Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 
(Read 37354 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #120 - 19.04.2003 at 16:43:22
 
JoJ - IDEALNOST... Undecided
Pisala sem o tem - Začela - Bolje kot Pišem, manj vem.
Sedaj govorim in si Želim Samo še REALNOSTI, ker če se oziram PO IDEALU - ga od nekje NI in NI.
Čakat pa ne Znam... Angry
NI časa... 8)

Sedaj REALnost... 8)

Dopuščam si, da se me Dotakne, ker JE RESNIČNA.
Vsaj Eno.

O idealu pa vedno lahko še naprej SANJAM.
To pa je vsem dovoljeno... Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #121 - 19.04.2003 at 18:04:17
 
Zvezdica,

Držala bom pesti zate, da nekoč le najdeš, tisto kar iščeš... Kemijo z obeh strani... toplino pri srcu, razbijanje srca in edini stavek, ki ti bo tisti hip preletel skozi možgane; "Ti si tisti, ki ga iščem..." Takrat, boš našla svoje srce, ki bo enakovredno njegovemu... In ko boš čutila, da bi naredila zanj vse in to čutila enako z njegove strani, si lahko rečeš - ja, ti si moj IDEAL...In jaz sem tvoj IDEAL... Vse ostalo je v VAJINIH rokah...

Pozdravček,
Vilma


Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #122 - 19.04.2003 at 22:29:59
 

O tole je pa Res Vilma.. Wink

Vilma,
Hvala, Hvala.
Prav te občutke, ki si jih navedla sem jaz nekje, nekoč že doživljala, a NAMA je "neka" usoda prekrižala pot. Seveda pa si želim, da bi se nekje nekoč vse skupaj Znova ponovilo.
Da bi bili občutki in tako kot ti pišeš " razbijanje srca" - enaki PRVEMU.
A vsi nekje vemo, da PRVE ne pozabiš NIKOLI.
Ljubezni mislim.
Takrat nam samo Srce Pove, DA je življenje ENA SAMA VELIKA LJUBEZEN.
V dvoje JE LEPŠE - to vemo vsi.
KO pa se DELI Ljubezen v Dvoje in je Večna - Pa je ŠE LEPŠE...
Potreba po zaznavanju Obojestranske Ljubezni je vredna več, kot SAMO ISKANJE Ideala.

Hvala, Vilma.

Tebi Želim Enako.  Wink

Ljubezen JE večna in Živi V Nas.

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
DesertRose
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #123 - 24.04.2003 at 15:09:09
 
HEEEJ!!  Shocked  A mogoče le še nekdo verjame v idealnga partnerja in ga je (na žalost) že enkrat najdu? 8)
Jaz osebno vrjamem, da obstaja in na mojo žalost sem se o njegovem obstoju tudi prepričala Undecided Žalost v obeh primerih se nanaša na preteklik  Sad (vsaj meni je žalost to, da imaš nekoga za the one 4 u in potem kar izgine) Ampak:Life goes on and it's only gonna make me strong... 8) Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #124 - 24.04.2003 at 15:11:27
 
DesertRose wrote on 24.04.2003 at 15:09:09:
vsaj meni je žalost to, da imaš nekoga za the one 4 u in potem kar izgine

Če bi bil the one for you, potem ne bi izginil. Očitno le ni bil pravi. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #125 - 24.04.2003 at 21:15:54
 
DesertRose wrote on 24.04.2003 at 15:09:09:
HEEEJ!!  Shocked  A mogoče le še nekdo verjame v idealnga partnerja in ga je (na žalost) že enkrat najdu? 8)
Jaz osebno vrjamem, da obstaja in na mojo žalost sem se o njegovem obstoju tudi prepričala Ampak:Life goes on and it's only gonna make me strong... 8) Kiss


Desertrose. Kako si pa lahko zaradi takega dejstva sploh žalostna? Ali se nisi prepričala ali pa sama sebi sedaj ne verjameš. Smiley

In ti potem življenje teče dalje??

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
DesertRose
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #126 - 25.04.2003 at 09:27:46
 
Mmmm ne znam vstavit citata ??? pa si bom pac drugace pomagala Wink

˝Če bi bil the one for you, potem ne bi izginil. Očitno le ni bil pravi. Smiley˝ ja ja tudi to sem že premišljevala.. In tako tudi je. Huh, koliko teorij o tem sem že imela naštudiranih-samo potem bi mogla v drug topik pisat Cheesy

še en quote Wink ˝Desertrose. Kako si pa lahko zaradi takega dejstva sploh žalostna? Ali se nisi prepričala ali pa sama sebi sedaj ne verjameš. ˝
Še ena  moja teorija: verjamem da Mati Narava (bog, the big one, kdorkoli pač že, glede na prepričanje Smiley)  poskrbi za nas na tak način, da vsakdo na koncu dobi NAJBOLJŠE. Torej, če je bilo to, kar je pač bilo, meni ZELOOOO dobro in to očitno ni bilo TO Smiley, potem se že veslim dneva, ko dobim tisto NAJBOLJŠE, kar mi je zares namenjeno Roll Eyes Ali še vedno verjamem? O ja še vedno.. z vsakim dnem bolj Smiley

˝In ti potem življenje teče dalje?? ˝  Grin 8)  UUU zdaj že... Sicer ga vsake toliko časa malo zavrem, ampak ja..  (Upam, da se ne bo nikoli več tako plazil, kot se je leto dni nazaj)

Emm zdaj pa mislim sem se preveč razpisala...




Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #127 - 06.05.2003 at 10:00:49
 

˝In ti potem življenje teče dalje?? ˝  Grin 8)  UUU zdaj že... Sicer ga vsake toliko časa malo zavrem, ampak ja..  (Upam, da se ne bo nikoli več tako plazil, kot se je leto dni nazaj)

[/quote]

Ja, no, temu bi lahko rekli: čas celi rane... čeprav nikoli ne izginjejo popolnoma...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #128 - 09.05.2003 at 21:52:46
 
Je in je samo eden.
Grin Cheesy Cheesy Grin Cheesy Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #129 - 09.05.2003 at 22:12:41
 
Ja ne vem kdo je tvoj idealni partner tukaj na zemlji.  Tongue
Ena, če je pa še nisi srečal, sta se pa verjetno tako zmenila tam gor, da bosta še prej poštimala en brez drugega določene stvari Cheesy

Jaz se tudi z mojim še nisem, samo pa vsaj vem zakaj.

Samo ko se pa bova, ga pa najprej sunem na gobček, ker ga tako dolgo ni bilo. Grin
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #130 - 10.05.2003 at 00:43:05
 
Io wrote on 09.05.2003 at 22:12:41:
Ja ne vem kdo je tvoj idealni partner tukaj na zemlji.  Tongue
Ena, če je pa še nisi srečal, sta se pa verjetno tako zmenila tam gor, da bosta še prej poštimala en brez drugega določene stvari Cheesy

Jaz se tudi z mojim še nisem, samo pa vsaj vem zakaj.

Samo ko se pa bova, ga pa najprej sunem na gobček, ker ga tako dolgo ni bilo. Grin


Pol pa upam da se bo sploh upal pokazat......... Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #131 - 10.05.2003 at 10:15:39
 
Še dober, da me še ne pozna!! Grin
Ali pa, nikoli ne veš. Wink
Grin Grin Grin
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #132 - 10.05.2003 at 11:08:19
 
Malo za šalo: od mladosti naprej si vsi želimo in vsi iščemo ideal - princa na belem konju. Ko odrastemo pa navadno dobimo samo še konja.  Grin


Idealni partner - duša dvojčica: verjamem, da obstaja, vendar ne vem kje in ne kdaj ga(jo) bom srečal, če sploh. Morda mi v tem življenju ni dano ali pa moram prej druge lekcije spoznati. Vendar, če ne bi verjel v to, ne bi iskal, ne bi upal.

Za vse nas iskalce duše dvojčice, priporočam eno odlično knjigo na to temo: Richard Bach - Most prek večnosti.


Odlomek iz knjige:

''Duša dvojčica je nekdo, ki ima ključavnice, ki se prilegajo našim ključem in ključe, ki odpirajo naše ključavnice.
Ko se počutimo dovolj varne, da odpremo ključavnice, stopi ven naš najresničnejši jaz in lahko smo popolnoma in pošteno tisto, kar smo, lahko smo ljubljeni taki, kakršni smo, in ne, kakršni se delamo, da smo. Vsak razkrije najboljši del drugega.
Ne glede na to, kaj vse je narobe okoli nas, ob tem človeku smo varni v svojem lastnem raju. Naša duša dvojčica je nekdo, ki deli naša najgloblja hrepenenja, naš občutek za smer.
Naša duša dvojčica je človek, ki vnaša življenje v življenje.''
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: IDEALNI PARTNER II
Reply #133 - 10.05.2003 at 12:10:27
 
Quote:
konja...


Lance - hvala Za šalo o Konju.
Pa še kako je res... Wink Smiley

Quote:
''Duša dvojčica je nekdo, ki ima ključavnice, ki se prilegajo našim ključem in ključe, ki odpirajo naše ključavnice


Tale odlomek pa se me je tako globoko dotaknil, da sem NAŠLA v sebi še neodgovorjeno vprašanje - o moji sorodni duši - sedaj vem, da mi je zelo blizu - navkljub nerazumevanjem, ki sva in si  jih deliva.

povem - on/a  - vrne. Odpira/va naprej. Nikoli se dialog v bistvu me zaustavi, tudi če se nekje ne " razumeva ", nadaljujeva. Sproščujoč pogovor, v katerem si si zelo enak odira vrata v globine in nas dvigne na površje.
S tem povedanim delom odlomka, bi lahko rekla, da imamo veliko sorodnih duš - veliko jih ta trenutek na ta način pri meni " odprira moja vrata "...

Quote:
Ko se počutimo dovolj varne,


Varnost je ena izmed oblik, da lahko Zaupamo  - da  v njegovem/njenem naročju nikoli ne bomo čutili nelagodja. In z eno besedo lahko rečemo " raj ".

Quote:
Naša duša dvojčica je nekdo, ki deli naša najgloblja hrepenenja, naš občutek za smer.
Naša duša dvojčica je človek, ki vnaša življenje v življenje."



Bil si že ob meni. Čutila sem te in delila sva se  -  tako kot piše tu - sedaj pa...
Ah ja...
Knjiga, katero si sedaj v tem trenutku želim Prebrati - Hvala ti.
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9