Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 10818 times)
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #45 - 26.04.2003 at 11:11:26
 
V bistvu je "debata" do pike zadela topic ... Vidijo se odnosi med vami, predvsem starejšimi forumaši... (in so vglavnem očitno super)

Se pa bi znalo vse skup izrodit v kako mehiško nadaljevanko, če bi himy nehal tečnarit  Grin

Kot pravi Vilma...
Quote:
Čedalje bolj zanimivi post replyji...  


Kar tako naprej ...  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #46 - 26.04.2003 at 11:38:07
 
tomi wrote on 26.04.2003 at 11:11:26:
Se pa bi znalo vse skup izrodit v kako mehiško nadaljevanko, če bi himy nehal tečnarit  Grin

To misliš na sceno, kjer se vsi zjokamo nad izgubljeno ljubeznijo?  In potem še prilimamo en cliff-hanger zaključek. Grin Tongue
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #47 - 26.04.2003 at 11:41:27
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #48 - 26.04.2003 at 11:50:00
 
tomi no včasih te berem tko, kot da čakaš da bo kdo reku kaj, na kar boš pol lahko svoj pogled primerjal, da ti da eno povratno informacijo na vprašanje, ki se kaže v textu..

zato pritisk in hitrost...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #49 - 26.04.2003 at 11:50:59
 
drugač pa te je lepo prebirat  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #50 - 26.04.2003 at 14:21:49
 
Quote:
tomi no včasih te berem tko, kot da čakaš da bo kdo reku kaj, na kar boš pol lahko svoj pogled primerjal, da ti da eno povratno informacijo na vprašanje, ki se kaže v textu..

Ja, tomi je dvojček. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #51 - 26.04.2003 at 15:17:25
 
Quote:
tomi no včasih te berem tko, kot da čakaš da bo kdo reku kaj, na kar boš pol lahko svoj pogled primerjal, da ti da eno povratno informacijo na vprašanje, ki se kaže v textu..

zato pritisk in hitrost...


Hmm, čisto možno... Se pa vmešam ponavadi v debato, ko me kaj res pritegne in bi rad malo razvlekel tisto temo.. Večino časa pa itak samo berem kaj pišete, včasih pa kak butast sarkazem še vržem not, če že imam čas..
Nekatere teme so pa zelo zanimive, pa so tolko samozadostne, da ne rabijo mojih idej zraven (npr. dogma, simptomi religioznosti...), ko greš brat vidiš, da je že bilo (na žalost) vse povedano...Smiley

Brat pa mi je čisto vse avtorje zelo zanimivo, nekateri ste pravi umetniki... Najbolj zanimivi so tisti v ekstremih - titudove-jstove filozofske razprave ali pa Star12-ino impresivno-ekspresivistično čustveno vnašanje v tekst... Ne da slednjo kaj dosti razumem, je pa svojevrsten užitek videti, kako popolnoma različni tipi ljudi izražajo svoje misli v toliko barvah in načinih...
Vsebina včasih pri tem sploh ni pomembna..
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #52 - 26.04.2003 at 17:03:06
 
tomi wrote on 26.04.2003 at 15:17:25:
Najbolj zanimivi so tisti v ekstremih - titudove-jstove filozofske razprave ali pa Star12-ino impresivno-ekspresivistično čustveno vnašanje v tekst... Ne da slednjo kaj dosti razumem, je pa svojevrsten užitek videti, kako popolnoma različni tipi ljudi izražajo svoje misli v toliko barvah in načinih...
Vsebina včasih pri tem sploh ni pomembna..

Impresivno dojemanje. A si kak umetnik al kaj podobnega? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #53 - 26.04.2003 at 22:22:15
 
Miska wrote on 25.04.2003 at 23:18:49:
Sorry, Star12 – po mojem mnenju to ni nujno res… So ti vsi povedali tako? Si z vsakim govorila in ti je vsakdo povedal iskreno, da je prišel sem s tem namenom? Edino tako namreč po mojem mnenju lahko veš… Da ti vsakdo pove svojo resnico in to iskreno in odprto… Drugače so to samo tvoji scenariji, tvoja predvidevanja, ki se ponavadi oblikujejo na podlagi tebe same in tvojega doživljanja…


Miška
NI se ti potrebno opravičevati, ali navajati tako.
Ker kar z neko " večino " komuniciram na tem Forumu in smo si vmesno izmenjali mnenja, ZAKAJ so tu in kako si prišli sem - je Odgovor enak mojemu. Zato sem tudi napisala " večina ". In se izrazila po tem.

In si se naprej zelo lepo izrazila, lep pogled SI dodala  -  še bolj si se poglobila kot JAZ...
Lepa ti Hvala na tem.
Vidiš tudi to se ceni, da poveš še svoje mnenje, jaz sem:

Zato pa pišem ne vsi, marveč " večina".... Večina pa ni bila nikoli celota...


Vsak ima svojo Zgodbo...
Lahko bi si JO ZAUPALI, lahko bi bili BOLJ odprti, pa SE tega nekateri BOJijo. Le ZAKAJ.
Vsi Forumi so namenjeni PROSTIM debatam, tudi ta...
ODPRTOST je še posebno CENJENA...
Ali je to Znova spet moj POGLED, ne vem...

NE glede pri kom še  ŽIVIMO, s kom smo v razmerju, kaj SMO po STANU - so nam vsem življenja ZELO različna - NIKOLI nikjer ne najdeš ENAKEGA človeka, ki bi živel enako.
Tudi ko še "živim" pri starših, pa je to zgolj " neka pomoč" kot nemoč - imam v Sebi vse Vrline - samostojne osebe.
Verjemi mi, tudi če pri tebi ni tako. Ne iščem samo Sonca, Tudi delim ga, ko opazim, da je " nekje zašlo".
To je moja OSEBNOST, ki ni enaka TVOJI.

ZAto se je moj pogled drugače in bolj pomanjkljivo delil KOT TVOJ, Miška.

Znova, Hvala ti ZANJ.

Imaš X let, jaz pa 25 let. To je razlika.
Osebnostno pa vsi dozorevamo prej ali selj.
Neka točka je v življenju na kateri " se vse v nas in okoli nas hitreje vrti".
Osebna rast - živeti s Skladu s Samim Seboj.

Lepo je na tem Forumu in to mi je všeč.

Ali ti ni lažje, ko se nekje ODPREŠ in poveš o vsem, česar v vsakdanjem življenju  - iz oči v oči -  ne bi.


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #54 - 26.04.2003 at 22:33:19
 
tomi wrote on 26.04.2003 at 11:11:26:
Vidijo se odnosi med vami, Se pa bi znalo vse skup izrodit v kako mehiško nadaljevanko, če bi himy nehal tečnarit  Grin
Kot pravi Vilma...
Kar tako naprej ...  Wink


Vilmi in vsem vam, dam PRAV...
Vsak naj nadaljuje v svojem življenjsko osebnem SLOGU, " to kar JE ", naj kaže SVOJO SLIKO, pravo OSEBNOST  - Sebe.

LEpo mi je ko se mi DELIŠ v pravi luči in se ne delaš - da si prijazen, ker ČE nisi in se samo delaš, potem... Wink

Poveš Bistvo, in leta - ja, tudi ta imajo določen del vloge pri tem. Spoznanja in spoznavanja na VAŠI poti.
Res je pa bistvo, koliko smo Notranje Zreli.

Lahko bi vsi brali samo "pocukrano" ampak potem se ne bi NIČ nadaljevalo.
JE pa res, da določen del SOLZ tudi mora biti. S tem se lepše čistimo.
Zamerim pa vsem, ki " grdo govorijo".
To je " ena mojih napak ", ZAMERA grdo govorečim...

himy - ah, saj bo...
Kak zaključek bi že bil Zanj v mehiški nadaljevanki ... Smiley
Super. Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #55 - 27.04.2003 at 11:24:17
 
himynameis wrote on 26.04.2003 at 17:03:06:
Impresivno dojemanje. A si kak umetnik al kaj podobnega? Smiley


Bolj lingvist... Smiley Vsak tukaj je po malem umetnik, ko zliva svojo osebnost na elektronski papir... Bolj, kot je ta izmišljena in zaigrana več ustvarjalnosti se vidi v njej  Wink

Star12 je na primer zelo izmojstrovala svoj stil, je že popolnoma pesniški:
Quote:
LEpo mi je ko se mi DELIŠ v pravi luči in se ne delaš - da si prijazen, ker ČE nisi in se samo delaš, potem...  

Poveš Bistvo, in leta - ja, tudi ta imajo določen del vloge pri tem. Spoznanja in spoznavanja na VAŠI poti.
Res je pa bistvo, koliko smo Notranje Zreli.  


To je pač moj mali "fetiš", gledam zraven tega KAJ kdo napiše še KAKO tisto napiše..  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4