Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 29282 times)
Karmen
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #45 - 10.11.2002 at 01:52:15
 
vilma wrote on 10.11.2002 at 01:22:33:
Draga, Karmen, zelo zanimiva si! Rade volje bom vsem skupaj na voljo!
In če ti priznam; Nikoli me ni motilo, če mi je kdo rekel, da sem čarovnica!
Lep pozdrav!


No Vilma, ti bom kmalu predstavila eno tvojo kolegico "čarovnico", njeno ime boš takrat izvedela.

Kranj je pa res Kraj ampak Andres itak zdaj samo reklamo dela. Grin
Al se pa motim?


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #46 - 10.11.2002 at 01:56:04
 
Reklamo reklamo seveda. Smiley  Morda Vilme reče celo, da je iz Kranja.  No, če ni iz Kranja je iz Ljubljane, Maribora ali iz primorskega dela Slo..

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #47 - 10.11.2002 at 02:10:26
 
Andres wrote on 10.11.2002 at 01:56:04:
Reklamo reklamo seveda. Smiley  Morda Vilme reče celo, da je iz Kranja.  No, če ni iz Kranja je iz Ljubljane, Maribora ali iz primorskega dela Slo..

Andres


Andres!

Vilme bi bila z Islandije,  Švedske ali Finske. No pa Danske. Ker ona ni zajahala najprej metle al "brumstika" ampak prvo volilno pravico; ker je že glih nedelja.

Od kod si pa ti Vilma?


Karmen
Back to top
« Last Edit: 10.11.2002 at 04:10:53 by anuk »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #48 - 10.11.2002 at 02:10:32
 
Opss Opss. Vilma je torej iz Celja. To lahko napišeš tudi v spodnji link, kot seveda tudi ostale podatke iz potnega lista Smiley na drugega zapovrstjo.

Ampak ker je Vilma Celjanka, bo imel sedaj Harry novo kofetarico.   Smiley

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1035972...


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1032472...
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #49 - 10.11.2002 at 02:25:18
 
Uh, smo pa res radovedni! Komaj človek, obrne hrbet, že hočejo vedeti, vse o tebi!
No, ker ste tako prijazni pa vam naj bo! Prihajam iz zelo znanega turističnega mesta; Zreče - to je moje mesto. In danes bodo volitve! Prijetno opravilo! Karmen wrote on 10.11.2002 at 02:10:26:
Andres!

Vilme bi bila z Islandije,  Švedske ali Finske. No pa Danske. Ker ona ni zahajala najprej metle al "brumstika" ampak prvo volilno pravico; ker je že glih nedelja.

Od kod si pa ti Vilma?


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #50 - 10.11.2002 at 02:33:22
 
No, saj nismo taki veš. Oziroma tako je, da se nam je to zgodilo sedaj tudi prvič.  Noč da svojo moč in midva s Karmen sva ta trenutek dežurna na urgenci.  
Zreče. A nimate tam eno papirno industrijo?
Volitve bojo? Aja, saj sem res eno pošto pred časom dobil.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #51 - 10.11.2002 at 02:45:55
 
vilma wrote on 10.11.2002 at 02:25:18:
Uh, smo pa res radovedni! Komaj človek, obrne hrbet, že hočejo vedeti, vse o tebi!
No, ker ste tako prijazni pa vam naj bo! Prihajam iz zelo znanega turističnega mesta; Zreče - to je moje mesto. In danes bodo volitve! Prijetno opravilo!

Našim letom primerno! Grin

Počas, Vilma, saj 57 let res ni dolga doba, pa čeprav se pomoje eni Marry tud sanjal ni, da bo še po sto letih taka "pasiva" na stari celini. Kaj čemo. No mogoče bomo pa enkrat izvedeli, zakaj imajo angleži tako razdelan ta pasiv (tense).


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #52 - 10.11.2002 at 03:40:50
 
Quote:
Oziroma tako je, da se nam je to zgodilo sedaj tudi prvič.  Noč da svojo moč in midva s Karmen sva ta trenutek dežurna na urgenci.

Ja tam so v glavnem travme, na urgenci in tako je tudi delo zdravilcev. Bolniki imajo to protekcijo, da volilne listke dobijo v bolniško posteljo, kar sploh ni nobena prednost ampak prej prehodno stanje.
Mi tukaj pa sredi noči blodimo in rokujemo "Hemingwayevo orožje".


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #53 - 10.11.2002 at 08:41:43
 
vilma wrote on 10.11.2002 at 02:25:18:
Uh, smo pa res radovedni! Komaj človek, obrne hrbet, že hočejo vedeti, vse o tebi!
No, ker ste tako prijazni pa vam naj bo! Prihajam iz zelo znanega turističnega mesta; Zreče - to je moje mesto. In danes bodo volitve! Prijetno opravilo!



Hej Vilma,
Iz srca dobrodošla.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #54 - 10.11.2002 at 09:51:34
 
Vilma, dobrodošla. Je bil že čas, da uleti eden Štajerc-ka, da ne bodo somo Gorenjci prihajali. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #55 - 10.11.2002 at 09:59:09
 
Quote:
Zreče. A nimate tam eno papirno industrijo?  


Andres, Zreče so lep turističen kraj na vznožju Pohorja. Za papirno industrijo sicer ne vem, vem pa da so tam terme, kjer je Harry zdravil svoje poškodovano koleno po operaciji. Od tam je tudi Unior, kjer izdelujejo kvalitetno orodje(saj veš: izvijači, kombinirke, ključi itd.)
No in očitno je od tam tudi Vilma.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #56 - 10.11.2002 at 10:52:08
 
Zreče so res industrijsko mesto. Poleg Uniorja, imamo še Comet, tovarno umetnih brusov.Na tem področju živi približno 5000 ljudi - morda malo več. Za vse informacije, ki vaas zanimajo, lahko pogledate čez Internet. Je kar nekaj zanimivosti. Quote:
Andres, Zreče so lep turističen kraj na vznožju Pohorja. Za papirno industrijo sicer ne vem, vem pa da so tam terme, kjer je Harry zdravil svoje poškodovano koleno po operaciji. Od tam je tudi Unior, kjer izdelujejo kvalitetno orodje(saj veš: izvijači, kombinirke, ključi itd.)
No in očitno je od tam tudi Vilma.

LP Harry

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #57 - 10.11.2002 at 12:45:16
 
HVala obema za tako izčrpne informacije o zreškem gospodarstvu.  Harry!!  Bookiraj se za kavo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #58 - 10.11.2002 at 12:51:48
 
Andres, se bom bookiral. Veš, da sem prav vesel, da je Vilma z mojga konca. Nisem edini, ki ima na avtu registracijo CE.  Cheesy

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #59 - 10.11.2002 at 13:12:59
 
Napaka Harry.   Te Vilma še najti ne more, ker vas je tolko s CE registracijo.  Le toliko v spomin dam obema. Jaz sem edini ki ima registracijo AN.   Smiley  Vilma.  ČE še nisi prepričana kdo je kdo bo razpoznavni znak, nedeljski v desni roki, v levi pa vrtnica.  Pred vhodom v Uniorja.  Grin  Harryju ni treba zaupat. On bo prišel pred Uniorja z Gospodarskim vestnikom  v desni roki, v levi pa bo imel kot Kremenčkovi macolo.  V stilu z Uniorjem. Bister tale Harry kajneda?

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5