Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 127400 times)
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #90 - 07.06.2002 at 19:49:18
 
gape wrote on 07.06.2002 at 19:26:12:
brus-li sm te že enkrat prosu da v ljudeh ne išči dvojnosti, jih ne spravljaj v dvojnost. sploh s takimi ki jih napišeš kao 'zahec', ker se tebi zdi sarkazem kul, ampak sarkazem je v bistvu laž


Gape, to si pa ful dobr napisu. Do sedaj nisem bila pozorna na to, da me kdo lahko spravlja v dvojnost.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #91 - 07.06.2002 at 19:59:41
 
ja dvojnost
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102347...

dvojnosti jest rečem slabe misli, vse tiste ki niso dobre

jeza, zavist, nevoščljivost ...
vse te misli izvirajo iz vzorcev, sprogramiranih vzorcev, te vzorce se da preprogramirati - spremeniti, iz vzorcev je sestavljen ego - vse kar Jaz nisem - moja senca.

ko dpustim da mislim slabe misli se virus razširja, zavest se manjša, podzavest se veča, ko mislim slabe misli jih oddajam navzven v prostor, po vseh kanalih, ki obstajajo napeljani od mene naprej, do drugih, na vseh nivojih.
črne misli ne svetijo, one niso od luči ... ne splača se jih misliti.

če pa človek obvlada tudi 'magijo' recimo skozi ezoterična znanja, reiki ... skratka VERUJOČI - TISTI KI VERJAME (da je to mogoče - magija), če tak človek misli črne misli ... je to ČRNA MAGIJA.

POMOJE!
Back to top
« Last Edit: 07.06.2002 at 21:16:13 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #92 - 07.06.2002 at 20:17:43
 
gape wrote on 07.06.2002 at 19:59:41:
ja dvojnost

če pa človek obvlada tudi 'magijo' recimo skozi ezoterična znanja, reiki ... skratka VERUJOČI - TISTI KI VERJAME (da je to mogoče - magija), če tak človek misli črne misli ... je to ČRNA MAGIJA.

POMOJE!


Ja se strinjam in bi dodal. Če tak človek predvsem zavestno črno misli in deluje naspram drugi osebi je to črna magija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #93 - 07.06.2002 at 20:37:25
 
ja zavestno, kaj pa podzavestno, misliš da je to manjši greh? razum se je zmislu dobro in slabo, pa manj dobro in manj slabo ... z mislimi pa upravljamo razum.
če so misli črne je vse črno ... namera je črna ... dejanja so črna, besede so črne, misli so črne ... GROZA.

Grin

skratka slabe misli niso fajn za moj razvoj, one ga bremzajo. pure and simple. in ostale tud ... poznate uno primero s prtom ... k če se edn vzdigne (prst), imajo vsi ostali prsti prosto pot, ker je prt že prvi prst odmaknu. in s tem ko zaviram svoj razvoj takrat zaviram razvoj ostalih ... to je šele slabo ... četudi nevede ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #94 - 07.06.2002 at 20:40:52
 
Mislim, da je tu caka.

Po mojem, prav vsi, kdaj mislimo črno, čutimo črno.  8)
To črno, pomeni vse, kar ni Ljubezen, ok?

Torej, dejanje in namen dejanja, je to, kar dela razliko med ljudmi!!!!
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #95 - 07.06.2002 at 20:59:08
 
namera je še predvsem hudo če je črna ... huuu ... da za nekoga načrtuješ zlo ... huuuuuhuuuuuu

lahko o tem valjda filozofiramo spet ... ampak ... dejstvo je ... slaba misel NE HVALA.

drugač pa ... poudarek je na tem da nezavedne črne misli glih tko delujejo, samo ne v tolikšni meri kot take ki so podkrepljene z magijo.
imho

in glede na to, kolk ljudi je nezavestnih je to zelo velik problem ... zato sonce ... ker je treba nezavedno presvetlit in ozavestit ... spravit v zavest vse človekove potenciale ... jih dati človeku v uporabo ... najprej pa vedenje o njih ... potencialih namreč ... o moči misli
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #96 - 08.06.2002 at 21:30:42
 
q
če pa človek obvlada tudi 'magijo' recimo skozi ezoterična znanja, reiki ... skratka VERUJOČI - TISTI KI VERJAME (da je to mogoče - magija), če tak človek misli črne misli ... je to ČRNA MAGIJA.
q

POMOJE!

Gru Gru wrote on 07.06.2002 at 20:17:43:

Ja se strinjam in bi dodal. Če tak človek predvsem zavestno črno misli in deluje naspram drugi osebi je to črna magija.


Jaz bi še pa tu dodala, da tak človek, ki kao deluje zavestno, ne deluje zavestno, v smislu Božjega, ampak v svoji ozki zavesti, zato se vsa črna magija obrne k njemu nazaj. Če pa npr. nekdo nekaj naredi, manifestira - gre skozenj, pa ima pri tem čisto srce, pa se drugemu zdi to črna magija, je to po moje problem drugega oz. njegovih podob strahu. Pa, prosim, feel free to express your self, zato tud Brus-li ju nisem nič zamerila, pravzaprav me je kar malo prebudil oz. sem se sama, ker sem dober učenec. Grin.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #97 - 10.06.2002 at 08:45:00
 
gape wrote
Q
poznate uno primero s prtom ... k če se edn vzdigne (prst), imajo vsi ostali prsti prosto pot, ker je prt že prvi prst odmaknu. in s tem ko zaviram svoj razvoj takrat zaviram razvoj ostalih ... to je šele slabo ... četudi nevede ...
Q

zanimivo... pred nekaj urami sem brala v knjigi Shirley MacLaine (Camino) nekako takole: ko uperiš obtožujoče svoj prst v nekoga drugega, kam gledajo trije prsti te tvoje iste roke? Obrnjeni so k tebi. Torej: z enim prstom obtožuješ drugega, s tremi pa istočasno sebe...

kar daješ, to dobiš
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #98 - 10.06.2002 at 11:20:06
 
Kako to, da se duša nekoga, ki se je kao izgubil, lahko upre iskalcu in izgubljenega ne najde (vsaj tako trdite), ne upre se pa črni magiji, ki jo nekdo izvaja nad njo.

To se mi zdi mal nedosledno oziroma ko mi prav pride se duša upre, drugič se pa ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #99 - 10.06.2002 at 11:43:56
 
hej kakšne spremembe čez vikend....super.....mike oldfield pa Stela Amerigosta si zamenjali sliki.....super.....evo nove stvari v zraku.......

Gape a si biu ti Y? he, he

Ja črna magija.....jest sem meu samo enkrat priložnost vidt res enga zlo žleht človeka k bi biu to lahko .....drugače pa .....je teh ljudi zelo.....zelo malo........jih je pa dost k so pa enostavno samo žleht.......poznam enga mojstra reikija , ki uči taekwondo .........pa je ........hmmmm.........hud blesko......tko da je vse relativno...........

člouk prej ali slej ugotovi da je use magija......potem pa se odloči kako jo usmerja.......če jo pač lahko:)))))

aha ....še tole gledou učeri eno mašo in je tip resnično izvajal vse ranokrščanska mahanja po zraku......in res je blo zlo, zlo podobno magijskim obredom ........tko da .......cerkev je lep primer najširše organizirane magije

če verješ a ne......ejga

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #100 - 10.06.2002 at 13:33:39
 
Oldio wrote on 10.06.2002 at 11:20:06:
Kako to, da se duša nekoga, ki se je kao izgubil, lahko upre iskalcu in izgubljenega ne najde (vsaj tako trdite), ne upre se pa črni magiji, ki jo nekdo izvaja nad njo.

To se mi zdi mal nedosledno oziroma ko mi prav pride se duša upre, drugič se pa ne.


Oldi,
Vzemi moj odgovor, kakor hočeš, lahko tudi rečeš da je bedastoča, v bistvu tut je. Ko sem jaz imela opravka s črno magijo (s tak "ta pravo", to je obred, pa nastavljeni programirani predmeti pa to), in sem šla k coprnici po zaščito (te kar vidim, kako se smeješ; ti se kar daj, saj je  res smešno! Grin), mi je ženska povedala, da črna magija izgubi svojo moč, če pri sebi zavestno skleneš, da nate ne bo imela vpliva, in tega sklepa se držiš, ga afirmiraš še večkrat. Tko da, duša se lahko upre, samo mora to narediti zavestno, itak pa čm ne deluje, če duša v podzavesti ne dovoli vpliva.

Zdej pa smejat!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #101 - 10.06.2002 at 13:44:45
 
Q
Kako to, da se duša nekoga, ki se je kao izgubil, lahko upre iskalcu in izgubljenega ne najde (vsaj tako trdite), ne upre se pa črni magiji, ki jo nekdo izvaja nad njo.
Q
recimo
nekdo se odloči da umre, s tem se duša zapre pred vplivi drugih ... sploh takimi vplivi ki bi lahko še rešili telo ... duša NE dovoli
čm se ne morš upret dokler ne veš da se lahko, pa še takrat ko veš, včasih rabiš to izkušnjo ... pač da veš da se čm v tvoji bližini še vedno izvaja, in dokler se ne neha, ti pač dopuščaš da ona pride do tebe, če za drugega ne pa zato da ti VEŠ.
skratka v drugem primeru se ne odločiš, v prvem pač ja ...

Q
Gape a si biu ti Y? he, he
Q
ne razumem, dočim si prečitu na prejšnji strani kar sm ti napisu?
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102276...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #102 - 10.06.2002 at 13:45:26
 
BRUS-LI wrote on 10.06.2002 at 11:43:56:
Ja črna magija.....jest sem meu samo enkrat priložnost vidt res enga zlo žleht človeka k bi biu to lahko .....drugače pa .....je teh ljudi zelo.....zelo malo........jih je pa dost k so pa enostavno samo žleht.......



Malo ali veliko je relativna stvar. Men se pa zdi, da je tega kar dost, jih nekaj poznam, k se grejo razne "igrice", pa že več generacij in to. Če prideš s tem v stik kot en totalen autsajder, tega skoraj ne moreš verjet, kaj v bistvu so ljudje pripravljeni narest za denar, položaj, moč.

Tko da je dobr vedet, da čm obstaja, da jo nekateri prakticirajo, drugač je lahko hudo.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #103 - 10.06.2002 at 14:57:54
 
Če vas prav razumem je ČM razmeroma preprosta stvar, tako da bi jo po logiki morali res na veliko uporabljati v kakih političnih, ekonomskih in športnih zadevah, torej povsod kjer gre za organizirane posle.
Dobiš pač enega ne preveč karakterjega tipa, ki se za denar nauči ČM in nudi usluge vsemogočim strankam. To bi bil ful dober posel.

Glede na to, da temu očitno ni tako - vsaj tak vtis dobi človek, je tukaj nekaj narobe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #104 - 10.06.2002 at 15:16:11
 
ČM-ja je ogromno v politiki in gospodarstvu. Tam so največji magi. To so vsaj tisti, ki so člani raznih tajnih združenj. Pa še kakšen zraven. Na tem je zgrajen današnji gospodarski in finančni sistem, pa "demokracija", pa globalizacija, pa še kaj. In to je dbest biznis. Žal.

Sem že napisala, da sem pesimist kar se tega tiče. Ali ima kdo občutek, da ti magi izgubljajo na moči?

Back to top
« Last Edit: 10.06.2002 at 16:58:24 by Valentinaa »  

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10