Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 42385 times)
Tina Z
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #45 - 22.09.2002 at 21:47:04
 
Kot večino tistih, ki so gledali Popstars že od začetka, je tudi mene prizadela Nejčeva smrt. Vem, da na dan umre na tisoče lačnih otrok, pa se na njih nihče ne spomne. Vendar to se dogaja nekje drugje, v oddaljenem svetu, na katerega se ne spomnimo, pa zato mislimo, da ne obstaja. Kadar pa umre nekdo poznan, nekdo, katerega obraz je živ v naših možganih, takrat nas nekaj prešine. Nikoli več ne bomo videli tega nasmejanega obraza, le sliko v možganih, ki je odsev prave osebe. Mlado življenje je ugasnilo. Nekateri so brezbrižni, druge je smrt prizadela. Ne vem zakaj mi je hudo, saj je Nejc zdaj na boljšem, v drugi dimenziji. Nenehno pa se mi pred očmi odvija prizor, ki je Nejca popeljal med zvezde,tisti usodni dan, ko so razglasili člane nove skupine. Takrat je imel njegov oče solze v očeh-od veselja. Tudi danes jih ima in najbrž bodo njegove oči žalostne do konca življenja, saj je izgubil sina. Najhujše je, če starši izgubijo otroka. I to na pragu življenja, v vrtincu sreče, na začetku kariere. Moje sožalje gre članom družine, članom skupine in vsem, ki so Nejca poznali ter se jih je njegova smrt dotaknila. Mene se je in vem da se je tudi mnogo drugih. Izgubili smo talentiranega fanta -  iz naslovnice, kot je dejala Nika Deu. In resnično je bil - fant za naslovnice.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: NEJC BEPOP
Reply #46 - 22.09.2002 at 22:04:09
 
Quote:
Kot večino tistih, ki so gledali Popstars že od začetka, je tudi mene prizadela Nejčeva smrt. Vem, da na dan umre na tisoče lačnih otrok, pa se na njih nihče ne spomne. Vendar to se dogaja nekje drugje, v oddaljenem svetu, na katerega se ne spomnimo, pa zato mislimo, da ne obstaja. Kadar pa umre nekdo poznan, nekdo, katerega obraz je živ v naših možganih, takrat nas nekaj prešine. Nikoli več ne bomo videli tega nasmejanega obraza, le sliko v možganih, ki je odsev prave osebe. Mlado življenje je ugasnilo. Nekateri so brezbrižni, druge je smrt prizadela. Ne vem zakaj mi je hudo, saj je Nejc zdaj na boljšem, v drugi dimenziji. Nenehno pa se mi pred očmi odvija prizor, ki je Nejca popeljal med zvezde,tisti usodni dan, ko so razglasili člane nove skupine. Takrat je imel njegov oče solze v očeh-od veselja. Tudi danes jih ima in najbrž bodo njegove oči žalostne do konca življenja, saj je izgubil sina. Najhujše je, če starši izgubijo otroka. I to na pragu življenja, v vrtincu sreče, na začetku kariere. Moje sožalje gre članom družine, članom skupine in vsem, ki so Nejca poznali ter se jih je njegova smrt dotaknila. Mene se je in vem da se je tudi mnogo drugih. Izgubili smo talentiranega fanta -  iz naslovnice, kot je dejala Nika Deu. In resnično je bil - fant za naslovnice.


Podpisala bi se pod Tvoje oglašanje Tina Z.Presenečena sem še sama,a čutim enako...

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: NEJC BEPOP
Reply #47 - 23.09.2002 at 10:38:14
 
Anja, pozdravljena.

Quote:
ALI VERJAMETE DA JE USODA VSAKEMU ZAPISANA OB ROJSTVU?



Usoda je posoda v katero sami nalagamo svoje življenjske trenutke, izkušnje in našo obrnjenost v svet, okolico. Kako bo na okenski polici stala ta naša posoda, je odvisno najbolj od nas samih.

Usodo ne smemo pojmovati, kot neko vnaprej napisano knjigo po kateri živimo. Je pa res, da velikokrat naše misli odpelje v tak tok razmišljanja. Pa nikakor ni res.

Jest bi prej reku, da je usoda tesno povezana z načinom življenja, ki ga živimo in z izbirami ki jih delamo na življenjskih razpotjih (odločitvah). Resnica je, da velikokrat tudi ne moremo sami vplivat na neke dogodke, ki se nam zgodijo, ker v življenju ne živimo sami. Na dogodke ne moremo vplivati, lahko pa vplivamo, kako se mi sami odzovemo na dogodek, ki se nam zgodi.

In, če globoko premislimo, smo v bistvu sami odgovorni, kaj in kako bomo potegnili iz posameznih dogodkov, ki nam v življenju pridejo naproti.

Malo sem zapeljal iz tematike, vendar je vprašanje, ki je odprlo tale thread, bilo postavljeno.


Naj še nekaj besed posvetim umrlemu Nejcu.

Ob tragičnem dogodku, izrekam vsem njegovim sorodnikom iskrene sožalje.



Edi

P.S. Vsem voznikom pa želim, da se na ceste podajajo s strpnostjo in mirno glavo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nataša
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #48 - 23.09.2002 at 12:14:46
 
[/color]ŠOK!!NEVERJETNO.SAMA SICER NISEM OBOŽEVALKA SKUPINE, SAM MI JE PA FUL HUDO...NE VEM NO.ŠKODA GA JE, RES ŠKODA.MISLIM DA BI MORALI TINKARA, ANA ,SIMON IN ALENKA OSTATI SKUPAJ, ŽE ZARAD NEJCA, SPOMINA NANJ.OSTANEJO PA NAJ SAM TI ŠTIRJE SKUPAJ, KER ČE BO NEKI NOVI PEVEC NE BO VEČ ISTO!
PRIDRUŽUJEM SE MNOGIM ŽALUJOČIM, ŠE POSEBEJ PA FANTU IN PUNCAM IZ SKUPINE TER NJEGOVI DRUŽINI-DRŽTE SE!!NATAŠAMoonlight wrote on 22.09.2002 at 15:32:17:
Magla? ???


Recimo, da mi je jasnoo, da nisi edini, ki "ti je malo mar "za "bipopovce", vedi  pa da v tej igri, niso oni glavna vloga , tu se gre za izgubo življenja enega izmed teh.

Sočustvujem s teboj, ker si izgubil toliko prijateljev tako zgodaj, vendar vseeno... Prihrani vsem, ki ohranijo vsaj malo spoštovanja... Cry

Tu je zgolj to, da je bil "nekaj več" , ker se je prikradl v srca mnogih. Bil je "znan in priljublen". Naj tako tudi ostane...


Kiss[color=Blue]
Back to top
 
 
IP Logged
 
taša
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #49 - 23.09.2002 at 12:39:13
 
TIIIII SIIII PEDER GLUPI.ČE TI GRE KAJ V NOS SPLOH NE RABIŠ PISAT.Quote:
tale nejc pa nima miru niti ko je mrtu. bo mel pogreb zgleda k princesa dijana, - otrokom ne bo treba it v sole, ta starim v sluzbe, predsednik kucan bo polozu venc... to je to Shocked

Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #50 - 23.09.2002 at 12:56:11
 
Grin Grin Grin

Taša, enako velja za vse, "če ti gre kaj v nos, sploh ne rabiš pisat". Če ti gre đonijevo pisanje v nos, ga zaradi tega še ni treba s "pedrom glupim" zmerjati. Izkoriščati "globoko" žalovanje za zlivanje nizkotnosti ni ravno na mestu in postavlja pod vprašaj iskrenost samega žalovanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
xxx
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #51 - 23.09.2002 at 13:15:38
 


NJEGOVIM DOMAČIM ISKRENO SOŽALJE!!!

NEJC TI SI ZVEZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cry Cry  ??? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
ANNA
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #52 - 23.09.2002 at 14:04:57
 
CryZelo mi je žal zaradi NEJCA in iskreno sožalje družini,skupini,in vsem ki so ga poznali. Kaj bo sedaj s skupino ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
tatjana dremelj
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #53 - 24.09.2002 at 11:38:08
 
Zelo mi je žal, da je moral tako mlad umreti. Očitno je to usoda, ki nam je vsem zapisana že ob rojstvu. Skupini želim, da bi prebolela izgubo in nadaljevala s svojim začetim delom, saj bi Nejc gotovo to želel.
Iskreno sožalje družini in njegovim prijateljem iz skupune Bepop.
Tatjana
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: NEJC BEPOP
Reply #54 - 24.09.2002 at 12:55:28
 
Quote:
me res zanima, kako to da je danes namesto po 5 do 10 gostov, po 30 - 45 gostov naenkrat na forumu.

ste res vsi tu zaradi nejčeve smrti?

ali še malo drugače, kako to da ste danes tukaj  

od kje ste prišli?


Kaj se čudiš, gape? Si pač eno cerku ustvru, pa se otroc virtualno  zatekajo vanjo po razlago po tolažbo pa sočutje, ker  se jim zgodlo nekaj neduomljivga. Se lahko to zgodi tud virutalno, jim je blo kljub temu nekaj vzeto, na kar so se navezal, kar jim je blo prikazan tkorekoč kot sveto. Zato je tud virtualno žalovanje tko intenzivno, da ga  tkorekoč neestetstko ločevat od  tapravga, ki ga čustvujejo svojci. Zato je enako kot tapravo potrebno tud virtualno občestvo, v katerem se zvezde rojevajo in v katerem zažarijo in tud ugasnejo.

Tle gor si ponudu zavetje, v katerem bo vsaj ena dostojna ugaslna in morda si s tem  naredu tud plac za prav tako dostojno rojstvo nove.
Back to top
 
 
IP Logged
 
žalostna
Guest




Re: NEJC BEPOP
Reply #55 - 24.09.2002 at 19:13:18
 
Cry sovražim ta svet. kdo je določil usodo. zakaj je nejc v nebesih? zakaj?  Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NEJC BEPOP
Reply #56 - 24.09.2002 at 20:10:25
 
zakaj pa imaš TI s tem problem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #57 - 24.09.2002 at 21:35:19
 
Kr ne morem verjet!!!
A če bi en Francl iz Vukojebine umrl, njega ne bi bilo škoda?
A bi se o njem tud pisal po vseh cajtengih?
Halo?
Smrt pride do vsakega, pa če je superstar deček ali pa kmet iz Vuko.....
Za mlade, in vse, ki so ga spoznali in vzljubili, je to samo mesič!  ShockedTudi če si zvezda, si še vedno smrtnik. Shocked
Ampak njemu se je izpolnila želja, mogoče bi ga pa odpeljala predaleč.
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NEJC BEPOP
Reply #58 - 24.09.2002 at 21:39:19
 
Mormo vzeti v obzir, da so na svetu tudi Franclni, katerih usoda je biti iz Vukojebine.  Njih se navadno žaluje manj, ker so hitreje pozabni in manj poznani.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: NEJC BEPOP
Reply #59 - 24.09.2002 at 21:41:08
 
Da ne bo pomote, izpolnila se mu je želja, da se je združil z musko in dočakal svoj CD. Škoda, da ne bo mogel še uživat u njej.
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6