Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 21421 times)
KarmenA
Ex Member




Re: Zase
Reply #15 - 13.01.2003 at 13:35:00
 
Quote:
Draga Karmen, iz zvezdic pa še iz kje v tvoja usta pa še kam jezt ti nasedem/verjamem in sem že čakala nekej od tebe, zato ti hvala za tole  Kiss Drž se še naprej!  Wink

Sprejemat se in si obenem zaupat Eva, kako tebi to uspeva; izgleda tako gladko, privlačno, pa še smisel za humor ohranjaš; si skoraj kot iz pravljice. Tako da tebi in vsej tvoji družinici pošiljam mmmmmmmmm poljubčkov .... Smiley
Sprejet sebe, si odpustit, dopustit, da padeš, se raztreščiš in nikoli ne nehaš upat, da se boš pobral, da se boš sestavil. To pa samo s sabo ne gre, ker se nismo sami "delal". Nam je bog dal to sposobnost, da šele ko zares začutimo sebe, pa čeprav smo se razbili na sto jazov ali ja(ne)zov, .. gre v resnici samo za enega pravega. In samo (so)človek, ki je sposoben to frekvenco poslat kot "medstavčno" poved ali preprosto zaporedje črk, ki nas/ me zadane se nas prime; to meni deluje kot voda in moka in potem se lahko pogledam v črepinje, v eno tako gorgono ki se zrcali iz vsakega od stoterih koščkov in me potem lahko samo samo še skrivaj opazuje, ..

Pogum je najtežje ozavestit, a se ga sploh da? Al mi pa količina strahu, ki ga ne-zmorem, govori kje sem ga za-pustila in zakaj. Vsakemu dobremu prijatelju je potrebno dati prosto pot, da nas zapusti, kadarkoli nas hoče, to si zelo dobro povedala, Eva.  Ali pa gre bolj zato, da si moramo sebi dopustit misliti, da ga ni? A zakaj je sploh potrebno toliko?? zanikanja lastne volje in samoodpovedovanja? Ne vem koliko zares, kdo mi pa lahko sploh odgovori, ko pa vsi neprestano trobijo, da se pravi odgovor skriva v meni:Smiley Mah ne vem še, htela bi pa reč, da vsaj v tem primeru nočem biti tista zvezdica, ki živi svetlobna leta stran; ne res, ..Kdo mi pa mora dat odgovor, no, kdo? Tudi če vem zdaj, bom poklicala vse "pogumprijatelje", da mi priskočijo na pomoč, da me bodrijo. Ker sem se odprla in zaupala, da sem z zaupanjem poplačana. Ker sem dobila najlepšo zahvalo za to, kar sem naredila. In da si ne bi drznila bit sramežljiva ob tem.

Tole je press refreshlessa, ker šibammm, drugač se bom bolj potrudila ??? To me še zdaj drži, da za tem ekranom skoraj eno večnost ždim in sprejemam, sprejemam. Na zemlji smo najbolj odvisni prav od tega, koliko uspemo sprejemat, potem je akcija, je druga na vrsti. Saj toliko, da ohranim še toliko sebe, da zmorem še kaj svojega  Tongue dat. Upam, da veš, da upam najbolj, da z mano upaš, da mi to kdaj uspeva.

Undecided

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #16 - 14.01.2003 at 08:41:48
 
((((((((((((((((((((((((((((((((Karmen)))))))))))))))))))))))))))))

A pa ti veš, da »mi greš« do solz.
Spet marsičesa ne razumem; se sprašujem, če je možno, da sem se prepričala, da je treba tvoje besede vedno dvoumno razumet... no, pa saj veš, da jaz ne vem, za kaj gre, upam, da tud ti vedno ne veš, za kaj gre pri meni, če pa nimam kaj upat... potem res imaš/znaš nekaj več... in to tam in tako, kot tega še nisem opazila (A je slučajno kakšna knjiga za to?) pa jaz to moram/želim imet/znat.
Saj vem.. sem se čist najdla zdele spet – lepo. Tole kar zdele pišem, je čist tko, kot bi mižala..Grin z možgani... ne, no... ne z možgani...(?): s pogumom! In vem zakaj... in zdele počakej, da si najprej do konca zobe sščetkam, potlej bom pa angela poklicala, če se ne bo Gaja prej zbudila (eto- zavlačevanje No.:1)
(Anede, kolk me dolg ni blo Grin)

Najprej opozarjam, da tudi v tem threadu nisem bla pozorna na vse besede, niti svoje niti drugih... kar seveda pripomore k nadaljni nejasnosti

Na, je že drugi dan...(?)
Quote:
Sprejemat se in si obenem zaupat Eva, kako tebi to uspeva; izgleda tako gladko, privlačno, pa še smisel za humor ohranjaš; si skoraj kot iz pravljice. Tako da tebi in vsej tvoji družinici pošiljam mmmmmmmmm poljubčkov .... Smiley
Uspeva mi? Poljubčke vseeno sprejmem (kar sama – brez 'družinice'). Dobiš še kakega povrnjenega Kiss
Quote:
... ja(ne)zov, ..
Grin
Quote:
in potem se lahko pogledam v črepinje, v eno tako gorgono ki se zrcali iz vsakega od stoterih koščkov in me potem lahko samo samo še skrivaj opazuje, ..
Ej, sliši(bere) se PRIMA! Grin Cheesy

Quote:
Pogum je najtežje ozavestit, a se ga sploh da?
Glede na to, da se vse da, če se hoče..., ti lahko tudi tukaj pokažem optimističen vidik Smiley
Quote:
Vsakemu dobremu prijatelju je potrebno dati prosto pot, da nas zapusti, kadarkoli nas hoče, to si zelo dobro povedala, Eva.
A sem? No, saj meni je prav, če sem to povedala, ker se s tem strinjam.

Quote:
A zakaj je sploh potrebno toliko?? zanikanja lastne volje in samoodpovedovanja? Ne vem koliko zares, kdo mi pa lahko sploh odgovori, ko pa vsi neprestano trobijo, da se pravi odgovor skriva v meni:Smiley Mah ne vem še, htela bi pa reč, da vsaj v tem primeru nočem biti tista zvezdica, ki živi svetlobna leta stran; ne res, ..Kdo mi pa mora dat odgovor, no, kdo? Tudi če vem zdaj, bom poklicala vse "pogumprijatelje", da mi priskočijo na pomoč, da me bodrijo.
Ni zanikanje lastne volje in ni odpovedovanje. Se samo zdi tako s 'tega' stališča... Ampak enega spustiš takrat, ko imaš drugega (mogoče najbolje če samega sebe) zadosti, da tistega enega sploh ne potrebuješ več, sploh ti ne manjka, ker 'ga' ni, sploh ne 'opažaš' tega... (hmm..?).Gre tudi sugestivno, ampak ne : Ne potrebujem te več. temveč: Sama sebi sem dovolj? ali Sem vse, kar potrebujem. oz. Vse, kar potrebujem je v meni. (zdej sm pa že prepamenta, dej me mal skenslej) Aja, btw: Pravi odgovor se skriva v tebi Grin
Jaz bi tudi raje, da bi mi kdo drug dal eno osnovo, da bom sploh vedla, kaj je tisto, kar moram začutit, v katero smer naj pogledam.
Ful lepa beseda »pogumprijatelj«! A maš kakšno definicijo?

Quote:
Upam, da veš, da upam najbolj, da z mano upaš, da mi to kdaj uspeva.
Brez preferenc, ampak jest mam tak filing, da tebi še tanajbolj Embarrassed

(tud mam glih obiske, tolk da nimam cajt preview-at)  Smiley
Kiss
Back to top
« Last Edit: 14.01.2003 at 11:34:20 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #17 - 28.01.2003 at 21:21:25
 
Eva, a si še za kako pisnaje, o SEBI in reciva o meni...
Greva malo pisat ZASE, no lahko še kaj napišeš, pa ti odgovorim

Ali pa vprašaj, pa potem pišem jaz zase ali pa tebi...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #18 - 28.01.2003 at 23:25:48
 
Smiley
ja
Kiss

HVALA
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Zase
Reply #19 - 29.01.2003 at 03:17:09
 
Moonlight wrote on 28.01.2003 at 21:21:25:
Ali pa vprašaj, pa potem pišem jaz zase ali pa tebi...


Star, Imava to najlepše najboljše,

kar JE ker Ti si

VSE in mi poveš

in ZDAJ!!!

veš: da naprej gradiš in mi zaupaš!

ps: a vse eno šeeee povej Wink

Kiss Kiss

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #20 - 29.01.2003 at 09:39:41
 
Quote:
Star, Imava to najlepše najboljše,
kar JE ker Ti si
VSE in mi poveš


In, Karmen, vse ti Povem, če me Vprašaš, Kaj naj Ti Povem.

Kar sem Jaz, povem, če me vprašaš in še povš, Kar si Ti.

Deliš z menoj, potem Delim Jaz s teboj in se Gradiva, Hodiva in Sva -  Eno

Pa začniva.....

Kako si kaj, Karmen... ???
Hmmm... Kdo si... ??? Grin

Jaz sem dobro in želim si, da mine danes en prečudovit dan, saj tole pišem Zase in tebi hkrati, da izveš, da veš... sedaj veš kako sem... Kiss

In sem Starči -  Star12, zvezdica, ki žari Sebi in Tebi...
Pišem sedaj... pišem in še kaj pripišem ko... se ponovno oglasim... Tebi...

lp
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #21 - 29.01.2003 at 13:21:18
 
Lips Sealed
(sem že velik z-delet-ala, tko da sam tale quote,ker verjamem, da drži zame)
Lej:
Your lesson in this life is to speak the truth when you do speak and to govern your actions by your code of ethics.

Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #22 - 31.01.2003 at 12:08:49
 
Danes zase moram to v zgodovino zapisat:
nameravam SMEH!
Smiley  Wink  Cheesy  Grin  8)  Kiss  8)  Grin  Cheesy  Wink  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #23 - 01.02.2003 at 17:09:10
 
Danes zjutraj sem Sebi nameravla Žalost  Cry , odšla malo prespat, da se mogoče zavem, da so to samo sanje. Prespala sem najlepši del dneva, ko je zunaj sijalo sonce, sem jaz spala. Jezna sem nase tale trenutek, ko se tega zavedam, Zunaj je bilo tako lepo, Sonce, Eva, saj veš, kdaj sem ti ga nazadnje omenjala.
Žalsot je še vedno ob meni, ja, še vedno...(, sedaj pa tole berem...
Quote:
Danes zase moram to v zgodovino zapisat:
nameravam SMEH!
Smiley  Wink  Cheesy  Grin  8)  Kiss  8)  Grin  Cheesy  Wink  Smiley


Gledam smeškote,  Smiley Wink Cheesy Grin   8)   Kiss  Grin Cheesy Wink Smiley

Prvi je, drugi je, tretji pa... naredim nasmešek, kot je prvi, malo se zasmejem, kot  Smiley, in pri četrtem se ustavim, naredim večji... Cheesy, potem grem dalje... Kiss, TA pa je bil Pravi.
Nasmejala sem se, takole... Grin
Zakaj ni vedno tako, zakaj me spremlja neka žalost, ki jo moram nostiti v Sebi, ko bi jo najraje delila z drugimi, pa se zaprem in ne gre ven, ker si mislim, da mi drugi ne bodo zmogli pomagati, da samo sama lahko delam korake, naj me pustijo pri miru, da -  naprej spim...
Zase sem sama odgovorna, to vem že odkar sem stopila na pot odraslosti.
A svet ni tako lep...
Precej več truda je potrebno vložiti, da pri tem ostanem trdna, kar včasih priznam, je resnično težko.
Kako lahko je priznavati, da nisem sedaj v svoji koži, Eva, opaziš.
Ko sem včeraj Pisala Zase,  je na mojem obzorju resnično sijalo Sonce, tudi naužila sem se ga, ogledovala lepoto, ki bi danes morala polniti moje Srce pa....
sedaj pišem zase, povem, da  je pot tudi taka, da ni vedno lepa.

In, Eva, nisem "brisala", pa tudi smejem se tale trenutek "ne".

Premišljujem, če bi bilo mogoče dobro iti malo na zrakec, ali pa naj smo počakam na Luno, ki je moja "mamica", čuva me ko svetim na nebu in žarim, svetim, razsvetljujem POT LJUDEM, ki me včasih resnično ne "vidijo", tako kot bi me lahko. Kako smo si različni...

In, še nekaj, ko pišem, napišem, odpišem, prosim te -  povej vsaj tole -   Hvala, Simona... Wink

Hvala, Eva, ker si prebrala do... in še naprej...
Rada te imam... Kiss

Kaj pravite na rano, ki je v vas, kako jo celite, kaj naredite, da vas ne "boli", če se ne da povedati na glas o, čem je stvar?  ??? Embarrassed

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #24 - 02.02.2003 at 15:45:01
 
Quote:

Gledam smeškote,                  

Prvi je, drugi je, tretji pa... naredim nasmešek, kot je prvi, malo se zasmejem, kot   , in pri četrtem se ustavim, naredim večji...  , potem grem dalje...  , TA pa je bil Pravi.
Nasmejala sem se, takole...  

No, če je tako, so ti smeškoti presegli moja pričakovanja s svojim dobrim delom, kar mi je v zadovoljstvo. Hvala, TI, ker si povedala za ta odziv.
Si zelo dobro ubesedila, to kar se ti dogaja. Vsaj meni se tako zdi, ker mi je blo lahko ob tvojih besedah začutit tisto, kar sem sama čutila pred parimi dnevi.

Quote:
Kaj pravite na rano, ki je v vas, kako jo celite, kaj naredite, da vas ne "boli", če se ne da povedati na glas o, čem je stvar?


Kako sem se rešila? Vedla sem isto o odgovornosti… nič ni pomagalo. Samozaupanje sem si morala ponovno vzbuditi (?) – s horoskopom Undecided s tistim delom, v katerem so napisane same dobre stvari, ki so mi omogočene, olajšane in sem se potrudila živeti jih. Sem si zapolnila en dan z veliko aktivnostmi in … lahko rečem, da so tako stvari same stekle naprej. Hmm, mogoče, ko sem malo slabe volje, je kot da bi lebdela nekje ‘naokrog’, niti ne znam začutit življenja, ga sprejet, niti ne znam razmišljat o njem, in potrebno je samo vrniti se v njegov tok in spet pride zadovoljstvo… ne spomnim pa se, če se da ‘najti smisel’ tudi izven tega toka in se zadovoljen vrniti vanj? =? Quote:
Kako lahko je priznavati, da nisem sedaj v svoji koži, Eva, opaziš.
naj me pustijo pri miru, da -  naprej spim...

Quote:
A svet ni tako lep...
Pa je…pa je. Smiley
Quote:
In, še nekaj, ko pišem, napišem, odpišem, prosim te -  povej vsaj tole -   Hvala, Simona...  

Sem imela v mislih eno grožnjo, ampak ker si me opozorila, da to ni moja stvar:…upam, da boš dobla tisto kar pričakuješ in upam, da boš to tudi dala (namreč mogoče si koga izpustila – se zgodi Undecided)

Quote:
Hvala, Eva, ker si prebrala do... in še naprej...
Rada te imam...  
Veš, da si tudi napisala tako, da je bilo zame zelo zanimivo prebrat. Kar naprej Wink
Rada Te imam, Simona  Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #25 - 02.02.2003 at 23:58:10
 
Quote:
No, če je tako, so ti smeškoti presegli moja pričakovanja s svojim dobrim delom, kar mi je v zadovoljstvo.


Eva, glej tole... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin, in še... Kiss.
Mislim, da sem ti povedala vse, kajne... Wink Hvala, za tvoj hitri in prijazni odziv... Kiss

Quote:
Si zelo dobro ubesedila, to kar se ti dogaja. Vsaj meni se tako zdi, ker mi je blo lahko ob tvojih besedah začutit tisto, kar sem sama čutila pred parimi dnevi


Eva, nekje me že poznaš in prepričana sem,da so besede včasih tiste, ki o nas največ povedo, še posebno ko pišemo, tam si največ Povemo, potem pa se samo sprašujem, zakaj vedno ni tako, da bi To Povedali Na Glas, le zakaj, si ne upamo, ali kaj...? Mar mislimo, da bomo trpeli, če povemo svoj problem, če se o njem razgovorimo.
Vedno mi je bila želja, da o tem kar napišem o tem tudi govorim, vendar vedno sem si postavljala vprašanje KOMU?
Bolečino, ki jo nosim v sebi, recimo do določene osebe, jo njej ne zmorem zaupati, ker jo lahko prizadanem, ali kaj...
Nosim jo v sebi, povem drugemu, ampak to ni enako.
Sama moram narediti korak in se soočiti z Osebo, kateri to namenjam, ne pa o tem govoriti drugi   -  vidiš, tu je moj problemček -  raje povem drugemu ; kako je oni slab, kot pa Njemu -  ZAKAJ?
Kdo bi vedel.


Quote:
Samozaupanje sem si morala ponovno vzbuditi (?) – s horoskopom


Mi je pisalo zadnjič, da bom ravno v soboto, imela najlepši dan, spoznala nekaj lepega, pa... sedaj... no, kje je bil tisti dan...
Veš Eva, ne verjamem v to. Verjamem pa VASE, ker sama spreminjam sebe, nihče ne bo Hodil moje poti namesto mene, ŠE BESEDE prihodnosti NE!
Ja, sobota, spoznala boš prelepo osebo in... pa kaj še...
Spoznala bolečino nad samo seboj "rano", to je to! Tako je bilo...
Ja, zrakec pa mi je prijal... Wink
Smisl najdem, ko se vrnem, spet v svojo KOŽO! To pa storim, ko preberem kaj takega kot je tole:

...Grin... in potem še tole;

Quote:
A svet ni tako lep...

Pa je…pa je.   Grin

Smejem se, ker Eva ve, več kot Jaz...  Kiss Grin

Quote:
upam, da boš to tudi dala (namreč mogoče si koga izpustila – se zgodi Undecided)


Eva, veš, da sem napisala to kar sem morala, sem pa vedela, da boš mislila, da to leti nate, pa sem napislala tisto zgoraj potem... In sem dobila odgovor sem, a me ne zadovolji, potrebujem nekaj več, ker, vseeno -  mogoče pa sem jaz tista, ki je preveč "težila".
Aha, pa še občutek je bil pravi, ob pravem trenutku si me našel... Wink, le kako si vedel, če bi bilo to 1 uro pred tem, bi bilo drugače...
Sliko si lahko rišeš sam... Wink

Quote:
Veš, da si tudi napisala tako, da je bilo zame zelo zanimivo prebrat. Kar naprej Wink


No, Eva, tudi meni je lepo, da mi tako odpišeš in me razumeš kot znaš samo ti -  Zlata SI Mi.

Rada te imam!
Simona

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #26 - 03.02.2003 at 12:15:07
 
Moonlight wrote on 02.02.2003 at 23:58:10:
Eva, glej tole... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin, in še... Kiss.
Lepo,... lepo  Cheesy Smiley Grin Kiss
Quote:
potem pa se samo sprašujem, zakaj vedno ni tako, da bi To Povedali Na Glas, le zakaj, si ne upamo, ali kaj...? Mar mislimo, da bomo trpeli, če povemo svoj problem, če se o njem razgovorimo.
Zdaj imam že vse sorte 'na' glavi. Mislim, da sem se še vedno počutila bolje, potem, ko sem povedala, kaj me teži. In včasih imam tudi občutek, da povratna informacija ni več pomembna, samo da sem jaz nekaj naredila, pa da se zavedam, da je bilo to pravzaprav dobro zame. In če potem pride še pozitivna povratna informacija...  Roll Eyeshey... Smiley  Cheesy
...Sicer pa:...mogoče se že bojim tega, da bi bila razumljena, pa sprejeta, ker sama ne želim bit taka, ker se sama nisem pripravljena sprejet, pa ker nisem pripravljena imet tega problema, ki ga imam... ker hočem bit 'boljša' kot to ??ne vem, zveni možno. Smiley
Quote:
Bolečino, ki jo nosim v sebi, recimo do določene osebe, jo njej ne zmorem zaupati, ker jo lahko prizadanem, ali kaj...
Oseba, zaradi katere sem sposobna čutit bolečino, mi mora bit zelo pomembna (če mi nekdo ni pomemben, mi gre samo skozi eno uho noter in skoz drugo ven (se mi zdi, da je vedno manj takih ljudi)). Bolj kot mi je oseba pomembna, bolj me skrbi, kaj si bo mislila o tem, kar imam za povedat... a kar se Miha tiče... me ne skrbi več (vsaj zdajle tako čutim.. bom videla, ko bo spet kaj prišlo  Wink), ker sem se že navadila, da vse rešiva  Smiley prej al slej. Torej gre za pomembno ti osebo: pomojem, če to dejstvo lahko sprejmeš, ji/mu boš tudi povedala lažje. ...ker veš, da ni zdravo zate, če eni tako pomembni osebi ne poveš nečesa... kar se da preoblikovat/prebesedit v veliko preprostejšo obliko/stavek kot ga imaš pa zaenkrat v mislih. Po mojem, mi pomaga, kadar sem preveč čustvena, da zanaliziram zadevo in poiščem dejstva... za katere se izkaže, da govorijo o čooveški dobroti Smiley , in Cheesy: Ljubezni Wink Smiley Grinaaaaaaaaaaaaaaahihihi(mal radostnega izpada)

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #27 - 03.02.2003 at 12:33:14
 
...da nadaljujem
Quote:
Mi je pisalo zadnjič, da bom ravno v soboto, imela najlepši dan, spoznala nekaj lepega, pa... sedaj... no, kje je bil tisti dan...
Veš Eva, ne verjamem v to.
mah, jaz ne berem takih horoskopov, sem imela v mislih tistega z groupovenous, pa verjamem v te stvari  Wink
Quote:
Ja, sobota, spoznala boš prelepo osebo in... pa kaj še...
Spoznala bolečino nad samo seboj "rano", to je to! Tako je bilo...
???Preden je sobota minila, si ti mogoče malo preveč hotla verjet horoskopu  Embarrassed Quote:
Smisl najdem, ko se vrnem, spet v svojo KOŽO! To pa storim, ko preberem kaj takega kot je tole:

...Grin...
Smejem se, ker Eva ve, več kot Jaz...  Kiss Grin
Ti, a smeh prizemljuje?   Grin
Quote:
No, Eva, tudi meni je lepo, da mi tako odpišeš in me razumeš kot znaš samo ti -  Zlata SI Mi.

Rada te imam!
eto, za v okvir  Smiley Embarrassed Cheesy Grin
Hvala za pozitivno povratno informacijo!  Wink
Rada te imam.  Cheesy

Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase in Zame
Reply #28 - 03.02.2003 at 20:05:54
 
EVA, danci! Grin Kiss

Eva, tako menim, da je nekje prav, kar nas teži moramo povedati, če v danem trenutku pred nami ni osebe, ali pa ni nihče dosegljiv posežimo po listu papirja in pišimo, pišimo ZASE, kajne!? Wink In kako lepo je, če s tem ko nekaj napišemo, začutimo v sebi, da se z nečim polnimo, nekaj odhaja iz nas. Še posebno, lepo pa nam je, če se neki osebi pred seboj zaupamo in na svoje vprašanje tudi dobimo odgovor, kako nam je šele tedaj lepo.

Vsi nekje v sebi iščemo odgovore, Cheesy a verjamem v to, da jih poznamo, Cheesy so v nas, samo nekdo NAS MORA ZBUDITI, kajne... Wink Kiss


Kako rada imam, Eva, da tako pišeš. V vsakem primeru je povratna informacija tista, ki nam daje KRILA, da letimo naprej skozi življenje....  Kiss

In, včasih se resnično zavedamo, da bi najraje nekaj obdržali v sebi, Embarrassed del bolečine, ker nekje bi bila potem še večja... Embarrassed

Eva, lepo mi poveš, da bi se bala tega, da bi te drugi razumeli, ker veš se mi zdi, da je to tudi bistvo,. ko se nekomu zaupamo, želimo nekega razumevanja, a vedno je tako, da mora nam biti ta oseba blizu, če nam ni, potem imamo težave, da "bi mogoče pridobivali njegovo naklonjenost", s tem, ko "jočemo Sebe".  Cryjoj, ti trenutki, sedaj si mi dala vedeti, da tudi jaz to nekje iščem, pa sem sedaj že naredila velike korake, ker se bojim, da sem  se preveč približala, preveč sem razdala svojo bolečino, ki se je že vezala, pa sedaj... ne... Cry, rečem ne in grem naprej... Smiley
In še malo berem Evo,

Quote:
Oseba, zaradi katere sem sposobna čutit bolečino, mi mora bit zelo pomembna (če mi nekdo ni pomemben, mi gre samo skozi eno uho noter in skoz drugo ven (se mi zdi, da je vedno manj takih ljudi)).


Vse tisto, kar čutim do tebe, ne morem napisati.
Vse tisto, kar želim povedati, ne moram izraziti.
Zakaj?


Govorim, pišem, komu, kdaj, kako in koliko?  ???Svojo bolečino večinoma razkrivam tako. Smiley In izbiram svoj krog, Cheesy kateremu bom to zaupala, večinoma ne pričakujem odgovorov, ker mi je že s tem, ko oddam bolje. Bolečina je manjša, Eva. To je nam vsem znano, kajne! Wink
Oseba postane pomembna za nas, ko se z njo delimo, ko ji zaupamo, potem nosi del nas v sebi in temu se ne moremo izogniti.
Kako težko je nekje sprejemati to;

Zaupam se ti TUKAJ, ne poznaš ME, veliko svojega ti dam, Ti daš meni, in ko se tako deliva, spoznavava en drugega, si želiva več -  Spoznava se in POTEM...

Vse je odvisno OD SPREJEMANJA, nas. Osebno sprejemanje ali notranje sprejemanje? Kaj je najbolj pomembno? Meni  drugo -  osebno bolje...  Wink Cheesy


In res je vse malo ljudi, ki so nam dandanes pripravljeni prisluhniti, Embarrassed ker imamo vsi nekje "cel Kup" težav,  Cryle redki so, ki se lahko hvalijo, Cheesy da jih NImajo. Kdo je ta,  ???naj se mi sam oglasi. Grin

Jaz najprej začutim,  Smiley kaj bom osebi povedala Eva, Cheesy in šele potem grem naprej, vem, da nekje vedno ne dobim odgovora, Sad a vsaj sebe potem začenjam razumeti, Cheesy s tem, ko opažam, da mi oseba nekje ne odgovori, ker ME NE RAZUME, ali jaz sebe ne? ???
No, ja to je že bolje! Cheesy



Quote:
Torej gre za pomembno ti osebo: pomojem, če to dejstvo lahko sprejmeš, ji/mu boš tudi povedala lažje...


Joj, Evci, saj ni smo ena oseba, več jih je, potem, pa KOMU? O tem sem že pisala, zgoraj, ko sem se razpisala...kar preveč... Cheesy Grin Wink

Mej se...
Pozdravček od Simone in še ... Kiss

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #29 - 03.02.2003 at 22:03:43
 
Lubica, sem prebrala, ti pišem.. grem ajat, sej veš... preden mi mož zasanja.
Odlično ti gre (kokr se men zdi) in navijam zate  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8