Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 29281 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vedeževanje
Reply #30 - 23.10.2002 at 18:07:33
 
Quote:
PS: Mojstri računalništva...Gape in Andres......lunca rabi pomoč....maila nima?!? Kje sta sedaj?

kako nima maila, če ga nebi imel se ne bi mogla registrirat ... v čem točno je hec?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #31 - 23.10.2002 at 21:21:53
 
sem šla mal v MEMBERS pogledat in sem vidla, da lunca MA e-mail...???

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #32 - 23.10.2002 at 21:24:29
 
Moonlight wrote on 23.10.2002 at 21:21:53:
sem šla mal v MEMBERS pogledat in sem vidla, da lunca MA e-mail...???



Ja...morda pa smo se vsi skupaj le slabo razumeli.

Lunca, daj ti nam ta misterij malo objasni.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Vedeževanje
Reply #33 - 24.10.2002 at 08:13:48
 
Oprostite,da sem nardila celo zmešnjavo, sem pač začetnica. Bil pa je nesporazum. Želela sem Borutov mail, ne vem kje se ga tukaj poišče. No strokovnjak v računalništvu ne bom nikoli. Toliko v vednost. Borut hvala, ti pišem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #34 - 24.10.2002 at 09:48:55
 
lunca wrote on 24.10.2002 at 08:13:48:
Oprostite,da sem nardila celo zmešnjavo, sem pač začetnica. Bil pa je nesporazum. Želela sem Borutov mail, ne vem kje se ga tukaj poišče. No strokovnjak v računalništvu ne bom nikoli. Toliko v vednost. Borut hvala, ti pišem.


...greš lahka v MEMBERS in poiščeš osebo, katere mail želiš vedeti, poleg te osebe je Email, tako kot tudi število postov... ali pa še lažje, kar poleg postov osebe imaš majhno ikonco, ki če pokažeš z miško najnjo ti napiše Email....


upam, da Ti bo uspelo....ali pa že veš...  Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #35 - 24.10.2002 at 11:35:07
 
Lunca... Cheesy

Čestitam, Ti... smo že naredili korak naprej...  Cheesy

Hvala, Ti za Email...   Cheesy

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
vilma
Guest




Re: Vedeževanje
Reply #36 - 09.11.2002 at 23:01:53
 
Spoštovani!
Najprej pozdravljam vse obiskovalce te spletne strani. Želela bi povedati nekaj, pa ne v svoj zagovor, kajti svoje delo glede vedeževanja opravljam zelo resno. Kajti zame stranka ni številka, pač pa oseba, ki se je obrnila po pomoč v stiski. Večina linij res opravlja svoje delo izredno neodgovorno, saj gledajo, da bodo stranko "čimbolj obrale". Žal je po večini res tako! Lastniki linij se premalo zavedajo, da nimajo pravega kadra, sicer pa se še oni kot lastniki, največkrat učijo. Zelo malo je takih vedeževalcev, ki imajo prirojen dar. In hvala Bogu, jaz ga imam. In odkrito Vam povem, da sem imela ogromno ljudi, ki sem jim pomagala z nasvetom, za katerim vedno stojim. Rada imam svoje delo in ga opravljam spoštljivo. Jezim se na "sodelavce", ki tega ne jemljejo tako resno kot jaz. In hvala Bogu, da se najdejo tudi takšni, ki pohvalijo kakšnega jasnovidca oz. vedeževalca, da jim je pomagal. Žal je, pač tako, da vedno spraševalci ne naletijo na pravega človeka. Še bolj žalostno je tudi to, da gre lastnikom največkrat samo za dobiček, kot pa za ljudi.
Zato bom tudi zaključila to repliko na tak način, da Vam zaupam, da mi je žal, ker se vse jasnovidce, vedeževalce, meče v isti koš. Zame je vedeževanje pomembno delo, ki ga jemljem zelo resno in mnenja sem, da se ne sme napovedovati, temveč samo opozarjati. Namreč jaz na tak način tudi delam.
Pa lep pozdrav!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #37 - 09.11.2002 at 23:11:18
 
vilma wrote on 09.11.2002 at 23:01:53:
Spoštovani!
Najprej pozdravljam vse obiskovalce te spletne strani. Želela bi povedati nekaj, pa ne v svoj zagovor, kajti svoje delo glede vedeževanja opravljam zelo resno. Kajti zame stranka ni številka, pač pa oseba, ki se je obrnila po pomoč v stiski. Večina linij res opravlja svoje delo izredno neodgovorno, saj gledajo, da bodo stranko "čimbolj obrale". Žal je po večini res tako! Lastniki linij se premalo zavedajo, da nimajo pravega kadra, sicer pa se še oni kot lastniki, največkrat učijo. Zelo malo je takih vedeževalcev, ki imajo prirojen dar. In hvala Bogu, jaz ga imam. In odkrito Vam povem, da sem imela ogromno ljudi, ki sem jim pomagala z nasvetom, za katerim vedno stojim. Rada imam svoje delo in ga opravljam spoštljivo. Jezim se na "sodelavce", ki tega ne jemljejo tako resno kot jaz. In hvala Bogu, da se najdejo tudi takšni, ki pohvalijo kakšnega jasnovidca oz. vedeževalca, da jim je pomagal. Žal je, pač tako, da vedno spraševalci ne naletijo na pravega človeka. Še bolj žalostno je tudi to, da gre lastnikom največkrat samo za dobiček, kot pa za ljudi.
Zato bom tudi zaključila to repliko na tak način, da Vam zaupam, da mi je žal, ker se vse jasnovidce, vedeževalce, meče v isti koš. Zame je vedeževanje pomembno delo, ki ga jemljem zelo resno in mnenja sem, da se ne sme napovedovati, temveč samo opozarjati. Namreč jaz na tak način tudi delam.
Pa lep pozdrav!  



Vilma.

Sva na isti barki. Stvar je v temu, da tudi ta sektor ni ostal nedotaknjen s strani biznisa. Zato pa je tudi toliko poizkusov raznoraznih biznismenov naredit en posel iz tega.

In zanima me, če se strinjaš z mojo trditvijo, da je 90% oglaševanj v Salamoncu za vedeževanje, en sam biznis?

Hej Vilma, dobrodošla na forumu. Glede na to, da si v tej tematiki doma, bi te rad povprašal, kako občutiš to jasnovidnost? Kako deluje jasnovidnost pri tebi?

Res bi te prosil, da mi to objasniš in razložiš.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #38 - 10.11.2002 at 00:02:09
 
Vilma!

Lepo da si nas našla. Mislim, da bi naš forum lahko postal tvoj.  Registriraj se in izmenjajmo si še več informacij. Sicer pa mi je tvoj način, isto kot Borutov še najbolj pri srcu.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #39 - 10.11.2002 at 00:40:22
 
Quote:
Vam zaupam, da mi je žal, ker se vse jasnovidce, vedeževalce, meče v isti koš. Zame je vedeževanje pomembno delo, ki ga jemljem zelo resno in mnenja sem, da se ne sme napovedovati, temveč samo opozarjati.

Registriraj se vilma, lahko napreduješ v "družinco" Čarovnice Vilme. Saj ti pomoje to poznaš. Jaz se z vedeževanjem ne ukvarjam, tvoja razlaga pa se mi zdi v redu. A samo kot opozorilo vilma, da ti tukaj kdo lahko tudi  reče, da ni prerokovalec, pa tega ne misli zares. Wink

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #40 - 10.11.2002 at 01:11:24
 
Ta Čarovnica Vilma je res super otroška knjiga dveh avtorjev, za tiste, ki bodo to brali in ne vedo.

Vilma v veselje mi je, da bomo imeli "ta pravo čarovnico" ne samo "čarovnika". Borut je odličen kartomantik.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Vilma
Guest




Re: Vedeževanje
Reply #41 - 10.11.2002 at 01:14:51
 
Lepo pozdravljen, Borut!
Če sem odkrita, sem našla Pozitivke, čisto po naključju in rečem ti, da so mi všeč!
Jasnovidnost, sem očitno dedovala po pokojni stari mami. Že kot otrok, sem doživljala dogodke, kot bi jih že doživela. In če bi o teh stvareh govorila doma, bi me jemali za neresno. Vem, da sem se tega daru bala, dokler nisem ugotovila, da je to dar in ga začela sprejemati, kot vse ostale talente. Tudi pisanje... Mislim, da mi je pomagal pri teh stvareh tudi Reiki, saj imam že tretjo stopnjo. Naslednje leto nameravam opraviti tudi mojstrstvo.
Morda je tarot tisti, ki mi je močno dvignil intuicijo, pa je vendarle samo kot pripomoček. Ko vidim stvari, jih vidim kot preblisk. Pogostokrat se mi zgodi, da vidim več iz kavne usedline. Drugače pa čutim vibracije in tudi čutim, kaj bolezen. Tu se le redko zmotim. Zato tudi koristim zdravljenje in vedeževanje kot celost obravnavanja človeka.
Sem bila vsaj za silo izščrpna pri pojasnilu? Lepo te pozdravljam!Quote:
Vilma.

Sva na isti barki. Stvar je v temu, da tudi ta sektor ni ostal nedotaknjen s strani biznisa. Zato pa je tudi toliko poizkusov raznoraznih biznismenov naredit en posel iz tega.

In zanima me, če se strinjaš z mojo trditvijo, da je 90% oglaševanj v Salamoncu za vedeževanje, en sam biznis?

Hej Vilma, dobrodošla na forumu. Glede na to, da si v tej tematiki doma, bi te rad povprašal, kako občutiš to jasnovidnost? Kako deluje jasnovidnost pri tebi?

Res bi te prosil, da mi to objasniš in razložiš.

Borut

Back to top
 
 
IP Logged
 
Vilma
Guest




Re: Vedeževanje
Reply #42 - 10.11.2002 at 01:18:19
 
Hvala, Andres! Očitno sem našla res pravo stran. In res se veselim, da bom še prevečkrat brskala ravno po tej strani. Živijo!Andres wrote on 10.11.2002 at 00:02:09:
Vilma!

Lepo da si nas našla. Mislim, da bi naš forum lahko postal tvoj.  Registriraj se in izmenjajmo si še več informacij. Sicer pa mi je tvoj način, isto kot Borutov še najbolj pri srcu.  

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Vilma
Guest




Re: Vedeževanje
Reply #43 - 10.11.2002 at 01:22:33
 
Draga, Karmen, zelo zanimiva si! Rade volje bom vsem skupaj na voljo!
In če ti priznam; Nikoli me ni motilo, če mi je kdo rekel, da sem čarovnica!
Lep pozdrav!Karmen wrote on 10.11.2002 at 01:11:24:
Ta Čarovnica Vilma je res super otroška knjiga dveh avtorjev, za tiste, ki bodo to brali in ne vedo.

Vilma v veselje mi je, da bomo imeli "ta pravo čarovnico" ne samo "čarovnika". Borut je odličen kartomantik.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #44 - 10.11.2002 at 01:32:51
 
Vilma!

Ponavadi pravijo za kakšnega novega na forumu.  "Ah ta je tudi Kranjčan".  Grin Grin Jaz bom rekel, ah ti si tudi reikistka.  Tu je namreč precej reikistov vključno z našim Gapeom, ki vejice za nami piše. Saj veš, takšna je naloga administratorja. Smiley Danes  Vilma je ob 20. uri reiki chat http://www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/ zato bom kar na tem mestu naredil reklamo za Amstel.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5