Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 31041 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #135 - 10.09.2003 at 22:44:46
 
Quote:
saj narava ze ne zameri  Wink
samo se mi pac ne zdi nekaj tak lepega in naravnega
bolj se mi zdi kot da je pac neke vrste cutno uzivanje vse kaj pa omenjas pa opravicila ki bi postavla stvar v boljso luc . . to da se je zaradi tega sesulo ze mnogo zvez pa verjamem


Se ti ne zdi lepo in naravno?

Ali ni človek del narave? In ko se z ljubljeno osebo stisneš in ljubkuješ, se začnejo dogajati čisto naravne stvari. Muca se ovlaži, korenjak nabrekne in kaj boš potem? Tongue Se ustavil in rekel, hej nehajva, saj ne misliva danes zaploditi otroka. Tako smo pač ljudje narejeni. Naravno. Tudi ko si žejen spiješ kozarec vode in si potešiš žejo. A ni to užitek? Si žejen in z užitkom piješ. Pa ta užitek ne traja dolgo. Ko spiješ, pozabiš, da si bil žejen.

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #136 - 14.09.2003 at 20:12:21
 
harry, pomoje ne moremo kar tako enačit vode in sexa...

osnovni namen vode je, da se odžejamo...

glavni namen sexa pa je reprodukcija

če zraven pri obojem uživamo, toliko bolje

ampak kratkotrajni užitki, ki jih ne moremo obdržat (čeprav bi jih radi) nam dolgoročno gledano verjetno ne morejo koristit


in naravno tudi za mene pomeni naravno in nič drugega, in kaj je pri plastiki oz. kemiji naravnega ?  

si kdaj mogoče pomislil, da je možno spraviti zavest v takšno stanje, ko ne hrepeniš več po teh kartkotraktotrajnih izpolnitvah in izpraznitvah, ampak ti postane veliko pomembneje usmerit to energijo v dolgoročne cilje ?

ob spoznavanju "sebe" in svojih izvornih(čistih) aktivnosti, spoznavaš tudi katere aktivnosti so "nečiste" in se jim brez napora čist po naravni poti odrečeš, čeprav bi rad povdaril da ne trdim, da jaz "sebe" že v popolnosti poznam....daleč od tega....ampak da sam na sebi ugotavljam, da prej omenjen princip deluje

Smiley




LP

Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #137 - 15.09.2003 at 00:36:13
 
mind wrote on 14.09.2003 at 20:12:21:
harry, pomoje ne moremo kar tako enačit vode in sexa...

osnovni namen vode je, da se odžejamo...

glavni namen sexa pa je reprodukcija

če zraven pri obojem uživamo, toliko bolje

ampak kratkotrajni užitki, ki jih ne moremo obdržat (čeprav bi jih radi) nam dolgoročno gledano verjetno ne morejo koristit


in naravno tudi za mene pomeni naravno in nič drugega, in kaj je pri plastiki oz. kemiji naravnega ?  

si kdaj mogoče pomislil, da je možno spraviti zavest v takšno stanje, ko ne hrepeniš več po teh kartkotraktotrajnih izpolnitvah in izpraznitvah, ampak ti postane veliko pomembneje usmerit to energijo v dolgoročne cilje ?

ob spoznavanju "sebe" in svojih izvornih(čistih) aktivnosti, spoznavaš tudi katere aktivnosti so "nečiste" in se jim brez napora čist po naravni poti odrečeš, čeprav bi rad povdaril da ne trdim, da jaz "sebe" že v popolnosti poznam....daleč od tega....ampak da sam na sebi ugotavljam, da prej omenjen princip deluje

Smiley




LP



Se strinjam glede reprodukcije. Bog je rekel množite se (a je sploh rekel to? ??? Grin) in človek se je množil. Pa je ugotovil, da je množenje zanimivo opravilo. Sem prej sexal, pa se še zdajle dobro počutim, tako sproščeno.

Quote:
ampak kratkotrajni užitki, ki jih ne moremo obdržat (čeprav bi jih radi) nam dolgoročno gledano verjetno ne morejo koristit


Ja orgazem pač ne more trajati večno. Treba je znati uživati življenje v drobnih stvarih. Drobne stvari bogatijo življenje.

Quote:
si kdaj mogoče pomislil, da je možno spraviti zavest v takšno stanje, ko ne hrepeniš več po teh kartkotraktotrajnih izpolnitvah in izpraznitvah, ampak ti postane veliko pomembneje usmerit to energijo v dolgoročne cilje ?


Moja zavest je taka, da ne hrepenim po kratkotrajnih izpolnitvah in izpraznitvah. Te pridejo spontano. In ravno v spontanosti je čar. In tudi na sex ne mislim kar naprej, ali da bi imel v zavesti, kdaj bom sexal. Mogoče imajo to v zavesti sexoholiki.

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: (slab) sex slab?
Reply #138 - 15.09.2003 at 09:50:00
 
Ljubljenje s svojo partnerko je enako sreča...zame.
Je rekel eden enkrat...mogoče večkrat..., da seks ni vse, vse brez seksa pa...da ni nič. Je kar dobro rekel, si mislim.
Če sploh mislim, ker sem samo en bk.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10