Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 10
(Read 33439 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Pozdrav novim članom III.
06.10.2002 at 20:25:33
 
V sorazmerno kratkem času ali od 9. aprila ste novi člani zapolnili 11 strani topica Pozdrav novim članom II.
Portir kot celotna družba rednih manj rednih  in nerednih članov ter gostov, se vam zahvaljujemo za  sodelovanje, obenem pa pričakuje še toliko in več vaših postov.  Seveda je zunaj tega kroga ostala množica neaktivnih članov z 0 posti.  Ne bomo se jezili, ne bomo se zgražali, pač ob vpisu ste naredili še eno napako v življenju, ki v vsakem primeru ni tragičnega  pomena.

Zatorej novi člani in stari člani, vsi tisti rosni člani.  Portir  vam želi še veliko lepih trenutkov na Svetu pogovorov, kot vas goste forume ne spodbuja k vpisu. Spoduja vas k javnem delovanju.  Spodbuja vas k pridružitvi srečanja, drinku v Pržančku.

Preglednica dosedanjih pozdravov  novim članom.  In brez zamere, nekateri najstarejši med nami že iščejo prostor v  Domu za ostarele občane.  Smiley

Pozdrav novim članom.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=9876409...

Pozdrav novim članom II.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1018389...


Vaš portir: Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #1 - 06.10.2002 at 23:10:22
 
Se takoj oglašam s spremembo in hkrati pojasnilom in seveda upam, da zato ne bo enih dodatnih komplikacij;
Anuk = Karmen A(nuk);
pa ker sem Karmen bi bilo to v redu, če je mogoče (brez pik ipd., je pa ena oseba pod tem imenom prijavljena)

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #2 - 07.10.2002 at 00:54:37
 


Pretekli teden je bil oboje skromen in poseben, kar zadeva vpis oziroma registracijo novih članov.  Najprej je nekaj dni na listi sameval opičjak2412, ki ima še vedno 0 postov, a nas verjamem pride opazovat. Opičjak! Nisi ravno prvi član z nickom živalske vrste, pred teboj so bili že drugi, a se nihče ni izrazil tako logično številčno. In seveda ta božični dan 24.12 ki ga tako naglašaš v svojem opičjem nicku Smiley ne more biti drugega kot tvoj rojstni dan.
Prišel je tudi četrtek in s tem Borutov chat.  Do takrat neznana uporabnica se je v hipu registrirala in še vedno, torej že 4. dan je med nami Scorpy. Bržkone gre za kako škorpijonko, tule med nami pa bi se kljub vsemu kakšna še našla. Posta kot opažam še nimaš, a ti  kot portir kljub vsemu znosim kufre v sobo.  Če imaš kaj za oprat tudi ni problema, kar v postih se izrazi.

In 4. oktobra se je vpisal tudi najmlajši registrirani član foruma, Without_Brains. No, nick je nekoliko samo ponižujoč, a imaš glede na starost v redu urejeno stran in vse to, Andres portir pa je že tvojo glasbo downloadal.  Hvala ti Brains.  Obenem naj na tem mestu poudarim da imaš ti in samo ti v preteklem tednu oddana dva posta.  S tem si naredil resda skromno povprečje ali 0,5 posta na uporabnika. In povrhu si še najmlajši, zato drži tisto pravilo, da na mladih svet stoji.  Veš, jaz sem že malo pozabil kako je biti star 13 let. Boš ti s še kakšnim svežim vetrom zapihal tule vmes.  Sicer pa se je za teboj vpisala tudi -s-Metka, ki ti bo upam dala še kakšen prilagodljiv feedback.


No deklice, dekleta, ženske, žene imajo načeloma rade mlajše.  Tako je za Without_Brains prišla tudi 3 leta starejša  -s-Metka za katero verjamem, da si platformo še ogleduje.  Nič bat, -s-Metka. Z vpisom si prišla v kranjsko forumsko košarkarsko ekipo, zaposlimo pa izključno za tebe lahko maserja in naj bo to kar Without_Brains. Upam, da se ponudbi ne izogibaš?


Karmen A!  Hvala za obvestilo, se bomo tega držali, da si sedaj samo še rojena Karmen A  z dekliškim priimkom Anuk, v času prve zakonske zveze Anuk Karmen, po tej pa Karmen A.


In preden vam zaželim veliko megabajtov le še v vednost ostalim članom.  Tistim, ki ste starejših po leti ali po času članstva na forumu.  
Med nas prideta -s-Metka in Without Brain, ki oba tako lepo celo s starostjo označita svoj profile. Vsi, oziroma večina ostalih se tem neformalnim formalnostim izogibate kar le da potrditev kako zelo so iskreni otroci.
Za vse starejše velja, da bo treba spet malo pravljive brat, saj s tem boste pozabili na vso navlako, ki ste si jo pridobili skozi življenje vse tja od otroštva dalje.

Tule začnite: http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=78;sta...


Veliko megabajtov vam želi:
Vaš portir: Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
Miha Cerncic
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #3 - 11.10.2002 at 14:45:19
 
En lep pozdrav, jst mam pa mal problemov z registracijo!! Zgleda, da sem bil že registriran, ker mi mail spozna in prav da tko ne gre, pol sem pa si še en ime zmisluskydiver (najprej Miha), pa ni nč šlo, pol sem pa mail dubu, da se lahko logiram kot skydiver, pa lin ni delu, login error!!!!!

Pomoč pliz!!! Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #4 - 11.10.2002 at 15:08:14
 
ti si pa zakompliciru reč

mal se pomir, pa še enkrat probi ... password morš vpisat un k ga dobiš po mailu ... ponavad se pa splača ene par minutk počakat da sistem poregistrira vse kar mora ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miha
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #5 - 11.10.2002 at 16:14:02
 
Vse nohte sm že pogrizu, ne morem se umirit, zdej že une na nogah grizem, pa grem spet na mail, pa si še mal las populm, k mi še zmeri ne dela!!

Pa sej ni nubene panike, sej lahko z vami filozofiram, tud če nism prjavljen, a ne?
In v čem je sploh razlika?

LP

MIHA
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #6 - 11.10.2002 at 19:23:14
 
V čem je razlika? Kot registriran član  imaš vpogled vse člane, oz listo članov, imaš svoj mail box, kamor ti kakšna kraljica foruma napiše sporočilo.
Sicer pa kot gost lahko deluje vsak, ki zna slovensko in se s tvojim nickom podpiše. Ej vidiš stari, tu je neprednost.  
Dej veš kako se zmeniva midva. Ti se lepo še enkrat registriraj stari nick pa bo Gape pobrisal.

Če nohtov nimaš več, lahko še malo k meni prideš. Sem ravno iz službe prišel.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #7 - 11.10.2002 at 20:04:30
 
Prednosti so zgleda očitne. Še posebej Miha, če pomisliš, da boš lahko registriran s svojim imenom -  modifikacijam navkljub.  
Bi blo lepo tud zame, da bi kot prvo na forumu upošteval, da sem Karmen in ne Karmen A, spremembam navkljub. Wink

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miha
1
*
Offline

Huh!!
Posts: 15
Space
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #8 - 13.10.2002 at 13:11:55
 
Uh hvala za podporo, končno sem se uspel registrirat ampak z emailom, ki ga imam samo za zabavo in da mi lahko gor reklame pošiljajo shizofreniak@netscape.net, k se na svojga originalnega nisem mogel več, ker sem enkrat neuspešno probal.

Zato bi vas prosil, da člana SKYDIVER-ja brišete, ker na listih kaže da sem registriran, sam sem preveč štorast (al ne vem kaj) da bi to zrihtu. Skydiver ima pač moj original email miha.cerncic@email.si!!! (mislil sem da zaradi imena noče registrirati, pa sem ga spremenil)

Če pa ne gre pa tud uredu!!

Registrirani član Miha!

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #9 - 13.10.2002 at 21:25:35
 

41. teden leta, ki ga pišemo z oznako 2002 je za nami.  Novo registriranih članov je bilo v tem tednu nekaj manj, kot pred preteki teden, toda zanimivost je nastala to pot prvič že v samem registru. Samo ena od petih registriranih članov si je želela v emailu ostati anonimna, vsi ostali pa so pustili kontaktno povezavo, torej elektronski naslov viden za registrirano javnost.

In kdo torej tvori registrirano javnost preteklega tedna?
Predvsem in na prvem mestu, žal trenutno brez posta je to Oman.  Come on Oman!!  A si zaspal? Morda pa taktiziraš kot nekateri člani pred teboj še vedno le spremljaš kaj forum Svet pogovorov nudi. Nudi vse kar ti v glavo pade.  Vse o črnih belih, lepih grdih, škilastih, in tistih z dipotrijo ala Coca cola dno.  Smiley Če si se našel notri v zadnjem stavku v kar sploh ne dvomim te pač vabim da razgrneš tvoj prvi post.  

Drugi se je pretekli teden vpisal BonSens. Naj gre za Bonjuer, Bon Juan ali Bonsai, BonSens je vsekakor postovski prvak preteklega tedna saj je oddal 17 postov in s tem ustvaril povprečje 3,4 posta na uporabnika od skupnega povprečja, ki je pretekli teden znašal 4,2 posta na uporabnika.  
Kot pomni Portir Andres, takšnega povprečja ni naredila še nobena skupina registrirana isti teden, zato kar tule v sredini pozdrava vsem petim lepe čestitke.

Za Bonsaiem, sorry BonSensem, se je vpisala Ognjena, nato pa še Darja. Obe še vedno brez posta, kar vsekakor ni forumovska odlika, imata v očeh portirja še eno posebnost.  Andres pozna eno ognjeno Darjo in povem po pravici gre za pravega zmaja zmajev  štajerkse prestolnice. Toda, ker sta vidve pustile profil neizpolnjen pač lahko še naprej menim, da gre za tisto ognjeno Darjo. A vendarle Ognjena in Darja. Kljub vsemu sta zapisani kot dve samostojni uporabnici in tako vaju bomo tudi sprejeli.  Samo deklici mali! Posta ne vidim posta!!  Portir ima na zalogi štiri tipkovnice. Ena od teh ima zelen gumb z znakom lune.  Torej, če imata vidve enako prosim lepo pritisnita tisto lunico in računalnik se bo samodejno zbudil iz stand by mode.

In kot zadnji je po registracijskem carksem rezu prišel Miha. Hja, sedaj si mi dal mislit. Bom jaz lepo mojega sina registriral kot Mihi, saj kdo ve. Še nekaj časa in lahko bom kaj natikpal tudi zanj.  
Vse čestitke letijo tebi Miha, ki si tako hudo vztrajal z registracijo, kljub napačnem vpisu pa si poiskal pomoč ter tako prišel v register s sedanjim nickom Miha. In tu se hvalospevi tebi še ne končajo. Edini v zadnjem tednu si izpolnil profil kot se temu reče.
Pač sedaj te vidimo z drugimi očmi. Pred nami si, in fant moj dragi. Le poglej če že imaš od kakšne ognjene Darje message.  Grin

Z eno besedo vsem petim novim članom 41. tedna letošnjega leta želi portir dobrodošlico.  Ognjena in Darja ki posta še nimata bosta na svoj račun prišle vsaj ob novem topicu, ki je v pripravi in sicer, Modrci vseh barv in velikosti.V profilu je seveda dovolj prostora tudi za opis vajine številke.
Bržkone bi tebe Oman  takšen topic tudi predramil, zato pač vsi trije ne čakajte na jutri saj portir že vihra hotelske ključe....

Vaš portir: Andres






Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #10 - 19.10.2002 at 12:27:22
 
A da bi se zdaj na novo registrirala in to?
???
Ne se ne bom, ni šans, da bi se zdaj nekaj modificirala tle gor; mi je drago, kar sem lahko sklamfala! In me v živo bode. In res ker sem zdaj Karmen A Andres, drugače pa Karmen. (pa brez pike; Karmen bp) torej vse dokler mi ne boste omogočili da sem Karmen bom Karmen bp.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #11 - 20.10.2002 at 23:26:45
 

Teden, ki je za nami nam je prinesel 6, z bedeso, šest  novih članov.  Portir, kot mnoge pred vami pričakuje tudi vas na rdečem tepihu, popeljal pa vas bom v sobe, ki ste si jih rezervirali ob registraciji. V dvorano žal še ne smete vstopiti, a so tudi za te stvare namenjeni linki, ki veljajo kot nekakšen kriterij tistim, ki pač na forumu so in jim je ta postal recimo del vsakdana.
Daisy prvi registriranec pretklega tedna kot za njim Maximski nista nabrala nobenega posta, zato jima portir pač oprosti, saj se tolaži, da še vedno raziskujeta teren.
Oba pa imata pomanjkljiv profil in zalasti za tebe Daisy niti ne vem katerega spola si. Shemale?

No, kot tretja se je na forum pripeljala Lunca, ki je nabrala tudi največ postov v vaši tedenski skupini.   Lunca mi ta trenutek pribija v glavo in portir resnično ne ve kam naj se obrne.  Skratka Lunca, menim, da boš dodala še kaj kar nas zanima, vsi skupaj, celika ekipa pa nestrpno čakamo na tvoj naslednji post.  In seveda.  Kako  pa kaj tvoja lunca. A si njej podvržena, al si pač portirskega tipa?

Atubbuta! Pri vas pa nikoli niste s črnilom šparali kajneda. Četudi bi se vpisala kot tuba bi imelo to isti pomen. Atubbuta  si je le težje zapomnit, profila in posta pa itak nimaš, da bi nam hitreje zlezla v kri.
Vsekakor tuba, Andres stavi na tisto tubo Dan na dan.

Pepelka!   In ti pikica mala deliš z Lunco tri poste. Še nekaj ti prišepnem. Ona ima zrcalo, le v njen profil je treba pogledat. Sta si mar podobni ali pa gre celo za isto uporabnico. Skratka pepelka, dobrodošla na na forum.

Mikey!  Enega takega smo pa mislim, da že imeli. No, bil je to le Mike, a nič zato. Kljub temu, da posta nimaš naj te pohvalim.  Vsaj potrudil si se do neke mere pokazat svoj profil, s tem pa nam dokazuješ, da le nisi krokodil.

Vse deklice registrirane pretekli teden  naj opomnem, še da ste se z vpisom avtomatsko prijavile tudi na tekmovanje, ki je tačas v teku tu in na tem mestu.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ezofest;action=display;num=103472...


Na začetku pozdrava tega tedna pa sem tudi rekel, da naj bi za vstop v dvorano in ne le sobe vsi uporabniki dosegli vsaj dva kriterija, ki se skrivata v dveh spodnjih linkih.

No tukaj je prvi:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

In pa za morebitni prihranek casa se drugi:


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...

Veliko prijetnih uric vam želi:  Portir Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #12 - 28.10.2002 at 00:17:33
 

Ponovno kot že nekajkrat zaporedoma, se je tudi ta teden med padalce vključilo 6 novih članov.

Naj vas, Termit, Majchy, EvaZh,  Had, Dani3, Delfin,  na začetku iskreno pozdravim, saj to mi narekuje ne le vest, temveč, tudi službena postavka, ker funkcije nimam. Razumljivo, sem le portir.

Toda, pretekli teden je bil kljub vsemu nekoliko bolj drugačen.  Zanimiva kategorizacija se je zvrstila med vami šestimi, saj vpisale sta se le dve ženski proti 4 moškimi.  Zgodilo se je že da je bilo zaporedje obratno.  Eva kot vidim, se trudi odkar je bil zadnji Borutov chat, ravno tako pa tudi Had, ki je naštepal celih 16 postov. Skupaj imata 22 postov in ker sta jih po statutu dolžna razdeliti na vseh 6 članov vpisanih v zadnjem tednu ste torej nabrali več kot zadovoljivo povprečje ali 3,666666 posta na uporabnika.  
Andres kot nadzornik, portir ali kakor koli me že vzamete, je našel še eno zanimivost.  Vaši profili so več kot pohvalni, saj je po večini prazen ostal le pri Delfinu in Maychi. Vidva se bosta že skupaj našla, postovska rekorderja pa tudi. Zlasti za slednje dva menim, da bi bilo to fantastično ker tudi po letih skupaj pašeta.  No, Maychi je celo Kranjčanka. Ne vem  katera po vrsti, skratka forum kot kaže je v Kranju doma, upgrejda pa naj se malo ven iz Ljubljane, kjer ni tako zakajeno. V Maribor in v širšo primorsko smo prenesli mladiče, ki nam vračajao reikistične in prerokovalske večere. Toliko o nas Kranjčanih vpisanih prejšnji teden, v letošnjem ali preteklem letu.

In sedaj naj omenim še tebe Termit. Morda si najmlajši na forumu, morda ne, saj pred časom se je vpisal uporabnik, tvojih let in sedaj se ga kot tebe bolj slabo sliši.  Sem radoveden kaj je tvoje področje, saj v zadnjih 14. letih si se moral nekaj naučiti in bi bilo v redu takšne informacije prenesti med nas.  No, samo če si Termit bo tod okoli samo glodanje. Lahko pa te udomačimo tebi in nam v zadovoljstvo.
Dani3 in Delfin sta pristala kot zadnja pretekli teden zato vam delegacija Sveta pogovorov, ki je tačas na uradnem bejbas obisku v Severni Evropi daje  še malo časa, da sestavita kakšen post.  Verjetno si oba, vsak po svoje ogledujeta kam tale forum vozi. Naj bo mnenje izključno vajino, Portir, ki je član delegacije, zagotavlja, da je to prava smer.

A vendarle, četudi posta ne spišeta še tako kmalu vama nekaj prišepnem.  V tednih, ko se prijavi več fantov kot punc je povprečje postov višje. Tu imata prednost.  In še nekaj je dobro vedeti.  Punce (nekatere) se po ničnem sodelovanju prvi teden razkurijo šele kasneje, kalibri, ki pa so, smo, na forumu že dlje pa to le pridno opazujemo, beležimo in na koncu pripravimo kakšno tekmovanje.  Iz tega razloga niti ne uzključujme možnosti, da bo naslednje tekmovanje prineslo zmago nekomu od vas.  
Seveda pa vas bomo morali do takrat še malo bolj spoznati zato vam kljub vsemu priporočam vpis  v spodnja dva linka.


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

Portir z ostalo delegacijo vam želi veliko lepega do novega leta. Od takrat si bomo ponovno voščili.

Vaš portir: Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #13 - 04.11.2002 at 00:21:34
 
TtOoMmyY, Yan, Fragile, Bekovski, Medvode so naši novi člani preteklega tedna, ki ste se razvrstili tiho in  žalostno semle med nas.  Temu bržkone vpliva državni praznik, Dan mrtvih, ki je ravno v tednu ko ste se prijavili krasil grobove tega malega koščka zemlje.
A vendarle imate kot mnogi vpisani pred vami, tudi vi nekakšno posebno.  Prva je ta, da si niste nadeli nekih astronomskih nickov, druga vaša posebnost je, da ste v zgodovini foruma spisali najmanj postov.  Navadno se tedensko razmerje novo vpisanih maje od 2,5 do 4 poste na uporabnika. Malo, a portir vedno znova meni, da se novi člani še ogrevajo.  
Vaša skupina preteklega tedna je nabrala fantastične 2,3 besede v enem samem postu, ki ga je napisal Yan. Vse čestitke ti želim, saj si s tem spet pokazal, da je zaenkrat  ni tiste, ki bi ti ga dvignila. Grin  Povprečje posta mislim.

Dragi novi člani.  Ogrevanja je fertik, tipkovnica ropota, za vas pa le še nasvet. V kolikor uporabljate HP brezžično tipkovnico niste varni niti pred sosedom. Ta ima močan signal, ki nese vse v naslednjo hišo.   Vsaj takšna so poročila iz Norveške.

Pozdravljeni torej na Svet pogovorov dragi novi člani.

Še vedno vaš portir: Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #14 - 12.11.2002 at 01:37:46
 
Sedem članov v preteklem tednu ni malo, a verjemite spoštovani uporabniki, to ni rekodni vpis v enem tednu.
Toda, med nas niste prišli, ker bi vas hotel z leskovo šibo po zadnjici. O ne. Tu ste iz določenega razloga.
STarbak. Bil si prvi vpisan v pretekleme tednu in nickov kot je tvoj smo že vajeni. Vsi bi bili radi zvezde. Tebi to tudi uspeva saj si glede na oddane poste v tvojem prvem tednu članstva na Svetu pogovorov celo v samem vrhu. Imaš 1 post Starbak.

Za teboj se je le dve uri po tvojem vpisu pripeljal backdor_man.  Resda desetletje mlajši, a kot kaže se je ravno toliko časa hitreje naučil samega sebe poiskat.  No Backdor_man,  ti bržkone iščeš ritensko, vsaj tako nam nick pove. Seveda ima Portir Andres pravico se motiti in tudi želel bi to, ker le v tem primeru bomo dočakali tvoj drugi post.

Tica! Tretje vpisana pretekli teden bi morala dati piko na k tangicam, ki so bile tako hudo popularne. Tvoja mama Lisička pred tem je zgrešila oboje topic o  modrcih in tangicah.  Nadoknadi torej  še nekaj za njo, saj tudi mi bi radi videli tvoj podpis.

In kislo kislo se mi je sedaj utrgalo v ustih, ko moram napisati tvoj nick Limonca. Iz Medvod si? Kot Lisička in seveda niti ne bom ugibal kje je izvor Medvodčank, ki tako zelo pestujejo Svet pogovorov.  Hja, pestujete ga že Medvodčanke, zato pridruži se torej Limonca in sestavi tisti prvi post zaradi katerega si tudi tu.

In tu je tudi Vilma posebnost preteklega tedna.  Zakaj posebnost? Predvsem iz razloga, ker še nikogar nismo tako spedenali kot Vilmo. Doživela je zasliševalski šok, odkod je, koliko je stara, ostali sta prikriti le še dve stvari. Emša in krvna skupina.  Vilma!  Če jo ne napišeš se s teboj za volan ne usedem. Smiley
A vendarle je Vilma postovksa rekorderka preteklega tedna.  Z dvema postoma je to to mesto zasedla za celih 50% časa in teksta pred Starbakom in Backdor_manom.



In kot zadnji se je na forum zavalil Andrej. Posta res še nimaš, a ti bom zaradi "spleta okoliščin" (ura je že več kot polnoč malo skozi prste pogledal.) Tega sicer nisem vajen, vendar protekcijo dobiš izključno zaradi tako lepo izpolnjenega profila.  Projekcijo naredi sam. Le toliko da te bomo spoznali, kajneda Andrej? Ne smem biti krivičen, saj profil ima dober tudi  Vilma in Starbak, oba iz tvojega opisnega razreda.  Več kot to.   S Starbakom sta celo enako stara. Vilma!!! Delo bo delo. Fantki na pohodu.
In Andrej.  S Primorske si.  Ja, kaj čem sedaj? Ugibat?  Reikist? Iz sexane? Al so te morebiti vrgli iz foruma obala.net?Smiley  No ja  dejva si roko. Jaz ti dam spiralo torej S, ti pa meni klin J  Grin Grin Grin,   In ostali ki to berete, da le ne bo kakega nesporazuma. Slednji stavek leti na moj in Andrejev nick. Wink

A vendarle portirju v zahvalo niste niti bonusa izpolnili.  
Povprečje postov na novo vpisanega  uporabnika se giblje, od 2-4.  Morda imajo na vas vpliv planeti, saj ste nabrali 0,71 posta na uporabnika. Vilma spisala si 60% vseh postov. Nagrade kajpak zato ne ne dobiš. Žal mi je, prišla si nekoliko prepozno, saj tekmovane je že mimo.  
Tudi vama ne dam nagrade Starbak Backdor_man.  Zakaj? Predvsem in le en razlog imam. V tem trenutku na forumu med drugim pišemo o  emancipiranosti. Torej. Nagrado vam bodo dale deklice Sveta pogovorov.  Če boste ta dan dočakali.

Portir vam je s tem pozdravom znosil potovalke v sobe.  
Pssssst. "Učke zapret pa spančkat," je ati rekel. Vilma ti pa kot najstarejša. Oh no.....   Saj vem, ampak a ne moreš malo počakat?Smiley


Vaš Portir:  Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 10