Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11
(Read 41786 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #105 - 18.08.2002 at 23:56:14
 
Zdi se mi da je sest, novih clanov v  tem tednu zlata sredina. Iscemo torej tistega ki je od vas sestih najbolj zlat.  Ni problema, lahko ste vsi tudi tursko pozlaceni, v vas je najmanj trohica tistega ki vas veze na forum, in s tem obenem na vse vse nas  clane uporabnike, kot tudi del rednih gostov.

Cleo,  Gu64est, Urska, InsOmnia, Mm ter Stef.

Naj vam zazelim prijetno prikljucitev k nam na na forum Svet pogovor odkoder boste nasli tudi tisto o cemer do sedaj niste ravno javno govorili.  
Cleo. Tebe je pozdravila ze Devi.  Ja ljubica mala, ce Devi pravi, da si nasa, potem si nasa. In verjamem, da se ne motim, saj si nabrala 19 postov, kajpak najvec od vseh vpisanih v tem tednu.  In ves, pri tako simpaticni stevilki se ne izplaca ustavit.  

Gu64est Joj kam naj tebe stlacim ljubcek dragi.  Ves predolgo si mislil kako bi te naj tu na forumu imenovali in na koncu niti ne vemo ce si  moskega ali  zenskega spola. A vendarle mi tvoj nick lahko pove, da je na drugi strani vendarle Leto dni starejsa oseba ki slisi na ime Gustav obozuje pa nic drugega kot Estonijo.  Seveda je na razpolaga se ena varianta. Preprosto zelis zelis ostati gost, ce nic drugega s taksnim nickom, za vsaj nekaksno razpoznanje pa si si nalimal se letnico rojstva 64. Joj zmajevo leto je bilo to.

Urska pikica mala. Pri tebi sploh ni potrebno ugibati spola. Si pac Urska mala lepa Urska, s sorodnim imenom mojega oceta. A ves, on je Uros.  Vsaj tako na vhodnih vratih doma pise.  Po moje bos ti se kaksen post nabrala do novega leta Urska. Saj ni tezko, le notri v feeling moras priti. Verjemi Uros ti pomagal ne bo, niti malo Urska.  Ce pa se odlocis pisati o sportu na sceno seveda stopi tudi Uros, ki se nikoli ni drzal miske.

InsOmnia.   Tole z Omnio  me je napeljalo na misel, da si tudi ti iz racunalniskega sveta. In lotus Notes ter IMiS? Ti je poznano? No, glede na tvoj nick bi bila lahko tudi instruktorica. Fanstasticno InsOmnia. Napisi no kaksen post, da bomo videli katero podrocje pokrivas.  

MM! Lepa kratica imena priimka, ni kaj.  Jebi ga.  Jaz imam tri kratice, tako in je zato brzkone krivih mojih 1000+ postov.  Saj kapiras.  Ko si enkrat notri si pac notri in ti MM si zaenkrat le registriran, notri seveda, toda posta ni posta. A vendarle ce se ozres okrog sebe se vsi nekaj postijo.  Izvoli. Imas prosto pot, saj ob postenju bos lahko napisal tudi svoje izkusnje ravno sem na forum.

Stef!  Prijatelj pozdravjen. Brez pardona nisi prvi Kranjcan ki je prestopil prag foruma Svet pogovorov.
Ne vem vec kateri zaporedoma si, v vsakem primeru naj ti dam pohvalo, da si se tudi edini ta teden vpisal z zadovoljivi podatki. Upam tudi da so Urska, Cleo, IncOmnia, ter MM, ce je zenska, opazile tako natancen vpis, saj ravno te podrobnosti povedo svoje.
No, vsakem primeru te vzamemo v kranjsko forumsko kosarkarsko ekipo.  Zdaj tako.  Ce bos poskodovan gres k Regli na Britof, ce bos na klopi pa k A. v Sencur.  



Ker ste se vsi po vrsti razen Stefa seveda nekoliko povrsno vpisali, vam na tem mestu nudim dva linka.  No, predvsem od vas je odvisno kako boste omenjena linka sprejeli. Brez dvoma sta to najbolj razpoznavna linka na forumu, zato, ce vam jih ne pokazem jaz ze v samem vasem startu bosta vsaj za nekaj casa utonila v pozabo.

No tukaj je prvi:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

In pa za morebitni prihranek casa se drugi:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...



Tako dragi novi clani. Upam, da vas s pozdravom nisem prestrasil. Se bolj upam, da boste seveda ostali med nami. Ce ne, se pac vidimo cez 7 let, v nekoliko drugacni obliki,z nekoliko vec sivimi lasmi, z manj ali vec problemi, v vsakem primeru, vidimo se kmalu.


Vas portir: Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #106 - 19.08.2002 at 08:54:46
 
hvala za prijazen pozdrav!
ful polepšal dan  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #107 - 19.08.2002 at 14:08:22
 
Cleo!

Sem pricakoval tvoj response.  
Dobrodosla se enkrat. Imej lepe dneve se naprej.


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
[center][/center]Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #108 - 19.08.2002 at 14:48:16
 
Oh, pozdravljanje!  Roll Eyes

Jaz bom pa z (veliko Wink) zamudo pozdravila:
- Ino, katero ste nekateri imeli čast in predvsem veselje spoznati v soboto. Je prav posebna osebica, kajne Wink? Smiley
- Alenko07, katera je bila "aktivna" že precej pred vpisom. Sedaj se je ogrela in bi rekla, da bo postov nabrala kar nekaj... Wink
- Star12, ki se vedno izkaže za najboljšega peka - njeno pecivo je prav vedno enkratno in gre vsem v slast! Ja, pa to ni edino, kar je pri njej pohvalnega - je pač zvezdica s posebnim sijem... Sem srečna, ker je! Smiley
- potem imamo pa še Štef-a, ki se je vpisal čisto pred kratkim. Bi rekla, da ti bo en kafič v Ljubljani ostal v spominu... Wink ... Rekorde v kofetkanju bomo podirali še naprej! Smiley

Res sem vesela, da ste se odločili deliti sebe... To je vedno velik korak za človeka - odpreti sebe drugim...

Pa, ITAK, cmokci za vse Vas:

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #109 - 26.08.2002 at 00:12:06
 



Portir meni, da sest novih registracij v preteklem tednu ni malo, saj vkljucujem tudi to, da se vedno traja dopustniski cas in s tem hkrati manj udelezbe kot tudi manj registracij.

Irena, Ronja, Jane Halifax, Samson, Daysi, Pridiren je sestercek tega tedna, zato bom zacel s pozdravom v vrstnem zaporedju kakor ste se tudi vpisali.
Eno Ireno ze imamo, toda  ta je  vpisana pod drugim nickom. Za pomoc naj dodam, da je nastopala lani na izboru za Evrovizijsko pesem. In ti Irena?  Kaksen glas imas?  Tu ga bomo bolj slabo slisali, zato prosim vpisana  pod zaporedno stevilko 1 preteklega tedna. Zaderi se.  Grin Grin

Ronja...  Tu so padali predlogi v moj forumski mesenger, toda uposteval jih ne bom, ker bi v tem primeru moral dodajati k tvojemu nicku SE  (South East).  A naj ostane kot je.. Si morda ti Sonja?  Ves, tudi Sonjo ze imamo. Resda vpisana pod drugim nickom, a kljub vsemu je njeno ime se vedno Sonja. Ti si mi kot visje razredni islandski film draga Ronja. Niti ne vem kam naj te stlacim. Naj ti izdam, da je po eni legendi Ronja  hcerka gangsterja, ki je imel navado ugrabljati ljudi. Po tej zgodbi je nastal tudi film, za odlikovanja pa ne vem ce jih je dobil. In kje so tvoje odlike Ronja. Kot receno, film je ze narejen, tudi prodan, Ronja pa je se nekaj drugega. A naj pustim ob strani kaj je to.

Jane Halifax. Edino ti si se v tem tednu vpisala skoraj brez pomanjkjivosti v profilu. In seveda Jane, hvala za prijazen vpis tudi na neki drugi spletni strani  Wink.
Halifax?   Si ti kot Litllestar nekoliko avstralsko usmerjena. Morda, pa ni izkljuceno, da ti racunalnik in splet nadomescata tisto Halifax nadaljevanko.  Predlagam Sex in the city. Smiley In seveda, na tem mestu, nekoliko nizje bom dodal se dva linka in zlasti prvega si ti ze nasla. Brzkone si bila do sedaj kot gostja pri nas. Ce se motim imas pac neke vrste dar za brskanje, morda tudi predalckanje, kdo ve.  Cheesy

In v tem tednu se nam je pridruzil nas dosedanji gost Samson.  Ze prej sem ti nekoc rekel, da bi bilo dobro, ce bi se registriral. Niti ni vazno, ce je to plod mojega predloga, dobro je da si tu med nami, da si delimo mnenja, ceravno kot smo ze opazili mnogi tu zivimo v drugem svetu kot ti. Ampak ves Samson nekaj naju kljub miselni oddaljenosti veze. Imam sina, ki mu je ime Mihael.  To, kot mi je uspelo izvedeti je tudi angel, zato o tem kaj vec v drugem topicu. Z eno besedo, Mihael je dasa z veliko gasa. In Samson?  Ravno nekaj takega. Samson je dasa kot vidim imamo pa sreco, ker rad prisluhne drugace mislecim in seveda  mi, vecina nas, njemu.  

Deysi.  Niti ne vemo kdo si niti ne vemo od kod si niti se ne poznamo tvojih kvalitet.  In ti jih imas, le da si zaenkrat tako kot Irena in Ronja brez posta.  Ne mores se zanasati samo na Samsona, ki poste pise za sebe za nas in pa predvsem za vas, ki ste vpisani v preteklem tednu.  On vam dviga povprecje in ti ga dvigni njemu Deysi Grin Grin Grin.


Pridiren.  Hja. Ce bi sestavil enak teks tebi kot Deysi niti nebi bilo opazno, saj sta se obe, oba izbrali neki nick na podlagi katerega ni mogoce dolociti spola. No, na poljub.com se vsakdo potrudi najprej pri spolu, medtem ko to za Svet pogovorov ne velja. Ampak ves, z vpisom si prinesla svojh del mozaika  semle vmes, zato  to tudi vec ni tretje razredni forum. To je brez pretiravnja  prvo razredni forum s svojim drustvom s svojim casopisom z organizacijo kakrsne nimas niti v samem Drzavnem zboru.  Temu sledi, da je portir ambasador na severnem polu, ti pa se blizas mestu poslanke za prekmursko podrocje.  Ce se motim prosim poisci poslance iz tvojega  regionalnega podrocja v enem od spodnjih linkov...

Tako dragi novi clani. Portir vam je znosil kufre v vase sobe, kako se boste porazdelili ni vec moja dolznost, a kljub vsemu vam dekleta prisepnem, da je Samson cerkevni decko, zato vsak poskus menjave sobe vedno le ni brezpredmeten.  Smiley

In seveda se dva linka ki sem vam jih obljubil.  Prvi za Jane Halifax ne velja vec, lahko pa ste ji vzor..

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

In drugi link, ki velja za vse tiste, ki se niste izdali  kje vse imate gube. Smiley

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...

Dobrodosli  na forum Svet pogovorov dragi novi clani


Vas portir: Andres



Back to top
« Last Edit: 26.08.2002 at 01:37:22 by Andres »  
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #110 - 26.08.2002 at 07:10:44
 
A smem dat en predlog za Ronjo, Andres? Primerno sobo ji najdi, ke rsamo ti imaš ključ od takih vrat, gangsterji pa tudi ne počivajo tle okrog nas. Pa ni treba zdaj, da takoj SE na vrata nabiješ, vroče je po moje lahko tudi daleč na S, ne le na JV.
A ti si film posnela in prodala, Ronja? Kva`s ti hitra?! A da je višjerazredni prav`š? Ja, pol bančni vogal prav gotovo ne bo več aktualen. Zdaj ti tud jest lahko od vsega srca čestitam in te zaenkrat samo mirno od strani opazujem.
Jane Hallifax, ti smem tole priporočit - ne se žret, če vse še ne štima tukajle gor; razumi, da je od našega portirja zelo prijazno to, da skrbi za celotno inštalacijo prek PCja in, ker se mrežno povezuje in prepleta v sam organizem spleta. Če boš tole zdaj brala kot ´stay with me wherever you are´, si po moje v zmoti.
Andres, odkod veš, da je pridiren ženska? Ja, tkole ne moreš izvedet, zato je že boljš, da ga/jo imaš za žensko, pa če se izkaže, da je moški, bo pa pol tolk več veselja v hiši... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #111 - 26.08.2002 at 20:51:16
 
Anuk

Quote:
Andres, odkod veš, da je pridiren ženska?


Pridiren mi daje prizvok kot "pridi Irena".  Ce je Pridiren  uporabnik moskega spola naj pac to v profil tudi napise.

Quote:
A ti si film posnela in prodala, Ronja? Kva`s ti hitra?! A da je višjerazredni prav`š? Ja, pol bančni vogal prav gotovo ne bo več aktualen.


Naj te samo opozorim, da zalila tukaj ne bos, ves. Me veseli, ker razumes da froum ni fuzbalska tekma.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #112 - 26.08.2002 at 21:35:53
 
Andres wrote on 26.08.2002 at 20:51:16:
Anuk
Naj te samo opozorim, da zalila tukaj ne bos, ves. Me veseli, ker razumes da froum ni fuzbalska tekma.  

Andres


Hej Andres
tisti bančni vogal je orenk rdeč al vsaj mal? Embarrassed
Seveda forum ni fuzbalska tekma, kvečjemu nepomemben a sicer najbolj pomemben* na vsem svetu.
Anuk  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #113 - 01.09.2002 at 21:34:02
 


Bratovscina, ki se je registrirala pretekli teden preseneca ne samo portirja. Tudi vsi ostali,  manj ali bolj aktivne uporabnike cakajo in cakajo, da bodo ti videli  prvi post Red alerta, Pllastica in Dagmarja.  Oba, tako Ponocnjak, kot Pirx_ sta sicer nekaj postov skupaj nabrala, a je to vsaj znak, da na forumu sta.
Red Alert?  Si ti pasword izgubil? Mar nisi registriran ze drugic?  Nic zato, tu si iz dolocenega razloga, dvomim pa, ce je to le branje med vrsticami.
Ponocnjak. Ne vem kdo si a sem preprican, da ti nisi Andres. Zdruzuje naju ponocnistvo, v to ne dvomim, vprasanje pa je le v kaksnem statusu zivis, da bi si le tega lahko privoscil. Andres je samski. Ali bolje, ponovno samski. In ti?  
Pirx_ Tebi je ponagajal vpis kot vidim. Ni problema. Bo sef Gape pobrisal prvi vpis, kjer si pustil prazno okence za vpis emaila? Smiley Smiley  Obenem naj ti kot vodilnem v preteklem tednu cestitam za tvojih pet postov. Tvoje povprecje znasa 240 postov letno, kar je enakovredno solidarnostni soboti v SFRJ.  Roll Eyes
Dagmar ti si tudi edini, ki se je pretekli teden  imensko ponickal tukaj.  Ja ja, saj vem. Sedaj mislis, da te bom zmerjal, ker si brez posta.Ne, sploh ne. Portir bi bil pa lahko. Napises en post na teden in boli te za vse ostalo. Se tringelt dobis od gostov.
Pllastic.. Nimamo se wooda, nimamo irona, nimamo ceramica, ti si prvi z nickom, ki predstavlja neko snov, zmes. In ti tudi odrazas danasnji svet, ki je resnicno izumetnicen.  Od tebe bi bilo dobro dobiti kaksen post. Cetudi je prvi bolj okoren, plasticen, bos scasoma dosegel formo svoje vrste nakar se bos umaknil ali pa bos na forum potegnil se zlahto.  Ne priporocam se za tasco.


Vas portir: Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Ponocnjak
1
*
Offline


Posts: 22

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #114 - 01.09.2002 at 23:39:13
 
Dober večer, portir Andres!

Quote:
Ponocnjak. Ne vem kdo si a sem preprican, da ti nisi Andres.

Čeprav imam dvomov na pretek, ja, včasih premišljujem, res škoda, da se jih ne da prodajat, ampak v to, da nisem Andres, sem pa tudi jaz prepričan!

Quote:
Zdruzuje naju ponocnistvo, v to ne dvomim, vprasanje pa je le v kaksnem statusu zivis, da bi si le tega lahko privoscil.

Status? S.P. Samostojni Ponočnjak. Čeprav sem se že naveličal teme, tako da hodim bolj zgodaj spat... Dnevi so lepši!

Quote:
Andres je samski.

Želim ti veliko zanimivih gostov. Ah, kaj, dovolj bi bila že ena - gostja!

Lahko noč ti želi

Ponočnjak
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #115 - 02.09.2002 at 01:17:18
 
Ponocnjak!

Hvala za response.  Bom kratek ves. Imam rajsi 300 dobrih in srednje dobrih gostov kot pa eno slabo gostjo. In dobro gostjo niti ni lahko najti kot ves.  Sicer pa priznam, da imam tukaj kar precej zelo dobrih gostij. Ene se celo pustijo analizirat ves Ponocnjak.  Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #116 - 09.09.2002 at 01:51:35
 
Dopusti so po večini mimo, le to pa je vidno tudi ob registracijah na forumu. Deset novih članov nikakor ni zanemarljiva številka v sedmih dneh.
Tejka, Lenci, Mark, Mind, Klaudija, Mirka, Mala_Hana, SeK Vojka, Pegaz,

Tejka!  Kot prvo vpisana pretekli teden opažam, da imaš oddanih tudi največ postov.  Malo sem si ogledal tvoj stil in to, zato priznam, da si bržkone cool. In kaj se skriva za nickom?  Mateja? No, četudi Mateja si, niti ne boš prva s tem imenom na forumu. A vendarle, Tejka je samo ena. Enako kot jaz rečem mojemu sinu. In Mihael je samo en, nihče pa ga ne more nadomestiti.

Lenči?  Imaš ti v nicku trdega ali mehkega?  Č mislim, saj se težko sprijaznim, da si ti moja leto dni stara
nečakinja, Lenny, ki jo vsi tako zvesto kličemo Lenčika.  Oziroma si se  zavestno odločila, da opustiš tako mehkega kot trdega in ti v tem primeru ostaja samo še C kot si tudi napisala?  

In ti Mark!!  Pozdravljen. Pridvrel si za Lenciko kot Zagor ali Veliki black.  Easy boy, tukaj se resda vsi po vrsti sporazumevamo tudi s človeško govorico, a vendarle ti za Lenčiko drveti ni treba, ker s tem lahko škoduješ le sebi. Posta nista nabrala nobenega, a si z vpisom pridobil vsaj en email naslov več. Od Lenčike seveda.  Op cup.  Grin

Mind!  Midva sva se sporazumela že v osebni pošti. Veseli me, da ti je uspela pravilna registracija, saj vendarle si Mind in seveda mind.  Oddal si en post. V istem tednu kot ti je registriran tudi SeK On in ne le Samson pa je lahko tisti, ki bi ti znal odgovoriti na tvoj post v zvezi z našo prehrano.

Klaudija. In na belem konju je vstopila Klaudija, ki me, in  ne le mene, spominja na Claudijo Shiffer. Veš, tu imamo nekateri svoje slike ob oddanih postih. Ti zaenkrat nimaš ne prvega in niti ne drugega--posta. Slika torej še čaka.  Joj Klaudija samo ne reči mi da si se Zebec dekliško pisala.  Grin Grin Grin

Razpredelnica kaže, da je kot prvo vpisana na 14. strani Mirka.  Partizansko ime v času, ko so popularni domobranci ti resda ne paše, toda to boš ostala in amen. A kljub vsemu, kot Mirka, si oddala vsaj dva posta.  Če bi si nadela recimo domobranski nick, bi ta utegnil imeti drugačen prizvok in s tem v zvezi nebi nabrala toliko postov kot si jih. Ti kar piši Mirka, četudi odpreš topic z naslovom partizanstvo V domobranstvo.

Mala_Hana. Žal mi je.  Nickname Hana je že zaseden, a kljub vsemu paše tale ta mala spredaj Smiley.  Namreč prava Hana je bržkone tudi starejša od tebe, saj šteje tam okoli 43 let.  Torej leta so to, ko se nekatere ženske spet pomladijo.  Glede na to, da si ti mala_Hana, niti ni izključeno, da sta vidve kljub razliki v letih nekako na isti valovni dolžini. Podobno kot Suzy13 in Alenka07.
No vidiš pikica mala. Tukaj ti zaupam link. In ne le tebi vsem vpisanim pretekli teden. Link na katerega te ne bomo opredelili, le kakšen lep trenutek ti bomo posvetili sčasoma  http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...

In seveda SeK.  Dobrodošel kot član in ne le gost.  Midva veš, bi se lahko dolgo pogovarjala, a si nisva ravno v vsem na isti valovni dolžini.  Zato te kot vsakega drugega tule vmes pozdravim, vesel sem, da boš z nami delil mnenja, obenem pa sem tudi vesel, da nam pomagaš odpreti kakšna vrata, ki so tu na forumu še vedno zaprta.  Veš SeK.  Nisi postovski paradni konj preteklega tedna.  A vendar dvigaš povprečje. Postovska paradna kobila je Tejka, skupaj pa imata 90% oddanih postov vseh desetih članov kolikor vas je bilo vpisanih pretekli teden.  

In vidiš Vojka. Vojka in Sek dvigata tudi tvoje povprečje. Ti nimaš še nobenega posta. Le dvigni ga še ti Seku. Povprečje seveda. Kljub vsemu, je zanimivo, da imaš tudi ti kot Mirka partizansko ime. Nostalgija, iskrenost ali skromnost? Mislim, da eno od treh zadnje napisanih besed odraža tisto žensko, ki se skriva za nickom Vojka.


Pegaz.  V času ko je vse nekaj naPPPPeto, v času ko opažam, da imamo na forumu Petro in Patricijo, Polono, Polonco, v času, ko je beseda Proziac ena najbolj uporabljanih v mednarodnem izrazoslovju  se seveda regstriraš ti Pegaz..
In koliko imaš ti skupnega s Sanjalko? Opazil sem ja, zato od tebe pričakujem osebno pošto Pegaz.  
Seveda ti ob tej dobrodošlici želim še veliko podobnih sanj.  Wink

Tako spoštovan novi člani in članice.  Drugarice i drugovi. Ovde vam govori Maršal Tito. Že precej časa sem pokojen in zato niti vloge portirja nisem pripravljen prevzeti. On piše namesto mene.  Hotel sem sam dobro, a so me drugi izigrali. Nadaljeval bi z drugačno strategijo a mi drugi niso dopuščali.

Tole se je zapisalo samo od sebe, zato dragi novi člani bodite z nami, ostanite z nami, saj forum z vami ne le da druži vas, ta druži tudi nas in vsakdo je pomemben člen, ki tvori celoto.  

Jeste, ali drugačije je bilo sa Novom Jugoslavijom.   Cheesy
In stari se je spet vmešal.

Vaš portir: Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #117 - 09.09.2002 at 20:48:12
 
Smiley Smiley Smiley lep pozdrav novim članom tudi od mene... Smiley Wink, posebno mali_Hani  Smiley Kiss!

...pa... Andres,

ko že omenjaš naju s Suzi ... res sva na precej podobni valovni dolžini, a vseeno sva Suzi in Alenka  Smiley in
... glede na to, da si pripel še link s čestitkami, naj se ti ob tej priložnosti zahvalim za trud in Tvojo čestitko!
...to, kar si mi zaželel, je namreč tudi moja Želja - odkriti vse skrite kotičke mene in me Živeti... Smiley! Hvala, da si to tako lepo ubesedil Smiley
...pa - da ne bo dvomov z leti 24:42 = Suzi:Alenka Wink

...pa en kotiček, kjer Sem, kar Sem, je tudi tale forum Smiley  

...pa ...pa ...pa - pa pa Wink

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

alenka   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #118 - 10.09.2002 at 08:24:43
 
Zanimivo, da sva se z Alenko par dni nazaj pogovarjali ravno o tem: kako lepo je, da se razumeva in dostikrat tudi "ujameva", a kljub temu je Alenka Alenka in Suzana Suzana. Čudovito je, kako se Poti srečujejo in križajo! Krasno je imeti za Prijatelje ljudi, s katerimi se ujemem v trenutku!

...sreča!...


Cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #119 - 16.09.2002 at 00:07:17
 
Osem novih članov v preteklem tednu ne nudi nekega rekorda dragi novi člani. Pač vpisali ste se v zaspanem tednu in priznam, tudi redni člani, ki so na forumu prisotni daljše ali krajše obdobje, so do neke mere zatajili ravno v tem tednu. Kajpak vam ne bom podrl motivacije že na samem štartu. Tu ste, ker vas je sem zaneslo, tu ste ker boste tu ostali, oziroma  sem ste prišli iz drugega namena, zato oddanih postov niti ne boste več šteli. Pri nekaterih teh preprosto ne bo.

In kdo so Adami ter Eve preteklega tedna.  
Nikita, Firduzi(11.9.), Prijateljica (11.9.) Lumpy (11.9.) Pan418, Mirjam, Špela, Respect.

Kot ste opazili ste trije vpisani ravno 11.9. vsi ostali pa v nekem časovnem zaporedju.  Nihče od vas ni oddal posta, izvzemam pa, Lumpyja, s sedmimi posti in Respecta ki se je v zadnji uri preteklega tedna podpisal pod svoj prvi post.  

Nikita. Močno me spominjaš na film, zapeljiv nick si si izbrala zato te vidim kot neko močno sramežljivo žensko.
Morda pa si celo Italijanka ali vsaj Primorka. Nikita=Nick Ita. Seveda sedaj čakam tebe, zato me popravi prosim.

Firduzi? V katero skupino naj opredelim tebe? Ne bom opletal po nekih južnejših narodih, preprosto mi tvoj nick brez oddanega posta zveni kot ime podjetja, ki izdeluje vodne pipe.  Vodoinštalaterji so bili vedno popularni, a za tebe niti ne vem, ali jih le naročaš, če si ženska, oziroma če si moški se s pipcami ukvarjaš kar sam. Ampak sliši se pa lepo veš Firduzi 5 years garanty. Italian designs since 1920  Grin

Prijateljica.  Resnično pomenski nick si si izbrala. Samo izbirati prijatelje na slepo je lahko tudi tvegano. Nisi oddala posta, nisi napisala, spola, a vendarle prijateljica zadostuje, saj tako vemo, da si ti ženskega spola.  

No Lumpy, tebe sem že omenil. Sedem postov v tem tednu te sidra na prvo mesto, drugo mesto je tik pred zaključkom redakcije prevzel  Respect, tretjega  pa si delijo vsi ostali. Imaš pa srečo. Si ti malo lumpa al kaj Lumpy? No, ženske ste po naravi bolj mirne in sploh mi ni prevec jasno vse to glede tega tvojega nicka. Simpatičen je, priznam.  In seveda simpatična mi je tudi tvoja starost. Lahko bi mi bila sestra, žena, Prijateljica se je pa vpisala pred teboj. Ampak veš, ona je Prijateljica, ti pa prijateljica, zato ti kar šopaj dalje. Smiley

In seveda Mirjam. Naša Mirjam se je vpisala nekaj ur pred Borutovim chatom v četrtek 12.9. Saj razumem, na chatu si se znašla v družbi neznancev, bilo  je tudi vroče, zato smo bržkone naredili nekakšno enosmerno vzdušje kar je tebi morebiti dalo negativen prizvok tako chata kot foruma. Upam Mirjam da ni tako. Bilo bi mi žal, ce to je saj nick imaš zapeljiv. S tem mislim, da je zapeljivo tvoje ime, ali ime ki ti je ljubo.  

Pan418!  Za tebe bi rekel, da si vpisan 11.9., a ni tako. En dan si zamudil.  V nasprotnem bi te poimenoval Pan American na liniji 418.  Seveda mi je hudo, ker ne vem katerega spola si. Saj razumeš, lažje je za sporazumevanje. A recimo, da si ženska. Recimo da si samohranilka s petimi otroki in internetnim prikljuckom le v službi. Recimo tudi, da si hudo razočarana nad svojim partnerjem in tako izbiraš neka kamikazna imena za nick. No daj Pan418 oddaj post, da te bomo malo spoznali.

Špela. Zapeljivo ime ni kaj.  Biti stalna gostja na našem forumu je tudi lepo, poučno, toda nekaj bi lahko tudi prispevala.
Saj veš da ce ženska ne da nic od sebe, je potem to isto kot nič. Vse dol pade.  Kapiraš kajneda?  Vem vem Špela, tako kot Mirjam si tudi ti prišla v casu Borutovega chata, toda to ne pomeni, da se moraš sedaj skrivati. Čipke pokaži čipke. In le toliko v vednost ti dam, da bo chat zopet v četrtek 19. ob 22. uri. Super super Špela. Če slučajno Apaurin rabiš, ga v četrtek lahko pozabiš vzeti, ker Borut je že nekajkrat podaljaš polaganje kart za celo uro.  Na račun jutranjih podočnjakov seveda.

Respect.  Za tebe vsaj vem, da si moški, medtem ko pri nekaterih drugih novo vpisanih uporabnikih, ravno spol škripa.  Roll Eyes  In tudi to je respect da si spodobno vstopil, cez prag foruma Sveta pogovorov..  Vendar portir in vsi ostali še vedno čakajo tvoj drugi post. Menda nimaš mastnih rok? Smiley  Ce je tako niti ne bom ugibal kaj je tvoj poklic, saj vpisal si se 52 minut po polnoci.  In veliko mastnih postov ti želim.


Prišel sem do konca pozdrava tega tedna dragi novi člani in uporabniki foruma. Želim vam obilo dioptrije na teh straneh, koliko pa boste prispevali je odvisno samo od vas.

 Vaš portir: Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11