Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 29286 times)
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Vedeževanje
Reply #15 - 18.10.2002 at 13:50:39
 
Mislim,da tisti,ki "šlogajo" preko linije 090 nimajo tolk "jajc",da bi človeku v oči povedali to kar znajo, ampak ljudem v denarni stiski poberejo še tisti denar,ki ga nujno potrebujejo za preživetje.Za štos sem enkrat klicala na astro linijo in povedala moje podatke.Uvod je bil dolg,po petih minutah sem slišala,da imam sonce v ovnu, normalno, kaj pa naj bi blo drugač,če sem pa oven,nekaj napovedi,ki naj bi bile všeč vsem normalnim ljudem in podobno.Razočarana Cry, ne bom nikoli  več, pa tudi račun je bil za  Cry. Velikokrat ljudje,ki nekaj znajo padejo na teh linijah na slab glas. Mislim,da ne bi najbolje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #16 - 18.10.2002 at 15:07:59
 
Zanimivo je sledeče:
Linijo 090 ponavadi kupijo ljudje, ker bi radi investirali denar. Najdejo si "vedeževalce" in jih postavijo na linijo. In kaj se potem zgodi? Lastniki linij pritiskajo na "vedeževalce", da zakaj ni toliko prometa. Ker so to, pa ne vsi, kvazi vedeževalci, nimajo telefonskih klicev na pretek.
Na liniji ne veš, koga imaš na drugi strani kot vedeževalca. On je lahko doma na kavču in obenem greda televizijo, ko tebi kao vedežuje ali pa astro dela.

Ja, definitivno je 090 komerciala v večini primerov. Važen je denar, ne pa podano znanje pogleda v prihodnost. So pa izjeme, ki potrjujejo pravilo: Nekaj linij pa je super. Na njih so dobri vedeževalci, ki poleg sprejema strank na dom uporabljajo tudi to storitev za kontaktiranje in delo s strankami.

Kar se pa tiče astrologije, bi rekel, da lahko delaš hitro le, če imaš kak računalnik pred sabo pa hiter izračun karte. To pa si lahko vsak pogleda na www.astro.com

Zanimiva pa je tale varjanta na chatu ob četrtkih. Mislim, da se je do sedaj dobro obnesla. Še posebej, ker je zastonj, kvaliteta ponudbe pa, po dosedanjih odzivih, dobra.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #17 - 18.10.2002 at 23:31:36
 
lunca wrote on 18.10.2002 at 13:50:39:
Mislim,da tisti,ki "šlogajo" preko linije 090 nimajo tolk "jajc",da bi človeku v oči povedali to kar znajo, ampak ljudem v denarni stiski poberejo še tisti denar,ki ga nujno potrebujejo za preživetje.


če si v denarni stiski, sigurno ne greš na linijo 090, no vsaj men se to neb zgodl...

drgač pa se moraš obrnit na "pravega" prerokovalca in srečat se iz njim iz oči v oči...takrat zna bit, da izveš vse tako kot je potrebno...pa še kj več...

ja, pa tud tale varianta ob četrtkih, Tu, Je Zanimiva... Wink

Dobordošla!


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #18 - 18.10.2002 at 23:59:37
 
Iz oči v oči je seveda boljše, ker oba, tako stranka kot prerokovalec si vzameta čas. Borut si ravno tako vzame čas, toda zaradi vse večjega obiska  so vprašanja omejena.  Dva. Za tiste ki prvi pridejo in so prvi na vrsti se utegne zgoditi, da pridejo tudi v naslednji krog, ter si s tem pridobijo še dva.  Seveda je to le v primeru kadar Borut obdela vse stranke in začne znova.  

Komercialne linije?  Tam kjer se dela  samo in izključno za denar, neke podlage ni.  Premalo profesionalizacije, da bi bilo res kaj obetavno.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #19 - 19.10.2002 at 06:57:41
 
lunca wrote on 18.10.2002 at 13:50:39:
Mislim,da tisti,ki "šlogajo" preko linije 090 nimajo tolk "jajc",da bi človeku v oči povedali to kar znajo, ampak ljudem v denarni stiski poberejo še tisti denar,ki ga nujno potrebujejo za preživetje.Za štos sem enkrat klicala na astro linijo in povedala moje podatke.Uvod je bil dolg,po petih minutah sem slišala,da imam sonce v ovnu, normalno, kaj pa naj bi blo drugač,če sem pa oven,nekaj napovedi,ki naj bi bile všeč vsem normalnim ljudem in podobno.Razočarana :'(, ne bom nikoli  več, pa tudi račun je bil za  :'(. Velikokrat ljudje,ki nekaj znajo padejo na teh linijah na slab glas. Mislim,da ne bi najbolje


Lunca, vidim, da si nova uporabnica foruma.

Dobrodošla.

Povej mi, a se ti tudi kaj s kakimi kartami ukvarjaš ali pa s kakim drugim načinom za vpogled v prihodnost?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vedeževanje
Reply #20 - 19.10.2002 at 11:25:17
 
Quote:
Kar se pa tiče astrologije, bi rekel, da lahko delaš hitro le, če imaš kak računalnik pred sabo pa hiter izračun karte.

a maš to?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #21 - 19.10.2002 at 23:02:49
 
gape wrote on 19.10.2002 at 11:25:17:
a maš to?


Ne, ker se s kartami ukvarjam. Astrologijo poznam le toliko, kolikor je spoznam skozi karte.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Vedeževanje
Reply #22 - 21.10.2002 at 13:47:00
 
Moonlight wrote on 18.10.2002 at 23:31:36:
če si v denarni stiski, sigurno ne greš na linijo 090, no vsaj men se to neb zgodl...

drgač pa se moraš obrnit na "pravega" prerokovalca in srečat se iz njim iz oči v oči...takrat zna bit, da izveš vse tako kot je potrebno...pa še kj več...

ja, pa tud tale varianta ob četrtkih, Tu, Je Zanimiva... Wink

Dobordošla!



Back to top
 
 
IP Logged
 
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Vedeževanje
Reply #23 - 21.10.2002 at 13:50:24
 
lunca wrote on 21.10.2002 at 13:47:00:

Prosila bi nekoga naj mi pove, kaj je s temi četrtki,prav rada bi kdaj skočila zraven.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vedeževanje
Reply #24 - 21.10.2002 at 14:00:15
 
Lunca!

V cetrtek ob 22 uri prides na tale link kjer bo Borut vedezeval.
http://www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/
Samo prosim opravi registracijo za chat, ker sicer ne bos mogla v privat sobo na prerokovanje. Ce imas pa splosno vprasanje, ki ga lahko vemo vsi pa niti registracije ne rabis.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Vedeževanje
Reply #25 - 22.10.2002 at 08:23:53
 
Hvala za navodila.Res sem nova.Vedeževanje me sicer zanima,čeprav nimam kakšnih sposobnosti.Zelo pa me zanima astrologija in to že kar nekaj let. Upam,da bom vsaj delno izkoristila krasen trigon lune v 12.hiši v trigonu z neptunom v osmi hiši.Tudi pri astrologiji je fajn,če maš mal intuicije. Škoda je,da ne morem v četrtkih zvečer na ta vaš link, ker nima doma še interneta. Upam,da bom Borutu lahko kdaj postavila kakšno vprašanje in mi bo odgovoril. Vesela sem,da je tukaj dosti ljudi, ki jih zanima vse kar mene. V bistvu okrog sebe, doma in v službi se o teh stvareh ne morem pogovarjat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #26 - 22.10.2002 at 10:33:19
 
jaz sem tud vesela ZATE, ker si se NAM pridružila....

Se bomo malo BRALi in Si Svetovali, se nasmejali...  Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #27 - 22.10.2002 at 13:39:43
 
lunca wrote on 22.10.2002 at 08:23:53:
Upam,da bom Borutu lahko kdaj postavila kakšno vprašanje in mi bo odgovoril.



No problem.

Pošlji vprašanje in te postavim v vrsto.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
lunca
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13

Re: Vedeževanje
Reply #28 - 23.10.2002 at 09:29:20
 
SmileyHvala Borut, sem že v vrsti.Samo ne vem a lahko kakšno osebno vprašanje pošljem na mail, tega pa žal nimam. Rade volje pa ti tudi jaz pogledam v karto, če mi boš poslal podatke, rojstne mislim. Velikokrat me zanima pogled v karte tudi zato, ker primerjam tranzicijo planet v svoji karti, saj vidim na katerem področju mi škriplje in na katerem je vse Smiley Smiley Smiley Wink.
Hvala in lep dan ti želim, ko sem ti to zaželela, je sonček prikukal izza črnih oblakov. To je dobr cahn.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #29 - 23.10.2002 at 18:00:17
 
lunca wrote on 23.10.2002 at 09:29:20:
:)Hvala Borut, sem že v vrsti.Samo ne vem a lahko kakšno osebno vprašanje pošljem na mail, tega pa žal nimam. Rade volje pa ti tudi jaz pogledam v karto, če mi boš poslal podatke, rojstne mislim. Velikokrat me zanima pogled v karte tudi zato, ker primerjam tranzicijo planet v svoji karti, saj vidim na katerem področju mi škriplje in na katerem je vse :) :) :) ;).
Hvala in lep dan ti želim, ko sem ti to zaželela, je sonček prikukal izza črnih oblakov. To je dobr cahn.


Ni problema, tudi interni messenger od foruma je OK.

Ja, astrologija je zanimiva veda, ki pa bi od mene zahtevala usnjeno rit, da bi se jo navadil. Zato pa jo znam glih toliko, da ko vidim kak simbol na kartah od tarota, vem, za kaj se gre.  Drugace sem pa tema od tu naprej.

Sonček..............evo ga, pri meni pa sedaj zahaja....

Borut

PS: Mojstri računalništva...Gape in Andres......lunca rabi pomoč....maila nima?!? Kje sta sedaj?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5