Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 
(Read 41778 times)
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #120 - 17.09.2002 at 08:08:22
 
gospod portir Andres  Wink


Hvala za dobrodošlico.

Sem te pričakovala s kakšno pripombo in mnenjem že prej, pa pustiva.

Veš glede nika je pa tako:

Že od mladih nog sem več v moški, kot ženski družbi.
V službi sem med samimi moškimi (kolega, šef itd.) in smo prav imenitna družba. Smo zelo uspešni, pa tudi zabavati se znamo.
Imam samo eno pravo prijateljico (žensko !!!!), ki je res nekaj posebnega.

In imam prijatelja, ki ima v imenu eno črko "a" več kot ti, me dobro pozna in pravi, da sem prava porednica in lumpi.  Grin  
Tako mislijo vsi, ki me poznajo. Sem pač navihana in energična ženska.

Lahko sem marsikaj  Wink, "kaj" pa se vedno sama odločim.
Vedno pa sem iskrena in povem le SVOJE mišljenje in mnenje.

Akobane

lumpy

p.s. Šopala naprej bom ziher.
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #121 - 17.09.2002 at 14:11:40
 
Lumpy!


Ce si me pricakovala s pripombo ali mnenjem ze prej, to le pomeni, da si bila tako kot nekateri drugi pred teboj, nekaj casa le opazovalka, gostja foruma, nakar si sklenila da se registriras.  In tako je tudi prav.

Glede tvoje energicnosti. Ja ves, vsaj eno taksno pa ze imamo. In ne le eno, verjetno jih je vec in se vec jih bo.
No, skupno lastnost imava brzkone v iskrenosti in pa seveda oba delava pretezno v moski druzbi.

Se enkrat dobrodosla Lumpy.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
IZTOK
Guest




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #122 - 19.09.2002 at 20:58:46
 
HI!

DANES PA SEM RES UTRUJENA IN JUTRI ZOPET DELAM, PA ŠE TO ZJUTRAJ!SAMO POSTLO ŠE VIDIM!SORRY ZA DANS! UŽIVAJ!

KSENIJA :P
Back to top
 
 
IP Logged
 
IZTOK
Guest




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #123 - 19.09.2002 at 21:00:36
 
HI!

DANES PA SEM RES UTRUJENA IN JUTRI ZOPET DELAM, PA ŠE TO ZJUTRAJ!SAMO POSTLO ŠE VIDIM!SORRY ZA DANS! UŽIVAJ!

KSENIJA :P
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #124 - 23.09.2002 at 02:08:10
 
Predvsem zaključek 38. tedna letošnjega leta je bil za množico spletnih uporabnikov vse prej kot vesel.  V prometni nesreči je umrl Nejc, član skupine Bepop, to pa je bil obenem tudi razlog, da je forum doživel transformacijo gostov in nekaterh novih članov, članic. Ravno tako je bil ob koncu tega 38. tedna glavni topic vse tisto Nejcu http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103255...
ki je do tega trenutka pobral blizu 2600 zadetkov.
In tu se je žal tudi mnogo gostov, kot novo registriranih članov, članic ustavilo.  Mnogi preprosto niso pogledali, da  forum ne vsebuje le topica o Nejcu, saj tu je najti vsega od vaših vzorcev, vzorcev vaših staršev, duš dvojčic, žensk caric, sexa,  psihologije in vse tja do ne vem katere astrologije, kartomanije in še mnogo bi se manij našlo.

Dunja, Babi, Picola, Climber, datwa_13, Neza, Beybi, Julija, Killah_babe,  NiNiCa. 10 novih članov  preteklega tedna in verjemite, glede na okoliščine, ki so nastale tako v slovenskem prostoru kot na forumu bi lahko oddali več kot en 1 post. Veste, pikice male, ter Climber pikec mali. V  skupini 38. vam manjka en dec, ki zna oddati več postov kot Climber. Malo bi vam vina nalil, čistega seveda,  in vse bi letale od rubrike do rubrike od topica do topica od posta do posta dokler se vam nebi zataknil CAPS LOCK.  No no, saj se portir ne jezi. Le poudarja, da je vaša skupina 38 padla na zadnje mesto od otvoritve tega foruma pred letom in pol.
Ta edini post je spisala Julija, ki kot kaže drži skupino registrantov v 38. tednu pokonci. Se pa ob tem odpira vprašanje Picole. Ne vem, morda je deklica izgubila password za logiranje, toda portir se spomni, da je po stenah foruma plezala kot gost Picola2 in gre tu bržkone za isto uporabnico.  Ali pa ne.
Vse ostale deklice, ki ste ostale brez posta.  Portir ima za vas predlog.  Respect, ki se je kot zadnji vpisal v 37 tednu in  je imel v samem startu ravno tako kot Julija  1 post.  (Nekoč smo ga imeli vsi Smiley ).  Vendar fant je odprl zanimiv topic in s tem zasenčil  vse dotlej popularne teme, ki so se v tistem času pač vrstile.  
In seveda. Portir ve, da ste kot ženske, dekleta, deklice, sila radovedne. Stopite torej po sledeh Respecta našibajte si svoje topice in tako boste še lažje odkrile kdo v resnici soustvarja vaš forum Svet pogovorov.  In verjemite. To niso samo administratorji. Predvsem so to uporabniki posedeni vse od Lendave do Trsta, in vse tja od Kolpe do severnega pola. Smiley

Z željo, da boste tudi vi novi člani soustvarjali Svet pogovorov in morebiti celo spletni časopis Sončeve pozitivke. Da boste aktivni v okviru društva, da boste doprinesli svoj delež na forumu, da ne boste ponosni le na vaše idole, temveč tudi na vas same, da da da.  Zato ste tu, saj naključja vendarle ni. In odstavek začenjam znova. Z željo omenjenega ste se prikovali med nas, iskreno pa se vam zahvaljujem za dosedanje čeravno le preletavanje foruma.

Vaš portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #125 - 23.09.2002 at 14:14:41
 
Ej, jej, jej.
Me res že dolgo ni bilo na pogled, ampak izgleda da se kar lepo širite. Res je lepo vidit, da vse več ljudi zanimajo te teme.

3 x hura za Gape, ki je prvi začel s tem

seveda pa še za vse ostale, ki so pripomogli k uspešnim začetkom (Aleš, Andres,...)
Wink Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #126 - 23.09.2002 at 14:57:34
 
Ampak, počutim, se kot malo star začetnik, hi, hi, hi,...

Pa ne mi prosim, razlagat, zakaj sem "registrirana" kot začetnik, ker mi je jasno, je pa to točno, moška zančilnost. Nekaj pripomniš, pa že hočejo vse takoj rešit.

Ma saj, ženske smo z Venere, vi pa ne. He he he Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #127 - 23.09.2002 at 20:31:23
 
Pozdravljena še enkrat Veronika. Lepo da si se vrnila  nazaj. Širitev je seveda neibežna, nihče se je pa seveda ne brani.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #128 - 25.09.2002 at 09:37:07
 
Andres wrote on 05.08.2002 at 02:34:16:
Greh je beseda kovana med krizi, v cerkvi torej. Tule vmes to seveda greh ni, zato ti priporocam, da se vpises na Mirotovo mailing listo nudistov...Zatorej. Booking je pri Mirotu.
Andres

Yeaaaaaaaah!
Minilo je točno 2M od vpisa. Bravo jest!

Seveda sem se vbookirala, ampak Miro je skrivnostno izginil....A ti-tud? Grin

Anuk Karmen

p.s.: dodala sem krstno ime svojemu nicku, upam da me to ne bo dol vrgl s tle
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #129 - 28.09.2002 at 02:57:02
 
Upamo, da si kaj prdobila v teh dveh mesecih Karmen. Vsaj videti je tako, da si.
Miro ni izginil, le veliko dela ima.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #130 - 28.09.2002 at 21:44:38
 
Se spodobi, da povem na tem mestu par besed v zahvalo našemu portirju. Tebi torej Andres!  V težkih trenutkih znaš prit nasproti - pa si zato še bolj zaslužiš vse čestitke članov skupaj! Torej prepričana, da je tako. Da se izrazim malo po pesniško: Imaš roko dobrega človeka in to je naša skupna sreča!  Tongue

Me veseli tudi da te jest zanimam Smiley Poleg dveh menstruaciji sem "dobila" še nekaj lepega; uspešen preizkus alldays pa allways in to, da je najpomembnejše mesto uporabe čemur sledi, da je tud orientacija OK. Lepo je, da upamo skupaj, pa ker to ni mesto rož, je bolj življenjsko. (jest bi naj bila zdaj na enem srečanju literatkov npr. Wink)

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #131 - 28.09.2002 at 21:52:38
 
Ja Andres.

Ti si zaslužiš vse pozdrave dosedanjih članov, ki si jih tako lepo pospremil na pot branja in sodelovanja na forumu.

Se dandanes se spomnim, kako si me za žensko zamenjal.  Tongue TongueTi porednež ti. Tongue Tongue

Vem, da so ženske zate kot češnje ali jagode na tortici, pa vendar bi v mojem primeru dal na torto le v rdeče pobarvan kamen Grin Grin Grin

Še dobro, da sem te opozoril.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #132 - 28.09.2002 at 22:16:04
 
Quote:
pa vendar bi v mojem primeru dal na torto le v rdeče pobarvan kamen Grin Grin Grin

Grin Grin GrinCry Cry Cry

Vse čestitke tudi na tem mestu našemu svetovalcu prerokovalcu Borutu!

Karmen

Back to top
« Last Edit: 29.09.2002 at 00:36:14 by anuk »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #133 - 28.09.2002 at 23:34:03
 
Obema se zahvaljujem za pozdrave Anuk in Borut. Včasih kakšen feedback ne škodi, še zlasti pa, kadar je ta napisan iz srca.  

Ja Borut. Prvotno si se vpisal kot Booruth in nisem bil edini, ki  te je zamenjal za žensko.  Grin
Anuk, ko si se registrirala ti sem milsil, da gre za Hrvata, Hrvatico, saj če prebereš Anuk nazaj dobiš Kuno.

Še enkrat hvala obema za pozdrav:  Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #134 - 29.09.2002 at 01:29:04
 
Andres wrote on 28.09.2002 at 23:34:03:
Obema se zahvaljujem za pozdrave Anuk in Borut. Včasih kakšen feedback ne škodi, še zlasti pa, kadar je ta napisan iz srca.  

Še enkrat hvala obema za pozdrav:  Andres


Andres!

Tvoji pozdravi so res ena najbolj zabavnih stvari na tem forumu, pa je prav, da sem in tja daš še škratku dihat. Wink

Pozdravi, ki si jih namenil meni, so bili najboljši! In ob zadnjem znaku oz. pravem času. (pa nisem kukavica, kuna niti sova!)
Takoj za mojimi so tisti za Boruta! Tongue

Alo, spat zdej!

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11