Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 10792 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #15 - 24.04.2003 at 11:12:00
 
Quote:
Še enega prejšnjega slabega občutka se spomnim, ki je vzplamtel pri pojavu himynameis-a. No, ko mi je parkrat repliciral, sem ga dojel kot človeka, ki nima drugega dela, kot špikati. Govorim predvsem o odnosu do sebe.

No ko sem se malo poglobil v njegov replay, sem prepoznal, da ima še kako prav.  

Kajti če te nekdo uspe mal zamajat, pokaže na točko v tebi kjer moraš še delati na sebi. Po tem prepoznavanju, sem ga začel dojemati drugače. In dones je moj brutha.  

Ga imam rad, na en poseben način.



Se pravi, da imam jaz to točko urejeno. Mene Himy ni nikoli motil. Tudi ko useka tam kjer ni treba, mene ne moti. Ker ga sprejemam takšnega kot je. Včasih se prav zabavam ob kakšnih njegovih replikah, ker možakar zna biti izviren in spontan.
In kot je nekdo napisal, če bi se pogovarjali samo o vremenu, bi bilo suhoparno. Ker ima vsak svoj pogled na določeno zadevo, je normalno, da pride do nesoglasij. Če bi se vsi strinjali z vsem, bi bili res že osladni.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #16 - 24.04.2003 at 12:18:30
 


Večinoma so dobri, pozitivno konstruktivni. Sem pa tja vsakega kdaj mal zanese. Smo vsi kle lahko učenci in učitelji. Popolni še zdaleč nismo, zato bi jst rajš začela izpostavljat naše pozitivne lastnosti, so pa tud tanegativne del ta iste enosti. Kdor se hoče soočit sam s seboj in rasti, ostaja na forumu, drugi že najdejo kak izgovor, da se temu izognejo in pobegnejo stran. Skratka, ko enkrat stopiš sem, ni več poti nazaj, al greš naprej, lahko pa tud stagniraš in pobegneš. Wink

Jst osebno ga tko dojemam, da se moram skos soočat sama s seboj, če me kdaj kdo ali kaj npr. razjezi... se vedno vprašam, kaj naj se iz tega naučim, in išem v sebi vzroke, zakaj tako reagiram. Drug drugemu odsevamo senčne in sončne plati. V glavnem se imamo radi, smo produktivni, imamo veliko srečanj, zdaj komaj čakam na piknike...
Mam vas rada... Hvala Bogu, da niste preosladni, ravno pol ne vem, če bi se vidla tu not. Wink Grin


Edino ljubezen prevlada! Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #17 - 24.04.2003 at 14:49:54
 
Edi, lepo, da si se oglasil... a verjemi, da ni bil moj namen pristopiti k pisanju topica z "hinavskim" in prikirtim načinom. Ali sem omenila eno ime? Mislim, da ga nisem. Pa tudi na nikogar nisem pokazala s prstom... V čem je torej problem?
Moj namen je bil samo to, da bi se končno zamislili, da je forum lahko "čist" brez grdih in ne preveč osladnih besed... Ko tako imenovana "zajebancija" presega moje dobrega okusa.
Torej, če sem naredila napako, ker sem odprla tak topic, se vsem, ki se pač notri najdejo hote ali nehote - opravičujem...

Sem pa vsekakor vesela, da ste se oglasili in povedali svoje mnenje...

Želim Vam ljubezni in razumevanja

Pozdrav,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #18 - 24.04.2003 at 14:53:38
 
Karmen, sorry, očitno sem prezrla in topica nisem dala v pravi  stolpec. Pa upam, da ni nič narobe.

Pozdrav,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #19 - 24.04.2003 at 15:23:38
 
zdele breme forum in se mi zdi da dobr komuniciramo, oz da se vse uredi...

je pa odlično da se včasih tudi vprašamo se bi dalo boljše?

k sem vas bral, sem začutu, ene poste kot resen vprogled v stvar z željo po prijateljskem pogovoru z poslušanjem in sprejemanjem, pri nekaterih piscih pa tega ne začutim čist, ker so v svojem vzorcu...

men se zdi sam da smo prehitri, sicer je to samo moje mnenje kot nekoga, ki bi se rad kdaj uklopil v debato, zato smatrajte tole kot en vidik...

tomi naprimer je tolk hiter k ga berem mu že kar naprej energijo k mojem nenapisamen odgovoru nosi...

njemu nikol ne morem odgovort na post, je čist preveč e zadi premočno usmejenga. kot da išče neki kar ga bi v nejgovih idejah sesedl da bi lahk pol v miru delu, pritisk je v textu velik ... (tomi samo moj vidik)

himi ma včasih mal zajebancije zadi men se zdi ok, takrat ko bo treba resn, bo tud on...

dost hitr je tud ten nej, pr njemu včasih ne morem vspostavit stika, da bi mu odgovril ker nalovda uživajte in kaj mu boš nato reku...

to je tko kot bi na konc zapru debato z adijo... no tko jaz vidim...

pa sej vsak ma svoje ideje... kaj je zanj kull itak pa je tko da prebereš kar rabiš in to na tak način kot najbolj rabiš... se pa strinjam je dobr vedt

sam sem vedno nekak bil vesel tud kritike, ker sem pol lahko naredil korak naprej, marjana me je stalno okrog pisave pa to, pa se mi zdi da sem neki napredoval, pa predvsem sem se tle naučil spustit določene ideje iz glave... je blo težko ampak sem se!

drugač pa sej pravim to, da se pogovorimo, če kdo koga čut drugač kot se bere, pol je prav, da se to ve.

forum je namenjen izmenjavi znanj, mnej, prijateljsutvu soustvarjanju in tak tudi ostaja...

čeprav je velik bl površinski kot je bil na začetku je preveč ljudi in ne moreš vse odgovort na vse, zato se je treba držat tega, da odgovorajaš samo tam kjer to res čutiš, druge pa pustiš, sam včasih je težko ane...

drugač pa forum full čutm, res pozitivno  Kiss
hvala vsem

je pa prav da se vprašamo, se da boljše?
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #20 - 24.04.2003 at 16:50:55
 
vilma wrote on 24.04.2003 at 14:49:54:
Edi, lepo, da si se oglasil... a verjemi, da ni bil moj namen pristopiti k pisanju topica z "hinavskim" in prikirtim načinom. Ali sem omenila eno ime?Mislim, da ga nisem. Pa tudi na nikogar nisem pokazala s prstom... V čem je torej problem?


Saj ravno to da NISI omenila nič konkretnega si naredila malo hinavščino, ker se zdaj vsak sprašuje kaj je nardil, da je "zaslužil" tole jamranje  Grin
Argument zahtevaš nazaj, sama pa si napisala le mnenje; argument bi bil, če bi rekla npr. tomi je napisal to in to neokusnost; oni je napisal tisto itd...
Hinavščina to ni, ker je to javen prostor in vsak ti lahko odgovori na karkoli že napišeš...

Quote:
Moj namen je bil samo to, da bi se končno zamislili, da je forum lahko "čist" brez grdih in ne preveč osladnih besed... Ko tako imenovana "zajebancija" presega moje dobrega okusa.


Uhh, smrdi po cenzuri...  Grin "Dober okus" pa je zelo relativen pojem ... Odvisno od stopnje strpnosti lahko to mejo določiš. Če že hočete ekstremni red uvest pa naj nekdo napiše "zakone" in potem glasujemo... Če izglasujemo diktaturo, tudi dobro...  Wink

Quote:
njemu nikol ne morem odgovort na post, je čist preveč e zadi premočno usmejenga. kot da išče neki kar ga bi v nejgovih idejah sesedl da bi lahk pol v miru delu, pritisk je v textu velik ... (tomi samo moj vidik)


Hmm, res je da vse zelo hitro napišem, ker nimam časa da bi izpiljeval svoje poste in presedel ob rač. nekaj ur na dan... Drugega pa ne kapiram ravno kaj si hotel povedat.. Lahko razložiš "je čist preveč e zadi premočno usmejenga"? "...v njegovih idejah sesedl.." ? Sori, sem ostal brez čisto semantičnega pomena teh besed, da bi lahko kaj odgovoril..
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #21 - 25.04.2003 at 01:36:43
 
jah ... kot ponavadi ... ego nas jebe.
delovanja skozi ego se je pametno izogibat.

jest pa mislim da bi blo pro fino, če bi bili vsi neprestano veseli, prijazni in prizanesljivi.

je pa reč taka da je blo precej prešrja v zadnjem času.
ura je tiktakala k svina in skoz je neki.

in pol mi en kolega provali ... gape zakaj si tolk neprjazn?
in sm res učasih.
in me je minimalno namoril
in pol mi je še himi začel na to temo, poleg une, da i know it all in to ... in da sm ga ignoriru (tko sm napisu) ... itd

in mi je šu na živce mal himi k je prbiju use gor kar mu je padl na pamet ... pa sej neki časa razumem ... zdej je boljš.

zakaj mora bit vedno hard wey ne vem ... no ja verjetno obstajajo še hardejši.


maš pa vilma delno prav ... nekateri s(m)?o ustvarili podlago za 'špikanje' ... pa dobr sej ona je vedno tuki nekje ... samo a se ji pustiš je vprašanje.

prijaznost je fajn ... ampak jest ne vem no ... jest ne znam napisat tko kt star12 ... ni varjante ... zakaj ne vem ...

če zdej rečem rad vas mam ... kaj to?

je to prijazno?

al je prijazno to da si uzamem určko da preberem materiale današnjega dne ... padem notr in probam dat vn tisto kar nočem?

pa ne nočem ... ne znam mogoče ... ne vem ... tko pač je ... gremo s tokom začnemo ob robu, kjer je reka lena in plavamo proti sredini, če imamo moč, bolj kot gremo proti sredini reke, hitreje potujemo ... s tokom ... edino delovanje je, proti sredini ...

no ja ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #22 - 25.04.2003 at 03:05:40
 
Ego nas jebe praviš Gape?  Ni to naš ego, če ti pride nekdo in serje po celem forumu po dolgem in počez. To je rušenje ravnovesje zaradi enega posameznika na vsake toliko časa.  
Daj malo se spomni ko so prišli eni iz Med over neta in iz poljuba, celo admin iz poljuba je prišel in  povedal o svojih ukrepih tam.  So neprimerno bolj strogi in neprimerno bolj oblastniški in zato tudi narod beži. Seveda potem najbolj jokajo tisti, ki največ pizdarij delajo po forumih, medtem ko mi ki ozadja ne poznamo pač mislimo kako nedolžni so.  Res sem radoveden kolikokrat so v rit nabasali Himija, saj slik v nedogled ni mogoče lepiti kjerkoli, čeravno je to v topicu fotografski atalje, ki ni bil namenjen lepilu in linkom. Smiley

Meni osebno gre  sesuvanje topicov  v foto ali terkstovni obliki  na živce. Opozorim, ker to ne zaleže, pač rečem še enkrat in kmalu potem se pokaže narava mojega astrološkega znamenja.
MOrda pa drugi, tega ne razumejo, ker niti ne vedo kako je bilo prej, na Vratih 22 recimo. Manj folka, od ta starih sam Gape, Aleš, Jaz in mislim, da Tone če še kaj pride, pa grafologinja Magda Metelko, ki tudi sem včasih zavije. Resda poredko.  Saj se je vedno kakšen jebi veter našel, ampak nihče ni topicov sesuval. Tudi tu, na Yabbu ne, do pred časom.
No, v novejšem času ti pridejo tisti, ki so v času Vrat22  ribali osnovnošolske klopi nižje stopnje in tu sedaj delajo red. Kao delajo red no.  Tega si forum ne zasluži.


No, ko tako pridejo posamezniki ki so povsod doma dobim vtis da so to ljudje z navadami kot nekateri naši družinski, prijatelji znanci To so ljudje, ki nam stikajo po predalih, ki nam zijajo v hladilnik, ki nam rože obračajo, ki nam vedno in znova svetujejo kako naj obrnemo pohištvo, ki naj in naj.

Quote:
prijaznost je fajn ... ampak jest ne vem no ... jest ne znam napisat tko kt star12 ... ni varjante ... zakaj ne vem ...

če zdej rečem rad vas mam ... kaj to?


Star je ženska, bolj čustvena kot moški in to njim leti iz ust zavedoma ali nezavedom, s čustvi ali brez.  No, spet gledam iz svojega vidika. Sam po sebi vidim, da vas imam rad tule. Ampak ne vse. Kako naj imam rad nekoga ki v glavo jebe, v vsakem drugem topicu, nekoga, ki z njim nisem bil nikoli v istem topicu, oziroma nekoga ki nisem z njim chatal, kaj šele da bi se z njim srečal.  Če napišem rad imam sebe in svoje bližnje mi boste rekli ego, ampak to je resnica, ki jo poznamo vsi.

Sem pa najbolje od vseh članov na forumu začutil Harrya. Sploh ne vem. Naenkrat  se je pribil semle, lani je bilo to, fant ni neumen sem rekel, cool in to sem mu mislim nekoč tudi povedal.  


Quote:
sam sem vedno nekak bil vesel tud kritike, ker sem pol lahko naredil korak naprej, marjana me je stalno okrog pisave pa to, pa se mi zdi da sem neki napredoval, pa predvsem sem se tle naučil spustit določene ideje iz glave... je blo težko ampak sem se!  

drugač pa sej pravim to, da se pogovorimo, če kdo koga čut drugač kot se bere, pol je prav, da se to ve.


Kaj naj se ve Aleš? Vsakdo vsakogar čuti drugače kot ga bere.  No, v detajlih med posti se to vidi.  Samo vsakdo ne more pisat v vsakem topicu. Iz tega razloga ne sodelujem v mnogih topicih, astrologija in reiki, ali tam kjer so se v enem v bistvu dobrem topicu razpisali Te nej, Garbo, Titud in JSt se mi zdi.

Samo vidi se pa vsakega. Direktno, sam prebrati ga moraš.  

Andres


 

Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #23 - 25.04.2003 at 03:41:54
 
Andres wrote on 25.04.2003 at 03:05:40:
Res sem radoveden kolikokrat so v rit nabasali Himija

Andres, eno resno vprašanje imam zdej na tem mestu zate: a si ti gay? Čist resno. Smiley Ker si mi že večkrat omenjal ene "pedrčke" (dobesedno), na chatu in tudi tukaj na forumu, če se ne motim. Zdej jest sklepam, da to izhaja iz tvojih lastnih kompleksov, ali pa si sam nagnjen v tisto smer; tretje možnosti žal ne vidim. Torej, si le homofobičen, ali si gay?
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #24 - 25.04.2003 at 09:12:02
 
himynameis wrote on 25.04.2003 at 03:41:54:
Andres, eno resno vprašanje imam zdej na tem mestu zate: a si ti gay? Čist resno. Smiley Ker si mi že večkrat omenjal ene "pedrčke" (dobesedno), na chatu in tudi tukaj na forumu, če se ne motim. Zdej jest sklepam, da to izhaja iz tvojih lastnih kompleksov, ali pa si sam nagnjen v tisto smer; tretje možnosti žal ne vidim. Torej, si le homofobičen, ali si gay?


kolkr jest štekam, pomeni v rit nabasat, v rit nabrcat, tko da poletiš s foruma recimo.
pa mislm da ni vilma mislna spodbujat takih odnosov kakršne je zdej brat.
jest bom reku tko himi, če maš kej o seb za povedat povej, če maš kej o seb za prašat, kr praš, če maš za prašat kej o kom ki ti je blizu, kr praš.
andresa sprašvat al je homofobičen in gay, je pa malce brezpredmetno.
smo se ga navadl tazga kt je, tko kt smo se tebe. vsazga se da sprejet in vzljubit, če ti le ne hodi po glavi vsak dan.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #25 - 25.04.2003 at 09:32:08
 

Še dobro da se iz vsega kaj naučimo. Smiley
Saj se, a ne? Wink

Andres, tud ti greš meni kdaj na živce. Wink
Pa veš, da te mam vseeno rada. Smiley  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #26 - 25.04.2003 at 12:03:39
 
gape wrote on 25.04.2003 at 09:12:02:
andresa sprašvat al je homofobičen in gay, je pa malce brezpredmetno.

Tud to, kar si zdaj napisal ti, je še bolj brezpredmetno. Pa to, ko me je Andres spraševal, kakšne barve gate nosim, je blo tud brezpredmetno. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #27 - 25.04.2003 at 13:24:27
 
Čedalje bolj zanimivi post replyji... Smiley Cheesy

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #28 - 25.04.2003 at 15:19:42
 
vilma wrote on 25.04.2003 at 13:24:27:
Čedalje bolj zanimivi post replyji... Smiley Cheesy

Res, Vilma? Ali pa se samo meni zdi, da je samo še tanka ločnica prav do tega, zaradi česar si ti odprla tale topic? Smiley

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ODNOSI MED NAMI NA FORUMU
Reply #29 - 25.04.2003 at 16:25:26
 
Žal, mi je Miška, da tako misliš... a ugotovila sem, da je brez pomena, da karkoli drugega izjavim, saj je očitno, da je topic udaril mimo...

Pozdravljena
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4