Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 42422 times)
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #60 - 24.09.2002 at 21:44:32
 
Imaš prav Andreas.
Men je ostal v mislih le nasmejan obraz in tko naj tud ostane. Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: NEJC BEPOP
Reply #61 - 25.09.2002 at 00:17:06
 
Andres wrote on 24.09.2002 at 21:39:19:
Mormo vzeti v obzir, da so na svetu tudi Franclni, katerih usoda je biti iz Vukojebine.  Njih se navadno žaluje manj, ker so hitreje pozabni in manj poznani.
Andres

Resnica je to, čeprav žalostno dejstvo! Pa obstajamo zato tud posamezniki, ki niso tako navadni!
Anuk
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NEJC BEPOP
Reply #62 - 25.09.2002 at 00:23:28
 
Quote:
Resnica je to, čeprav žalostno dejstvo! Pa obstajamo zato tud posamezniki, ki niso tako navadni!
Anuk


Ja in v Nejčevem primeru je spomin nanj tudi lep.  So pa tudi  posamezniki, ki so naredili več in toliko zlega, a se jih bolj obožuje in spominja na vse pretege.  Logike torej še na Britofu ni.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: NEJC BEPOP
Reply #63 - 25.09.2002 at 00:36:10
 
Andres wrote on 25.09.2002 at 00:23:28:
Ja in v Nejčevem primeru je spomin nanj tudi lep.  So pa tudi  posamezniki, ki so naredili več in toliko zlega, a se jih bolj obožuje in spominja na vse pretege.  Logike torej še na Britofu ni.
Andres


Če misliš pri tem na jame, ki so posejane povsod po naši domovini.
Groza a veš!
Ne vem, ravno danes je bil tu človek, ki se je/še ukvarja prav z zbiranjem teh dejstev o pobojih in tako mimogrede sem slišala;
- da... je v tistih časih se vrnil s fronte na Poljskem in en sam pobil 6000 ljudi na primorskem
-....v Begunjah, kjer sem otroke vozila na igrišče, naj bi bila ena sama jama kosti...In ta dejstva se skriva in ne priznava. Res sramota za naš narod!
Anuk
Back to top
« Last Edit: 25.09.2002 at 09:19:03 by anuk »  
 
IP Logged
 
Spirit
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #64 - 25.09.2002 at 17:32:37
 
Pegasos wrote on 24.09.2002 at 21:35:19:
ShockedTudi če si zvezda, si še vedno smrtnik. Shocked
Ampak njemu se je izpolnila želja, mogoče bi ga pa odpeljala predaleč.



.........mogoče imaš v določenih pogledih prav..........

           ...samo nekdo ve, zakaj je moral že tako mlad oditi in zapustiti ta svet... Cry


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NEJC BEPOP
Reply #65 - 25.09.2002 at 23:57:20
 
....vsi visimo na tankih nitkah, ki so tako tanke, da se lahko utrgajo vsak trenutek.....

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Katka
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #66 - 26.09.2002 at 16:05:54
 
Veliko mladih umre-tako ali drugače..usoda ali ne? Kako naj vemo, lahko le predvidevamo... mnogi se pritožujejo nad pretiranim žalovanjem...ampak vendar, ali nimamo vsi pravice potočiti kakšne solzice, ko pa je bil svet prikrajšan za še enega zlatega fanta, ki ni prav nikomur želel hudega? In kaj je najhuje od vsega? Prebrati takšne stavke:
"sj mozn da je biu tut on kriw-->sam celado pa je meu!!!! Dons mi je ena povedala n jo je klicala ena suseda od nejca pa je use widla!!!! Ceprow so takoj poklical resilce so te prsli sele cez eno uro pa pou" Ne vem, če je vse skupaj res, ampak če je...so si smrt dosti bolj zaslužili odgovorni za Nejcev prevoz v bolnico. Nihče me ne mora prepričati, da niso imeli na voljo niti ENEGA vozila, ker so vsi reševali NUJNE primere!!!
In potem še to:
"pa na zacetku se je neky poskusu pobrt sam mu ni ratal.....drgac si ga pa nubedn ni upu premikat d mu neb kj naredu " Revček je trpel TRI ure, preden je bil odrešen..si predstavljate? Mislim, da se je trudil ostati z nami, a mu ni uspelo..da je želel nazaj k svoji družini, ki je jokala že, ko je bil sprejet med BePopovce..si predstavljate, kako so ga imeli radi...kako trpijo? Vsi nimajo te sreče in oditi je moral ravno ta, ki jo je imel, ta ki so ga imeli tako radi!...Vse naj bi se zgodilo z razlogom, a jaz tu ne najdem niti sledi poštenega razloga...JO VI?
Nejca nisem poznala...videla sem ga v Ljubljani, ko se je sprehajal s punco...tudi ona ta trenutek najbrž toči solze..nisem bila oboževalka skupine, a Nejc se mi je v par sekundah vtisnil v srce...ostali člani skupine so izgubili dobrega prijatelja...In zakaj mi je tako hudo? Zakaj se mi para srce? Sama ne vem. Ne znam razložiti.
Edino kar vem je, da ni rabil oditi v nebesa, da bi postal angel...to je bil že, ko je bil še med nami.
Goodbye, Nejc...nikoli te ne bomo pozabili...
 Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NEJC BEPOP
Reply #67 - 26.09.2002 at 17:45:12
 
Katka wrote on 26.09.2002 at 16:05:54:
Vse naj bi se zgodilo z razlogom, a jaz tu ne najdem niti sledi poštenega razloga...JO VI?
Edino kar vem je, da ni rabil oditi v nebesa, da bi postal angel...to je bil že, ko je bil še med nami.
Goodbye, Nejc...nikoli te ne bomo pozabili...
 Cry

sled poštenega razloga - zate? zanj? al kr za vse?
jest pač še vedno mislm da je pač imel nalogo spomnit ljudi (predvsem mlade) na tisto kar se imajo za spomnit. na tisto kar so pozabili. seveda nihče ne ve kaj je pozabu. ampak ko začneš tuhatat, ko se sploh začneš spraševat vprašalnice, takrat se šele lahko spomniš.

in če praviš dae bil angel že ko je bil na zemlji, potem je tud že na zemlji bil v nebesih, tko da ... smrt zanj očitno ni pomenila neke velike spremembe, če naj verjamemo tvojim besedam. jest naprimer ga nisem poznal niti pod razno, predvsem zato ker mi je bila popstars scena že od začetka mim - preveč ameriška.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NEJC BEPOP
Reply #68 - 26.09.2002 at 21:54:25
 
Starši so mu kupili motor za rojstni dan....

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
nekdo
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #69 - 27.09.2002 at 19:22:09
 
Par ljudi ful naklada. Žalostno je, da je nekatere sama zloba še v takšnih trenutkih. Ja, saj je res, da vsak dan umre mnogo ljudi. Je pa hujše slišati o smrti mladega človeka, ki umre na tragičen način in ni prav nič sam kriv. Po možnosti naj bo to še takšen fantek, ki se ga spominjamo vedno nasmejanega in simpatičnega pa čeprav ga sploh nismo poznali.  

Nejček je bil pravi cukerček!  Cry

Back to top
 
 
IP Logged
 
dumdumkica
1
*
Offline

Make your life like toilet
paper-long and usefull

Posts: 7
Konjice
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #70 - 28.09.2002 at 20:09:03
 
Hm...sej ne vem, kak naj komentiram  Undecided jaz samo upam, da mu je lepo, kjerkoli pač je in da bodo njegova družina in njegovi prijatelji lahko čimprej spet normalno zaživeli naprej, z lepimi spomini nanj v srcu.
Podhodi v Mariboru so popisani z grafiti kot: "Nejcu v spomin", "Bil si moje sonce", "Nikoli te ne bomo pozabili", "Odpelji me, pa naj bo kar hoče..."...lepo je, da se ga ljudje spominjajo-ko bi jaz imela tako srečo, ko me enkrat ne bo več.
Ja, popstars scena je bila res mogoče "umetna", ampak ko si enkrat notr padu, ni blo več poti ven...pol pa ko si eno osebo videl, kak se trudi, kak je vesel, da je sprejet v nov krog, kak doživlja vse to, ti je prirasel k srcu-vsaj meni je.
Back to top
 
WWW WWW crushed_tear  
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: NEJC BEPOP
Reply #71 - 07.10.2002 at 15:15:31
 
Sem na enem forumu zasledil tole :

Quote:
Ste opazli , da so bepopovci, večino na plakatih oz., ko so se slikali stali v takem vrstnem redu Simon Alenka Tinkara Ana Nejc.....brrrrr, kuj spajtla me!
Quote:






Hmm, zanimivo, pa ne mislim s tem nic slabega.



LP




Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NEJC BEPOP
Reply #72 - 07.10.2002 at 15:53:14
 
RES ZEEELOOOOOO zanimivo ...
drgač pa se zdej kaže da je nekako tko:
črna stran
bela stran
BOG iz katerega obe izhajata
in belo ali črno stran izbereš samo zato da izničiš karmo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #73 - 07.10.2002 at 22:08:32
 
Hi,

Jest Bepopovcev se opazil nebi, ce mi tista njihova uspesnica nebi sla tko v usesa. V bistvu dolg casa sploh nisem vedel, da so to oni... (v bistvu se zdej nimam pojma kako sploh zgledajo itd., itd.)

No, pa ce verjamemo, da je Nejc v nebesih v bistvu zaradi njega res ne moremo biti vec zalostni. Morda bolj zaradi sebe, saj smo ocitno izgubili res cool osebo.

Drugace pa, ce verjamemo v usodo, al pa karmo (kot kdo zeli) se meni osebno zdi, da je trenutno precej bolj kruta do osebe, ki je povzrocila Nejcevo smrt, kakor do njega, ki je ze v Nebesih. Kako mora trpeti ta nesrecna oseba samo, ce bere tale forum, pa gleda tiste grafite in poslusa ljudi kako zalujejo...

Meni osebno se trenutno ona precej precej bolj smili.
Ko bi clovek vedel zakaj ravno ona...


Lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NEJC BEPOP
Reply #74 - 10.10.2002 at 12:03:20
 
Quote:
Ko bi clovek vedel zakaj ravno ona...


Ravno takih vprašanj bi se ljudje morali izogibati. Ko sem pred štirimi leti dobil sladkorno bolezen, sem se spraševal zakaj ravno jaz. In ko mi je to začelo načenjati živce, so me začeli učiti, naj se tega več ne sprašujem, ampak naj začnem živeti naprej, ker ne pomaga "zakaj ravno jaz".

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6