Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 15231 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #45 - 12.08.2002 at 18:01:58
 
Zanimiva zgodba Thot. Vsaj v nečem se razumeva. Malenkosti, ki narede čar in popestrijo vsakdanjik. Misliva pa različno, ker si ti moški in jaz ženksa. Verjemi pa, da tudi mene zunanjost brez notranje lepote ne gane. Mika me, je že res...prevzame pa me ne nikoli.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #46 - 13.08.2002 at 07:38:07
 
Jest pa cist lepo priznam, da se pocutim odlicno, ce me neka deklica ocitno zapeljuje.
Ja, tudi zaradi tega, da potrdim svoj ego, da se nisem za v staro saro in predvsem zaradi tega, ker mi je to vedno pasalo. Cist z lahkoto se prelevim v ovco in se pustim zmanipulirati volku (zenski). Smiley

In Angel, ce je res to, kar pravis, da si na moc rada vir strasti in pozelenja, ter te to z leti (le kaksna je cifra?) ni minilo, imas ne glede na to, da te ne poznam in ne glede na to, da mogoce mene ne bos nikoli zapeljevala pri meni vec pik, kot si lahko mislis. Vzemi to kot kompliment ali pa intimno izpoved cloveka, ki so mu taki karakteji zensk vsec.

Zgodbico pa tud jest pricakujem. Pa ne zaradi tega, ker bi me tak fetis vzburjal, temvec zaradi tega, ker me zanima kako take pikantne dogodke dozivljate in opisujete zenske. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #47 - 13.08.2002 at 08:02:55
 
Čar zapeljevanja J.D.je vzemirljiv in verjamem ti, da vsakemu paše, poznam to prav dobro. Moški včasih hlinite nedostopnost in poskušate ostati hladni, pa vendar prava ženska ve, da ste ranljivi in osvojivi, če le pozna čar in žgečkljivost zapeljevanja. Leta pri tem nimajo prav nobene veze. Nekatere to niso znale ne pri 20, pa verjemi da tud pri 40 ne bodo. Zame leta niso prav noben kriterij za nobeno stvar. Moja leta niso  skrivnost, je pa res, da pri svojih 42 letih na moč uživam v življenju in me zabava, da mi zaradi videza redko kdo toliko prisodi. Nekateri celo pravijo, da sem otročja in večno dete...Kaj vem, mogoče.
Zgodba, ki jo mogoče res napiševa, pa naj zaenkrat ostane skrivnost...Samonekdo ve, da je to moja skrita želja, ker me resnično zanima kako boste reagirali na tak stil pisanja in na temo, ki je nevsakdanja.
Ne vem, če sem ti na vse odgovorila, je včasih bolje, da ne razkrijem vseh tančic...naj ostane nekaj tudi nedorečenega.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #48 - 13.08.2002 at 08:59:47
 
Hehe... hlinjenje nedostopnosti? Kaj je ze to?
Eh... tista klasicna butasta moska fora, da se dela-JO nedostopne in hladne, ces, da zenska nej se mal potrudi pa to.
No, sam sem take "brihtne" deckote vedno obcudoval in ugotavljal:
"Le od kod jim taka hladnost ob taki strastni deklici? A se kar ne bo nic naredil? Ja hudica no, to je pa ze visek in se ze skoda dela! Evo mene! Odprt, direkten, pripravljen poslusat in dojemat osvajalske pohode deklic ter pripravljen vse lepo nazaj vracat. Nice! Uni hladnezi naj pa kar bojo hladni... pa sorry, ce sem ti deklico speljal, sej nisi nobenega zanimanja kazal zanjo."
Ja hvala vam vsem hladnezem (za nazaj in za naprej?), da ste mi prepustili toliko cudovitih deklic. Smiley
Tolk o tem, kaj si mislim o teh nedostopnezih... Smiley

No, ce zgodbica enkrat bo, bomo vidl, kako bomo odreagiral.. Smiley Tacajt nej pa se mal cakamo, ane? Da dobi vse skupej pravi gust.. hehe. OK.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #49 - 13.08.2002 at 09:17:34
 
Čustva so muhasta stvar J.D...kot igrača jojo...ali kot ženske...Hliniti nedostopnost je pa včasih lahko še bolj mamljivo in poželjivo. Ni vrag, da se ženske na moč rade vtaknajo ravo v tisto, kar ne morejo z lahkoto doseži...še bolj jih mika in mami...saj veš, tisto kar je na dosegu roke...Ma, ne vem, ni pravila. Nekateri hladneži so pa res hladni, verjamem. Napol trupla. Teh pa ne maram, odbijajo me.  
V življenju je ravno osebna blokada tita, ki nas bremza. Jaz se večkrat sprašujem: <Bi ali ne bi?> Podobno kot Shakespeare in njegov Hamlet. Odločim se pa tudi stežka, me zavajo zvezde. Tehtnica po horoskopu ni lahko biti...vedno nekaj tehtam in gruntam. Kaj misliš? Komu je v življenju lažje? Ljudem, ki nimajo nobenih predsodkov in blokad, ali tistim, ki so previdni in pretehtajo vsako dejanje v naprej? Pozabiva na zvezde pri tem, čeprav verjamem, da vplivajo na naš temperamet.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #50 - 13.08.2002 at 09:44:30
 
Komu je lazje?
Kaj pa vem. Najlazje je jebivetrom, ki jim je vseen klinac, ce jutri nehajo dihat. Smiley
Drgac je pa tezko to mejo postavt, ker si vedno vezan se na enega cloveka. Ce bi bil cisto sam od sebe odvisen, ne glede na partnerja, frende, delodajalca, sodelavce, starse, zlahto, itd pol bi lahko reku, da je lazje tistemu, ki nima predsodkov in blokad. Ne vem. tezko je to dolocit. Saj ves, da je vsak clovek svoj svet in tud med temi, ki nimajo blokad in predsodkov so ogromne razlike.

To je tko, ko nekoga vprasas, ce so mu vsec zenske z mocnejso postavo in ti odgovori, da ga ne motijo, samo ne bi pa bil z njo. Dvorezen mec pac. Isto se mi nekak zdi z blokado. Sej na vzven si lahko zaprt in zablokiran, po drugi strani pa komej cakas, da te kdo podreza. Tud tist izbircnes, bi bil prav zadovoljen, ce bi se nanj obesila zenska z mocnejso postavo, kot pa nobena. Smiley

Hecno vse skupej ane? Smiley
Se posebej dones, ko sem take hecne volje... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #51 - 13.08.2002 at 09:55:04
 
Grin <Najlažje je jebivetrom, ki jim je vseen klinc, če jutri nehajo dihat...> Grin
...in zakaj si <hecne> volje, če ni skrivnost? Saj vem, da nimaš nobenih zadrškov in blokad, da bi nam zaupal...sem firbčna, kaj morem!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #52 - 13.08.2002 at 12:05:05
 
Zakaj sem hecne volje?
Hehe... ker sem pri eni stvari prisel tolk do dna, da sem opazil, da sem spet na zacetku in mi je ratalo vse skupej tolk komicno, da se mi je zacel za vse skup ze sladko jebat...
Bom reku, da sem ratu jebiveter za to zadevo in mi je vseen klinac, ce ene par folka jutr neha dihat. Smiley
A je zdej firbec potesen?
Upam, da, ker v detajle res ne mislim hodit, ker bi lahko pol tukej roman spisal, da pa povem vse skupaj povrsno pa nima smisla - pac moja blokadica. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #53 - 13.08.2002 at 12:22:29
 
Ni ti treba v podrobnosti in seciranja v detajle, bo postalo nezanimivo.
Danes si se pa potrudi J.D, da te pohvalim, da se boš še boljše počutil. Resnično! Kiss
Mej se!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #54 - 13.08.2002 at 12:53:36
 
Hvala, Angel...
Itak se ze cel dan pocutim odlicno, ceprav mal hecne volje, sfukan in neprespan, a vseeno odlicno in k temu pripomore sem ter tja tudi kaksen post tukaj na forumu, ki mi popestri dan. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #55 - 13.08.2002 at 13:41:08
 
Prosim John_Doe! Si prepričan, da imaš ti samo dve roki in deset prstov, ker tko hitr pišeš?
Mogoče je pa neprespanost temu kriva? Le kaj nekateri počno ponoči...se znebijo vseh osebnih blokad al kaj?
Le tako naprej J.D. Lepo te je brati!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #56 - 13.08.2002 at 13:44:54
 
Lahko temu receva, da se znebimo nekaterih osebnih blokad, al pa da tisto, kar nas recimo matra enostavno potlacimo in sibamo dalje...
Kaj nej ti recem. Odvisno od dneva pac. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #57 - 13.08.2002 at 13:59:45
 
No pri angelih je pa ravno obratno. Vse je odvisno od noči! Mi ga pa ponoči pošteno biksamo, nič ne potlačimo vase <če ni lih mus>, znebimo se vseh blokad in fasad, ter prav lepo po angelsko uživamo. Potem nas to drži pokonci cel dan vse do noči...Saj veš, noč ima magično moč...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #58 - 13.08.2002 at 14:35:36
 
No sej sem reku, da tisto potlacim.. sej nisem reku, da potlacim vase.. hehehe.. Jest pa res nimam namena kej vase tlacit.. madonca, no!  Grin
Ja vidis tuki so pa razlike.. tebe, ce kej potlacis vase angelsko drzi pokonci, men pa cez cajt pol dol pade. Da bi lahko pokonc pol zdrzal cel dan? O madonca, sej nisem Supermen. Grin

Hehe... a da ma noc svojo moc? Sej jo ma res, sam me tema enostavno moti, ker vem, da je ponoci vsaka krava crna, da bi pa zarad teme izpustil tist uzitek opazovanja razlik mi pa tud pod razno ne pade na pamet. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #59 - 13.08.2002 at 14:46:02
 
Kva je s tabo J.D.? Zdej si mi pa vse zbrkov! Jaz pišem o odstranitvi blogad, pa nič basanja v uno podzavest, ti pa strelaš čist mimo...Pa ne mi pisat o nekih kravah, če so pa angeli v igri. Kje si pa ponoč vidu kšnga Črnega Angela, razen v petek na tv-ju?
Zdej pa men ni čist nč jasn...
Pa kakšno padanje doli, jaz sem skoz tu gori...si šou vmes na pivo?
Bova jutri nadaljevala od tukaj naprej, ker nisva še vse dorekla. Prou?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5