Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11
(Read 41736 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #45 - 09.06.2002 at 14:51:10
 


Cas  poln sonca "na nasem delu planetu" je prinesel ta teden veliko novih uporabnikov.  Tezko recem zakaj so vsak teden taksna nihanja pri vpisih uporabnikov, a zagotovo vem eno.
Ta teden se vas je vpisalo 7 novih uporabnikov in pa  ponovno registriran uporabnik, nas star znanec, prijatelj, garac, kakor koli ga bomo ze v prihodnje imenovali, a recimo mu Edi.  Edi je bil do sedaj Mike in priznajte prosim dragi novi, stari in se bolj stari forumovci.  Ko preberemo ime Edi imamo predstavo o nekem debelinku, Mike je bil bolj frajar. Smiley


Torej. Master in Terezija.  Joj kdo je vaju v taksno zaporednje spravil??  Maja in Nincha, saj nista na tekmovanju ena od vaju je morala biti prva, na sumu pa imam, da se poznata. In to je tudi dobro. Tu si bosta razsirila  se vecji krog znancev, morda prijateljev in  zlasti tebi Nincha predlagam Bruslija, ki ti lahko se kaksno Nindzo predstavi.

Delete, Edi.  Tudi tu gre za cudno zaporedje. Ti Delete imas podoben nick kot tisti, ki je prodajal svoj hotmail acount. Ustanovil je namrec unknown@hotmail.com  
Lahko poskusis komu "poturit" tvoj nick, a bos odstel 15% provizijo  kot prisepvek za Pozitivke. OK??
In sedaj ti Edi. Delete EDi je zaporednje v members listi. Zdaj kakor hoces, Ampak kot sem napisal se mi Edi zdi bolj debelinko, ali prej kot Mike bolj macho.

In na koncu se Six in Petro. Six?  A si se ti mogoce zatipkal. Jaz bi rad videl da bi pisalo v zaporedju na members listi  sex, Petro. MPG bi bil potemtakem najbolj popularna stvar na forumu. Daj prosim, ce si se zatipkal popravi to..  In kot zadnje vpisan v tem tednu je bil Petro.  Si se tudi ti zatipkal. Poznam enega Cilanca, ki pizze pece in mu je ime Pedro. No ja, vprasanje je zgolj informativne narave, zato pac naj tebi in vsem ta teden pred teboj vpisanim zazelim dobrodoslico.   Himne vam spuscal ne bom to pot, saj se vedno nisem preprican, ce se Petro in Six nista zatipkala  Grin

In naj na koncu zbodem se Mastra.  Imas ti kaksno specificno podrocje masterstva?   Ves, taksne informacije pridejo prav. Ce ne prej, cez 7 let. Smiley

Zdaj pa tako. Hotel se je odprl. na Sanku je Gape, ce on zataji so tu se drugi administratorji, oni so tu za vas in predvsem za vas.  
No in naj danes napisem se zadolzitve posameznih administratorjev:
Gape- Garac na sanku
Kali in Marjana- Lakiranje nohtov-lepotilni saloni
Ana- Knjiznicarka.
Miro:  Svetovalnica za vse mlade in stare, za zdrave in bolane, grde in lepe, debele in suhe, hetero homo ali bi seksualce. Miro in Vesna.
A. Organizator
Comp. Vsestranski pomocnik,
Herby:  Zenske ste carice- Novomeski Sojin namaz  Wink
Magla: vlece nick.  
Mike oz. Edi:  Aleseva desna roka. Psiholosko brskanje po vasi osebnosti Smiley
Titud:  Globinske razprave..  
Vida: Vida vam ne zavida. Prava vida je samo ena. Lepa Vida.
Andres. Pomocnik v cistilnici, vratar, portir z nanizjo placilno postavko.


 Normalno tisti, ki je sem prisel brez kufrov je najpogostoje samo gost z izjemo enega forumovca.  In to jer nas Oldi, ki ga ravno tako pozdravljam, ceravno se se ni vpisal, a je kot gost zelo aktiven.
Oldi ostani se ti z nami, a pazi le, da te cas ne prehiti. Namrec ti si Oldi kajneda?  Smiley



Vas portir:  Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #46 - 10.06.2002 at 09:03:26
 
Andres, to pa ne vem če bo dobro. Jaz namreč nohte grizem... Zaenkrat sicer samo svoje, ampak nikol ne veš. Wink

Lep pozdrav vsem.  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #47 - 10.06.2002 at 13:06:32
 
Bomo tebi Marjana za rojstni dan umetne nohte kupili.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #48 - 10.06.2002 at 15:37:14
 
Vidim novega clana. Oldi se je poimenoval.  Kot portirja me zanima ce gre za novega clana z nickom Oldi oziroma si ti nas stari Oldi gost s clanstvom od danes naprej??

Andres Portirsky
Back to top
« Last Edit: 10.06.2002 at 21:21:48 by Andres »  
 
IP Logged
 
Master
1
*
Offline


Posts: 17

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #49 - 10.06.2002 at 19:29:00
 
Hvala za dobrodošlico Andres.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #50 - 10.06.2002 at 21:22:35
 
Dobrodosel se enkrat Master.  Master cesa?? Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #51 - 11.06.2002 at 12:55:46
 
THX za dobrodoslico...

Grem cekirat, kaj bi se naslo tukej kej zanimivega... Wink

CYA
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #52 - 16.06.2002 at 17:13:17
 
    Oldi, John Doe, krtek, Miska, Rebeka, Josephine, Soncek Raraavis,

Teden se je obrnil in vi dragi novi clani ste pridrseli semle kot naroceni. Veste, za vas imam po eno vprasanje, a vendarle.   Oldi. Se enkrat lep pozdrav. Priznam, prijetno si nas presenetil s temle vpisom med clane.  
John Doe. Tebe glede na nick pac opredelim v skupino internacionalnih uporabnikov in zato ne bom zacuden, ce gre za kakega  Johnija, ki hladi laptop v  LA.  
Joj Krtek mali, ti si pa prevec pod zemljo zlezel. In ves,  kaksen zemeljsko nastrojen kot je Oldi, na forumu tudi manjka.  Iz tega razloga Krtek mali,  te tudi prosim, da ne rijes prevec dol, ker sicer ne bos vec foruma nasel.
Miska pikica mala..  Saj ti si tista guest Miska? Glede na stil pisanja bi rekel, da to si. Kajneda si?  Misolovk kot ves, tu ni, oziroma smo vsi po malem Disneyevi otroci.  Zato miska, pozdravljena tudi ti.  In mimogrede Miska. Daj nam prosim razcleni kako to, da si se poimenovala Miska?
Rebeka! Nekako sem se odlocil, da bom pod tebe leco nastavil Smiley. Leca je stala tam doli, stala, jaz sem v tem casu ze vid izgubil in zato mi ni preostalo nic drugega kot premakniti jo. Leco seveda. Svoj cas je potem stala pod Josephino, ki je nabrala stiri, pomislite stiri poste. Josephina je nabrala STIRI poste.  KLjub temu pozdravljeni obe.  In se nekaj. Glede na psiholosko imenovanje tudi ni izkljuceno, da sta Rebeka in Joshepina ena in ista uporabnica.  Dajta  no povedat ce je tako, da bo Gape neveljavni vpis ven pobrisal.
Tako sem leco fural do Sonceka.  Mi zaupas nekaj Soncek. Glede na to, da nimas nobenega posta in glede na to, da je dan po tvojem vpisu zapisala post Sonja menim, da gre za isto osebo. Imas ti kaj problemov z registracijo, z logiranjem???  Isto vprasanje  velja za vse, ki niso oddali se nobenega posta.  No, sicer pa te imam na sumu, da si ti povezana z nekom na forumu, ker v casu ko se na forumu ustanavlja Sonceve pozitivko, oziroma se vse fura z nekim Soncem se nalima se dodatni Soncek. Brzkone gre za neke vrste signal. Bom leco kar pod tabo pustil. Vsaj sedaj poleti.. Wink
Raraavis.  Ej dusica mala. Pojma nimam kdo si, a v vsakem primeru imas miselno logiko drugacno kot ostali clani. To je razlog da se nimas posta, saj brzkone isces pravi topic za tvojo miselno podlago.  In to je tudi fantasticno.  Ce se ne motim, je kljuc tvojega nicka drugje. Domas imas SIVO ARO ki si ji dala neko ime z zacetno crko R Preprosto, kajneda SIVAARAR = RARAAVIS

Dragi novi clani. Portir vam zeli veliko prijetnega surfanja sedaj poleti, voda je ponekod ze topla, a se vedno, seveda tudi stari clani, naletimo na hladne valove.


Za vas se trudi:  Portir Andres                  
Back to top
« Last Edit: 16.06.2002 at 21:05:26 by Andres »  
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #53 - 17.06.2002 at 23:04:52
 
Hja, Andres – simpatičen kot vedno… Veš, sem imela oni dan eno tako močno željo, da se malo popredalčkam… Pa sem se…

Ja, sem morala za tole predalčkanje žrtvovat eno strehco. In razmišljala, da prej nisem bila tič, sem bila pa vsaj miš… Zdaj sem morda tič, zagotovo pa nisem več miš… Eh, ja – predalčkanje… Niti tega se ne da brez žrtev…

In, Andres – hvala za dobrodošlico. Upam, da sem izbrala pravi predalček in bo mala žrtev enega š-ja, ki se je spremenil v s, nagrajena s tisočimi drugimi malimi darilci… Tudi z moje strani…

Zakaj Miška? Malček sem presenečena, da si ostal brez idej. In to ti? Čeprav moram reči, da imaš kar dober nos - bo nekaj na tem, da je na nek način povezano z nekimi mišolovkami… Nekoč sem nekomu na to vprašanje odgovorila nekako takole: Ni to žival. Ni nekaj majhnega. Ni nekaj zmuzljivega. Ni del računalnika. Je ljubkovalno ime iz nekega dela moje preteklosti. Edini del, ki sem ga želela zadržati. Kot opomin. Da me spominja, česa ne želim… Da me opominja, da imam svojo pot…

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #54 - 17.06.2002 at 23:18:57
 
Ampak ves, za predalckanje se izplaca zrtvovati eno samo sresico, saj kot gostja tu ne mores dobiti pozdrava. No ja, sem ti ga nameraval dati, a te je Oldi prehitel.  

Ves zakaj nisem hotel poudariti, da si ti Miska zaradi "ljubkovalne preteklosti". Razlog je en sam. Tele miske in mucki so prevec zlizana imena, to pa je edini razlog, da se nisem spotikal.
Ampak vseeno hvala za responz Miska, hvala, ker si se registrirala, dobrodoslica pa normalno spada zraven.

Ja in se nekaj. Tuki smo tako grozni firbci, da bi nas resnicno zanimalo koliko si stara. Saj zdaj mas svoj profil in lahko se tezo in visino vmes napises. Tudi to server prenese.  Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #55 - 18.06.2002 at 09:59:17
 
Andres wrote on 16.06.2002 at 17:13:17:
John Doe. Tebe glede na nick pac opredelim v skupino internacionalnih uporabnikov in zato ne bom zacuden, ce gre za kakega  Johnija, ki hladi laptop v  LA.


Iz tvojih ust v bozja usesa in nazaj do mene.
Prav lepo bi blo, ce bi clovek res sedaj v kakem LA-ju hladil kak laptop, a zal sem tko kot krtek zarit kake 5 m v zemljo in zal nikjer drugje, kot v Lj.

No, borim se, da se pred 15:00 zadiham svez ljubljanski smog in se mi sanje o soncnem LA-ju vsaj malce pribljizajo, ko zagledam prvi soncni zarek. Smiley

Pa THX za dobrodoslico.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #56 - 18.06.2002 at 12:11:58
 
Yap, Andres – se strinjam. Zlizana imena, zlizana življenja, zlizani odnosi… In to je to. In če me kdo sodi in ocenjuje po zlizanem imenu – hej, njegova izbira in njegova odločitev… Je pa res, da v realnem life-u tega imena ne morem izgovoriti. Pa ne vem, zakaj. Morda ravno zato, ker je zlizano…

Profil? Preden začnem vpisovati zlizane podatke, kot sta teža in višina, moram prej še ugotoviti, katera je tista misel, ki je samo moja, pa eno luštno slikco moram še najti… Če bo server prenesel to, morda dodam še višino in težo… Pa se mi ne mudi, čakam, da se mi zgodi »aha« efekt…

Starost? Razmišljam, zakaj bi bil na tem forumu uporabljiv ta podatek… Delaš kakšno statistiko? Potem vnesi še ena kristusova leta noter, no, ja kakšne pol leta čez. Izpolnila pričakovanja?

M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #57 - 18.06.2002 at 23:29:20
 
Quote:
Iz tvojih ust v bozja usesa in nazaj do mene.
Prav lepo bi blo, ce bi clovek res sedaj v kakem LA-ju hladil kak laptop, a zal sem tko kot krtek zarit kake 5 m v zemljo in zal nikjer drugje, kot v Lj.


Joj John Doe, jaz ti omenim LA in ti ga  s celo roko zagrabis. Imas po svetu se vec eksotike, zato ti jo verjemi ni potrebno iskati v LA. Samo mi je zal, da sem za tebe zmotil, ko sem napisal, da si bolj internacionalen.  Ves kaj bo drzalo. Druga tvoja lastnost bo drzala in ti potrdi ali ovrzi, saj sam sebe najbolje poznas.  John Doe. Imas ti sposobnost sogovornika dekoncentrirat, ali ce vprasam drugace ga imas sposbnost zbegati?  




Quote:
Profil? Preden začnem vpisovati zlizane podatke, kot sta teža in višina, moram prej še ugotoviti, katera je tista misel, ki je samo moja, pa eno luštno slikco moram še najti… Če bo server prenesel to, morda dodam še višino in težo… Pa se mi ne mudi, čakam, da se mi zgodi »aha« efekt…


Za sliko ni problema, saj ce si se vedno v dvomih ti jaz kako posodim. Da ne bo pomote. Ne mojo. Wink
Sicer pa.. Ce server prenese vse Od Sume, do ceglov prostozidarjev, potem bo tvoj opis normalno nasel svoje mesto na tvojem predelu imenovan Miska brez stresice.  Grin
Statistike starosti uporabnikov ne delam, lahko pa ti prisepnem. Psssssssst Miska, samo tebi prisepnem.  Mogoce pa, ce bos dala sliko gor te se kaksen agent najde.  

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #58 - 19.06.2002 at 10:20:20
 
Andres wrote on 18.06.2002 at 23:29:20:
Joj John Doe, jaz ti omenim LA in ti ga  s celo roko zagrabis. Imas po svetu se vec eksotike, zato ti jo verjemi ni potrebno iskati v LA. Samo mi je zal, da sem za tebe zmotil, ko sem napisal, da si bolj internacionalen.  Ves kaj bo drzalo. Druga tvoja lastnost bo drzala in ti potrdi ali ovrzi, saj sam sebe najbolje poznas.  John Doe. Imas ti sposobnost sogovornika dekoncentrirat, ali ce vprasam drugace ga imas sposbnost zbegati?  


Kako naj ti povem, da bi tud LA zagrabil s celo roko, ker je minilo 2 leti, odkar sem nazadnje "internacionalno" bluzil po svetu. Zato bi pac bil zadovoljen tudi z LA-jem. Splet okoliscin mi zal ne dopusti, da bi spet odharal cez luzo za kak mesec. Torej lahko kar receva, da sem po malem internacionalen. Cheesy

Ce imam sposobnost sogovornika dekoncentrirat? Ne bi vedu. Bo treba koga povprasat. Smiley Mislis, da nama bi Devi to zaupala?

Ej Devi, a znam jest sogovornika zbegat? Cheesy

Pa lep dan se naprej...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #59 - 19.06.2002 at 10:28:26
 
Meni se zdi, da ima John Doe eno lepo sposobnost sogovornika malo pretrest, ga spomnit da je boljsi ali slabsi od tega, kar je v svoji glavi tacas zatripal o sebi in ga prav tako prijazno na realna tla postavit  Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11