Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 8187 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
30.04.2001 at 04:02:21
 
Bodimo iskreni. Forumov, tistih v slovenskem spletnem okolju je veliko, kot vem pa se vecina tule se najrajsi vrne na tega, Gapeovega. V nadaljevanju hocem pvedati, da sem bil pred pol ure na forumu http://www.poljub.com No, naj bo se tako nedolzen "poljub", sem po enournem brskanju  na njihovem forumu ugotovil da se tam samo kregajo. Dve zenski sta se kregali zato, ker ima nek tip tam 3 cm dolgega, ostali pa so si skakali v lase, ce je, ali  ce ni, 3 cm dovolj za zadovoljitev zenske.Tongue

No, nato sem se naprej brskal in se nekje drugje sem naletel na spotike, zakljucek pa je bil, da tja notri pise mladina brez zivljenskih izkusenj, njihove mame pa ki bi lahko kaj resnega napisale so se pac vrgle k strikanju za naslednjo zimo.Smiley

Vendar pa s tem ne zelim poudariti da dolocena skupina tam tudi ne deli nasvetov. Seveda jih delijo podobno kot v tem forumu, le da gre za drugo temo.

Zakljucek: Na poljub.com se zbira cela masa ljudi in zato zaradi razlicnih vibracij  nastane popolna zmesnjava raznih mnenj, vsi pa zelijo biti ta glavni. Tukaj je mnozica ozka, vsi pa smo vec ali manj istega mnenja, vsakdo ve nekaj in to znanje se porazdeli, nihce pa ne pljuva po drugem.  Vibracije se torej uskladijo na en nivo, na podlagi tega pa se ljudje tudi vracajo. In to je mislim, tudi prednost ter kljuc  nasega/Gapeovega foruma.

Cestitam Gape.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #1 - 30.04.2001 at 14:05:08
 
Se strinjam, Andres.

Pravkar sem pogledal na poljub.com in me je prijelo srat, zato bom kratek  Wink

Kot sem opazil, se razmišljanja večine udeležencev Poljuba končajo pri obdelavi erogenih con (in to tudi je dejansko stanje dejemanja sexa pri Slovencih-kah). Pa še to so, vsaj za večino od njih, kot smo včasih rekli, sanje malega zamorčka.

Gapetov forum pa je bistveno širši in tudi pogled udeležencev na sex (in seveda vse ostalo) je bistveno širši, kot na Poljubu. Pameten tale Gape, a ne?

OK, grem zdej pogledat, če je žena kupila kaj toaletnega papirja...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #2 - 30.04.2001 at 14:55:16
 
tud jest sm si zadnjič ogledu ta forum, pa sm bil čist razočaran.

ampak, tole ni moj forum ampak je naš.
vsaj tak je bil mišljen Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #3 - 29.03.2002 at 14:44:58
 
Sem ter tja sem pokukala na kak forum, da bi našla kaj kar me zanima. Sem hitro ugotovila, da bi se lahko ostali forumi imenovali kar "pljuvalniki" , kjer vsi z neko silo silijo druge, da je edino njihovo mišljenje edina resnica na svetu.
Tu je lepo ker ni obsojanja, drug drugemu smo v oporo, tolažbo, pomoč, se trudimo za pozitivo in sprejemamo vsakorgašnjo resnico in pravico, da ima vsak lahko svojo resnico...
Fajn ste fantje in punce, še na mnogo debat!

"danas je tako radostan dan, ptice pjevaju aleluja...."
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #4 - 29.03.2002 at 14:47:02
 
hvala, hvala, hvala .... v imenu vseh

Kiss
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #5 - 29.03.2002 at 15:16:30
 
Imam enako mnenje kot ostali. Očitno se radi ljudje raje kregajo in pljuvajo, kot pa skrbijo za redno duhovno rast. Očitno je tam populacija, ki cele dneve presedi pred računalnikom in se daje z drugimi na mrtvo, namesto da bi igrala naš "priljubljeni" šport fuzbal. Raje fuzbalerji kot poročeni z računalnikom in ekranom.

Sicer pa sem imel malo drugačno razmišljanje na isto temo: Ko sem bil na čopovi v knjigarni (veste vsi kje je to?) sem hodeč po stopnicah videl ogromno oglasov in reklam za razna predavanja, delavnice, ..... o duhovnosti. Zanima me, zakaj se ljudje, ki se udeležujejo teh prireditev, ne pojavljajo v tem forumu? Ko tako gledaš članstvo tega foruma nas je v glavnem okoli 30, ki se pogovarjamo. Ostali pa so le prijavljeni, a od njih ni ne zvoka, ne šuma, nič.

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #6 - 29.03.2002 at 16:29:06
 
jaz mam slabe izkušnje z med.over.net, upam da se tukaj ne bo dogajalo enako Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #7 - 29.03.2002 at 19:28:18
 
Quote:
Zanima me, zakaj se ljudje, ki se udeležujejo teh prireditev, ne pojavljajo v tem forumu? Ko tako gledaš članstvo tega foruma nas je v glavnem okoli 30, ki se pogovarjamo. Ostali pa so le prijavljeni, a od njih ni ne zvoka, ne šuma, nič.


Borut!  Razlog je preprost.   Edini linki za naš forum je na gape.org, svetduhovnosti.org in nenavadno.com Če že narod pride na te strani je le malo verjetnosti, da bo zavil direktno na forum. Vsi pač surfajo kar je razumljivo, vendar forum lahko nudi veliko več kot vse ostalo, kar je na teh treh domenah.

Iz tega razloga sem podal predlog za razširitev članstva, saj so dosedanji člani po  večini tisti, ki imajo dostop do spleta v službi, ostala množica uporabnikov od doma pa tako ostane zapostavljena.  
Dogavrjamo se, da bi na nek način pač ponudili forum tudi tistim, ki v službi spleta nimajo od doma nas pa še niso našli.
Skratka trije linki na celem spletu je bore malo. Seveda pa je tudi resnica druge plati. To je tista, da komur je dano da nas bo našel, nas bo pač našel, ostali pa itak niso za te stvari.  
Ah kva pa vem.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #8 - 29.03.2002 at 21:27:40
 
Zdravo.
Zakaj se ne zafila Matkurje, Najdi.si ......in ostale slovenske brskalnike z obvestilu o forumu ali pa kao enostavno www stran, ki bi oglaševala gape.org, duhovna vrata, nenavadno, svetduhovnosti in FORUM?
Enako bi lahko na čopovi tam na stopnicah, kjer je oglaševanje zastonj, prilepili na tablo link do foruma s kratkim pripisom:

SVET POGOVOROV
Morda boste našli odgovore na večna vprašanja. Vse, kar o duhovosti želite vedeti, pa se o temu nimate s kom pogovoriti.
SVET POGOVOROV

Hej, saj je ljudi na netu, ki znajo slovensko in se razumejo ali jih zanimajo teme foruma, še mnogo. Potencial je ogromen in znanje, ki bo prišlo na forum v naslednjih mesecih bo tudi ogromno. Čutim, da bo prišlo do male preobrazbe.

Lahko bi se izmenjalo pasice z ostalimi povezavami, ostalimi www stranemi.  Lahko bi se knjigarni na Čopovi ponudilo, da bi naš forum postal nekako uradni forum, kjer bi lahko eden od prodajalcev seznanjal Slovenijo z novitetami, ponujal knjige, pošiljanje po pošti...... vse preko foruma SVET POGOVOROV, ki je že tako ali tako najboljši forum v Sloveniji.

Ali pa naprimer OM ŠIVA EZOTERIKA ima tudi forum, ki pa je ena sama crkavna. Lahko bi SVET POGOVOROV postal njihovo ogledalo v svet.
Mislim, da bi bilo to lahko bilo obojestransko koristno. Knjigarna, ena ali druga, bi imela svoj topic, kjer bi reklamirala izdelke, knjige, odgovarjala na vprašanja,........

Forum SVET POGOVOROV bi tako nevmesno postal stičišče in start point za vsakega Slovenca, kar se tiče duhovnega, okultega, ..................................

SKRATKA NUMBER ONE.

Kaj mislite ADMINISTRATORJI?

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #9 - 29.03.2002 at 21:49:46
 
Osebno sem istega mnenja kot ti. Če bi recimo prodajalka v knjigarni vedela za forum bi bržkone takoj ko kupec nebi našel neke knjige, preusmerila le tega na forum.  Kao tu so bogovi Wink

Ampak Marjana je drugačnih pogledov. Takole je napisala v enem od postov.  
Po mojih izkušnjah, najnovejših pogovorih, se obiskovalec vrne sam iz veselja, do tega kar pišemo, se borimo... Vsako prisiljevanje, določanje, spraševanje obiskovalca le-tega porine nazaj tolk, da se ti sam niti ne zavedaš. Mi lahko verjameš. "

Saj ima do neke mere prav, a ne v celoti.
Negativne lastnosti, ce bi ljudje množično hodili sem, so predvsem strah in trepet pred tistimi, ki tako ali drugače uničujejo forum, ali vsaj posamezne topice.

Pozitivne lastnosti so bolj množično članstvo, več ljudi pa tudi več ve, vse to pa ima neposreden vpliv tako na društvo kot tudi na časopis.  
Seveda pa vsaka stvar potrebuje svoj čas.  Lep primer je ravno tale topic. Aprila lani sem ga odprl, nihče ga ni povohal razen Mirota in gapea.  Leto dni je torej minilo, da ga je nekdo našel in ponovno odprl.



Tako. Jaz sem predlog dal, vi presodite. Samo prosim, da ne bomo spet do glasovanja prišli.  hehehhee

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #10 - 29.03.2002 at 22:16:30
 
Zato, da se foruma ne bi uničevalo, bi skrbel en moderator - administrator. Enkrat opomin, drugič brisanje nicka in ostale posledice.

Sicer pa, ideje o društvu, časopisu inostalih stvareh so namenjene komu? Verjetno splošnemu osveščanju ljudi, se pravi mase. In kaj bo potem forum ostal samo za izbrance? Samo za tiste, ki smo do sedaj noter?

Mislim, da je potrebno razvijanje foruma enako kot ostale stvari.

Evo, jaz sem povohal tale post. MMMMM, kako diši po novem. Čuj, kaj bodo kake spremembe? Grin ??? Grin

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #11 - 29.03.2002 at 23:06:19
 
Ok gremo na delo.  V naslednjih dneh bom sestavil kak krajši tekst  za forum, pol pa veselo na delo. MIslim, da je dobro celo, da naredim, nardite power point z vsebino v tje smeri.
Bi bilo pa pred tem dobro slišati še vaše komentarje.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #12 - 30.03.2002 at 01:17:00
 
In sem hotel dodati še to:
Ti si PORTIR ANDRES. To pomeni, da člane pozdraviš ob vpisu. Zato bi moral tudi ti imet to čast metat ljudi s foruma. Sicer se grdo sliši, pa vendar bi to bilo potrebno ob raznih neumnostih.

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #13 - 30.03.2002 at 15:45:54
 
Ja Borut. Po svoje je res, po drugi strani pa je tukaj pri nas "ven metanj" brez veze. Saj še noben ni prišel s kakšnimi nizkimi udarci.  No ene dva sta bila, ki sta kvarila splošno vzdušje, ampak kot se spomnim sta šla proč sama, ali pa ju je kdo drug opozoril prek emaila. Menim, da tisti sloj ljudi, ki  na drugih forumih serjejo tukaj preprosto ne zdržijo. Verjetno je vibracija foruma drugačna, zato rajši zbežijo tja kamor imajo večje koridarje za sranje.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se ljudje vracajo na ta forum?
Reply #14 - 30.03.2002 at 16:48:42
 
vpiši tole v iskalnik na najdi.si:
Zakaj se ljudje vracajo na ta forum

Q
enostavno www stran, ki bi oglaševala gape.org, duhovna vrata, nenavadno, svetduhovnosti in FORUM?  
Q
www.gape.org/vratavraj/index.htm
to je ta stran, zaenkrat, še vedno ...

v splošnem se strinjam s tabo borut
nikoli pa nismo zihr da je to že to ... da bi šli lahko v javnost ... pa tudi ... zdej itak gremo ... s časopisom in to, tam bodo reklame tam bo vse o čemer govoriš, za njegovo podporo bo potrebno narest vse kar govoriš ... tko da ... treba je samo narest.
se javiš?
za narest?

opomin ja, tole 'drugič brisanje nicka in ostale posledice' pač ne, če se bo pokazala potreba pač ni blema
saj tko kt je andres napisu, taki tuki dolgo ne ostanejo
saj jih vsi ali ignoriramo ali pa tako zelo razumemo da se sami spremenijo (z našo majhno pomočjo)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4