Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 42265 times)
picola2
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #15 - 21.09.2002 at 15:35:25
 
Sicer je pa moje mnenje,da smrt zbližuje,da smrt razsvetljuje,da je smrt nov začetek(kot sonce,ki zaide,toda istočasno nekje tudi vzide),zato smrt ni nekaj slabega,kot večina misli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Matej
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #16 - 21.09.2002 at 16:36:54
 
Cry Moje sožalje vsem, ki ste ga poznali in ga imeli radi. Lahko rečem le, da je Nejc v tem kratkem času postal legenda - nesmrtna legenda in upam, da ga bomo kot takega tudi ohranili v naših srcih.

Matej

V Ljubljani, 21.09.2002

Back to top
 
 
IP Logged
 
dejan
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #17 - 21.09.2002 at 16:49:07
 
Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
dejan
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #18 - 21.09.2002 at 16:52:38
 
zelo zelo mi je žal za NEJCA vsi ga bomo pogrešali in upali da bo ostal v naših srcih za vedno ŽIVLJENJE LJUBIŠ DOKLER GA IMAŠ, KO  GA IZGUBIŠ PA UPAŠ DA BOŠ DOBIL ŠE ENO PRILOŽNOST!!!!  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #19 - 21.09.2002 at 17:15:42
 
[quote author=ANJA ADAMLJE link=board=general;num=1032556284;start=0#8 date=09/21/02 at 11:09:51
ŠE ZDAJ NE ŠTEKAM DA GA NI VEČ MED NAMI. SPRAŠUJEM SE KAJ SE BO SEDAJ ZGODILO S SKUPINO BEPOP? BODO RAZPADLI ALI PA JIH BO TOVRSTNA
IZKUŠNJA LE ŠE BOLJ OKREPILA.


Anja! Smiley

Nejc je še   vedno z nami. V naših srcih in povsod, kjer Je Njegovo MEsto.  Živi v nas in to je Važno.

Kar se pa tiče skupine bepop, se mi zdi, da jih bo ta dogodek še bolj povezal in bodo ustvarili še kakšno boljšo pesem in sploh vse kar oni znajo najbolje! Držali si bodo skupaj in se še bolj OKREPILI.
Skupina po mojem mnenju ne bo razpadla, ker jih veže nekaj zelo močnega. Vsekakor pa bodo dobili novega člana.

Nejc pa bo še vedno nenadomestljiv, ker je bil neka zelo svetla osebnost, ki je dajala ŽAR skupini...

We will miss You-Nejc Cry

Rest in peace!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
P1
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #20 - 21.09.2002 at 17:19:24
 
VSEM K BOSTE POGRESAL ENGA CLOVEKA, KI JE BIL SUPER, FENOMENALEN IN BO TAK OSTAL, SKODA, DA LE SE V NASIH SPOMINIH!!

 THE SHOW MUST GO ON!!

Back to top
 
 
IP Logged
 
Nia
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #21 - 21.09.2002 at 18:16:46
 
Cry Cry Cry Cry
To je res ful tragično,kar se je zgodilo.Najhujše pa je,ko se zaveš,da nič ne moreš spremeniti,da to niso le sanje,ampak se je resnično zgodilo.Nejc je umrl.
Predstavljajte si,kako hudo mora biti preostale skupini,ki so izgubili tako dobrega prijatelja,kako staršem,ki so izgubili sina,in kako vsem ostalim,ki nam je polepšal dan s svojim petjem....
Back to top
 
 
IP Logged
 
lara
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #22 - 21.09.2002 at 20:00:33
 
Ja res je tragično. NEkateri na tej strani pa se govorijo take oslarije kot da se ne bi zavedli, da je nekomu umrl sin, prijatelj...skratka nekdo ki mu je bil blizu.
Pa komentirajo kot da bi to nič ne blo, da se je treba iz tega nekaj naučit. Zamislite si raje da vam nekdo od bližnjih umre pa me zanima koliko se jih bo iz tega kaj učilo, kaj spoznalo.
Res tragična izguba ubogega mladega fanta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
off topic Re: NEJC BEPOP
Reply #23 - 21.09.2002 at 20:45:09
 
me res zanima, kako to da je danes namesto po 5 do 10 gostov, po 30 - 45 gostov naenkrat na forumu.

ste res vsi tu zaradi nejčeve smrti?

ali še malo drugače, kako to da ste danes tukaj ???

od kje ste prišli?

zakaj?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
NATAŠA
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #24 - 21.09.2002 at 22:25:55
 
CryŽIVLJENJE JE KRUTO IN NIKOLI TO PREJ NE SPOZNAŠ,DOKLER TUDI SAM NE IZGUBIŠ NEKOGA,KI TE JE RODIL .
IN TAKO JE TUDI MENE DANES PRETRESLA VEST ,DA JE RES MNOGO PREKMALU UMRL NEJC.
SAJ JE KOMAJ ZAČEL ŽIVETI!
IN PRESENEČAJO ME PISMA NEKATERIH,KI PIŠEJO,KOT DA SPLOH NI UMRL ČLOVEK,AMPAK KOT BI UMRLA ŽIVAL.
LJUDJE,SAJ TISTI,KI NIMATE PRAVE DUŠE,POMISLITE NA SVOJE BLIŽNJE ,PA BOSTE RAZUMELI TUDI BOLEČINO
STARŠEV,PRIJATELJEV IN VSEH OBOŽEVALCEV NEJCA.

NEJC,POČIVAJ V MIRU!
IN VEDNO ,KO BOM SLIŠALA PESEM(TI SI MOJE SONCE),
SE BOM SPOMNILA NATE.
Back to top
 
 
IP Logged
 
linchy
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #25 - 21.09.2002 at 22:30:14
 
js še zdej ne morm vrjet,kr čakam de bo en poklicu pa bo reku de je vs skupi sam šala.Zakaj glih on?!!!
Cry
Nejc didn´t die,he still lives in our harts!!and he will live as long as we will want to and this is forever!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: NEJC BEPOP
Reply #26 - 22.09.2002 at 00:20:50
 
Quote:
Sad A STE SLIŠAL DA JE NEJC IZ BEPOP SKUPINE UMRL
V NESREČI Z MOTORJEM. ALI KDO VE KAJ NATANČNO SE JE ZGODILO IN ALI VERJAMETE DA JE USODA VSAKEMU ZAPISANA OB ROJSTVU?


Nejca ni več..enega Nejca. Zaletel se je z motorjem, ko je izsilil prednost pred njim kombi, oba iz smeri Mirne. Policija ima zelo suhoparne podatke. To verjetno že vse veš.
A veš Anja, v redu je da se lahko normalno pogovarjamo tud ob smrti. Je lažje, kadar sam nisi zelo prizadet ob tem, pa vendar! Zakaj bi moral zdaj vsi hlinit to žalost - naj delajo to tisti, samooklicani posestniki pravih duš! A bi Nejca kaj prizadelo, če bi bil zdajle še živ in se jaz ne bi kar tako navduševala nad tem dejstvom? Po moje da ne.
Na Nejca sem jaz gledala kot zdravega, neposrednega fanta. Pa mi s POP tv pa z vsem tem pop sranjem scena preseda čez vse mere. Komu je potrebno zdaj svetohlinstvo? Nejcu prav gotovo ne, mu kvečjemu škodi...
Tudi če bi bilo res, da nam je usojeno, pa v to ljudje ne verjamemo! Je bolj zdravo in veselo.
Pa še žalosti ni treba hlinit. Zato spoštuj občutke in svoja pristna čustva brez slabe vesti, posebej še tudi ob smrti nekoga!

Smrt ni bolezen ravno tako kot rojstvo in porod nimata veze z bolniškim stanjem.

pozdrav od Karmen Anuk.

enemu Nejcu pa Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola2
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #27 - 22.09.2002 at 07:05:05
 
Takrat,ko vam bo naekdo umrl,takrat boste spoznal,da se je treba iz smrti bližnjega TUT nekej naučit.Namreč,da je življenje minljivo in da je treba uživat v vsakem trenutku,da se mormo met radi in da nima pomena se kregat med sabo(še posebej ne bližnji),ker nikoli ne veš,kaj te čaka na naslednjem koraku.In ne mi rečt,da se iz smrti bližnjega nič ne naučiš.Naučiš se eno osnovnih stvari,zaradi katerih živiš bolj polno življenje-minljivost življenja in to da nas vse enkrat čaka-mogoče čez pet minut,mogoče jutri,mogoče čez 5o let.Uživajte v življenju pa radi se imejte.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #28 - 22.09.2002 at 10:12:00
 
Nataša in lara?

katere stvari na tej strani vama niso všeč? Prosim povejta, saj je avse tako kot mora biti...

Življenje je minljivo... a obstaja tudi drugo življjenje--namreč življenje po življejnju in  tisto, ki ga ti za nekom nosiš v srcu, ko izgubiš nekoga, ki si ga imel zelo rad... ddokler živi v tvojem srcu-ŽIVI !
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
ANJA pavlin
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #29 - 22.09.2002 at 11:26:47
 
NEJC! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
VEM ŽIVLJENJE TEČE DALJE!PRED KRATKIM SEM IZGUBILA STAREGA OČETA!PREDVČERAJŠNEM ŠE TEBE!NITI POZNALA TE NISEM!VIDELA SEM TE SAMO ENKRAT A BILO JE DOVOLJ!RADA SEM TE IMELA KAKOR TE TVOJA NAJVEČJA OBOŽEVALKA SPLOH LAHKO IMA!VSEENO-MISEM SI MISLILA DA SE BOŠ Z MOTORJEM PONESREČIL RAVNO TI!
RES MOJE SOŽALJE VSEM DOMAČIM, BEPOPOVCEM, IN VSEM KI STE GA POZNALI!TVOJE ŽIVLJENJE JE PREKMALU UGASNILO!NEJC, VEDNO BOŠ V NAŠIH SRCIH IN POČIVAJ V MIRU!                    ANJA
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6