Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 
(Read 46030 times)
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #90 - 02.04.2003 at 14:19:32
 
danes mamo ob 20:30 nadaljevanje chat o prvi čakri

"Kaj še pomaga pri našem ukvarjanju z drugo čakro?
Ko resno vzamemo svojo duhovno rast in se začenjamo obravnavati kot duha, gremo na podobno potovanje kot je branje teh strani, ki je na nek način čiščenje čaker. Pridemo do točke, ko spoznamo: Vse izkušnje so simbolične. Ker smo duhovna bitja, je simbologija pomembna in vedno polna pomena. Zato so zgodbe, pravljice, miti in legende polne smisla. Ko postanemo resni glede svoje rasti, postanejo vse izkušnje simbolična doživetja. Zato se nam ni treba več ukvarjati s tem kdo nam je prinesel (težko) izkušnjo. Ni se nam treba ukvarjati s tem človekom. Ni nam treba ponovno podoživljati težke situacije, da bi se je osvobodili. Zadošča in Namen je, da se usmerimo samo na lekcijo. Simbologija lekcije je tista, ki me uči.
  • Kaj me ta lekcija uči o meni?
 Zanemarite dogodek, odpustite osebi, ki je vanj vpletena in se vprašajte: Kaj mi to pravi o meni?
Ljudje toliko govorimo o Namenu življenja, v ridingih pride na dan skoraj pri vsakem človeku. Namen življenja je prevzeti polno odgovornost za upravljanje s svojo energijo. Če obstaja nekaj, kar pritisne vaš rdeči gumb do točke, ko energije ne morete več upravljati, se navadno čutite žrtev in energije ne upravljate več vi. Upravlja jo izkušnja. Odgovornost vašega angela Varuha pa je, da vam to izkušnjo postavlja pred vas toliko časa, dokler se v njej ne počutite več žrtev. Dokler ne kontrolirate svoje energije v enaki situaciji, dokler je zavestno ne usmerjate.
Take lekcije prihajajo v naše življenje po dveh poteh:
  • občutljiv sem na določeno situacijo in videti je, kot da mi vsi okrog mene prinašajo prav to situacijo ali me nanjo spominjajo
  • navadno v otroštvu imamo šokantno izkušnjo, v kateri izgubimo kontrolo nad upravljanjem svoje energije; vsakič, ko se spomnim te izkušnje, izgubim kontrolo nad upravljanjem lastne energije. Angel Varuh mi občasno zagotovi, da se spomnim te izkušnje, vse dokler ne stojim pred njo in obvladujem svojo energijo.
 Življenje na Zemlji torej zadeva upravljanje, to je obvladovanje in zavestno organiziranje in usmerjanje svoje duhovne energije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe
Reply #91 - 03.04.2003 at 14:27:11
 
Hvala, Eva Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #92 - 03.04.2003 at 21:15:12
 
Wink Hvala Devi   Kiss

"Ljudje v ridingu radi vprašajo:
Kaj naj delam?
Zakaj sem na Zemlji?
Angeli odgovorijo vedno enako. Kar želiš. Delaj, kar želiš. Toda upravljaj svojo energijo. In včasih Angeli odgovorijo:
  • Živi, ljubi, smej se, bodi srečen!
 Ja, to že, reče oseba, ampak Kaj naj naredim? In Angeli utihnejo.
Samo ena stvar povzroči izgubo kontrole nad upravljanjem z energijo - prepričanje, da je nekaj zunaj nas močnejše od nas. Oseba, prostor ali situacija. To bistvo nas vse osvobaja. Vsako jutro naj bi se spomnili: Sedaj se bom osredinil, uravnotežil in ves dan bom upravljal s svojo energijo. Ko pa  vmoje življenje pride nekdo, ki ogrozi mojo sposobnost upravljanja z energijo, je to resnično darilo univerzuma zame. Tako skušajmo gledati na to. Spomnimo se, da je to področje, kjer nam naša energija uhaja z vajeti.
Veliki učitelji so nas učili te lekcije: Osredini se in ostani tam. Vedno se zahvaljuj za vse, kar ti prihaja nasproti. Mi pa smo vzgajani v plemenskih prepričanjih naj streljamo sla. Sel pride, prinese darilo, ki mi ni všeč, ne vidim ga kot darilo, zanikam ga in se odločim, da se je ta oseba - sel rodila iz enega samega razloga, da meni zagreni življenje. Bog je vse te sle poslal sem, da mi uničijo življenje.
V življenju tako srečujemo dve vrsti ljudi:
  • učitelje, ki nas vodijo in usmerjajo, rečejo: Če skočiš s te čeri, si boš polomil vse kosti; učitelji stvari razlagajo
  • iniciatorje, ki so rojeni zato, da nam prizadevajo bolečine; ti stojijo za nami na čeri, ki je katerakoli lekcija, ljubeče in nežno nam položijo roko na hrbet in nas - porinejo s čeri.
 Vsak pozna svoje iniciatorje. Običajno kakšnega poročimo in male iniciatorje rodimo. Dostikrat pa smo v službi skupaj z vsemi možnimi iniciatorji. Večina ljudi, ki jih poznamo, pade v kategorijo iniciatorjev. Lekcije nam postavljajo prav pred nos.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #93 - 03.04.2003 at 22:13:15
 
resnično in zanimivo,
a ko presežemo svoje omejitve,
se tem porivom iniciatorjev samo še smejimo Grin

spomnim se svoje drage mame, ki je to znala doseči tudi s svojimi solzami,  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #94 - 04.04.2003 at 15:21:25
 
"o karmi

In sedaj razčistimo naša prepričanja o karmi.
Karma ni nič več kot nekončan posel, ki zadeva upravljanje moje energije. Toliko knjig in učiteljev pa ridingov razlaga o karmičnih vezeh in karmičnih odnosih. Karmo imate s to osebo, to skupino, celo deželo. Jasno bi rad povedal: Ni take stvari. Nimate karmične vezi z nobeno osebo, prostorom ali situacijo, z nobeno stvarjo. Vsa karma je vaša z vami.
Karmične vezi so moje do mene. Naredil sem jih jaz, podelam jih lahko jaz in dolgove lahko plačam sebi samo jaz. Vsa karma je s seboj. Kar pa imam poleg tega, je sposobnost, da pritegnem osebo, ljudi, ki mi bodo karmo prinesli prav pred nos. To delamo drug drugemu. Pritegnjeni smo k ljudem, ki nam bodo pomagali videti našo karmo. To je Resnica.
Ne zgubite se in ne zapravljajte svoje energije v veri, da ste povezani z drugo osebo. Ni mogoče. Ste pa karmično povezani s svojo karmo. Stalno boste pritegovali osebo, ki vam bo najučinkoviteje pomagala videti vaši karmo. Karma je torej vaša stvar, vaša lekcija. Naslednjič ko bo nekdo res pritisnil na vaš rdeči gumb, ga skušajte pogledati in reči: Hvala. Popolnoma sem pozbail na tole mojo karmo in moral sem se spomniti, da tega v meni še nisem rešil. Izjemno resno pravim: Če temu slu lahko to rečete, ste že na pol poti. Ko pa sebi ali drugim rečete: To si mi storil! okrepite svoj karmični vzorec. In potreben bo močnejši vpliv, da se bo vzorec spet pojavil, razkril pred vami.
Vsakič ko se ognemo lekciji ali jo zanikamo, se lekcija okrepi. In potem je potrebno več energije, da jo dobimo na površino. Zato se včasih čudimo zakaj se situacija slabša, namesto da bi se boljšala. Zaradi naše sposobnosti, da se ognemo očitnemu."
Back to top
« Last Edit: 05.04.2003 at 17:55:02 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #95 - 04.04.2003 at 16:13:26
 
Se enkrat celo skoraj strinjam z EvoZh.

Karma je zame samo tisti moj odnos do (moje) preteklosti, ki vpliva na moje ravnanje v trenutni situaciji.

Pretrgat karmični cikel zame pomeni pretrgat vpliv, ki ga imajo  preteklost, moje izkušnje, povezave in vzorci na moje trenutno ravnanje.

Simpl ne?

Ko bi bilo res tako simpl kot je slišati. Smiley

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #96 - 05.04.2003 at 17:54:08
 
bp, saj se nimaš kaj strinjat z mano. Tisto o karmi ni zraslo na mojem zelniku. Je pa res, da temu še najbolj verjamem.

"o spolnosti

Še vedno smo na drugi čakri in nismo se še dotaknili spolnosti. Oranžna čakra kontrolira našo spolnost, vrsto spolnega partnerja, ki ga bomo pritegnili, naša prepričanja o spolnosti in partnerjih in dejstvo, da spolnosti navadno pripisujemo preveč pomena. Naša plemenska ali družinska prepričanja o spolnosti nas vračajo na rdečo raven:
Spolne odnose imej samo poročen in to s partnerjem * samozadovoljevanje je greh * spolnost zunaj zakona je greh * spolnost po 40. letu ni več zabava; oprostite, po 50., ampak gotovo ne pride v poštev po 60. letu * spolni organi so umazani * moški morajo biti vedno pripravljeni na odnos * ženske naj bi skrivale prsi * žensk spolnost ne prvilači po (?) letu * poročene ženske naj ne bi imele ljubimca * starši tega ne delajo * ne bi smela imeti spolnih odnosov pred poroko, ampak bom to naredila, da kaznujem starše * spolnost in duhovnost ne gresta skupaj * ...
  • Ste morda v letih, ko ste že pomislili S spolnostjo bi moral že nehati?
  • In ali ste razvili navado imeti spolni odnos ali se samozadovoljevati, ko ste frustrirani?
 Okrog spolnosti je zanimivo to, da je precej podobna denarju. Spolnost je božanska duhovna izkušnja.
In največ navlake je okrog njiju."
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #97 - 06.04.2003 at 21:25:58
 

Ko se par poroči, je spolni odnos sporočilo ljubezni in kolikokrat se zakon konča z obratnim? Par uporablja spolnost zoper drug drugega. Drug možen vzorec v spolnosti je potreben prepir, da se partnerja lahko v postelji pobotata. Druga čakra jima pravi: Ko sva se prvikrat srečala, je bila romantična energija zelo intenzivna in sedaj izgubljava intenzivnost najine povezave; če ne moreva najti intenzivnosti v ljubezni in intimnosti, jo bova v prerekanju. Zelo običajen vzorec povsod po planetu. Razlog je v dejstvu, da je spolnost povezana z našo močjo. To pa spolnost naredi izjemno razsvetljujočo ali zelo nevarno.
Skupaj z Namenom upravljanja svoje energije lahko to povemo drugače: Tu smo zato, da bi upravljali s svojo močjo. In spolnost je naša moč.
Ljudje svojo identiteto vežemo za svoja prepričanja o spolnosti.
Koliko ljudi ste srečali, ki Ljubim te ne znajo izraziti drugače kot v dotiku ali spolnem odnosu. Tako lahko se izgubimo v prepričanju, da ljubezen in spolnost pašeta skupaj. Druga stran istega principa je strah pred dotikanjem. Vprašajmo se kje je naša energija in kaj nam govori o naših telesih. Jaz lahko potrepljam moški trebuh, ne spodobi pa se to storiti ženski. Zakaj imajo določena prepričanja določene določitve? Poglejmo samo količino rkaa na spolnih organih in na dojkah. Rak na teh delih telesa ima opraviti z odnosi do samih sebe in do drugih. In ne namigujem naj bi se dotikali vsevprek... Lahko se vas dotaknem na hrbtu, rami verjetno in... konec.
  • Kaj si s takim ravnanjem sporočamo, kaj si pravimo o telesu, kam merimo?
 Zakaj sporočamo, da so določeni deli telesa v določenih situacijah nedotakljivi. Še blizu jim naj ne bi šli, kot da je z njimi nekaj narobe. In spet, ne brati nečesa, kar ne piše. Ne pravim naj bi se dotikali vsevprek. Pomislite samo, kaj govorimo o anatomiji energije, ko rečemo: Določeni deli naših teles so nedotakljivi, izvzeti. Kot da je z njimi nekaj narobe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #98 - 07.04.2003 at 22:25:26
 
"Ugotovite zase, kaj vam to pove o vašem telesu. Enega dela telesa se lahko dotaknete in drugega ne. Kaj vam to pravi? Moški naj bi se ne dotikali moških, le v določenih krogih se lahko objamejo. Objemanje navadno pomeni, da ste v cerkvi; torej je varno objeti moškega v cerkvi. Na ameriškem športnem igrišču pa ostrmiš, kolikokrat igralec soigralca tleskne po riti. In res je, da je tam kundalini. Na začetku hrbtenice sedi moč. In tlesk po riti pravi: Dajva, igrajva. In to je popolnoma sprejemljivo. Če pa bi mene videli to storiti s rpijateljem, bi se vi vprašali...
Samo poglejte si, kako si v določenih situacijah nekaj dovoljujemo, v drugih pa isto popolnoma zanikamo. Pomembno je:
  • Kaj se dogaja z mojo energijo, ko se grem te mentalne igrice z njo?
 Ljudje nismo svobodni v izbiri dotikati se drug drugega brez velike racionalizacije, opravičevanja ali iskanja motiva. Zakaj res to počnem? Izklopimo se torej iz omejitev, da bomo svobodni v svojem izrazu."
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #99 - 08.04.2003 at 20:46:48
 

Spolno energijo je treba osvoboditi (n epomeni) spustiti s kontrole), saj le svobodna teče skozi čakre. Ista energija, ki ji v spodnjih dveh čakrah rečemo spolna, ista energija je občutek v pleksusu, ljubezen v srcu, namen v grlu, resnica v tretjem očesu in božanska energija v kroni. Vse je ista energija. Edina stvar, ki se okrog nje spreminja, je naloga, ki ji jo damo na njeni poti navzgor. Zato je nevarno zatirati spolno energijo v spodnjih čakrah, saj s tem omejujemo za zgornje čakre potrebno količino energije.
Ko izkusite spolno vzburjenje v spodnjih čakrah in niste na mestu, kjer se mu lahko odzovete, potegnite to energijo navzgor. Čim zapusti spodnje čakre, se spolna energija spremeni v občutek, ljubezen, voljo, namen, kreativnost... Energija je svobodna, uporabite jo lahko za karkoli.
  • Stalno sem spolno vzburjen, ko tega ne želim, mi včasih rečejo.
  • Kako srečni ste, rečem, pomeni, da imate dosti energije. Kaj bi radi z njo počeli? Dvignite jo in storite kar želite, bodite ustvarjalni. Spolna energija je izkušnja življenjske sile. Dvignite jo. Imeti dosti spolne energije ni nekaj napačnega - je prav. Namen je, da jo imate. Problem naše družbe je, da nimamo dovolj spolne energije v spodnjih čakraj in zato jemljemo umetne spodbujevalce. Energije je celo premalo, da bi preživeli dan. Srečo torej imate, če imate dosti spolne energije. Prav blagoslovljeni ste. Tisti, ki je nimajo, tiste naj bi skrbelo.
 Ljudje, ki rečejo, da ne obvladujejo svojega spolnega vzburjenja v resnici pravijo: Ne vem, kako naj energijo spravim gor.
V čakrah nikoli ne boste imeli več energije kot ste jo sposobni upravljati. Zato se na teh straneh ukvarjamo z razumevanjem anatomije duha v našem fizičnem telesu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #100 - 09.04.2003 at 18:49:59
 
"O tisočletju, ki se zaključuje, veste toliko kot jaz, zato si raje poglejmo nekaj o spolnosti in odnosih v novem.
Novemu tisočletju vlada zakon Enosti ali Ljubezni. Do sedaj smo bili v zakonu Dvojnosti. Na prehodu v novega, ki je že tu, odkrivamo premik, ki ga je mogoče opisati nekako takole. Ljudje smo do sedaj pri vstopu v nek prostor pogledali okrog in se, recimo, skušali odločiti s katerim človekom v sobi bi radi bili začasno ali dalj časa. Izbirali in izbrali sm osebo ter se tu in tam tudi odločili, da jo bomo ljubili in bili z njo. V Novem tisočletju se bomo v istem prostoru odločili: Vse ljubim enako.
Vseh stvari okrog ljubezni in posebnih partnerjev, ki jih poznamo sedaj in so Dvojnost, kar pomeni vi proti sebi, ne bo več. Živeli bomo v novi zavesti Ljubim vse enako. In partnerje bomo izbrali na osnovi Namena. Kakšen je Namen, da sva se midva srečala in stapljava energiji kot eno?
Vedno je tako zanimivo, ko Angeli v ridingu vprašajo poročeno osebo za Namen njene zveze s partnerjem in ta odgovori, da ga ne ve. Kako sta lahko dvačloveka skupaj brez določenega Namena, da sta skupaj. V Novem tisočletju bo namen zveze Namen. To ne bo Ljubezen, saj nam je ta izkušnja že vsem dana. Osnova bo kreativni umetniški izraz, ko se dve osebi zlijeta kot eno.
  • Zakaj sva skupaj? Da bi božansko soustvarjala z Bogom.
  • Kaj je najin prispevek Vrtu, Človeštvu in ostalim Kraljestvom?
 Ta nivo dojemanja je na voljo vsakemu, ki želi vstopiti vanj. Ustavimo igro Ljubim ženo bolj kot kogarkoli drugega, saj jo v večini primerov manj. Ljubezen ne bo bistvo, saj nam je (že) dana, je naša narava in se temu izražanju narave odpiramo. In seks bo to, čemur danes rečemo molitev in meditacija."

p.s. danes mamo spet čet  Wink še vedno prva čakra

p.p.s. nadaljevanje knjige je na
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

par postov niže (na tej strani) je pa še ena vizualizacija za čiščenje prve čakre, narejena po knjigi.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

ostalo je pa lekcija  Smiley
Back to top
« Last Edit: 12.04.2003 at 09:13:08 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
jelena vasić
Guest




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #101 - 10.04.2003 at 00:09:00
 
Pozdravljeni!

Slučajno sem, medtem ko sem iskala razne podatke o sektah, naletela tudi na vas. Sem psiholog in s problemom sekt se ukvarjam že lep čas. Sprašujem se, ali manipulacija z emocijami ljudi, kateri imajo težave z vključevanjem v družbo, s samozavestjo, s popačeno sliko realnosti in podobno, zares prinaša kakršnokoli pomoč ali pa vam prinaša le ogromne količine denarja ter nepopisno srečo, ko delate iz dostojnih ljudi žrtve globokega in skrbno premišljenega zločina nad mentalnim zdravjem. Povem vam, da nemalokrat ti ljudje iščejo pomoč pri nas. Zelo pogosto pa končajo celo v psihiatričnih ustanovah, saj niso zmožni več živeti brez "nujnega" očiščenja.
prof.dr.  Jelena Vasić
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Osvobajanje od sebe
Reply #102 - 10.04.2003 at 02:39:14
 
Quote:
Pozdravljeni!

Slučajno sem, medtem ko sem iskala razne podatke o sektah, naletela tudi na vas. Sem psiholog in s problemom sekt se ukvarjam že lep čas. Sprašujem se, ali manipulacija z emocijami ljudi, kateri imajo težave z vključevanjem v družbo, s samozavestjo, s popačeno sliko realnosti in podobno, zares prinaša kakršnokoli pomoč ali pa vam prinaša le ogromne količine denarja ter nepopisno srečo, ko delate iz dostojnih ljudi žrtve globokega in skrbno premišljenega zločina nad mentalnim zdravjem. Povem vam, da nemalokrat ti ljudje iščejo pomoč pri nas. Zelo pogosto pa končajo celo v psihiatričnih ustanovah, saj niso zmožni več živeti brez "nujnega" očiščenja.
prof.dr.  Jelena Vasić



Spoštovana prof.dr. Jelena Vasić

Malo čudno sem mi zdi pisat reply v vikalni obliki še bolj nenavadno doktorju.  A greva od začetka če vam je prav.
Nekoč je nekdo rekel, da se mu forum zdi kot sektaštvo. Kmalu po tistem je spremenil svoje mnenje in odkrito priznal, da to ni tisto kar je mislil sprva. Sektaštvo torej.
In seveda. Še preden utegnem pozabiti, vas kar sam vprašam. Kje ste vi dobili podatek, da je forum SP (Svet pogovorov) sektaški forum?
Zatem navajate (če sem vas prav razumel) da manipuliramo z emocijami ljudi, kateri imajo težave z vključevanjem v družbo, s samozavestjo, s popačeno sliko realnosti in podobno. Vi bržkone govorite o duševno prizadetih, duševno izrabljenih, tistih, ki so na robu, nikakor pa ne za krog ljudi ki je pripravljen govoriti  o vključevanju v NATO in zakaj NE, ter v isti sapi o erekciji, oziroma trebušnem (medeničnem) plesu za ženske.
In to slednje najdete tudi na forumu.
Glede dobičkonostnosti vam utegnem povedati, da skoraj vsi delamo svoje redno delo, vsak za svoj žep. Med nami so tudi brezposelni, ki nimajo vira prihodka, torej je s tem v zvezi forum neke vrste neprofitna podoorganizacija  Društva Sonce, ki cekinov nima, razen tistega drobiža, ki se je nabral od članarine in ostlaih projektov.  Da ne bo bo pomote. Projekti se ne delajo na obiranju članov.

Kdor pač ni stabilen naj si išče pomoč, so pa žal med nami tudi nestabilni ljudje.  In vedite gospa doktor, uredniki strani, Gape.org, Petya, nenavadno.com in svetduhovnosti.org bržkone dobimo več pošte od nestabilnih ljudi kot pa je takšnih tu med nami. Torej. Še en razlog več, da četudi bi hoteli manipulirati z množico se tega ne gremo, ker pač nismo sektaško usmerjeni.
Lahko se pa v kakem lokalu dobimo, na vse večne čase, kajneda? Lahko se dobimo tudi takrat, ko naš gasterbajter in naša gasterbajterka prideta v Slovenijo. Mislim, da je to navadno druženje ob brezalkoholni pijači, pogovori pa tečejo vse o Namibiji, Petrinih tangicah, ter tja do do slovenske vlade, ali koliko  blata ki zdravi ekcem premore Islandija. Nič kaj sektaško se mi to ne zdi.
Morda pa bi ravno vlada, ki vam tudi daje "vaš vsakdanji kruh," rajši da bi se nekdo imenovan sektaš, zapil do amena, saj tako bi imeli celo pred njim mir.  Hotel bi vedno več, državna blagajna bi bila vedno večja, socialni problemi pa bi v končni fazi priši tudi k vam doktorjem.  In kolikor poznam to sektaško skupino se ne zapija, če pa kdo pride k vam mora imeti dober razlog, ki tudi ni pogojen s prisotnostjo na forumu. Vsaj mi ne vemo, da bi tako bilo. Če vemo slabo, vam bomo za povratno informacijo iskreno hvaležni.

Resnično bi bilo dobro dobiti še kak vaš post, saj verjamemo da naključja ni, v to pa ste mogoče prepričani tudi vi.  Prišli ste sem, da bi nam natrosili nekoliko več refreshmenta iz medicinske stroke, le teh, takšnih strokovnjakov pa na SP manjka.

Nam je vlada rajši onega Johnnija iz Sove poslala, ki nas je potem celo v Pizzerija Piramida marca čakal, (??)  na dohtarje so pa pozabili. Res sem vas vesel gospa Jelena Vasić.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #103 - 10.04.2003 at 08:53:52
 
Aha...

No, v dolgu imam še tole vizualizacijo na prvo čakro, ki smo jo zdaj že dvakrat imeli na četu...


umirimo se
počasi in globoko dihamo
.
Prva čakra je na področju genitalij.
Njena barva je rdeča.
Resnica prve čakre je Vse je Eno.
Z vrhnje kronske čakre gre 100 odstotkov božanske energije navzdol v resnico Vse je Eno.
.
vizualiziramo rdečo barvo
Zavedam se svojih plemenskih prepričanj.
Sem poštena in jasna kolikor morem. Jasnost je Moč.
Če to maram ali ne, če razumem ali ne - čas je da se odklopim od tega.
Naj življenje bo!
(mate 3 min)
.
Odklopljena sem.
Svojo energijo imam pri sebi.
Razsvetljujem se.
Energija moje prve čakre je vklopljena v zakon Enosti.
VSE JE ENO.
V zakonu Enosti sem svobodna izraziti svojo izbiro.
VSE JE ENO.
Razsvetljena sem.
VSE JE ENO.
..........................






Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe
Reply #104 - 10.04.2003 at 09:09:42
 
Quote:
ljudi, kateri imajo težave z vključevanjem v družbo, s samozavestjo, s popačeno sliko realnosti in podobno,

ker... kdo pa semle noter nikol ne bi mogu spadat? Jest npr. spadam.
Aja, razen, če te skrbi... da ti služiš s to manipulacijo emocij, kot psihologinja... pol naj te pač neha skrbet, dokler delaš po svoji vesti in kot najbolš znaš
no, ta "manipulacija" meni osebno je pomagala, mi pomaga in pričakujem, da mi bo še
o tem, da bi sama s širjenjem tega koga obrala za denar  ??? ne vem NIČ.
Quote:
globokega in skrbno premišljenega zločina nad mentalnim zdravjem
uhuhu...   Shocked ???... mogoče je tako globoko premišljen, da se ga še sama ne zavedam... ?mislim, pa kje pobereš take besede - dej teta malo se sprosti, res.
Me pa zanima, kaj natančneje si mislila s tem "nujnim" očiščenjem? Me ful zanima, kako psihologija razlaga te stvari, ki jih mamo mi za duhovnost, kako razalgajo tehnike, doživetja in "duhovno rast" samo mogoče bi blo treba drug topic odpret za to(?)
Undecided Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9