Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 42273 times)
ANJA pavlin
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #30 - 22.09.2002 at 11:30:27
 
Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Embarrassed
zelo sem žalostna ker smo izgubili tebe predragi [color=Brown][/color]!!!!!
kako se imajo-njegova družina,bepopovci...ali bodo razpadli...ne vem!samo povemdala bi vam rada da nihče ne bo nadomestil NEJCA ki smo ga vsi imeli tako zelo radi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anja    Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
andrej
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #31 - 22.09.2002 at 14:19:53
 
Nejc je bil nekaj posebnega. Tudi če bo skupina  BEPOP dobila novega člana, to ne bo to. Nejca ne more nihče nadomestiti. Žal se je moralo to zgoditi ravno njemu.
Sočustvujem z njegovo družino, skupino BEPOP in njegovimi prijatelji.
Za vedno bo živel v srcu mnogih ljudi po vsej Sloveniji.

Nejc počivaj v miru
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: NEJC BEPOP
Reply #32 - 22.09.2002 at 14:49:31
 
Kaj naj rečem... Bipop mi dol visi... ker je ena umetno sestavljena skupinca, kjer nekaj malega denarja dobijo naši heroji - skupina Bipop... vse ostalo pasi razdelijo BLOP in pa slasbena založba...
Uglavnem korupcija da ni večje... tele založbe...ki se sedaj kujejo med bogove...saj če se ne motim so oni tisti k USTVARJAJO ZVEZDE ...

Ne me narobe razumet... sam mislim da je glasba veliko več kot pa ena preprosta formula :

glas+ples+lepota+besedilo

Ja ta več pomeni življenje... ta več, je glas ki hoče pet in ne glas ki pravi peti se splača...

Vem da bluzim sam vem kako vam je...oziroma, kako mi je blo ko sem zvedu da mi je  umrl bratranc Bojan.  Star je bil 18 let al pa ko mi je umrl prjatu-sosed...18 let al pa ko sem zvedu da mi je umrla sestrična pri 16 let in nazadnje sestra  od enega izmed najboljših prijateljev stara 18 let

Povem vam lahko sam da ne jemljite življenja preveč resno ker, v tej igri boste vsi umrli... in to sploh ni žalostno... kot tudi rojstvo ni veselo... kokr jest vem je glih obratno... ko se rojevamo nas vse boli...ko umiramo pa je večini ful ful lepo... to sem videl pri 2 dedkih, pri pra babici in pa pri nekaterih mladih kot sem omenil zgoraj...




Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #33 - 22.09.2002 at 15:32:17
 
Magla? ???


Recimo, da mi je jasnoo, da nisi edini, ki "ti je malo mar "za "bipopovce", vedi  pa da v tej igri, niso oni glavna vloga , tu se gre za izgubo življenja enega izmed teh.

Sočustvujem s teboj, ker si izgubil toliko prijateljev tako zgodaj, vendar vseeno... Prihrani vsem, ki ohranijo vsaj malo spoštovanja... Cry

Tu je zgolj to, da je bil "nekaj več" , ker se je prikradl v srca mnogih. Bil je "znan in priljublen". Naj tako tudi ostane...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
ANJA ADAMLJE
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #35 - 22.09.2002 at 17:37:50
 
Z VESELJEM SEM PREBRALA VSE VAŠE ODGOVORE. MENI JE GLEDE NEJCA ŽE MALO LAŽJE PRI SRČKU. OČI MI JE VČERAJ REKEL ČE MI JE HUDO, POTEM NAJ SE O TEM POGOVARJAM ALI ZJOČEM KAKOR PAČ ČUTIM IN ŠELE KO
ME JE OČI OBJEL SEM ZAČUTILA DA NEJCA NI VEČ IN SEM ZAJOKALA...
V NEKEM ČLANKU SEM PREBRALA DA JE BILA NEJČEVA NAJVEČJA ŽELJA- USPETI KOT GLASBENIK.
NO TA ŽELJA SE MU JE TUDI URESNIČILA...
IZ TEGA SEM SE NAUČILA DA JE TREBA IMETI V ŽIVLJENJU
VEDNO NOVE ŽELJE VEDNO NOVE CILJE. KAJ MISLITE KUKO JE V NEBESIH?
Back to top
 
 
IP Logged
 
masta đoni
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #36 - 22.09.2002 at 17:43:08
 
tale nejc pa nima miru niti ko je mrtu. bo mel pogreb zgleda k princesa dijana, - otrokom ne bo treba it v sole, ta starim v sluzbe, predsednik kucan bo polozu venc... to je to Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NEJC BEPOP
Reply #37 - 22.09.2002 at 17:48:10
 
Pogosto se časti diktatorje, slabe ljudi in podobno. V tem primeru bo drugače in tako je tudi prav.  

In seveda Anja.  A se je tebi CAPS LOCK zataknil? Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ANJA ADAMLJE
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #38 - 22.09.2002 at 18:05:40
 
HVALA STRIČEK ANDRES K SI ME POPRAVU SE BOM POBOLŠALA SICER PA SEM ŠELE ZAČETNIK SAM VEŠ KOK SEM STARA.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NEJC BEPOP
Reply #39 - 22.09.2002 at 19:54:35
 
Quote:
KAJ MISLITE KUKO JE V NEBESIH?

jest verjamem da je nezamisljivo boljš kot kle ... ni pa menda tam čustev
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: NEJC BEPOP
Reply #40 - 22.09.2002 at 20:04:24
 
hm, nejc je bil men najboljši član skupince, res prisrčen, radoživ, držal je vse skupi gor, bil je enkraten...

res, sam sem gledu izbor in on je mel neki karizmatičnega, pozitivnega v sebi, ne glede na komisijo ne glede na vso slavo itd, je bil on...

samo on in to je bilo čist zadost

nejcu bom napisu to kar je on nam, Ti so moje sonce *

verjamem v reinkarnacijo zato bom napisal:
nejc, drži se...   Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
nataša
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #41 - 22.09.2002 at 20:09:09
 
??? Embarrassed
JA PREDRAGI ZAČETNIK!
PRAVIŠ,DA SO VSI NAPISALI TAKO ,DA NAJ BI BILO VSE V REDU.
PA MISLIM,DA NI TAKO.
TISTI ,KI SMO ENAKO KOT SEDAJ OBČUTIJO NEJČEVI
STARŠI( BOLEČINO,ŽALOST,SPOMINE ITD.) OBČUTILI  TUDI
DRUGAČE MISLIMO IN DRUGAČE GLEDAMO NA VSE ENAKE
DOGODKE IN DOŽIVLJAMO ISTO BOLEČINO ,KI NAS JE TUDI DOLETELA V TEM LETU.
VSAK ČLOVEK TUDI DRUGAČE GLEDA NA VSE ODGOVORE
IN PISMA ,KATERI JIH POSREDUJEJO.
SAJ S TEM NE MISLIMO NIČ SLABEGA,AMPAK JE ŽE TAKO,
DA VEMO KAKO HUDO JE NEJČEVIM STARŠEM IN VSEM
SORODNIKOM IN PRIJATELJEM OB NJEGOVI SMRTI.

PA VSEM LEP POZDRAV!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #42 - 22.09.2002 at 20:25:42
 
A.

Popolnoma se strinjam s tebj. On je imel v sebi nekaj več. Čeprav ni bil star toliko, da bi lahko bil član te skupine so ga izbrali, ker je imel resnično nekaj... to, čemur ti praviš karizmatičnost in tudi njegova pozitiva je bila enkratna.

Nejc ;

Rest in peace...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Alenka Lubej
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #43 - 22.09.2002 at 21:32:58
 
Ojla folk!!!!
Tud mene je ful pretresl, k sm zvedla, da Nejca ni več Cry Poleg tega, da doslej nisem bila njegova velika oboževalka in da sem ga videla pred 3mi mesecemi, mi je sedaj zelo  hudo pri srcu. Bil je luškan, bil je cool, bil je the best tip u celi Sloveniji. Ni si zaslužu smrti. Res da je bil njegov cilj uspet kokr pevc. Bla sm happy k je bil zbran na Popstars, a zdj......... bepopovci bodo pomoje še boljš delal kokr do zdj.
Lih dons sm vidla posnetke iz pogreba. Nisem se mogla ubrant, Solze so mi povzele po licih, ko sm ga vidla polnga energije in veselja.
ZAKVA JE MOGU LIH ON UMRET?????????????? Sprva sploh nism dojela pa še zdj ne morem...... Cry  Cry Cry Cry
NEJC, POČIVI U MIRU IN VEDI DA BOŠ Z NAMI ZA VEDNO
WE LOVE YOU A LOT
ISKRENO SLOŽALJE DRUŽINI ERAZEM, BEPOPOVCEM, NJEGOVIM SOŠOLCEM IN SOŠOLKAM, FRENDOM IN USEM K SMO GA MEL TAKO ZELO RADI!!!!!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry



NEJC, GOODBYE 4EVER, BUT YOU ARE STILL ALIVE IN OUR HEARTS, GOOD. BE WITH HIM, LOOK OVER HIM ALWAYS!!!!!


WE LOVE YOU, NEJC!!!!!! Cry Cry Cry Cry

IT WON'T BE THE SAME WITHOUT YOU, NOBODY CAN'T TAKE YOUR PLACE!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alenka Lubej
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #44 - 22.09.2002 at 21:35:12
 
Ojla folk!!!!
Tud mene je ful pretresl, k sm zvedla, da Nejca ni več Cry Poleg tega, da doslej nisem bila njegova velika oboževalka in da sem ga videla pred 3mi mesecemi, mi je sedaj zelo  hudo pri srcu. Bil je luškan, bil je cool, bil je the best tip u celi Sloveniji. Ni si zaslužu smrti. Res da je bil njegov cilj uspet kokr pevc. Bla sm happy k je bil zbran na Popstars, a zdj......... bepopovci bodo pomoje še boljš delal kokr do zdj.
Lih dons sm vidla posnetke iz pogreba. Nisem se mogla ubrant, Solze so mi povzele po licih, ko sm ga vidla polnga energije in veselja.
ZAKVA JE MOGU LIH ON UMRET?????????????? Sprva sploh nism dojela pa še zdj ne morem...... Cry  Cry Cry Cry
NEJC, POČIVI U MIRU IN VEDI DA BOŠ Z NAMI ZA VEDNO
WE LOVE YOU A LOT
ISKRENO SLOŽALJE DRUŽINI ERAZEM, BEPOPOVCEM, NJEGOVIM SOŠOLCEM IN SOŠOLKAM, FRENDOM IN USEM K SMO GA MEL TAKO ZELO RADI!!!!!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry



NEJC, GOODBYE 4EVER, BUT YOU ARE STILL ALIVE IN OUR HEARTS, GOD, BE WITH HIM, LOOK OVER HIM ALWAYS!!!!!


WE LOVE YOU, NEJC!!!!!! Cry Cry Cry Cry

IT WON'T BE THE SAME WITHOUT YOU, NOBODY CAN'T TAKE YOUR PLACE!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6