Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11
(Read 41289 times)
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #15 - 20.04.2002 at 18:21:20
 
Na tem svetu ni egota,ki ga ne bi prepoznal in vsak ego se lahko sesuje,ko spoznam njegov program.  

Prosim, comp, prevedi v Sloveščino.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #16 - 20.04.2002 at 19:03:53
 
Quote:
Prosim, comp, prevedi v Sloveščino.  


Na žalost ne poznam tega jezika. Smiley


Hočem povedati to,da tisti,ki želi drugega uničiti,uniči sam sebe. Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #17 - 20.04.2002 at 20:47:43
 
Na tem svetu ni egota,ki ga ne bi prepoznal in vsak ego se lahko sesuje,ko spoznam njegov program.  

Ti, comp?

Hočem povedati to,da tisti,ki želi drugega uničiti,uniči sam sebe.  

Saj vem, da mi je težko nekaj v glavo vbit, ampak toliko za informacijo, da boš (boste) vedeli, kaj si lahko mislijo naključni "mimoidoči":
Na tem svetu ni egota... jaz preberem: na tem svetu ni osebe, ki ga ne bi prepoznal,  in vsak ego (torej, vsako osebo) se lahko sesuje (torej njegovo psiho), ko spoznam njegov program (ko vidim, kako razmišlja???

To comp ne pomeni, da nisi v redu človek, to samo pomeni, kako hitro lahko tebe (in druge) nekdo narobe razume.
Premisli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #18 - 20.04.2002 at 22:17:01
 
Jaz vaju bom malo zmotil pri egotu. Sta sla preveč out of topic.  Pozdrav novim članom ima  nalogo pozdraviti nove člane in ne njim v istem topicu razkrivat naše, vajine poglede na ego.  

Smo pa pisali o egu v vseh živih topicih.  Gresta v search pišeta ego   in vama izpiše vse drugo, le tega topica ne.  

Portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #19 - 20.04.2002 at 23:52:12
 
Po kratkem zatišju Padlega_angela ste se vas je v relativno kratkem času vpisalo kar šest uporabnikov.  
Brus-lee ter bržkone isti uporabnik brusli. Gostoval si že prej, a kot gost zato menim, da z registracijo nisi naredil napake. No ja, razen te, da si se vpisal dvakrat  .
Samonekdo. Tudi tebe sem videl kot gosta pri nas.  Ja fino no, in seveda še bolj fino, saj si v dveh dneh nabrala 17 postov, kar ne morem trditi za mnoge, ki so se vpisali  pred teboj in tiste, ki so prišli za teboj.  
Sanja in Anja. Ne vem točno ali gre za dve sestri ali zgolj slučaj, "plonkanje nickov"  z eno besedo, obe novi uporabnici se mi vsaj glede na nick zdita sexy in bomo zato še bolj veseli vajine prvega posta.  
Bojan57. Pa ne da ti še vedno 57 kadiš?   No ja, če si letnik 1957 potem spadaš v starejšo generacijo registriranih uporabnikov in zato s tem v zvezi prideš v manjšino. Jebi ga. Moja stara mama je tudi že v manjšini.  
S_Taakoses_Rebus!  Tebe bomo klicali kar Rebus. Kratko in jedrnato, kot so nas učili v šoli.  A vendarle Rebus, vsaj nekatere tukaj  bi nas zanimalo kaj pomeni tisti Taakoses spredaj in seveda S.  Verjemi, če nam razkriješ to boš nabrala celo prvi post, po tem sledi drugi in tretji nakar boš ob 500. postu dobila psevdonim garač.  

Ob koncu pozdrava dragi novi člani vam razkrijem še vašo novo stran, saj verjamem, da nihče med vami ni vedel, da forum nima  le časopisa. Imamo tudi himno in to pot je ta namenjena vam novi člani.  

http://www.nenavadno.com/himna.html

Vaš neutrudljivi portir::   Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #20 - 22.04.2002 at 00:44:11
 


Sinoči ob tem času sem pozdravil zadnje člane, toda v trenutku, ko se post oddal si se vpisal ti Pjotr. Sprva sem imel malo slabe vesti, toda čas je pokazal, da si ti že star član. Bržkone gre za tebe Pjotr, enega uporabnika, ki se zanaša tudi na nick PjotrX. No, do svojega prvega posta si potrboval štiri mesece kar kljub vsemu potruje, da sodeluješ vsaj kot stranski opazovalec.
A vendarle so se današnji dogodki in vpisi vrstili hitro.  Jon. Novi uporabnik katerega nick iz islandščine lahko prevedem kot Janez. Hvala za tvoj vpis Jon, hvala ker si se naslonil na nas in seveda dobrodošel na forumu. Ampak Jon!!  A si ti na Islandiji v šolo hodil al kaj  Grin Grin Grin ??

Zadetek. Ti imaš zelo unikaten nick in sploh ne vem v katero množico uporabnikov naj te uvrstim. Morda si pa toliko natančen in pecajzlast in vesel, srečen obenem, da mi boš pomagal urejati statistiko pri portirstvu. Do sedaj so se kot statistiki več ali manj dokazali le Kranjčani zato ne bom presenečen, če sva soseda. Zadetek?  8)

Johnnie. Redki so vpisani člani ki so tako trmasti kot ti, redki so vpisani člani, katerim sem v startu namenil tako obširen odgovor in osebna mnenja.  A vendarle Johnnie Na forumu smo vsi direktroji, na forumu se ne razslojujemo, na forumu smo enakopravni. In kar ti verjetno ustreza Johnnie. Na forumu imamo korist drug od drugega, a tudi damo drug drugemu.   Jaz imam pri tebi en drink Johnie Walker viski, Oldi pa pri meni pivo.

Še enkrat dobrodošli novi člani. Ostanite še naprej z nami:  by tomaž Terček



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #21 - 28.04.2002 at 20:40:18
 
Po plazu "registrskega nasipa" je članstvo v 17. tednu letošnjega leta je naraslo za tri uporabnike.  Dobrodošli med nas Roggy, Justme in Tiger1.
Pravzaprav sem kot Andres Portirski, vse nadzorni uporabnik tega spletnega predela naletel na vse žive uporabnike ampak treh zapordeno vpisanih in tako uspešno sodelujočih pa mislim, da še ni bilo. A vam trem  kaj luna škodi??  Smiley  Grin
Roggy.  Ne vem a si ti biciklist z Rogovim kolesom, ali pa si tolko nagajiv, da ti že rogi rastejo?  Justme.  Ja saj vem. To je muka,  Dachau mučilnica, če se želiš vpisat v nek forum, potem pa ne veš kateri nick bi si izbral. Jebi ga. Od sedaj naprej si Justme in tak boš ostal.  
Harry1. Po zapletih z registracijo kot Harry si pristal regularno kot Harry1.  Brez zamere Harry1, ampak gledano numerološko ti tole z enko še bolj ustreza.  Seveda, odvisno pač kdaj si rojen.

Vsem trem želim dobrodošlico na forum, želim vam veliko treninga, kot seveda od vas pričakujemo veliko modrih, nasvetov.


Vaš portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #22 - 04.05.2002 at 11:23:59
 
Andres, upam da ne boš zameril, ampak nekoga bi rada pozdravila.

Kaja, lepo te je videti. Veš kaj pravijo:

... in besede naj se pišejo, in bogajtejši bomo.
(neznani avtor)

Zato, v vednost, vesela sem te.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #23 - 04.05.2002 at 13:21:06
 
Ni problema, tudi jaz bom pozdravil zadnja dva clana v naslednjem postu.

Andres
Back to top
« Last Edit: 04.05.2002 at 15:01:52 by Andres »  
 
IP Logged
 
kaja
1
*
Offline


Posts: 13
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #24 - 04.05.2002 at 16:02:19
 
Samonekdo,

hvala za dobrodošlico.  Smiley

Tu se bom pojavljala bolj občasno, saj mi čas ne dopušča večje angažiranosti.

Malo še uživam po prvomajskem dopustu v Umagu,
v ponedeljek pa grem spet novim delovnim zmagam naproti.

LP,Kaja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #25 - 05.05.2002 at 00:34:24
 
Teden, ki se koncuje nam je prinesel dva nova uporabnika.
Sedem, ki je pred tipkovnico postavil dobršen del foromvcev s svojim topicom in pa Kaja. Predvsem Kaja me je presenetila, ko je napisala, da šteje 40 let. Ja super kaja no. Ti verjetno, da komaj sedaj ali pa že drugič cvetiš. Ampak pssst samo med nama rečeno. Tuki te majo eno že za ta staro, čeravno smo se v pogovoru z Mirotom in Vesno lani pogovarjali o 40 letnicah in njihovi nezavrtosti.   Grin Grin

In seveda Sedem. Prišel si potiho, neopazno z dobrim topicom, ki smo mu mnogi ploskali. A vendarle sedem, naj kot portir na tem mestu, poudarim, da si edini uporabnik foruma, ki si je privzel numerični nick. Zakaj sedem, ravno tu ni potrebno preveč ugibati, vsi pa smo si enotni, da naključja ni. Bržkone imaš glavo na svojem mestu Sedem.  



Vajin portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
kaja
1
*
Offline


Posts: 13
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #26 - 05.05.2002 at 09:17:15
 
Pozdravljen Andres ,

hvala za lepe besede. Res že drugič cvetim.Predvsem po zaslugi šestletne hčerke, ki je moje prvo sonce.

Upam, da mi bo lepo med vami, saj vas berem že kar nekaj časa.

Nekaj mojih znancev je tukaj in oni so 'krivci' za moj nastop tukaj.

Lp,Kaja Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #27 - 10.05.2002 at 14:17:11
 
Pozdravljeni novi clani.  Portir se je po nevsecnostih z Windowsi in driverji izgubil med gejzirje in v tem trenutku isce primeren trenutek za pozdrav vpis vseh novih clanov, ki jih v tem in preteklem tednu ni bilo malo.  Sorry, ampak zaenkrat se brez sumnikov.

Portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #28 - 12.05.2002 at 02:51:05
 


Enajst novih uporabnikov v tednu dni resda ni malo, a vendarle je bil to eden najbolj vrocih registracijskih tednov spostovani novi clani. Veliko manj ste se oglasali na forum, saj je povprecje zadnjih enajstih clanov 0,78 na uporabnika.  
In kdo so ti pridni uporabniki, ki so oblikovali tekoci i teden v bolj bogato clanstvo?

Regla, Bor121,abelia, barbs, mikuzi, anina, Brina, Luka, r_Tulip, sandi_bacic in  Bing.

Regla. Ne vem sicer kako si si izbrala nick, zato za tiste ki jih tvoj nick ne spominja na berglo velja poudariti, da si ti  druga uporabnica na forumu z nickom islandskega pomena. Prva je bila Orka in je z njim prav zadovoljna.


Bor121  Tocno pred letom dni ali 12.5.2001 sem zapisal sledec stavek: Dobili smo tudi prvo registrirano uporabnico z imenom živalskega porekla. Manjka še kakšno drevo-hrast, reka-Missisippi, hrib-Himalaja, morje-Pacifik in seveda Zemlja.  

No, po letu dni si se namalal kot drevo Bor z dodatkom 121 Ampak tole 121 osebno meni deluje kot ljubosumnost.  ???  Pa ne da si tudi ti ljubosumen? Upam, da ne toliko kot je bila moja bivsa zena.


abelia. Ja ljubica moja mala, zdi se mi kot bi si dodajala muslimanski nick, kar v naso mednarodni zasedbo vse prej kot pa ne usreza.  Alah salem mulekum. Saj slovensko znas kajneda?  Sorry ampak vcasih kljub vsemu vprasam, ker nekoc smo dobili Smirnoffa na forum, ki je slovensko znal brati odgovarjal je pa anglesko.  8)  Se nekaj Abelia. Sem opazil, da imas italijanski acount.  No ja, tega jezika pa pri nas se nismo jemali in nam zato vseeno lahko razkrijes, ce je Abelia italijansko in ne muslimansko ime.


Barbs.  Isto kot ce  bi rekel babes. Ej, ti si lahko samo dvoje. Al si bejba ali pa Barby.  Kdo si bomo se videli, saj Barby pisati ne zna, bejba pa in to vsaka. Cakamo torej na prvi post Barbs. Grin


mikuzi. Ti si pravi Italijan kajneda? In tudi odkar je prisel Borut se mi zdi, da je vse nekam italijansko obarvano. Vse lepo in prav, toda Kranjcani se vedno sestavljamo fourmsko kosarkasko ekipo. Avanti avanti.....


Anina. Tvoj nick je se tisti borcevski iz World war  II. a naj tak kar ostane, saj sem opazil, da si s svojim "postom" naredila uslugo ne le sebi, tudi vsem ostalim  enajstim zadnje vpisanim clanom. Zakaj? Predvsem zato, ker ce ti tvojega posta kot borka nebi oddala bi bilo povprecje 0,70 postov na uporabnika in ne 0,78.  

Brina.  Sem opazil, da  danes precej zenske pozdravljam.  In naj tako ostane. Upam da bos nasla topic o zenska caricah. A vendarle ne morem mimo dejstva, da je tvoj nick hudo zapeljiv. Ostani no z nami.


Luka. Ne vem, a verjetno se motim. Si ti pomorscak? Pac
Luka, pristanisce naj ti bi bil edini stik s kopnim in zato tudi v veliko razvedrilo torej. Luka lukavi v luki  seveda.


R_Tulip.  Hvala za post  r_tulip. Nisem preprican, ali se gres ti sejat Tulipane oziroma se vedno pc Tulip gonis? Kakorkoli ze, prvo se ti vsaj financno bolj izplaca.


Sandi_bacic    No, po dolgem eden redkih, ki se je pustil predstaviti se z nickom osebnim imenom. Vas kaj ti recem. To je  psiholosko gledano tudi eden od odrazov, da nisi ravno zahrbten. Takih namrec manjka Sandi.  


Bing. Ne vem tocno, ali je tebi vekarica tolkla ko si se vpisal, ali pa si bolj glasbeni tip Bing. V vsakem primeru od tebe v sestih urah niti nisem pricakoval vec kot 0 postov. No ja, tece  ze tudi  prvo leto odkar si se vpisal in zato le ujemi vlak.  Ce ga ne ujames, se pac ve. Imas zatezeno partnerko.


Prisel sem torej do konca liste novih clanov.  Jaz, spodaj podpisani portir vam zelim obilo zadovoljstva in pirhov na forumu, zelim vam veliko drgnenja po tipkovnici, saj to je obenem lahko tudi nalozba, ki se jo boste v Domu za upokojence radi spomnili.  Ampak Andresu se ne pripelje v to ste lahko prepricani, ceravno se mu je zadnjic nekdo v knjigo gostov vpisal; " Jesu tebi sve ovce na broju"    Grin Grin Grin Grin  E pa jesu mi.  Sve su moje ovce na forumu.   Pasite se vi samo pasite, ovde vam je trava ko na Jahorini.  8) 8)
Grin Grin


Vas portir:  Andres








Back to top
 
 
IP Logged
 
rTulip
1
*
Offline

mmmmm ;-)
Posts: 16

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #29 - 12.05.2002 at 16:02:23
 
Hvala za lepo dobrodoslico Andres Smiley

Te je pa zanimivo brati, v katero smer se odvija tvoje ugibanje zakaj si kdo izbere kak vzdevek. Razen tega, da veliko znas (a si kdaj razmisljal o kaksnem kvizu?  Grin moram rect, da ti domisljija zelo deluje  Smiley

Zase lahko recem le to, da sem zelela pogledati ze obstojece uporabnike, ravno zato, da se izognem(o) podvajanju ali podobnim vzdevkom. Ker je pa pregled user-jev dostopen samo clanom, sem "tvegala" in izbrala tega. Ce bi prej vedela, da se tukaj ne nahaja noben tulipan, bi uporabila kr naso lepo slovensko besedico Smiley
Tako, sedaj se grem pa past po tem prelepem travniku polnem modrih misli Smiley
lp
rTulip
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11