Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 15235 times)
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #15 - 08.08.2002 at 15:28:05
 
Zmeril, oh dej no Wink, zakaj pa? Ne ne, ok vzamem na znanje, da obstaja možnost, da imaš sposobnost, prepoznati človeka, zato ne bom drezal naprej.
Lep dan ti želim še naprej.
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
alja-alja
Guest




Re: Osebna blokada
Reply #16 - 08.08.2002 at 15:37:59
 
Kiss Kiss Kiss
tud tebi
alja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #17 - 08.08.2002 at 15:53:05
 
[color=Blue][/color] Ena velika razlika je dragi moji pri vsem skupaj. <Moška in ženska lepota>. Zakaj ne priznate, da je velika razlika kako na to gledate vi moški in me-ženske? Pustimo ob strani uno notranjo lepoto, ki seva navzven. Pišete o videzu. Moški ste kritični bolj kot me ženske. Ženska naj bi bila lepa, poželjiva, mal tud seksi in na splošno dobra za pogledat, kakor jaz razumem moški svet. Šele potem boste opazil njeno notranjo lepoto, pa dobroto, pa ne vem kaj še...Pri tem imate vi eno veliko prednost. Moški je lahko tud grd, pa bo vseeno zbujal poželjive ženske poglede. Ne vem, ali je duhovit, šarmaten, nežen, pozoren...zunanjost pri vas moški sploh ni važna. Zazrite se v preteklost, pa boste videl, da je to res. Kaj vem recimo Sarter (bil je grd ko strela!!), pa je privlačil na tone lepotic in študentk...pa še in še je takih primerov. Ne bom zgubljala besed o moški grdoti ali lepoti, ker verjemite ali ne, res ni pomembna, za nas ženske! Ne rečem, da ženske obožujejo šmeks tipe, ki imajo obraz kot Brad Pitt, postavo kot Ricky Martin, pel naj bi kot Brayn Adms, šarmiral kot Costner...je res, ampak samo v filmih in svojih najglobjih fantazijah. Pri gledanju moških na ženske - pa se stvar spreobrne. Kdo se ne ozre za dolnogo seksibilno baybo, ki miksa po cesti, je napol naga in dobiš morsko bolezen, ko jo gledaš? In kateri moški ne zasope, ko se po obali mimo njega primiga hot varianta...ki vzburi še tisto, kar ni treba?
Je pa nekaj res, ko je že govora o zunaji lepoti. Dandanes dekletom ni potrebno biti več grda. Zato imajo v rokah vse adute:kozmetiko, frizerje, prekrasen dizajn oblek, ki skrije marsikatero pomanjkljivost, nedrčke vseh oblik...pa še nekaj. Tudi, če je zavrta in čudna se najde rešitev-psihoanaliza popravi tud katero napako...ne bom pisla o lepotni kirurgiji in še čem. Včasih tega ni bilo. Grde dvorske gospe so bile obsojene na grdoto for ever.
Tako je moje mnenje, pa tud če sem koga ali katero pri tem užalila. O zunanji lepoti tolko, kar se pa notranje tiče, je čisto druga zgodba...
In za konec. Poznam kar nekaj krasotic, ki so danes mojih let. Mi verjamete, da je njihov zahojen značaj, nadutost, skratka notranja grdota naredila tud svoje...danes ta grdota seže do kosti...me razumete?
Upam.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #18 - 08.08.2002 at 16:04:08
 
Uh, Angel sem se nasmejal, hudooooo.
pa še nekako držijo določene točke.
Recimo da se najbolj z leti izkaže notranja lepota.
Vendar ti govoriš da Brad Pittov ni videti tukaj okoli tebe, prav tako lahko jaz rečem da ni videti Cindy Crawford, če me zastopiš in smo tudi mi primorani izbirati približke tako kot vi.
Glede šarma, duhovitosti, je pa zopet enako, nam (vsaj meni) je veliko bolj pomembna pozitiva in seveda nasmeh. Ker če mi daš ne vem kakšno barbiko, pa če je zategnjena ali kakorkoli, jo lohka kr damu pelješ, mene ne zanima. Če pa mi boš dala deklico, ki seveda skrbi zase(to da ima kolikortoliko lepo postave kaže na to da ima rada svoje telo in da je aktivna), pa se mi prefrigano nasmeje, ter hudomušno pogleda, potem pa si predtavljaj risanko tisto z Volkom, ko začne tuliti in se s stolom po glavi tolči.
Mislim, ad si nismo toliko različni med seboj, razlika je le v tem, ker ste ženske večinoma sknobne Tongue, in zaradi tega večino iritirajo dolgonoge lepotice, ki jih v sekundi označite za puhle.
Kaj sem s tem želel povedati?
moški se ne obremenjujemo z drugimi moškimi, dokler ne pridejo na naš teritorij oziroma ne vidijo zanimanja za naše partnerice,
ženske se pa že ob bližini druge ženske počutite ogrožene.
Mogoče samozavest?
Mogoče.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #19 - 08.08.2002 at 16:38:09
 
Tale najina mnenja se bodo pa kresala, boš videl. Nekaj sem pozabila omenit...veš občudujem ženske, ki znajo iz sebe nekaj narest. Malo se posončajo, nadišavijo... kaj je lepšega kot ogorela koža...sej se ni treba krečit v kakem fitnesu za in postavo... jaz že ko pospravljam se včasih pošteno namučim...
Verjamem, da moški padate na očarljiv nasmeh, globino zapeljivega pogleda, nežne dotike, majhne pozornosti, sladke besede, seksi oblečeno bolj slečeno podobo; Padate pa tudi na prižgane svečke, nežno glasbo, prijetne dotike, en mali stiptase...pa je...O ženske poznajo to prav dobro. Vsaj une prave. Vem to zelo dobro, poznam moške. Naj se ne sliši samohvalno, please!
In obratno. Katera ženska bi se uprla poželjivemu pogledu, nabranemu pravkar ukradenemu šopku rož, povabilu na sprehod od obali, zdihovanju ob polni luni in zretju v zvezde...pa mogoče duhovito hudomušnemu fantu, ki je bolj zmeden in ne ve kaj bi...NOBENA!
Ti izdam skrivnost...ne funkcioniram prav dobro z ženskami. Čisto osebno je. Ne, da bi se počutila kakor koli ogroženo. Daleč od tega...se nimam kaj sramovat, samo...njihovim zvijačam, podlostim in mikavnim sočnim besedam se raje ognem...
Priznam. Sem že pisala o tem. Sem srečna, da sem ženska, sem vsaj kdaj vir strasti in poželenja...vsaj kdaj je relativno. Mene to osrečuje.
Veš so lepotice, ki žal nimajo pojma ne o zapeljevanju, pa še o marsičem ne, tako, kot ti pišeš. Barbike s prekrasnim telesom in brez duše. Takih se moški izogibate vem...in tud vem, da se pravih žensk bojite. Ja, so vredne strasti in poželenja-ampak so nevarne! Mam prav?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Osebna blokada
Reply #20 - 08.08.2002 at 16:54:58
 
Uh ne vem, pri meni ne. Jaz obožujem take ženske ki vedo kaj hočejo. obožujem ženske, ki mi lahko zavežejo mojo gofljo. Grin
Od katerih se lahko učim. A ni jih veliko, res ne. Bojim, neeeee. Edini problem je pri takih ženskah, kako ostati ali postati zanimiv zanje, če so na višjem nivoju od tebe. Ker oba veva, da tudi to ženske želite, da si ne želite nekoga ki bi bil pod vami ali nad vami, kvečjemu enakovreden. tudi jaz si tega neskončno želim. (hmmm, sem malo preveč podoben vam Grin, samo da nisem podel in ne uporabljam zvijač)
Tale najina mnenja se bodo kresala? Hvala bogu. Oba rada piševa in če bi se strinjala, kmalu bi bilo-nič. Se vsaj tu strinjava?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #21 - 08.08.2002 at 17:10:50
 
No, ne vem, če sem te ravno prav razumela...to, da se ne bojiš žensk je uredu, samo ne vem na katere ženske si mislu...na une prave, ki vedo, kaj hočjo? Prave ženske in pravi moški? Pa sva tam. Merila so različna. Mislila sem bolj une hot ženske. Saj vsaka prava ženska ve, kaj hoče... Oduzameva preračunljivke, te se meni najbolj gabijo. Ležejo v posteljo, ker želijo doseči svoj namen. <Keš p*>, te sovražim! Mislila sem une prave ženske, ki bolj malo sprašujejo, vzamejo, ker jim pač to v danem trenutku paše. Te te posesajo vase, kot pijavke...in pol verjamem, da si čisto tiho...pa nikol jim ni dosti ničesar...
Da pa se moški nauči kaj od žensk...Kaj vem. Nežnosti, pozornosti, male malenkosti, malih hudomušnih traparij...oprosti, če bova pisala v tem stilu, se bojim, da bo Gape hud... Kaj vem. Ženske znajo naučiti marsikaj, to nosimo v genih. Imamo nek čut-ali pa filing za nežnost, toplino, bolj smo čustvene, rade jokamo, rade imamo brenčanje okrog sebe in dvorjenje...pa male malenkosti. Kaj je narobej, če mi prineseš šopek ukradenih rož? Ali pa narediš v gledališču po predstavi kak štos? Ali pa se nasmeješ kar eni kelnerci, da pol vse strese...Veliko je stvari, pa malenkosti...osrečuje pa tako ali tako vsakega nekaj drugega.
Ne moreš biti tiho? Veš Thot, to je lepa čednost...jaz tud ne...ne rečem, ko se ustavi čas...takrat tud jaz obmolknem.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #22 - 08.08.2002 at 17:39:07
 
Uf, vas je pa odneslo, v teh dveh dneh. Smiley

Da povem svoje mnenje na začetek tele debate: se mi zdi da ljudje nimamo ravno nekih kriterijev s kakšnim človekom ne bi bili. Že nekje od najstniških let ven si oblikujemo okus, kakšni 'tipi' so nam všeč. Ki ti glavo obrne na ulici... pa še to ne pomeni, da smo pripravljeni bit samo s takim, ki ustreza tem kriterijem. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #23 - 08.08.2002 at 18:57:32
 
Da nas je odneslo...
Ne vem. Jaz bom počakala, da napišejo še drugi svoja mnenja...potem bom pa vidla...ali pa vedela vse različnosti razmišljanj...
Lep dan!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #24 - 08.08.2002 at 21:12:59
 
hehe ej sori folk... malo sem vas zanesel Smiley))

ampak... stvari stojijo takole... brezveze je sedaj diskutirati o tem kateri spol bolj gleda na privlačnost telesa in kateri spol bolj na notranjo lepoto... dejstvo ostaja... vsi iščemo notranjo in zunanjo lepoto, kajti ne gre ne brez enega in ne brez drugega...

razen tisti slepi ljudje, in seveda bogataši... oni izbirajo le neumne lepotice in obratno Smiley))

sicer pa ko že govorimo o tem... notranja lepota se izraža navzven ??? hehe Smiley))

ITAK ZATO PA SEM JAZ TAKO LEP Smiley))
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #25 - 08.08.2002 at 21:49:42
 
Angel neki moraš dojet, moški smo vizualni, ženske ste verbalne in hvalabogu, da je tako, tako lahko obojni pridemo tud do lepših, nasprotnega spola, ženske z mal ličili in raznimi pripomočki  ki vse skupaj gor držijo
Moški pa z mal spretnega nakladanja.
8)
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osebna blokada
Reply #26 - 08.08.2002 at 22:21:06
 
Hej, Angel.

Ha, pa zopet berem malce bolj pogovorni (vsakdanji) jezik. Kako paše.

Ja, se kar strinjam s tabo. Kakšna škoda pravzaprav, da se večina moških pogledov ustavi na "ponosnem" dekolteju, mičnem zadnjem delu... ne vidijo pa več in dlje. Ne vidijo pa globine. In potem: zakaj je žena hladna do mene, pa razno razne ljubice, nezadovoljstvo v odnosu, ki se kaže še na tisoč in en način. Ali je to kaj čudnega????
Priznajmo si, moški reagirajo, reagirate po Halo efektu. Pa da ne grem v podrobnosti, saj je itak vsakemu poznana

Quote:
ženske se pa že ob bližini druge ženske počutite ogrožene.
Mogoče samozavest?


Jaz temu ne bi rekla, da je kriva samozavest. Zaradi dejstva, ker moškim toliko pomeni videz, se lahko ženska počuti ogroženo, torej, ogroženo je tisto, kar ji veliko (če ji) pomeni.

Quote:
obožujem ženske, ki mi lahko zavežejo mojo gofljo.  


Ja, dokler takšna ženska ne potrka na tvoja vrata... potem pa.... vrata ostanejo zaprta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #27 - 08.08.2002 at 22:26:05
 
Hej, moje drage ženske.

Zakaj pa potem toliko poudarjate zunanjost in moške zapeljujete z izzivalnimi in pomanjkljivimi oblačili, pa s šminkami, ki poudarijo ustnice in podobno, če vam ni pomembna zunanjost oz. površina ?  Smiley

Zakaj ne zapeljujete in ne poudarjate svoje notranje lepote ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #28 - 09.08.2002 at 12:38:51
 
Kolk ste vse lepo napisal.. noben pa ni omenu se ene poglavitne zadevice... DNAR! HEhe.. pa ce je zraven se gajba mrzlega pircka.. evo mene, evo mene....  Grin

Ok, dost heca.
Ja, nej bi blo tko, kot pisete. Nej bi blo vse fajn in vse OK in itak vemo kaj komu pase in kaj komu ne... zakaj za hudica je pa pol tolk ljudi samih? Zakaj jih tolk ne najde svojega zivljenskega sopotnika? Ker so pregrdi znotrej in zunej? Ker nimajo dinijev? Nimajo gajbe pira?
A?  Undecided

Jebada tole vse skup... smo pa cist odpluzil od topika... itak.. hehe
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Osebna blokada
Reply #29 - 09.08.2002 at 12:56:32
 
mislim da ste šli malo mimo...
tukaj postavljate neke grobe orise moških in ženks, dobro pa vemo da smo vsi različni in da gledamo na stvari drugače...

zatorej je nemogoče trditi da "vsi" moški gledajo samo površinsko... ker itak lepa jajčna lupina z votlo vsebino je bedna...
isto pa velja za ženske... koliko je takšnih ki najprej pogleda zunanjost in jih ne briga vsebina ?

mislim da smo kar enaki ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5