Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 41305 times)
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #30 - 12.05.2002 at 18:00:14
 
Dragi gospod portir, hvala za uradno dobrodoslico  Wink

Kaj ima moj nick z Islandijo?

Aja, pa še eno vprašanje, kdo tu je iz Kranja? Da pozdravim sokrajane Smiley
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
sedem
1
*
Offline

We become brave by doing
brave acts.
Posts: 15
SI
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #31 - 13.05.2002 at 09:19:01
 
Uf. Šele zdaj sem opazil dobrodošlico. Hvala Andres.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #32 - 13.05.2002 at 18:55:24
 
Regla..  Me veseli, da si se pridruzila kranjski kosarkarski ekipi na forumu. Kaj ima tvoj nick z Islandijo??  Hja, dobro vprasanje. Od casa do casa kaksen nick prevedem v kak tuji jezik zadnjic pri tvojem vpisu pa mi je nick  Regla padel v oci, kot recimo pred meseci Orka.  Regla naj bi po islandsko pomenilo zakon,  ali v drugih izrazih, poslihtanost, tudi navada.  No ja. Saj ce bi bila Mariborcanka bi se te se bal, ker imam slabe izkusnje, tako pa, ker si Kranjcanka te sprejmem v forumsko  ekipo Kranjcanov. A kdo je se iz Kranja?   Si ti mogoce moja soseda??? Kdo ve, saj pri nas v bloku se vse tako strogo zakona drzijo. Regle pac. Ana je se iz Kranja, Mike tega ni nikoli na forumu  povedal, , Ales je iz Sencurja, kar seveda samo po sebi govori, da spada pod naso omrezno skupino.  Titud je ravno tako Kranjcan in seveda nekoga sem se pozabil. Sorry Regla.  Suzi13 je sicer iz Medvod, a bi bilo cool  ce bi se preselila.  Bolj severno seveda Grin Grin.


R_tulip. .  Tudi tebi hvala za odziv.  Po tvojem zapisu sem  opazil, da bi rajsi imela Tulipan kot pa r_Tulip. Moj nasvet.  Izracunaj si numerolosko  in ce ti ta Tulipan bolj ustreza, sedanji acount pobrisi in se regasitriraj znova.
Glede tvojega zapisa da veliko znam, se ti kljub vsemu zahvaljujem za kompliment, toda sam  se tako ne pocutim, zato bom urejanje kviza prepustil tistim, ki imajo vec v glavi kot jaz.   In seveda....  Kaksna je bila pasa na travniku r_Tulip?  Potrebujes morda kosilnico Shocked?  Nic bat r_Tulip.

No in konco je tale topic opazil tudi 7. Ooppppps. Oprostite,  sedem.   Veseli nas, da nisi kar tako izginil po vpisu v bodoce  pa kaj naj ti recem.  Se vec udarnih topicov odpri.

Andres  Portirsky





Back to top
 
 
IP Logged
 
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #33 - 14.05.2002 at 19:54:41
 
Andres wrote on 13.05.2002 at 18:55:24:
Regla..  Me veseli, da si se pridruzila kranjski kosarkarski ekipi na forumu. Kaj ima tvoj nick z Islandijo??  Hja, dobro vprasanje. Od casa do casa kaksen nick prevedem v kak tuji jezik zadnjic pri tvojem vpisu pa mi je nick  Regla padel v oci, kot recimo pred meseci Orka.  Regla naj bi po islandsko pomenilo zakon,  ali v drugih izrazih, poslihtanost, tudi navada.  No ja. Saj ce bi bila Mariborcanka bi se te se bal, ker imam slabe izkusnje, tako pa, ker si Kranjcanka te sprejmem v forumsko  ekipo Kranjcanov. A kdo je se iz Kranja?   Si ti mogoce moja soseda??? Kdo ve, saj pri nas v bloku se vse tako strogo zakona drzijo. Regle pac. Ana je se iz Kranja, Mike tega ni nikoli na forumu  povedal, , Ales je iz Sencurja, kar seveda samo po sebi govori, da spada pod naso omrezno skupino.  Titud je ravno tako Kranjcan in seveda nekoga sem se pozabil. Sorry Regla.  Suzi13 je sicer iz Medvod, a bi bilo cool  ce bi se preselila.  Bolj severno seveda Grin Grin.




Aja, a da obstaja tud kosarkaska ekipa? Pol bom jaz bolj rezervni igralec Smiley
Ne skrbet, sem vse prej kot po reglcih, ker preveckrat zgubim glavo...Pa tudi, ce priznam, nisem cisto iz samega mesta, sem malo oddaljena periferija...tam ob Kokri gor nekje Smiley In tudi Sencur mi je blizu...
Aja pa se to, jaz bi bila cisto ponosna, ce bi bila Mariborcanka. MB je fajn mesto s prijaznimi in prijetnimi ljudmi.
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #34 - 14.05.2002 at 19:57:43
 
Quote:
Aja pa se to, jaz bi bila cisto ponosna, ce bi bila Mariborcanka. MB je fajn mesto s prijaznimi in prijetnimi ljudmi


Maribor  je se najbolj cool za domacine. Jaz se tam zal slabo pocutim, a mi zato ustreza v Slo. Konjicah.  
out of topic

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
rTulip
1
*
Offline

mmmmm ;-)
Posts: 16

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #35 - 14.05.2002 at 21:10:48
 
Ajaj Andres, ja kaj pa mas proti mariborcanom in mestu  ??? Pa kako lahko sploh mesto vpliva nate da se slabo pocutis Cry

Sicer pa hvala za numeroloski namig. Osebno, je zame resnica samo to, v kar verjamem. In ker ne verjemem v numerologijo bom kr ostala pri tem nicku Wink Sicer pa ne vem, kako lahko ime vpliva na osebnost (ok, razen ce ti je ime Josko Radma npr.)  Grin

lp
rTulip
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #36 - 14.05.2002 at 23:56:22
 
Vidir Tulip tudi o tem smo ze pisali na forumu. Mislim, da sem ze dvakrat nekje zapisal o  vplivu, pocutju v posameznem kraju.  Daj v search izpisi, Danska Luksemburg, San marino. Tam nekje bos nasla temo o vplivu posameznih mest.
Numerologija. Saj te razumem zato bos ti se naprej rTulip.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
rTulip
1
*
Offline

mmmmm ;-)
Posts: 16

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #37 - 15.05.2002 at 20:10:43
 
Andres wrote on 14.05.2002 at 23:56:22:
Mislim, da sem ze dvakrat nekje zapisal o  vplivu, pocutju v posameznem kraju.  Daj v search izpisi, Danska Luksemburg, San marino.


Poiskusila vsa tri mesta, a nasla samo temo o Natu.
A pravijo da se vse najde, ce se zeli Wink
Tko sedaj bom pa nehala v tem Topicu smetit  Smiley
lp
rTulip
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #38 - 15.05.2002 at 21:15:53
 
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=slovenija;action=display;num=9909...
Evo ti ga rTulip.  Mislim, da je nekje se drug link, sam ga je potrebno poiskat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #39 - 20.05.2002 at 00:04:43
 
Po tednu dni je portir ponovno naredil pregled novih clanov. Ja lepo ni kaj. Nina, Riljas, immortal so tisti, ki so doprinesli  visje clanstvo v zadnjem tednu dni.
A pa vi trije veste, da je clanarina tudi pri portirskem delu? Na racun BB Iceland 0323 26 00463 se nakazejo sredstva, ki jih sicer dobi portir, ko gostom kovcke odnese v sobo.  That simple it is.

A vendarle naj zacnem pri Nini. Ja pikica mala ti bi kar forum menjala z vsemi nami skupaj kar nas je tu.  Saj bi ga jaz tudi, ce bi kaksen boljsi obstojal. Drugje se portirja  nimajo in zato nastane, prepih, ker nihce vrat ne zapira. Iz tega razloga pikica mala Nina moja, bom jaz tule ostal, ostali pa pac po svoji presoji.

Riljas. A si ti tudi iz Kranja? Moja sestra je imela sosolca Iljasa, ki je bil obenem sin od mamine sestricne. Ce si to ti se ti se enkrat zahvaljujem za W 3,1, ki si mi ga nakopirila pred devetimi leti.  Od tega Windowsa so ostale samo se diskete in pa seveda prvi zacetki Nenavadno.  

In sedaj Immortal.  Nic ne recem, spisal si stiri poste in moje prve ugotovitve so bile, da si pregnan kot lisica.  To sem sklepal zaradi nicka. Potem sem pomesal crke in dobil neko viizjo, da si latinsko rom, cigan, kakor ti je ljubse.   Pogledal sem na yahoo kaj mi bo dalo ven, ce izpisem immortal. Cel kup strani naravnost za nas, zato ze na startu lahko poudarim, da ima tvoj prihod nekaksen pomen. No, na koncu sem le odprl slovar in videl, da tvoj nick pomeni nesmrtnik, nesmrtmnost.


Skratka vsem trem zelim dobrodoslico tule na forumu, hvala za vpis in ostanite z nami. Ce bo v hotelu prepih se normalno obrnite na mene bom skocil v igro Grin, za tehnicne tezave pa je tu se vedno Gape, ki bojda resi vse od sumnikov do  trave.

Vas portir: Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #40 - 20.05.2002 at 00:41:08
 
Andres wrote on 20.05.2002 at 00:04:43:
A pa vi trije veste, da je clanarina tudi pri portirskem delu? Na racun BB Iceland 0323 26 00463 se nakazejo sredstva, ki jih sicer dobi portir, ko gostom kovcke odnese v sobo.  That simple it is.



No, pa smo spet na Islandiji Smiley Se mi zdi, da ima nas portir neko navezanost na ta del sveta....
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #41 - 20.05.2002 at 00:54:21
 
Med drugim je eno prejsnjih zivljenj prebival na zahodu Islandije.  Wink

Portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #42 - 27.05.2002 at 20:22:18
 
Slab teden je bil tisti, ki se je odkotalil v preteklost. Pretekli teden torej, dragi clani foruma. V zadnjih sedmih dneh se ni vpisal noben novi clan, kar ne kaze crnih, niti sivih oblakov nad forumov. Dokler nastaja nova stevilka nasega casopisa, dokler mnogi redni, tisti manj redni in "tisti svercerski " clani vzdrzujemo forum, pac oblakov ni.  
Sicer pa, danes sem bil ze moker in pa tudi soncil sem se ze. Kdo torej govori o oblakih?

Se enkrat hvala za vase sodelovanje dragi clani foruma.



Vas portir na nocni strazi:  Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #43 - 27.05.2002 at 22:56:57
 
Jest tudi pozdravljam, po dolgem času vse nove člane, ki so se nakapljali tukaj, in hvala bogu, Andres tako lepo skrbi za njih.


Torej novi člani, lep pozdravčič med nami in veliko smelih užitkov.


Hja pa brez podvprašanj.


MIKE
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #44 - 03.06.2002 at 01:00:05
 


Dragi stari in novi uporabniki! Tale post je tudi zadnji pozdrav pred "dezinfikacijo" na katero katero Gape opozarja ze nekaj dni. Torej. Nabralo se je 238 uporabnikov  od katerih mnogi prejemate auto replye na mrtve acounte  cemur sledi, da se server zabase, vas pa ni in ni, uzela vas magla.

Iz tega razloga bo nas vele administrator Gape pega Wink umaknil vecino  uporabnikov, ki so odtod ali zbezali, ali pa niso nasli primerne rekreacije oziroma so se zmotili pri izbiri sebi privzetega foruma.  Nek vam bude laka zemlja Smiley


Pretekli teden sem omenil sive oblake glede clanstva vas novi uporabniki. In normalno. Ta teden je prisla Tanja, sameva je kot Robinzon vse do danes, ko se je vpisal Juhu, hitro za njim se Pua in pred kako uro tudi Ognjen.  

Oj Ognjen. A se je tebe treba bati??   Delujes nekako zmajevsko, kot moja bivsa zena zato le previdno s teboj. Vzemi metlico in pojdi malo prah pobrisat po TV in po policah. In seveda ce imas otroke le glej, da ne bodo umazani, saj peskovnik je velik.
Pua??  A koja si mi ti. Nova Guinea babe?? Morda drzi. V vsakem primeru imas poseben nick in zato upam, da se bo tvojih postov nabralo vec kot toliko kot jih imas doslej. Naj ti prisepnem Pua. Fizol postov imas.
In seveda Juhu. Ne vem ali gre za juho, ali kar za imitacijo yahoo. V vsakem primeru, nisi prisel depresivno, vsaj nick kaze na veseljaka, zato dragi Juhu vzemi harmoniko in veselo bomo downloadali tvoje MP3je.
Tanja. Ja ti pikica mala. si bila pa dolgo sama med novimi clani. Cel teden. Se mi zdi, da si bila kot papagajcek zaprt v kletko. Morda pa imas res kaj za uredit doma in zato pac ne pises bolj pogosto. O ja, saj bos, ko se ti bo kaj se bolj zastekalo, bos prisla z vprasanjem ali nasveti enako kot NHplayer ali Titud.

V vsakem primeru dragi novi clani, tukaj sem jaz hotelski nadzornik brez cina,  pozdravljam vas v imenu neznanega stevila uporabnikov, zato ostanite z nami, predlagajte, odgovarjajte, bluzite, z eno besedo Let's be together. I like it.  Grin

Vas portir: Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11