Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 11
(Read 41223 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Pozdrav novim članom II.
09.04.2002 at 23:52:01
 
Spoštovani člani, uporabniki foruma. Mnogi med vami ste si forum privzeli za svojega, za vašo dnevno literaturo, pač odvisni ste od njega na nek način.   Brez vaše odvisnosti, brez vašega sodelovanja in s teženjem vaših partnerjev je nastal drugi del topica Pozdrav novim članom. Multi  zasedba na forumu bržkone posega do tretjega družinskega kolena, zato so vključeni vsi živi  potapljači, padalci, narkomani, managarji, berači, predsedniki, študenti,  delavci, delavke, "radodajke" Tongue skratka vsi, ki tvorimo forum Svet pogovorov

Zahvaljujem se vam za vašo vztrajnost, na forumu, zahvaljujem se vam tudi za potrpežljivost do souporabnika Andresa, kot se vam zahvaljujem, da vire informacij iz foruma prenašate v javnost.  Brez vas kot rečeno, ta topic nebi obstajal zato naj vas vse ki ste se vpisali do včeraj še enkrat pozdravim, zaželim prijeten dan, prijeten teden, leto, življenje,  in veliko uspešnih umskih nalog opravite v bodoče.  

Za lepši pregled kdo, ter  koliko stricev in tet, očimov in mačeh na forumu išče sebe je še vedno na voljo link s pozdravi vsem ki so se vpisali med 19. aprilom 2001 in  9. aprilom  2002

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=9876409...


Vaš večni mladenič, vaš večni portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #1 - 12.04.2002 at 00:46:46
 
Buffy, Trisha, Padli_Angel.  
Zadnji dve članici, ki sem ju pozdravil, torej Hana in 1.Angel  sta imela vsaka za sebe posebno mesto na Forumu.  Nadaljujmo torej tradicijo. Tudi vam bom dal posebno mesto saj ste kot častni trije člani prišli na prvo mesto novega topica Pozdrav novim članom II.
In zlasti me je presentila Trisha, ki je vse uporabnike pozdravila v svojem drugem postu. Hvala za tako lep prihod Trisha in hvala ker si nam dala na znanje, da se pri tebi doma gosti obvezno sezuvajo čevlje, četudi imajo vsi po vrsti gljivice.  Angry
To je pač nekaj kar ti zahtevaš kajneda?
Buffy! Ja.  Buffalo Bill je streljal iz pistole, ti pa verjamem streljas z računalnikom.  Temu sledi da preveč časa namenjaš igricam in zato pač post še ni oddan nobenen. Joj ko bi ti vedel koliko žensk je tukaj še frej.
Padli_Angel.  Ne vem več točno na podlagi česa narod nicke izbira, a mi je popolnoma jasno, da so  nas v tednu dni obiskali trije Angeli.   Zadnji v vrsti si bil ti  Padli_Angel. Kar zadeva mene osebno.  Jutri grem na bazen s sinom Mihaelom kot pa so mi povedali je bil tudi Mihael neke vrste Angel.  Tebi namenim le še en stavek Padli_Angel.  Upam, da nisi že padel sicer posta ne boš nabral nobenega več.


Vaš portir: Andres





Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #2 - 12.04.2002 at 08:28:12
 
Ob tako lepem sestavku, nimam besed.

Pozdravljeni vsi novi.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Trisha
1
*
Offline


Posts: 8

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #3 - 12.04.2002 at 11:32:26
 
Pozdravček še enkrat!


Andres,pa misliš da sem te prav razumela...tisto o sezuvanju čeveljčkov in glivicah hmmmm ne vem,če drži!
Kiss
Sem zahudiča zahtevna ženska veš Tongue

Lep dan vsem!! Pa tudi če je deževen.Jaz namreč obožujem dež....
Back to top
 

TriSHa&&
118450944  
IP Logged
 
Angel*
Guest




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #4 - 15.04.2002 at 18:08:29
 
GrinLepa hvala Andres in MIKE! Kaj naj napišem? O obisku angelov na vašem forumu ali pa to, na podlagi česa izbiram nik? Andres jaz bom napisala samo zase osebno, ker sem začela kot prva s tem nikom. Izbran je po mojem najljubšem parfumu, z angeli pa ti lahko zatrdim, da nima nobene veze...1Angel se je registriral, napisal ni še nič, Padli_Angel pa sem ga brala, je tudi registriran za mano. Kaj čem? Spremeniti nik ali ponikniti med angele...Mogoče pa je pri ljudeh neko pomanjkanje domišljije, saj do nika ima vsak pravico, bilo pa bi lepo, da je izvirnost pisalcev vsaj na tej stopnji, da se ne podvajamo in nevede množimo. Lahko pa nas vi modelatorji ločite po pisarijah, povej mi samo, kako bo to zgledalo v bodoče, saj imam prekleto slabe izkušnje že z enim forumom...tam so zanalašč, kar tako malo za šalo in malo zares, brez domišljije nekateri iz mene naredili bolj črnega angela, kot sem sploh želal biti, pa sem enostavno nehala pisat, zahvalila sem se ustrajnosti in podlosti nekaterih, poslala se urednika foruma nekam...in se zatrdno odločila, da so vse moje pisarije bile zguba časa, volje in energije...Dokler me nekaj osrečuje to še počnem, isto je s pisarijo, ko pa vidim, da je vse zgubilo smisel...neham. Ko sem pa brala Podlega_Angela, mi je prišlo na misel, da me nekdo zasleduje od tam, očitno malo pogreša in evo ti ga na, zgodba se bo vlekla še na en forum...upam, iskreno upam, da se motim, naj ne zbode bralce tale moja odkritost, taka sem...naj angeli ostanejo tam kamor sodijo, meni je načeloma vseeno če jih je na forumu milijon, saj nik je samo nik, pomanjkanje domišljije pa kot že rečeno druga zgodba...
Katerega Angela si zato pozdravljal mi vseeno ni jasno, pa tudi nima nobene teže...kdor bo želel pisati bo že, prisiliti nekoga, naj bo po niku nekdo drug, pa tudi jaz ne morem, pa tudi želim si ne...
Hvala šeenkart Andres in Mike, malo dolgo je, ne želim, da izpade prežvečeno in nerazumljivo, opravičiti se ne mislim pa nikomur...pa naj bo Angel 1 ali 100.
Lep dan Vsem skupaj!
In podpis se ve...Kaj zdaj? Naj bom Angel 1 ali 3? Bom to, kar imam dodano k niku...Innocent!
Angel*
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #5 - 15.04.2002 at 21:16:25
 
Angel !

Tu se ti ne bo dogajalo isto,kot se ti je na onem forumu.
Tu smo drugačni ljudje. Wink

Sicer pa se vsi učimo,predvsem na lastnih izkušnjah Smiley

Pozdravljena med nami. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #6 - 15.04.2002 at 21:27:20
 
Angel*!

Je Comp namesto mene odgovoril.  Tukaj je tako. Ali si Angel, ali pa Angel*, Padli_Angel, vse ti je isto in nihče se ne bo spotikal v tvoj nick. (Razene mene ob pozdravu Grin)

Je pa tudi res, da imajo nekateri forumi za administratorje otroke, le-tem pa je v užitek imeni določen privilegij in nekoliko višja pooblastila.  Pri nas Angel* nekateri administratorji resda smo, nisem pa še slišal, da bi si kdorkoli od nas iz tega razloga kupil Jockey gate in Guci after shave.  Shocked

Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #7 - 15.04.2002 at 21:35:02
 
Angel*

Angel
je nekje napisala o otrocih tole:
... znajo uživati v sedanjosti, ne bremeni jih preteklost, še manj pa jih muči prihodnost...mar ni to očarljivo?

in jamrala kako jo preganjajo iz nekih drugih forumov iz preteklosti ... in razpravljala o nickih drugih angelov, mi smo angele (do zdej) imeli samo kadar smo bedastoče klatl in so nam angeli pokvarl thread, do zdej jih ni blo ... zdej pa kr trije ... in zdej še ti pišeš o prejšnjem forumu ... od kje ste pa to pršli?

aha zdej vidim, sto posto, ti si angel (love with Angel Innocent).

skratka nč se ne boj, kle ti noben nč noče, če ti pa že kej hoče, pa ga lahko vedno ignoriraš, zaenkrat imamo ostali še zadost energije da mu razložimo, da je bolan. sicer pa to vsakdo sprevidi po zelo kratkem času tukaj. da potrebuje zdravljenje, zdravljenje od slabih misli, teh se pa ne da odrezat vn ...

skratka - povej nam od kje bežiš, kje so ti drugi angeli zamorili mirne urice na internetu, verjetno zato ker so misll da si angel (tak z nebes, ne parfum), ki itak najboljš da greš k oprah ... heee ... kle smo vsi za k oprah. to je naša dežela, kle se piše kar mi hočemo pisat. učasih mi sicer miro hoče porint slamco u rit, tko kt so šiškarji čmrlom delal, ampak, midva sva prjatla ... midva to ne uzameva kot napad, ampak 'črni humor'.

upam da se ti bo uspelo rešit problemov z nickom, bolana nisi - si skor čist zdrava, mal se morš spucat, pa ni blema, kle je mirno okolje, namenjeno čiščenju.

če ti kdo kej mori kr men povej ... pa ti bom mal pomagu Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #8 - 20.04.2002 at 15:00:12
 
to je naša dežela, kle se piše kar mi hočemo pisat.

če ti kdo kej mori kr men povej ... pa ti bom mal pomagu  


Gape, ali ni tukaj kanček protislovja? Kaj od tega torej?


P.S. Kdo je to MI?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #9 - 20.04.2002 at 15:08:23
 
Samonekdo!

Vpisala si ne nekaj dni za angelom in boš zato morala prebrati njene poste na katere je odgovoril Gape.
Protislovje. Ja malo ga je v Gapeovemu postu bilo, a namen je bil pravi. Tukaj pravzaprav nihče ne teži.  Tisti, ki to hoče, se hitro pobere, saj ne najde pravega koridorja zanj.

A kdo smo mi? To si od zadnjič naprej tudi ti.  Te bom še enkrat pozdravil v drugem postu, v tem istem topicu.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #10 - 20.04.2002 at 15:37:56
 
Andres. vem kdo je Angel. Vprašanje je, ali vi veste, kdo je Angel.

In ni nič slabega mišljeno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #11 - 20.04.2002 at 15:40:19
 
Angela poznamo vsi enako, iz postov torej.  A se utegne zgoditi, da jo kdo pozna bolje kot ostali.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #12 - 20.04.2002 at 16:24:51
 
Quote:
Vprašanje je, ali vi veste, kdo je Angel.  


Klko tlko Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #13 - 20.04.2002 at 17:28:04
 
Comp, resnično se bojim za tvoje desno oko...  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #14 - 20.04.2002 at 18:07:42
 
Quote:
Comp, resnično se bojim za tvoje desno oko...  


a ? Grin

Brez skrbi.
Zgleda,da še tudi ti mene premalo poznaš Wink.

Na tem svetu ni egota,ki ga ne bi prepoznal in vsak ego se lahko sesuje,ko spoznam njegov program. Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 11