Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 15234 times)
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #30 - 09.08.2002 at 14:15:13
 
Ok očitno smo res zašli, zato bo potrebno odpreti novo temo.
Samo nekaj za samonekdo:
Ne predvidevaj, ker ti ta sposobnost očitno ni dana Wink
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #31 - 09.08.2002 at 20:40:44
 
Thot wrote on 09.08.2002 at 14:15:13:
Ne predvidevaj, ker ti ta sposobnost očitno ni dana Wink
LP
T.


Misliš? In kje si ti zasledil, da kaj predvidevam?
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #32 - 09.08.2002 at 22:22:37
 
nikomur ni nič dano....vse je potrebno raziskati in vsako znanje osvojiti samostojno...samo to je vredno...

prava vrednost...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #33 - 10.08.2002 at 09:45:17
 
N. wrote on 08.08.2002 at 22:21:06:
Ja, dokler takšna ženska ne potrka na tvoja vrata... potem pa.... vrata ostanejo zaprta.

Nekje tukaj.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #34 - 10.08.2002 at 09:47:36
 
Dolphin, misliš da nimamo različnih zapisov-genetsko? Da smo že ob rojstvu vsi enaki in potem odločamo o vsemu?
Ja se strinjam. Mogoče sem prej narobe izrazil svojo misel.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #35 - 10.08.2002 at 18:31:03
 
Thot, ni šlo za predvidevanje.

Ti si napisal, da rad vidiš, da ti ženska zapre usta, jaz pa sem ti navrgla stavek, da to pa res ne more držati. In čakala... Na tvoj odziv. In odzval si se.

Če bi bila tvoja trditev resnična, bi po moje ostal kar lepo tiho.

Ali pa gre tudi tokrat za predvidevanje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #36 - 12.08.2002 at 09:28:26
 
Samonekdo, ne očitno sem se zmotil. Gre za napačno sklepanje. Jaz sem rekel, da mi ženska zaveže gobec in tam sem mislil, inteligentna ženska z inteligentnim odgoovrom, in ne z otroškimi forami,če se zastopiva(očitno se ne). Pameten odgovor ali pametna ženska, kot jo pojmujem jaz, bi mi povedala nekaj takega, da bi ostal brez besed in mi ne polagala besede v usta. Zastopiš sedaj. Upam.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Osebna blokada
Reply #37 - 12.08.2002 at 09:35:31
 
Ej, Thot. Pametna ženska, oh joj. Usta ti bo zaprla samo mistika, ki si jo je treba dopustit. Ampak kolk se meni zdi, imaste 'levi' prirojen 'ponos', da ne priznate, zato ti kar dalje išči pametno žensko. Pa ne pozabi na takšno, ki skrbi zase. Aja, pa po možnosti naj bo v tvojem ozadju. Pa ne mi zdaj zamerit. Tako mi je pač prišlo.  Wink. I have an issue with Lions. Grin. Nič osebnega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #38 - 12.08.2002 at 09:40:15
 
Ja zvezdica, sem opazil,da ti predalčkanje ne dela problemov, a ne?  Wink

J apa še to, kaj pa sploh potrebujemo psihologijo, sprejemanje sebe, kot duhovnost, kaj potem govorimo, da smo drugačni, če se pa ljudje delimo v 12 skupin. Zvezdica, če bi bil pravi kot ti praviš, kako pa misliš da sem se kaj o ženskah naučil-od koga-od njih, točno tako. KAj je zame veza in prava ženska si preberi v drugih temah. JAz se veliko motim, samo kaj sem jaz in kaj meni paše pa redko.
LP
T.
Back to top
« Last Edit: 12.08.2002 at 10:55:14 by Thot »  
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #39 - 12.08.2002 at 16:01:51
 
Grin kako smo smešni...vsak tiši na svojo stran...in vneto trdi svoje. Moški in ženske smo si in nismo enaki. Moške zavaja seksi videz, prijetne obline, zapeljiv nasmeh, nežnost, pohotnost, pa še kaj...bolj hot. Prenekatere ženske to prav dobro vedo, pa si žal ne upajo priznati...ženske pa zavaja moška duhovitost, nerodnost in tiste kvalitete, ki jih moški pri ženskah še opazite ne, ker vas najprej zavede zunanjost.
Robi nikar me ne spraševat zakaj tako zelo rade zavajamo moški svet v skušnjave, ker je čisto jasno in očitno. Zato, ker nam to paše. Mar ni lepo nekoga omrežit? Zasvojit in zastupit za vedno? Umetnost zapeljevanja in osvajanja. Neizčrpna ženska tema...Meni se zdi to prav osrečujoč občutek...in puščati za seboj ne trupla...ampak samo lažje ranjene...!?
Ah, angel, tole ni bilo pa nič angelsko!
Samonekdo...ma, enkrat morava napisat uno zgodbo, da razburiva duhove premnogih...bova?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #40 - 12.08.2002 at 16:20:51
 
Angel wrote on 12.08.2002 at 16:01:51:
Zato, ker nam to paše. Mar ni lepo nekoga omrežit? Zasvojit in zastupit za vedno? Umetnost zapeljevanja in osvajanja. Neizčrpna ženska tema...Meni se zdi to prav osrečujoč občutek...in puščati za seboj ne trupla...ampak samo lažje ranjene...!?
Ah, angel, tole ni bilo pa nič angelsko!
Samonekdo...ma, enkrat morava napisat uno zgodbo, da razburiva duhove premnogih...bova?
lp
Angel

Hehe, spomini na mlajša leta. tudi jaz sem to rad počel, potlej sem se pa naveličal. Si to počela tudi v mladih letih?
Zgodbico, pa prosim, povejta zgodbico.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #41 - 12.08.2002 at 16:32:31
 
Nič niso to spomini na mlajša leta. Jaz nisem nikoli nehala to početi in tudi ne bom...me osrečuje, pa tudi naveličala se ne bom, ker sem ženska...Uno s trupli in lažje ranjenimi...je pa hudomuša prispodoba, ki ni ravno resnična, ker za seboj ne puščam niti trupel, niti lažje ranjenih. Samo na moč rada pa sem vir strasti in poželenja...z leti Thot me ni minilo!
Kaj morem.
Zgodbo bova napisali, se ve...Samonekdo to prav dobro ve...
Saj veva, da imajo ljudje radi vroče teme.
Samonekdo si za to?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #42 - 12.08.2002 at 17:09:03
 
Spomini na bivše čase, sem mislil nase, ne zate. Ja ti daje moč. Verjamem, če pomislim je bilo tudi pri meni tako.
Kaj je vse to?
Manipuliranje. Čisto nič drugega, sposobnost vplivati na osebo, zavestno.
Včasih se še vedno zalotim, a vse manj se mi zdi potrebno dokazovati samemu sebi, sploh pa na ta način.
Če bi bil ženska, bi to še manj počel. Zakaj? Ker je še lažje. Koliko sposobnosti pa potrebuje ženska da omreži moškega?
Koliko sposobnosti potrebuje volk, da zgrabi ovco.
Ne vem, dokazovanje pač. Vsakomu svoje.
Če uživaš v tem, je potem to že nekaj prav. Saj cilj je da smo srečni.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #43 - 12.08.2002 at 17:18:54
 
Ajsi...se opravičujem! Lepo, da si mislil sebe!
Tista primerjava z ovco in volkom...ma pa bolj malo veze z ženskim zapeljevanjem. Take ovce pa spet nismo, lepo te prosim...
Veš kaj Thot. Ne bom posploševala. Nekatere poznajo tudi drugačno vrsto zapeljevanja, ki ji niso osnova samo ženski čari. Kaj pa recimo odlično skuhana večerja...ali pa zvite nežne besede...? Pa male pozornosti? Mar to ni zapeljevanje? Besedno se mi zdi včasih še hujše kot samo razgaljena obleka...Boš rekel, da na to moški ne padate?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #44 - 12.08.2002 at 17:32:37
 
Hehe, midva se pa izredno slabo zastopiva Angel.
Tista primerjava ovca-volk, je primerjava manipulator-manipulirani.
povzeto je iz tistega mojega pisanja pri Dilemi, po moje da sem pisal tam. Ovca je lahko v tvojem primeru moški, če si ti tista ki ga ovijaš okloli prsta. rahle pozornosti. Seveda to je najmočnejše zapeljevanje. Nekoč mi je neka deklica, ki sva bila intimna, naredila nekaj zanimivega. Ko sem jo obiskal, sva odšla na njeno teraso. imela je prekarsen razgled. Ponudila mi je da sem sedel in pripravila je lavor z vodo in eteričnimi olji. Ko sem tako sedel nekaj minut ob glasbi in kadilih, me je prebudila iz sanj z masažo stopal. Ko je prenehala sem imel pred seboj neko pijačo-alkoholno, verjetno in mi je rekla naj jo izpijem na dah. Ko sem jo spil, me je rahlo odneslo, nato pa sem zaslišal njen glas. Imela je-verjetno še vedno ima, čudovit glas. Brala mi je iz neke knjige, erotične, zanimive. Počutil sem se fenomenalno.
a to so male stvari velikega pomena.
Misliš da je to storila zaradi zapeljevanja? Če je se je zmotila, ker sem bil zapeljan že prej.
Če je to storila iz lastnega veselja in potrebe, potem je storila prav.
Malenkosti, ki jih storim tudi jaz za partnerico, so zgolj izkazovanje občudovanja njene lepote in njene osebe, in ne z namenom ponovnega zapeljevanja.
Ne vem očitno gledava zelo drugače.
Je pa res, da so malenkosti tiste.
PA ne dekolte, verjemi mi, pri meni to pali mogoče kako sekundo, dve, nato pa je veliko več potrebno, kot zgolj dober izgled. Ta lupina mora imeti osebo, duha.
Bolj mi je potrebna oseba kot lupina, čeprav ne zanikam, da je najbolje oboje. In dobro da obstaja oboje.
Lp
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5