Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 15236 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #60 - 13.08.2002 at 14:52:17
 
Angel... hehehehehhe
Grin Grin Grin Grin

Velja, jutri dalje odblokiravava, visiva oz padava dol in kaj jest vem kaj se vse.... hehe. Ni problema. Lepo prezivi ostanek dneva... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #61 - 15.08.2002 at 12:39:06
 
kaj vi ste vsi travo kadili al kaj ??? pizda ej...

pa vaše mnenje...prosim glede osebne blokade Smiley)

ali se je moškemu lažje sleči pred moškim in ženski pred žensko ? pa na lastnih primerih odpišite...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #62 - 15.08.2002 at 18:19:07
 
Ja men se je težje slečt pred moškim kot pred žensko, ker če se slečem pred žensko pomeni, da se bo tud ona, oz. se še nikol nism sleku pred žensko, da to ne bi blo zarad sexa.
8)
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #63 - 16.08.2002 at 16:23:49
 
DolpHiN wrote on 15.08.2002 at 12:39:06:
pa vaše mnenje...prosim glede osebne blokade Smiley)



Tip, ki nima smisla za humor, je pri meni takoj oplel. Blokada totalna. V bistvu pa tudi pri ljudeh na splošno, štekam se le s tistimi, ki se znajo kaj pohecat.

Drugač pa je Alja-Alja tud zadela en point. Ali se vam ni še nikoli zgodilo, da nekomu ne bi namenili še enega pogleda, kasneje, ko se z njim/njo malo bolj spoznate, pa začnete opažati, da ima oseba neverjetno lepe oči, da njegov/njen smeh zelo prijetno zveni, da vam je zelo prijetno, če vas poboža po roki ... Kaj pa bi bilo, če ne bi bilo tako? Pol človeštva bi bilo samih na svetu.  Tongue

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #64 - 19.08.2002 at 08:16:19
 
Valentinaa wrote on 16.08.2002 at 16:23:49:
Tip, ki nima smisla za humor, je pri meni takoj oplel. Blokada totalna. V bistvu pa tudi pri ljudeh na splošno, štekam se le s tistimi, ki se znajo kaj pohecat.


Hmm... pol bi jest pr teb takoj oplel.  Undecided  Wink

Quote:
Drugač pa je Alja-Alja tud zadela en point. Ali se vam ni še nikoli zgodilo, da nekomu ne bi namenili še enega pogleda, kasneje, ko se z njim/njo malo bolj spoznate, pa začnete opažati, da ima oseba neverjetno lepe oči, da njegov/njen smeh zelo prijetno zveni, da vam je zelo prijetno, če vas poboža po roki ... Kaj pa bi bilo, če ne bi bilo tako? Pol človeštva bi bilo samih na svetu.  Tongue


Ti dam cist prav, ja... tko kt u starih cajtih. Nas sine ma grunt, vasa hci pa nej doto prnese. Ljubezen pride pa sama po seb - pol ja, ko se ze tolkrat vidis, da ti clovek rata simplasticen, plexisilen in semtertjemetalen.

Klinc, pr men ce ni kuj prve iskre, pol tud ta druga ne zastarta vseh motorjev... Pa brez zamere Valentina. Vsi smo si razlicni. Samo svoje mnenje podajam. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #65 - 19.08.2002 at 09:07:28
 
Valentina, pol bi se midva velik skupi smejala, ker jst ziher ne bi plel.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #66 - 19.08.2002 at 10:07:06
 

Quote:
Hmm... pol bi jest pr teb takoj oplel.  


Hecn, da to rečeš ti, ki se na tem forumu pretežno hecaš.  Gotov da se tud zdej hecaš.  Grin

Quote:
Ti dam cist prav, ja... tko kt u starih cajtih. Nas sine ma grunt, vasa hci pa nej doto prnese. Ljubezen pride pa sama po seb - pol ja, ko se ze tolkrat vidis, da ti clovek rata simplasticen, plexisilen in semtertjemetalen.


Sej ni blo mišljen, da se je treba najprej užent, pol pa ljubezen pride.  Samo v real lifu ni tko, da samo iskre skačejo. Če je tko pri tebi, O.K., dobr zate, si tko gotovo do žene prišel. Če bi vsi na to čakali, bi jih veliko samskih ostal.




Blisk: Dejmo se smejat!


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #67 - 19.08.2002 at 10:21:53
 
Ma mal se morm hecat.. kam pa pridemo, ce se ne bi?

A da sem z iskricam prisel do zene?
Porka flek, ves, da to pa sploh ne vem, kako je blo. Kokr men povejo, me je zena nek na eni razprodaji najdla. Smiley
Baje sem mel ugodno ceno za to kar lahko nudim. Pa ne me zdej vprasat kaksna je bla cvena in kaj nudim. Smiley
Sej ves, da se to ne govori, ane?   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #68 - 19.08.2002 at 12:20:13
 
Jst se vsako jutro full smejem, ko se zbudim in se pogledam u špegu, pa si mislim mater kak hecn tip.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #69 - 19.08.2002 at 12:25:15
 
Blisk... ej, ta ta hecn tip je tud pr men vsako jutro, a pol ga oba poznava? Le kje hudica se je najdu, a? Pa glih vsak jutr je tocn tam, da se mu da. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #70 - 20.08.2002 at 08:10:24
 
Ej John, po moje je to eno društvo hecnih tipov, ki nas zjutri zajebavajo, ker po moje en sam ne more bit.
Sam bi blo pa kr dolgčas, če ga ne bi blo, komu bi se pa smejal, pa še u dobro volo me spravi.
Moj zgleda tak zaspan, a je tvoj tud?
Roll Eyes
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5