zaradi česar bi jaz oblekla tisto, kar oblečem. Predvsem moj občutek je tisto, kar odloči, kaj bom oblekla - ali se jaz sama torej dobro počutim ali ne.

OK – sem zdaj tudi tebi bolj odgovorila na tvoje vprašanje?

Me je pa v temle tvojem postu zmotilo nekaj drugega:

Blisk1 wrote on 14.08.2002 at 15:22:31:
Miška, sploh ni panike, resnica kot resnica je eno, ki jo ljudje priznavamo, če pa se gre psihološko analizirat, je pa drugo.

Blisk – kdo pa lahko dela psihološko analizo nekoga? S kakšnim predznanjem? S kakšnimi izkušnjami? Na podlagi česa?

Na podlagi nekaj postov, ki jih napišem? Dopuščaš tudi to možnost, da je vse to, kar tukajle klobasam, zlagano in izmišljeno? Me poznaš tako dobro, da to lahko preceniš in oceniš?

Sama sicer vedno stojim za tistim, kar napišem. To sem pač jaz in tega ne skrivam, niti ne želim skrivati. Pa kljub temu, da je temu tako – sem res napisala že toliko o sebi? Sem ti res že povedala toliko stvari o sebi, da lahko delaš psihološko analizo? Uf, ja… Potem sem se pa res že razpisala…

m.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pred-moš žen
Reply #21 - 14.08.2002 at 16:29:35
 
Thot wrote on 14.08.2002 at 14:10:19:
Ne pa nisi Grin,,  ne resno, nisi,

Ups, Thot… Sem skoraj spregledala tole… Ti še nisem odgovorila? OK – ponovni poskus… Ti lahko odgovorim kar s tvojim odgovorom?


Thot wrote on 14.08.2002 at 14:10:19:
na dopust vzamem ponavadi več kot ženska-ker nikoli ne vem, kaj mi bo takrat pasalo oblečt, ker se želim počutiti svobodno. In če mi slučajno nekdo reče-gremo v eno restavracijo, ki je recimo fina, in da bi šel v kratkih hlačah, bi se slabo počutil-ker bi izstopal, kar pa ne želim, sploh pa ne na tak način.

Nekako tako… Iz omare potegnem tisto stvar, ki mi paše jo obleči v tistem trenutku, glede na to, kaj nameravam početi in glede na to, kako se v tistem trenutku počutim… Nikakor pa ne zato, da bi razmišljala o tem, kako me bodo videli drugi ali da bi kogarkoli spraševala o tem...

Uf – je zdaj konec tegale "out of topic" zasliševanja, hehe?

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #22 - 14.08.2002 at 20:53:31
 
THOT

torej delaš vse tako kot nareka družba ali kaj ??? da ja ne bo odstopalo od družbenih normativov ???

BEDARIJA

kdaj pa boš resnično začel živeti ? mislim svobodno živeti ? ko boš rekel delal bom to kar mi paše neglede na to kako bo okolica to dojemala ?

sicer pa mislim da smo dedci iste goflje kot ženske in glede na izjavo da se ženske rade pohvalijo s kom in kako so intimne... to počnejo tudi moški, če smo čisto odkriti... jaz se sicer izvzemam iz te skupine, poznam pa dosti dedcev ki se hvali kako in s katero so delali to in ono...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #23 - 14.08.2002 at 23:08:17
 
Blisk1 wrote on 14.08.2002 at 15:22:31:
THOT, tud men se dogaja, da ponavad vzamem preveč cot  s sabo, pol pa večino prnesem nazaj domov, brez da bi jih oblekel.


Enkrat gremo kampirat skupi, kaj pravite? Šotor, brisača, spalka, kopalke, ene dve majčke, ene hlače... in dost. Grin Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #24 - 15.08.2002 at 01:43:54
 
Miška psihoanalize in dogajanje in vse ostalo delajo strokovnjaki za to, z velik let izkušenj itd.
Jst sem samo edn od mnogih čvekačev tuki in nč drugega.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Pred-moš žen
Reply #25 - 15.08.2002 at 16:33:52
 
Amstel wrote on 14.08.2002 at 23:08:17:
Enkrat gremo kampirat skupi, kaj pravite? Šotor, brisača, spalka, kopalke, ene dve majčke, ene hlače... in dost. Grin Grin


A lohka jest kopalke zamenjam za še ene hlače.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #26 - 15.08.2002 at 23:27:11
 
Hehe, bistveno je, da vse umazano domov prineseš! Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #27 - 16.08.2002 at 17:44:13
 
DolpHiN wrote on 14.08.2002 at 20:53:31:
THOT

torej delaš vse tako kot nareka družba ali kaj ??? da ja ne bo odstopalo od družbenih normativov ???

BEDARIJA

kdaj pa boš resnično začel živeti ? mislim svobodno živeti ? ko boš rekel delal bom to kar mi paše neglede na to kako bo okolica to dojemala ?

sicer pa mislim da smo dedci iste goflje kot ženske in glede na izjavo da se ženske rade pohvalijo s kom in kako so intimne... to počnejo tudi moški, če smo čisto odkriti... jaz se sicer izvzemam iz te skupine, poznam pa dosti dedcev ki se hvali kako in s katero so delali to in ono...

Od kod pa to tebi?????
Ti si se pa fino uštel, pa nič zato,. saj se vsi še učimo, kajne Wink
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: Pred-moš žen
Reply #28 - 19.08.2002 at 00:24:08
 
Men pa ni za delit teh intimnosti, tud ne z najboljso prjatlco. Ne vem pa, zakaj sm mislla, da to delajo tipi Smiley

Kar se pa tice cunjic...rada dam gor tisto, v cemer se dobr pocutim, in tisto, kar mi pase. In ja, tud rada se v tem pokazem, ce mi je vsec, zakaj pa ne. Ne bi pa nase navlekla ene plasticne majcke z ogromnim dekoltejem, zato da bi se v tem kazala...bljak.
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #29 - 19.08.2002 at 00:40:31
 
Regla, kaj pa bombažna majčka z velikim dekoltejem? 8)

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5