Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 24104 times)
Gazda#1
Guest




Re: eksorcizem
Reply #45 - 17.11.2004 at 16:40:58
 
Da da.Seveda vam tudi ob tej temi lahko povem zgodbo, ki se mi je zgodila.Par let nazaj, se mi je zgodilo da sem bil zaprt, da nebo kdo zdaj mislo da sem bil v restu, bom še po domače povedal, nisem mogo srat.Vse se je zgodilo, po eni čagi, ko sem pijan pojedo 4 velike jedilne čokolade.V glavnem meni ful sila, hodim okoli dohtarom, pil sem take odmerke odvajal, da bi še slon skozi rilec sral, meni pa nič.In enkrat ko grem od dohtara, pa me zaustavi en človek, pa mi pravi, vidim da ful trpite ker noče iz mene, in da mi lahko pomaga.Ves presenečen kako je to ugotovo, sem šel z njim.Tam sem se mogo vlečt na mizo in zavezal mi je roke in noge.Malo se mi je čudno zdelo, ampak sem mislo samo da bo pomagalo.Potem je zagrno zavese, prižgal sveče, si obleko neko obleko pa dal na sebe neko masko, ko svinjska glava pa začel plesat okoli mene.Zdaj pa me je že blo pošteno strah, še bolj pa ko je od nekod vzel nož, pa kuro in se začel dret ko prehlajena koza, nekaj besed vmes sem razumel, neki hudič al kaj ga je zajebaval, pol pa je zamahno z nožem, tu pa sem se od sile posral, on pa je zaklal kuro.Ko sem začuto olajšanje sem se pa mogo nasmehnit, to je opazo tudi on in me je vprašal:"Ali sem ga pregnal iz tebe?".Sem reko:"Seveda, samo bi lahko prej povedal da bo tak hitro, kak naj zaj grem taki domov?"Pol je še nekaj pravo da je toti mogo bit dugo v meni, ker takega vonja še noben ni spusto ko ga je izgnal.Jaz ga tak več nisem poslušal, ker sem bil celi srečen, da sem se lahko končno pošteno posral.Plačal sem tistih 10 jurjev, pa se takoj sem dobo plac na avtobusu domov.
Tak jaz jih ne smem šimfat, jaz sem bil pri enem in mi je pomagal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: eksorcizem
Reply #46 - 17.11.2004 at 18:20:39
 
loool ... ... ...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
kommar
1
*
Offline

Kaj čakaš? Ljubi!!!
Posts: 16

Re: eksorcizem
Reply #47 - 22.11.2004 at 18:05:37
 
Za eksorcizem kolkor vem je potrebnega veliko vedenja, saj imajo, če se ne motim tudi en predmet, na teološki fakulteti prav iz tega. Poleg celotnega vedenja pa je potrebna posebna duhovna moč človeka, ki je zmožen prejemati energijo in jo tudi oddajati. Eksorcizem je zame popolno poznavanje nam tujega sveta, s tem namenom, da se negativna energija pretvori v pozitivno, oz. se zanjo najde ščit. Slišal sem, pa tudi poznam primere, ki jih je bilo treba 'zdraviti' z eksorcizmom. Eksorcist pa je zame nek posrednik nam neznanega sveta oz. nam vidne energije. (js si recimo predstavljam '''hudiča''' in '''angela''' kot dve energiji, kot jin in jan, kot pozitivo in negativo) Vse se suče prek dveh polov in če boš na tem svetu bolj zaupal Pozitivni Luči kot pa klical Negativni pekel si faca in ti nihče ne more do živega!
Back to top
 

Mislim, torej sem!
marjan_komprej@yahoo.co.uk  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4