Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 
(Read 37440 times)
Alexia
Guest




Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #90 - 03.12.2002 at 09:34:59
 
...hojla...
...predstavo o idealnem partnerju mislim,da imamo vsi,vendar on ne obstaja!...jaz živim z mojim partnerjem že dve leti in po pravici mi je bilo na začetku malo hudo,ker sem mislila,da se bova ujemala približno v skoraj vseh ali nekaterih stvareh,ampak izkazalo se je,da to niti približno ni tako....midva sva zelo dobra prijatelja ampak popolnoma različna,zato pa obstajajo kompromisi,pogovori in dogori za boljše razumevanje in uspeh v vezi...
....brez veze razmišljati o idealnosti,ker je ni-nihče ni idealen...prepusti se življenju in uživaj,da ne bo prepozno!..
....lep pozdravček.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #91 - 04.12.2002 at 12:05:36
 
Miska wrote on 27.11.2002 at 11:15:36:
Ker enostavno bližine ne zmore prenesti (četudi si je zelo močno želi).


Eno novo spoznanje glede tega. Zame. Ne gre toliko za bližino, kot za soočanje s seboj, ko sem z nekom blizu. Soočanje s svojo senco. Z lastnostmi, ki mi niso všeč pri meni. Za lastnosti, za katere vem, da kvarno delujejo na moje odnose. Za temne plati, ki se mi zdijo tako velike.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #92 - 04.12.2002 at 19:38:27
 
Quote:
Še enkrat, da naum tipkov:

Moram priznat, da nisem prebral skorajda nič na tej tematiki, ampak je bil za odgovor že naslov dovolj zgovoren.  

Idealen partner - ja ko smo mi sami idealen partner je dilema rešena. Dobiš tudi idealnega partnerja.


Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #93 - 04.12.2002 at 19:54:45
 
Edi, dober odgovor!
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #94 - 07.04.2003 at 20:53:05
 
Obstaja popolna ljubezen, popolni (idealni) partner pa NE.

Popolna ljubezen se ne nahaja v neprekinjenem druženju s voljeno osebo. Popolna ljubezen se nahaja v neprekinjenem iskanju za njo. Tisti trenutek ko nehamo iskat in ko nam se zdi da smo ljubezen najdli, smo je gotovo sigurno izgubili.

Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #95 - 07.04.2003 at 21:04:28
 
Moj idealni partner je tisti, ki me razume do potanjkosti. Je na znotraj krhek in se mi prepusti v moje roke, kjer bi bil varen do konca najinih dni. In da se ne bomo slepili, mi je tudi vizualno všeč. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #96 - 07.04.2003 at 21:20:30
 
no, pa ima nekdo moj delček v sebi.  Wink
Tudi moj idealni partner je tisti, ki bi me do potankosti razumel, da bi me videl tako kot sem, da ne bi iskal napak. Razumel v vsem in ob vsem.
In predvsem si želim, da bi znal izražati svoja čustva - torej brez zadržkov kazal svoje solze in smeh, kar bi mi potrjevalo, da  ima vse poteze ČLOVEKA.
In himi -  TUDI meni varnost ob neki osebi zelo veliko pomeni.

Je pa nekaj res - vizualno mi je vseeno, samo da ima Čustva na pravem mestu - ker ČE je na zunaj nekaj lepo, še ne pomeni da je na znotraj - OBOJE v enem, pa danes zelo s težka srečamo, ali najdemo.


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #97 - 07.04.2003 at 21:51:43
 
Moonlight wrote on 07.04.2003 at 21:20:30:
Je pa nekaj res - vizualno mi je vseeno, samo da ima Čustva na pravem mestu - ker ČE je na zunaj nekaj lepo, še ne pomeni da je na znotraj - OBOJE v enem, pa danes zelo s težka srečamo, ali najdemo.

Se pravi, bi vzela tudi gobavega klošarja? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #98 - 07.04.2003 at 22:12:25
 
himynameis wrote on 07.04.2003 at 21:51:43:
Se pravi, bi vzela tudi gobavega klošarja? Smiley


Imaš kaj poti njim... ???
Oni imajo v sebi toliko skrite bolečine, samo to bi bilo potrebno zdraviti in seveda, tudi zakaj pa ne...

zakaj pa gobavega, ne razumem te...
Sedaj si mi nekje na sledi, kaj želiš povedati, daj povej...
Tisto prvo vprašanje, če mi lahko odgovoriš...

Oni so tudi osebe, tako kot ti, imajo osebnost in vse...
Videz ni vse...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #99 - 07.04.2003 at 22:27:36
 
himynameis wrote on 07.04.2003 at 21:51:43:
Se pravi, bi vzela tudi gobavega klošarja? Smiley

A znaš odgovorit s preprostim "Da" ali "Ne"? Če ti je vse v redu, potem bi zlahka rekla "Da". kaj te še muči? Smiley

Saj ne izgledajo vsi tako kot Game Over pevci, veš. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #100 - 07.04.2003 at 22:35:32
 
Nisem pred ZAROTO, če znaš BRATI, se napisala DA, in tebe še poleg povprašala, kaj ti meniš o tem...

In nisem vedla da POZNAŠ TE PEVCE, jz jih ne...
Ker ne poslušam slo. SKUPIN... Grin
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #101 - 07.04.2003 at 22:40:12
 
Moonlight wrote on 07.04.2003 at 22:35:32:
če znaš BRATI, se napisala DA

Potem pa nisem takoj videl, kako znaš lagati. A si že kakšnega takega povabila kdaj na zmenek? Recimo klošarja, pa ni nujno, da je gobav. Wink

Moonlight wrote on 07.04.2003 at 22:35:32:
In nisem vedla da POZNAŠ TE PEVCE, jz jih ne...
Ker ne poslušam slo. SKUPIN... Grin

A moram res it iskat citat iz chata, ko si jih omenila? Saj ne bi rad, ampak če že prosiš... Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #102 - 07.04.2003 at 23:36:07
 

Quote:
Potem pa nisem takoj videl, kako znaš lagati.

Ni bila laž, preberi to Znova...

Moonlight wrote on 07.04.2003 at 22:12:25:
Oni imajo v sebi toliko skrite bolečine, samo to bi bilo potrebno zdraviti in seveda, tudi zakaj pa ne...


To je bil MOJ DA, himi.
Vedno pa dodam še zakaj pa ne, ker ni v tem ali bi se srečala z njimi ali ne; ODLOČITEV V MENI, v njih je, sicer pa, ne veš, zakaj si vzbudil v meni toliko " iskrečih misli". In si tole tako pogumno napisal, da MORAŠ sam vedeti čemu, ko se ŽE hvališ, da imaš zelo dobro razvit šesti čut. Moral bi vedeti, SI ČUTIL, ko si me to spraševal, ZAKAJ ravno MENE, no, povej mi sedaj, to bi pa zelo rada prebrala, ker SLIŠALA sem že, samo da  veš... Zase in v sebi.
Če ti to sedaj kaj pomeni, bo Veliko.

In naj ti z veseljem odgovorim še na dodatna vprašanja. Cheesy


Quote:
A si že kakšnega takega povabila kdaj na zmenek?Recimo klošarja, pa ni nujno, da je gobav. Wink


Moji zmenki, zmenki, če temu lahko tako rečeva prijateljska srečanja, so si delili že marsikateri pogled, tudi še tako "spačenega, nagubanega obraza". Nikoli ne zrem v Njih, pač pa v Osebnost Znotraj njih. Povedo stvari O čemer ti recimo nikoli ne razmišljaš - nikoli jim nisi dal prednosti in so vedno DOBROSRČNI. Odprtega srca in Ti sežejo Globoko v Dušo, če le imaš odprto. Jaz jo imam. Zate ne vem. Povej mi ti.
Povem ti eno, himi - moja DUŠA sprejema vse, ZAKAJ -  ker jim je nekje ENAKA. Njim je enaka, prav temu delu, ki ga omejaš, če me sedaj razumeš prav, DRUGAČE pa, lahko ponovno vprašaš.

In sem že imela " zmenke s podobnimi" predvsem sem pa vesela, da se z njimi  zelo lepo pogovarjati. Povabila pa sem jih sama, ker sem opazila, da potrebujejo pogovor. Bližino nekoga, ki jih sprejema take kot so...

Vprašaj še kaj...  Wink


Quote:
A moram res it iskat citat iz chata, ko si jih omenila? Saj ne bi rad, ampak če že prosiš... Grin


NO daj, da vidim, kje sem ga sedaj "polomila".  Ti dovolim... Hej, da... Ej, mam CD... Moram pa jih poslušat, k jih Brat da ful na GLAS, pol zvenijo pa tud v moji glavi...

Niti eden pa mi ni všeč...
Z nobenim ne bi šla na date... 8)

In še nekaj...
Ja RADA PIŠEM... Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #103 - 08.04.2003 at 00:09:17
 
Moonlight wrote on 07.04.2003 at 21:20:30:
no, pa ima nekdo moj delček v sebi.  Wink
Tudi moj idealni partner je tisti, ki bi me do potankosti razumel, da bi me videl tako kot sem, da ne bi iskal napak. Razumel v vsem in ob vsem.


Hja... mogoče je bolj od tebe same odvisno ali te nekdo razume ali ne. Če se ne znaš predstaviti ali ne pustiš, da bi te nekdo začutil, te tudi ne bo, pa čeprav te je sposoben.

Včasih sem se čutil upravičenega do tega, da bi me drugi razumeli (ne da bi se sploh potrudil zato), ampak to je del odraščanja...

---

Hmmm... fajn je, če "idealni partner" zna sprejeti toliko kot daješ in zna dajati toliko kot ti lahko sprejmeš.

Fajn je, če se ljubita, občudujeta in znata vživljati v občutke drug drugega.

That's ALL I want.  Grin  Res bi rd doživu en tak razmerje.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #104 - 08.04.2003 at 01:58:09
 
ixtlan wrote on 08.04.2003 at 00:09:17:
Hja... mogoče je bolj od tebe same odvisno ali te nekdo razume ali ne. Če se ne znaš predstaviti ali ne pustiš, da bi te nekdo začutil, te tudi ne bo, pa čeprav te je sposoben.

Če te je nekdo res sposoben začutit, te bo začutil preko tvoje "obrambe". Razumel bo, zakaj si tak, ker bo v tem videl sebe. In tako bo točno vedel, kaj rabiš in bo znal sočustvovati. Tako vsaj jaz mislim, ker sem bil tudi sam že sposoben tega v danih trenutkih. Vsak človek takoj prepozna sebi podobnega in ga instinktivno zna ljubiti. Ja, to naj bi tudi bila ena stran tega idealnega partnerja. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9