Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 
(Read 32503 times)
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #90 - 04.03.2005 at 11:45:15
 
vida wrote on 04.03.2005 at 11:35:41:
Verjamem, da se ji tako zdi.
Jaz temu ne verjamem, kaj pa ti a verjameš v to ???

cemu ne verjames? a temu, da se nekdo lahko popolnoma zaveda, da lahko pocne kar hoce? da je sam svoj center univerzuma?

to je ciz prakticna izkusnja. to je v bistvu "prvi korak cez...". spoznat oz. se zavedat svoje svobodne volje. brez tega spoznanja sploh ni moznosti, da bi kdorkoli lahko kadarkoli bil zadovoljen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #91 - 04.03.2005 at 13:13:25
 
Madan Gopal Das wrote on 04.03.2005 at 11:45:15:
cemu ne verjames? a temu, da se nekdo lahko popolnoma zaveda, da lahko pocne kar hoce? da je sam svoj center univerzuma?

to je ciz prakticna izkusnja. to je v bistvu "prvi korak cez...". spoznat oz. se zavedat svoje svobodne volje. brez tega spoznanja sploh ni moznosti, da bi kdorkoli lahko kadarkoli bil zadovoljen.


Govoriš o praktični izkušnji, na splošno.
Jaz pa govorim o konkretnem primeru.
Ali  lahko potem  Kali, ki je že naredila "korak čez" po tvoje, reče na primer da "vsak izbira svoj žur (kot tista prodajalka v šparu) in v njem uživa" ... ???

Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #92 - 04.03.2005 at 13:20:14
 
vida wrote on 04.03.2005 at 13:13:25:
Jaz pa govorim o konkretnem primeru. Ali  lahko potem  Kali, ki je že naredila "korak čez" po tvoje, reče na primer da "vsak izbira svoj žur (kot tista prodajalka v šparu) in v njem uživa" ... ???

jaz sem govoru prej le o prvem (a nujnem) koraku na poti "cez", ne o drugih kasnejsih korakih...

Kali lahko rece komot, da si sama izbira svoj zur in cist uziva v njem. zakaj ne? ce s tem svojim zurom nasilno ne posega v osebni zur drugih pol ni s tem nic narobe. vprasanje pa je, ce je to mozno... pri njenem konkretnem primeru.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #93 - 04.03.2005 at 21:18:31
 
Quote:
Trenutno se počutim tako  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Kako, si spet eno tadišečo nasmodil? Prohibicija slepi, dim nasmeji, važno da zavesti ni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #94 - 04.03.2005 at 22:29:31
 
Quote:
Kako, si spet eno tadišečo nasmodil? Prohibicija slepi, dim nasmeji, važno da zavesti ni.



Na osnovi česa si tole pa tole nasmodil? Tudi tebi priporočam, da si prebereš kakšen članek... Se ti res zdi nujno potrebno da nisi pri ¨zavesti¨ da se smeji. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Postavi se v tretjo osebo in si preberi zadjih par strani tega topica Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Dobro bi se bilo vprašati kaj vas pa gize  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry  se težko sprostite in sprejmete drugačne  Shocked Shocked

Ko te takole gledam na sliki (Avatar) bi si te prej predstavljal  Grin kot tako  Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #95 - 04.03.2005 at 22:31:12
 
MIR Shocked ga sam preprosto serje; kot PO NA VA DIDIDI= ID???
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #96 - 04.03.2005 at 22:33:32
 
Quote:
Kako, si spet eno tadišečo nasmodil? Prohibicija slepi, dim nasmeji, važno da zavesti ni.



in to so men kao NEKI prfoksi? Roll Eyes Tongue Roll Eyes

a kaj čudnga, da sm se pr 16ih iz sREDNE šole izpisala in raj ŽURALA!!! :da :da

tanzen, tanzen....tanzen komunismus...tanzen adolf hitler...tanzen jesus kristus...:da :da:da

KRIS DISSSS


pa ne da bo to 4664?8o
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #97 - 04.03.2005 at 23:07:41
 
Iz goste megle svojega popredsodkanega dvorišča se vama ponižno opravičujem, o tanzen Kali und pohen Vision.

Kajti vidva sta avandgarda uma in duha, tako nebeško nerazumljva mojemu dvodimenzionalnemu bitju, da se vajinih člankov niti ne drznem brati, kaj šele, da bi jih razumel. Da pa bi nasitil svoje nenasitne komplekse, se tolažim s tem, da nimam časa, da bi bral take oslarije. Seveda, nevedni proletarski komunist, pa še prfoks povrhu... Ne razume niti tega, da je kdo tako pameten, da mu že v drugem letniku sREDNjE ni treba več v šolo hodit.

Globoko v mojem nemočnem besu pa raste sovraštvo do vaju, ki sta tako zelo drugačna, da vaju ne morem sprejeti... Ampak oprostita mi, saj ne morem razumeti vajinih visokih nivojev bivanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #98 - 04.03.2005 at 23:09:47
 
Quote:
Iz goste megle svojega popredsodkanega dvorišča se vama ponižno opravičujem, o tanzen Kali und pohen Vision.

Kajti vidva sta avandgarda uma in duha, tako nebeško nerazumljva mojemu dvodimenzionalnemu bitju, da se vajinih člankov niti ne drznem brati, kaj šele, da bi jih razumel. Da pa bi nasitil svoje nenasitne komplekse, se tolažim s tem, da nimam časa, da bi bral take oslarije. Seveda, nevedni proletarski komunist, pa še prfoks povrhu... Ne razume niti tega, da je kdo tako pameten, da mu že v drugem letniku sREDNjE ni treba več v šolo hodit.

Globoko v mojem nemočnem besu pa raste sovraštvo do vaju, ki sta tako zelo drugačna, da vaju ne morem sprejeti... Ampak oprostita mi, saj ne morem razumeti vajinih visokih nivojev bivanja.

kwa Shocked Shocked ShockedBIpa ti spet RAD? :hug::*
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #99 - 04.03.2005 at 23:11:05
 
aja GET LIFE=get eduCATed Grin


piss on you2; za to se pa že šampaejn odpira

http://images.google.com/images?q=shampayne&hl=en&lr=&sa=N&tab=w...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #100 - 04.03.2005 at 23:13:59
 
Quote:
Iz goste megle svojega popredsodkanega dvorišča se vama ponižno opravičujem, o tanzen Kali und pohen Vision.

Kajti vidva sta avandgarda uma in duha, tako nebeško nerazumljva mojemu dvodimenzionalnemu bitju, da se vajinih člankov niti ne drznem brati, kaj šele, da bi jih razumel. Da pa bi nasitil svoje nenasitne komplekse, se tolažim s tem, da nimam časa, da bi bral take oslarije. Seveda, nevedni proletarski komunist, pa še prfoks povrhu... Ne razume niti tega, da je kdo tako pameten, da mu že v drugem letniku sREDNjE ni treba več v šolo hodit.

Globoko v mojem nemočnem besu pa raste sovraštvo do vaju, ki sta tako zelo drugačna, da vaju ne morem sprejeti... Ampak oprostita mi, saj ne morem razumeti vajinih visokih nivojev bivanja.



Just Be and yoU will See

to je recept  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #101 - 05.03.2005 at 08:52:02
 
Quote:
Iz goste megle svojega popredsodkanega dvorišča se vama ponižno opravičujem, o tanzen Kali und pohen Vision.

Kajti vidva sta avandgarda uma in duha, tako nebeško nerazumljva mojemu dvodimenzionalnemu bitju, da se vajinih člankov niti ne drznem brati, kaj šele, da bi jih razumel. Da pa bi nasitil svoje nenasitne komplekse, se tolažim s tem, da nimam časa, da bi bral take oslarije. Seveda, nevedni proletarski komunist, pa še prfoks povrhu... Ne razume niti tega, da je kdo tako pameten, da mu že v drugem letniku sREDNjE ni treba več v šolo hodit.

Globoko v mojem nemočnem besu pa raste sovraštvo do vaju, ki sta tako zelo drugačna, da vaju ne morem sprejeti... Ampak oprostita mi, saj ne morem razumeti vajinih visokih nivojev bivanja.


Se strinjam, Miro.
Žal mi je Kali, ker ne zmorem razumet/sprejet vaše  vseprežemajoče ljubezni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #102 - 05.03.2005 at 18:13:27
 
vida wrote on 05.03.2005 at 08:52:02:
Se strinjam, Miro.
Žal mi je Kali, ker ne zmorem razumet/sprejet vaše  vseprežemajoče ljubezni.

Vida, lepa, ki ob morju tok časa slepa stala, mi je prav žal, da te tega niso že v cerkvi naučil; bi vsaj znala bit mal bl fensi!

še dobro, da maš svojo ljubezen do vsega kar si... me poMIRja!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #103 - 05.03.2005 at 23:08:38
 
vida wrote on 05.03.2005 at 08:52:02:
Se strinjam, Miro.
Žal mi je Kali, ker ne zmorem razumet/sprejet vaše  vseprežemajoče ljubezni.


Ki izgine ob prvem pasjem prdcu...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ljudje,na katere na smemo pozabiti
Reply #104 - 06.03.2005 at 00:14:41
 
Quote:
Ki izgine ob prvem pasjem prdcu...

....ali Chi ide dalje...malo gore , malo dole, malo levo....malo desno.... išče se pa prometni znak za srednjo pot....se prav, če ni več nobene krivulje? a je za vse pol lahko pot ravna?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9