Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 22461 times)
A.
Ex Member




Re: Težki časi - zetatalk
Reply #15 - 14.09.2002 at 21:04:10
 
ja kje si mi najdu zetatalk, to so tipi uvedl ene 5 let nazaj?? se mi zdi da so takrat dosegl popularnost, k jih je poznal tud folk, ki drugač ni ravno blestel s teh področij...

sem mislu, da so se zgubil ampak ene dva dni nazaj sem pa pomislu spet kje so ti modeli in evo pridem sem in gape piše o njih...

drugač pa sem mi zdi, da so zetatalk napovedal že vse mogoče katastrofe do danes, pa ni blo veliko od dogodkov, ki bi dokazali zetatalk prerokabe...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #16 - 14.09.2002 at 22:44:45
 
ana mi ga je pokazala se mi zdi

nimajo veze sploh prerokbe, ki bi se naj uresničile, veze imajo sprožilci - 'trigger-ji', ti naj bi nas spominli kdo zares smo, ozadje teh 'dogodkov' je pomebno.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Težki časi - zetatalk
Reply #17 - 14.09.2002 at 22:54:02
 
S temi zetatalki in drugimi podobnimi stvarmi je po moje tako, da se uresniči al pa ne.  Če se ne uresniči gre za deformirano informacijo Smiley, če pa uresniči se, je to pač zadetek v polno.
Sem bral pri Hrvatih eno stran, ki govori o nečem kao nek Indijski horoskop, veda, pojma nimam, sem pozabil. Na podlagi tega naj bi bilo 17. aprila letos  nekaj groznega na zemlji. In kaj se je zgodilo? Nič..  Isti signal je bil 11.9. lani. Ne vem, preveč je Zetatalkov, in ko nekaj ni tako kot so napovedali se vsi poskrijejo v mišje luknje.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Težki časi - zetatalk
Reply #18 - 14.09.2002 at 23:31:56
 
Je pa razmisliti.

Prej ali slej se bo nekaj zgodilo. Smo v dekadenci in prej ali slej se bomo dotaknili dna in se obrnili nazaj proti gor.

Je pa res, da je potrebno vsako tako zadevo gledati iz več strani.  Lahko se zbere skupina ljudi in če zna manipulirat dovolj kvalitetno, potem potegne za sabo veliko število ljudi. Nastane sinergija in eto, jutri se zamenjajo zemeljski poli.

Verjamem pa, da še dokler bom jaz živ, nas bo doletela sigurno kaka katastrofa. Če ne naravna pa kaka vojna. Nekaj se bo sigurno zgodilo. Preveč je napovedi iz različnih virov o preobrazbi sveta, da bi človek ne verjel.

Zanima me, če je kdo iz tistih, ki zagovarjajo teorijo o menjavi polov že prodal svojo hišo ali stanovanje ob morju ali v LJ in se preselil v Prekmurje.....mislim da nihče! Kaj to pomeni??? Še ena teorija pač.

Zato, pripraviti se, povezovati se z naravo in znati poslušati je mislim da osnovna naloga vsakega posameznika.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Težki časi - zetatalk
Reply #19 - 15.09.2002 at 11:02:54
 
Smiley Smiley Smiley ne morem, da ne bi... Smiley Smiley Smiley   Kiss

Kali:
....da živimo v najbolj razburljivih časih, kar jih je bilo na zemlji. Čas sprememb in resnice in predvsem ljubezni...

...je tudi moja resnica... Smiley

Kali:
glede tega planeta ne vem točno, ...

Aja, Oldi, drugače obstajajo še druge dimenzije, glede na to, da je zemlja v 3 dimenziji, morda je ta planet v višjih frekvencah in potemtakem sploh ne more biti viden povprečnemu gledalcu.
Drugače naj bi bili do leta 2012 na zemlji že v 5 dimenziji, drugo leto, mislim da enkrat poleti, pa naj bi stopili v 4 dimenzijo, dimenzijo ljubezni in videnja novih energij...

...sprejemam ... Smiley Wink


Borut:
in prej ali slej se bomo dotaknili dna in se obrnili nazaj proti gor.  

...se strinjam - mislim, da se dogaja to že - pri mnogih - na osebni ravni...se je dogajalo, se dogaja, se bo dogajalo. - lahko bi rekli katastrofe v življenju posameznika...in...saj vemo vse kaj vse... in ... človek na novo vstane - nov in drugačen...  - in potem - vzame Življenje v svoje roke... in ... se človeku obrne Življenje za ??? stopinj... Smiley Wink


Borut:
Lahko se zbere skupina ljudi in če zna manipulirat dovolj kvalitetno, potem potegne za sabo veliko število ljudi. Nastane sinergija in eto, jutri se zamenjajo zemeljski poli.

...tudi meni je bila v prvem branju v mislih taka zamenjava polov - v smislu preobrazbe - ljudi, mišljenja, vrednot...da enkrat - končno - ali pa ponovno...pozitivne - optimistične plati - Ljubezen -prevlada, zavlada...preokrene dogajanja in Življenje na Zemlji... Smiley


Gape:
ni nujno da se bo zgodil, je pa možno, sej veš, spremembe so potrebne, vse sorte se dogaja, če bo koga to premaknl da je časa samo še do maja 2003, kul, naj se premakne, naj se odloči za stran ... vsak rab neki druzga, nekateri imajo tako resnico da jim to pomaga, egotom ...

...sprejemam... Smiley
 

Gape:
veze imajo sprožilci - 'trigger-ji', ti naj bi nas spominli kdo zares smo, ozadje teh 'dogodkov' je pomebno.

...se strinjam...  Smiley

Gape:
ker vse kar šteje je tuki in zdaj
s tem kakšen si tukaj in zdaj definiraš svojo prihodnost, kakršnakoli že pač bo ...

...se popolnoma strinjam...
...več, ko nas bo - in bolj ko bomo MI - TUKI in ZDAJ ... hitreje in "blažje" se bodo zamenjali poli Življenja na Zemlji...

...in planet, ki je/ni planet Wink... Gape... imaš kakšno asociacijo ???  Smiley Smiley Smiley
...svetlobna krogla ...  Smiley Wink Roll Eyes

...več ne bi...ni moje, da bi...bo že oseba...ki...saj veš...

Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley

...Zemlja je tako lepa, nismo slučajno na njej...in Živeti Življenje je tako lepo...

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


alenka
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #20 - 15.09.2002 at 12:19:27
 
vem ... čakam ... nedelujem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #21 - 16.09.2002 at 12:50:32
 
Drugače pa, ko bomo v 5. dimenziji, bomo tam kjer je bila Atlantida pred katastrofo.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #22 - 18.09.2002 at 08:43:21
 
Ma kake dimenzije neki. Planet je materija in ko te oplazi tebe ni več v fizični dimenziji.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Anonymous Coward
Guest




Re: Težki časi - zetatalk
Reply #23 - 18.09.2002 at 10:03:50
 
Doomsayers seem to pop up every few years. Last time, it was the alignment of the planets that somehow managed not to destroy the Earth in May 2000. Now, we have Planet X. A few people are claiming that a heretofore unknown planet in our solar system is on a very long, elliptical orbit.

In May 2003, it will pass close enough to the Earth to affect it in some way, causing it to flip over (what many call a "pole shift") and spur many other huge disasters. The end result will be the deaths of many billions of people. There are a large number of web pages, chat rooms and books about Planet X and its horrible affects on the Earth. So the question is, does this planet exist, and will it come by in May 2003 and cause all this horror?...

http://www.badastronomy.com/bad/misc/planetx/

http://www.planet-x.150m.com/

http://starchild.gsfc.nasa.gov/docs/StarChild/questions/question4.html

Moj komentar je samo škoda, da tolk dobrih in pametnih ljudi izgublja čas za neumnosti. Znova in znova.

Lp,
Anonymous Coward
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #24 - 18.09.2002 at 10:23:45
 
ja res je
a ti to o sebi, da izgubljaš čas s tem, al o nas, ki kuitak izgublajmo čas s takimi in podobnimi rečmi, ker če si pozorno preberš vse texte boš ugotovu kje je v bistvu hec tega, če ti pa ne bo potegnl pa si lahko vzamem (ponovno) čas in ti razložim.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #25 - 18.09.2002 at 11:09:23
 
Če je tole letelo name se nima smisla matrat, kar se pa tiče Planeta X in premika polov je pa to čista neumnost. Kako naj bi na daljavo spremenil os vrtenja homogeni masivni krogli (zemlji), ki se vrti s tako hitrostjo kot naša zemljica. To je čista bedarija.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #26 - 18.09.2002 at 11:22:19
 
nope
letelo je na anonimno šlevo

Oldio wrote on 18.09.2002 at 11:09:23:
Če je tole letelo name se nima smisla matrat, kar se pa tiče Planeta X in premika polov je pa to čista neumnost. Kako naj bi na daljavo spremenil os vrtenja homogeni masivni krogli (zemlji), ki se vrti s tako hitrostjo kot naša zemljica. To je čista bedarija.

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: Težki časi - zetatalk
Reply #27 - 18.09.2002 at 11:47:50
 
Magnetni poli Zemlje so se v njeni dolgi zgodovini že velikokrat zamenjali. Zadnja zamenjava je bila pred 740.000 leti. Če bi nanjo res vplival planet X, bi to pomenilo, da ga že tričetrt milijona let ni bilo nič naokoli  8)

Resnični vzroki premikanja magnetnih polov Zemlje so bolj verjetno povezani z dogajanji v njeni tekoči in vroči notranjosti (magma). Natančnega mehanizma ne pozna nihče, vendar se nekaj podobnega dogaja tudi na soncu, kjer se magnetni poli bolj pogosto spreminjajo in so tesno povezani s povečano aktivnostjo sonca (sončne pege, protuberance, ...), kar se intenzivira približno na vsakih 11 let.



Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Težki časi - zetatalk
Reply #28 - 20.09.2002 at 14:56:00
 
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Gvido Penzl
Guest




Re: Težki časi - zetatalk
Reply #29 - 20.09.2002 at 19:10:00
 
Meni Pa LEILA  Kiss Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4