Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 29283 times)
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #60 - 10.11.2002 at 16:05:39
 
vilma wrote on 10.11.2002 at 01:14:51:
... Mislim, da mi je pomagal pri teh stvareh tudi Reiki, saj imam že tretjo stopnjo. Naslednje leto nameravam opraviti tudi mojstrstvo.


Vilma, dobrodošla na naš forum. Vabim te, da prideš nocoj na Reiki večer na chat .. tule je link...:
http://www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/index.php3
Lahko si prebereš še tole:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #61 - 11.11.2002 at 01:26:52
 
Saj ne morem verjet, kako nam vsem skupaj seveda tole spoznavanje:) šiba Ja res da smo imel volitve, o tem kako so te reči v Zrečah opravljal pa še nič ne vemo, še ni bilo pri poročilih.  Angry
No Vilma taka ponudba - za vedeže posebej - se je treba kar potrudit. Besede so orožje Vilma, tukaj so pa tudi premagane. Zdaj ne vem kaj naj tu napišem  Smiley

Andres, ko bom uspela zrihtat tole z imenom, se bom pa tud jest vpisala med taprave čarovnice?  Wink

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #62 - 11.11.2002 at 10:33:14
 
Pozdravljena, Karmen!
Volitve so v Zrečah potekale dobro in tudi z vašim mestom gremo v drugi krog. Sem pa vsčasih sanjala, da bi šla tudi sama med županje. Morda pa se še kdaj odločim za to? Če ne drugače me bodo moje prijateljice gotovo podprle pri mojih ambicijah!
Včeraj sem bila na čatu za reiki, pa ti moram priznati, da je bilo res super!
Imej se lepo! Quote:
Saj ne morem verjet, kako nam vsem skupaj seveda tole spoznavanje:) šiba Ja res da smo imel volitve, o tem kako so te reči v Zrečah opravljal pa še nič ne vemo, še ni bilo pri poročilih.  Angry
No Vilma taka ponudba - za vedeže posebej - se je treba kar potrudit. Besede so orožje Vilma, tukaj so pa tudi premagane. Zdaj ne vem kaj naj tu napišem  Smiley

Andres, ko bom uspela zrihtat tole z imenom, se bom pa tud jest vpisala med taprave čarovnice?  Wink

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #63 - 11.11.2002 at 11:25:37
 
vilma wrote on 11.11.2002 at 10:33:14:
Pozdravljena, Karmen!
Volitve so v Zrečah potekale dobro in tudi z vašim mestom gremo v drugi krog. Sem pa vsčasih sanjala, da bi šla tudi sama med županje. Morda pa se še kdaj odločim za to? Če ne drugače me bodo moje prijateljice gotovo podprle pri mojih ambicijah!
Včeraj sem bila na čatu za reiki, pa ti moram priznati, da je bilo res super!
Imej se lepo!

Vse za "aktivno" volilno pravico Vilma - samo kje drugje bolj Wink  čeprav jaz prot Zrečam načelno nič nimam. Drugi krog? Me ni.

Da je blo na reikiju super? Ja sem bila nujno zadržana Vilma! Imela sem se pa max. garantirano; kaj čemo nismo vse čarovnice, da bi ble lahko kar povsod. Wink

Tud ti se imej lepo!

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #64 - 21.12.2002 at 08:22:27
 
Mene pa neki zanima. Tisti, ki šlogate iz tarota. Meni je zadnjič ena vrgla karte in sicer primerjavo prejšnje življenje, kako vpliva na to življenje. In ko je opisovala prejšnje življenje, je zvenelo tako, ko bi opisovala to življenje, samo prejšnje obdobje tega življenja. Ali je to možno, če se je vpr nanašalo na prejšnje in sedanje življenje? Po moji logiki je, saj sedaj živimi čisto drugače, kot sem.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #65 - 21.12.2002 at 09:49:29
 
veronika wrote on 21.12.2002 at 08:22:27:
Mene pa neki zanima. Tisti, ki šlogate iz tarota. Meni je zadnjič ena vrgla karte in sicer primerjavo prejšnje življenje, kako vpliva na to življenje. In ko je opisovala prejšnje življenje, je zvenelo tako, ko bi opisovala to življenje, samo prejšnje obdobje tega življenja. Ali je to možno, če se je vpr nanašalo na prejšnje in sedanje življenje? Po moji logiki je, saj sedaj živimi čisto drugače, kot sem.


Da, samo mora vedeževalka to zelo dobro obvladati.

katere karte pa je uporabljala?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #66 - 21.12.2002 at 15:58:48
 
Veronika,

Sam sem že gledala na karte za pretekla življenja. Najbolj enostavne so Ciganke, za bolj globja vprašanja pa je seveda bolj primeren Tarot. Potrebna pa je res globoka koncentracija. Če se že odkrivajo stvari, se v bistvu lahko, če se ti vedno dogajajo enake stvari... Pogled nazaj odkrije vzrok in kako ga v sedanjem življenju odpraviti.
Sicer se to res ne more primerjati z regresijo, a pomaga, da razumemo nekatere stvari... Naprimer; strah pred vodo, ali teme in tako naprej...

Prejmi lep pozdrav

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #67 - 06.06.2003 at 09:25:54
 
Čeprav je že nekaj časa, odkar ste razpravljali o vedeževanju, ampak tukaj moram pa zares nekaj povedati:

Vilma je strokovnjakinja !

Tukaj ne gre za kako reklamo, ampak to boste lahko potrdili tudi tisti, ki vam je že kaj povedala.

Če koga kaj res zanima, mislim, da bo pri njej zares izvedel prave informacije. Jaz sem ji vsekakor hvaležna za vse, kar je storila zame.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #68 - 06.06.2003 at 15:29:34
 
Quote:
Čeprav je že nekaj časa, odkar ste razpravljali o vedeževanju, ampak tukaj moram pa zares nekaj povedati:

Vilma je strokovnjakinja !

Tukaj ne gre za kako reklamo, ampak to boste lahko potrdili tudi tisti, ki vam je že kaj povedala.

Če koga kaj res zanima, mislim, da bo pri njej zares izvedel prave informacije. Jaz sem ji vsekakor hvaležna za vse, kar je storila zame.

Meni se še ni uresničilo, kar mi je napovedala za konec pomladi. Pa bo že kajkmalu tu poletje. Tongue Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Vedeževanje
Reply #69 - 07.06.2003 at 05:54:08
 
Ob taki črnogledosti na svet se ti res ne more nič uresničiti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #70 - 07.06.2003 at 05:58:51
 
Quote:
Ob taki črnogledosti na svet se ti res ne more nič uresničiti.

Kaj ima napoved jasnovidca veze z mojim pogledom? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #71 - 05.09.2003 at 15:33:45
 
http://www.astrology.co.uk/LizG.htm

....presenetljiva sokirajoca natancnost, zadetek v crno.

Bio sam sokiran  Undecided
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5