Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 
(Read 41749 times)
Julija
1
*
Offline


Posts: 17

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #135 - 29.09.2002 at 09:26:21
 
o ti krščen al pa nekrščen matiček!

šele danes opazila, da se na temule forumu skrbno beležijo prihodi in odhodi, pa puščanje sledi, pa....

Veliki brat nas opazuje?? Smiley

Anders, malo šale...presenečena sem pa res bila, ko sem našla tale tvoj zapis, v katerem pozdravljaš vse "nove" in analiziraš naše (ne)sodelovanje v tejle "skupnosti". no, ko sem si malce bolj prebrala se zapise, ki si jih namnil drugim, sem ugotovila, da smo jo se dobro odnesli - hm...smo ti z našo redkobesednostjo malce prekrizali racune in nas nisi mogel prav lahko označit oz. opredelit, a?Smiley)


ampak človk božji, saj na svetu ni samo tale forum!
pa da se razumeva - vsaj kolikor sem uspela videt - veliko časa res ni bilo in vaših prispevkov je enormno veliko - sem bila izjemno presenečena nad ravnjo komunikacije in (obljubim, dragi anders)  kolikor bom le lahko, bom dala svoj glas (seveda kadar se mi bo zdelo, da imam kaj za povedat).


skratka - izredna stvar - tale forum - in vsem, ki ste ga ustvarli in ga ohranjate pri zivljenje cestitke in - hvala.

pa se beremo, a ne?Smiley
Back to top
 
115674633  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #136 - 29.09.2002 at 14:08:49
 
Julija!

Sledim tvojim postom na forumu in veš pikica mala, bržkone si spregledala dva linka na podlagi katerih bi postala še bolj domača, oziroma na podlagi katerih bi ostalih 300+ članov dobilo boljšo predstavo o Juliji.

Kar tule se mi bosta ponovno zapisala ta dva linka.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1032472...


No in ker si omenila, da opazujem vaše, njihovo nesedolavanje na forumu lahko le dodam, da so semle prišli mnogi, ki niso izustili besede.  Pač ni bil pravi trenutek.  So pa med nami tudi resni potenciali, ki tvorijo ne le forum. Oni gradijo forum, časopis, društvo,  e trgovino, dobrodelne akcije. Skratka to se počne vse tu na forumu brez državne pomoči in brez neke posebne pomoči sponzorstva. Ta forum se torej razlikuje od drugih in iz tega razloga imajo vsi novi člani pravico do pozdrava v kakršni koli obliki.

Veliko lepih ur, zlasti tistih večernih ti želim Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
embryo-atheist
1
*
Offline

I love (not really) YaBB
1G - SP1!
Posts: 14
earth
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #137 - 29.09.2002 at 14:38:13
 
lep pozdrav vsem!

...pravzaprav samo chekiram svoj avatar Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #138 - 29.09.2002 at 14:40:19
 
Si eden zelo redkih, ki s pozdravom prehiti portrija. Ti kar šopaj,  šopaj šopaj  Embryo.  Dobrodošel.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #139 - 30.09.2002 at 02:00:53
 
Dragi novi člani. In to pot moram prvič v letu in pol odkar stoji forum Svet pogovorov razdeliti pozdrav vam na več postov. Drugače ne gre, ste bili preveč pridni z vpisi.
Here it is....


Nekoč, še ne tako dolgo nazaj sem na tem mestu pozdravljal tedensko tri, štiri, morda pet ali šest novih članov. Pretekli teden se vas je vpisalo rekordnih 18 z nerekordnimi 26  posti.  To seveda ne daje neke nekega super komlimenta, saj je vaše povprečje 1,44 posta na uporabnika.  No, za tiste ki celotnega teksta ne boste prebrali do konca naj izdam, da je zadnja številka tipična prevara in vam je to isti pasulj kot pranje denarja skozi naložbe.  V vašem tednu se je namreč en član vpisal dvakrat in s tem vam naredil uslugo, tako, da je dejansko stanje 1,52 posta na uporabnika.  Ufff sila velik napredek ali kar za 0,08 posta.

Oneironavt, Ne_ko, Jasa, Joza, Cemzi, Maniac, Tiger88, ARS, Mili, Player, Media, Luly-ack, Unicat, Bardho Todol, Sidha, Dumdumkica, Embryo-atheist, sTepan.


Oneironavt! In prosim ljubček mali:),   daj zaupaj mi v katerih lucidnih sanjah si se dokopal do tega nicka Oneironavt. Verjetno kar pašeš semle na forum, ko si vsaj glede na nick tako hudo zračno naravnan.

Ne_ko.  Ok ok. Saj vemo da si Ne_ko neko. Ampak da ne boš ostal ravno neko bi morda poskusil napisati post.  In tudi te ne bomo grdo gledali, če poslušaš Heavy metal. O ne. Pač, tu boš neko s postom ali brez, z ritmiko glasbe, ki si jo boš izbral sam.

Jasa? Hja, tu si zavozlal/a sam/a sebe.  Jaz te vidim kot Jašo, ki obožuje gozdove in se izogiba jasam.  Iz tega razloga si si dal pač ime Jasa, kontraverzno tvojim željam. In seveda, naj tu poudarim, da sem na forumu le portir, neizobražen portir, ki ti torbe le znosi v sobo zato, če nimaš Samsonite ali Delsey kufra, bo to opravil kakšen namestnik. A vendarle bi bil portir pripravljen tebi znositi kufre v sobo, če si Jasa in ne Jaša.  In kaša Jasa?  Se ta že meša? Ugibanja Jasa bi bilo veliko manj, če bi v profil napisal/a za malenkost več informacij.

Jožeta pa nimamo še nobenega.  In veš Joško, niti mi ni jasno, če to ime izumira, oziroma bodo v bodoče vsi samo še Jožefi.  Dva imamo pri nas v širši družini, toda verjamem, da si v žlahti nisva, ker naša dva Jožeta poznata vse rezervne dele za traktorje, zato pač nista nagnjena k tehnologiji in s tem v zezi k spletu.
Tu pri tebi bi poudaril le še nekaj. Trdno upam, da Joški Smiley ne bodo izumrli, saj to bi bil lahko prvi znak, da bi se zgodilo nekakšno Biblično izročilo.  Lahko pa tudi, da nam izumrtje Joškov Smiley ponuja ravno sedanje gensko raziskovanje. In kaj bom delal jaz? V primerju izumrtja Joškov bom šel za varnostnika na pokopališče ali kopališče, portirstvo pa bom opustil. Smiley

Nekako dvospolni nicki se pojavljajo pri tistih, ki so rojeni od leta 1980 Ti Cemzi zagotovo spadaš zraven in  zato niti ne vem kam naj te vtaknem, saj imaš profil prazen, tako kot najin kolega Josko, Maniac, Jasa, skratka cela brigada jih še je. Torej. Zaenkrat nam še nisi ponudil niti trohice tistega kar predstavlja Cemzi. Kaj čemo. Brisati  zgodovino?  Lepo pa bi bilo slišati kako ropota tvoja tipkovnica.

Maniac. In veš, tudi ti nisi edistven. Nekoč je imel celo Gape flash za Maniace, preprilčan pa sem, da če bi želel bi ti skripto dal. In žal ti nisi niti skriptaš niti še nisi aktiven forumovec. Ti si Maniac. Come on buddy. Saj se ne rabiš ravno iz razloga maniaštva skrivati. Odpri nov topic in napiši malo kakšno manijo imaš.  

Tiger88. Zanimiv nick ki ima zelo trdno  portirsko podlago.  Bržkone si predstavljaš, da si prišel na nek afriški forum in bi zato želel spati v 88. nadstropju pritličega hotela Smiley.  A vendrle si  profil izpolnil le za prvo silo. Tigri so kot vem hitre jeze. O tem, jezi namreč, pa imamo na forumu tudi že odprt topic.  Predvsem je sedaj odvisno od tebe kakšne vrste tiger si. Bengalski, afriški ali tisti rojen 8.8. Smiley

ARS, ti si tista ki je spravila skupaj največ postov od vseh, ki ste se registrirali pretekli teden. Sicer pa sem ti takoj že po oddaji prvega obljubil, da ti pošljem ljubčka nazaj.  Tongue Tipam, še vedno tipam kaj je tvoje področje, domnevam pa, da si zelo umsko prožna oseba. Kaj pa aerobika?  Obvladaš tudi to? Če bi imela nick ABS bi ti napisal, da se odvečnih kilogramov še nisi znebila, ker pa se motim in si ti ARS si hujšala ne le z aerobiko, morda je bila  vmes celo polna

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #140 - 30.09.2002 at 02:03:19
 


Mili. Če sva bila nekoč sošolca in je tebi ime Milica mi to seveda sporoči, nebi pa bil začuden, saj na forumu je več kot toliko Kranjčanov. In ker je verjetnost, da sva bila sošolca zelo majhna bom nadaljeval v stilu Andres-nova članica.  Pri tebi je verjetno higiena na višku, saj se miliš dobesedno vsak trenutek. Pri tistih, ki se zelo ali preveč milijo pade imunski sistem na nižji nivo in posledice so razne alergije in podobno. Ampak ti si Mili in prav Mila/i  si/e mi. Grin  Po drugi strani se mi smiliš, ker pozdrav tebi ne bo popoln, saj niti ne vem katerega spola si Mili. Mili Vanili, na vrsti si ti.


Player, Media..  Brez dvoma isti uporabnik je to.  Sicer si z dvojnim vpisom vsem ostalim vpisanim v tem tednu le še dvignil  povprečje postov. ČE sem na začetku zapisal, da je 1,44 posta povprečje na uporabnika se  s tvojim dvojnim  vpisom ta zviša na 1,52. In žal Media Player, na tako pretentan način pač ne moreš reševati lenobe.  J J
Toda največji goljufi so tako tudi uspeli. Mimogrede je tako nastal recimo Las vegas. Medija Player, na pravi poti si, le še kakšen post oddaj.


Luly-ack. Tebi vse čestitke, saj si prispeval 2 posta kar je več kot večina vseh ki so se vpisali v preteklem tednu. In tu se čestitke še ne končajo Luly.  Eden redkih v zadnjem mesecu si, ki je svoj profil izpolnil na nekem nivoji, ki te predstavlja. In to si ti Luly, saj sedaj imamo lepši pregled kdo bo prišel na naslednje srečanje ali v Pržančka na drink. Sicer si slabo viden zadnja dva leta, a gleda na tvoja, najina leta menim, da  je temu kriv vikend, ko si daš duška. In tako je tudi prav Luly.

Hja. Slab unikat si ti Unicat. Ne vem sicer po čem bi bil drugačen od drugih, edinstven primer, toda verjamem, da tvoj vpis ne stoji tam vmes brez veze. Pravi namen bomo še videli in s tem tudi tvojo unikatnost. Le do prvega posta moraš prilesti. Drugi je še vedno nadležen, vse naprej je 50% firbca, 25% špikanja in 25% delitve znanja. Kot unikatu slednjega tega ne manjka, zato dobrodošel.

Bardo Thodol. Naš stalni obiskovalec, do sedaj gost našega foruma se je odločil urediti registracijo, ki mu je bila namenjena že ob prvem prihodu na Svet pogovorov. Bardo ljubček, pri tebi niti ne bom ugibal, registriral si se zaradi strahu pred provokatorjem, ki je tako hudo, četudi kot gost napadel Samsona.  In tu se kaže tudi del tvoje osebnosti. Bržkone veljaš za hudo intimno osebo. Tebe gleda na dosedanje poste postavljam v starejšo generacijo Sveta pogovorov, čemur sledi, da si tudi profil izpolnil precej nepošteno do tistih, ki te ne poznajo. Ampaj veš Bardič, že od nekdaj sem si zastavljal čemu imaš tako čuden nick. Sedaj, nedolgo od tega sem prišel do spoznanja, da je resnični Bardo Thodol avtor religioznih knjig in tebi, ki si cerkvenega kova takšen nick potemtakem tudi ustreza. No Bardo, v tvojih prvih dveh dneh registracije, sem celo pričakoval, da boš dvihnil povprečje vsem vpisanim pretekli teden, toda ne.  Bardo spi, vikend se ti je prilepil vse drugam kot na računalnik. In tako je tudi prav.


Sidha kot Izraelka se  mi zdiš in ti se nalimaš direkt za Bardota.  Imata vidva kakšno povezavo? No no. Bardo tudi ti lahko odgovoriš. Celo profil sta enako izpolnila. In veš Sidha, predvsem portir, je precej orientalsko usmerjen in bi rad vedel kaj stoji za tako arabsko eksotičnim imenom.  No no, ne bodo sekire letele, če rečeš, da si Muslimanka. Celo dobrodošlo je to v posameznih primerih.  In če grem naprej draga Sidha.  Se greš tudi ti ceremonije v plesu z maskami?  Taka je namreč tradicija na Baliju in ne boš verjela, Sidha Karya se imenuje ta zadeva.  No glavno je da si prišla Sidha, kot je tudi dobro, da si oddala vsaj tri poste. Kot veš mnogi pred teboj in nekateri za teboj niso oddali niti enega.




Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #141 - 30.09.2002 at 02:04:15
 
Dumdumkica mi je bilo sprva nekam čudno ime za tule notri, toda padlo mi je v uho v trenutku, ko sem videl kako lepo si izpolnila profil.  Starost v profilu, moji sicer ni prikladna, imaš še preveč nežno kožo, zato portir, Bardo, Miro in še nekateri drugi dajejo pač tace preč. Smiley To nikakor ne pomeni da  ti ne pašeš sem. Seveda pašeš,  sledi prvih petih postov si tudi že pustila. Povrhu vsega si iz Slovenskih konjic. Sta bili zato Suzi13 in Alenka07 v soboto tam? Hja nekaj mora biti. Sicer pa, tudi jaz sem bil enkrat tam kar trikrat v enem tednu. Hi hi



Embryo Atheist.  No s tvojim vpisom zadnji dan preteklega tedna in s tvojimi petimi posti si neprimerno izboljšal  sicer ne preveč slabo stanje vas vpisanih pretekli teden.  
In Embryo? Si ti športnik? Umbra ali kako se tista firma že imenuje, ki dela vse živo iz gume? Morda pa le nisi privržen gumi in je zato Embryo vse prej kot kaj iz kavčuka.  


Kot zadnji v preteklem tednu si se zvalil v registracijo s svojim svinčnikom sTepan.
Dva posta v nekaj urah je neprimerno več kot 0 postov v celem letu kar velja za koga drugega. A vendarle. Gledal sem tvoj sajt in premišljeval kaj si drugega kot ŠTEFAN.  Toda, ko sem to teorijo že izključil sem prebral tvoj nick nazaj in dobil na peT s.  A veš,  meni je šlo ze cel dan na 12 in tako sem se odločil, da odidem vse skupa spraviti na 6. V času, ko sem bil jaz nazaj si ti sklofal prvi post in sedaj ko  to pišem imaš že dva dragi na 5 s. Over rule kajneda? Hi hi.


Dragi novi člani.  Vsem skupaj, ki ste se vpisali pretekli teden želim veliko lepih trenutkov  tule na forumu. Ostanite del naše, s čimer mislim, del vaše skupine, počutite se svobodno kot bi bili na nudistični maši  Grin oziroma za tiste bolj resne ljudi,  kot bi bili pri maši. Vaš portir in še množica drugih ni ne eno ne drugo, a se zato dobivajo vsak petek v Pržančku.  
In tja kot na kakšno srečanje ali piknih pride tudi portir, kadar si dovolj denarja za bencin našpara, tako da dragi novi člani panike ni.  Panike ni dokler te ne nažene vaša okolica, saj vi kot taki in naši člani obenem niti nebi smeli biti podvrženi paničarsvu. Ali vendarle, če ste ženske.  Profil torej boljše izpišite naslednjič.

Vaš portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #142 - 30.09.2002 at 11:26:02
 
Andres wrote on 30.09.2002 at 02:00:53:
ARS, ti si tista ki je spravila skupaj največ postov od vseh, ki ste se registrirali pretekli teden. Sicer pa sem ti takoj že po oddaji prvega obljubil, da ti pošljem ljubčka nazaj.  Tongue Tipam, še vedno tipam kaj je tvoje področje, domnevam pa, da si zelo umsko prožna oseba. Kaj pa aerobika?  Obvladaš tudi to? Če bi imela nick ABS bi ti napisal, da se odvečnih kilogramov še nisi znebila, ker pa se motim in si ti ARS si hujšala ne le z aerobiko, morda je bila  vmes celo polna [/b]

Dragi Veliki brat, se nama bo toliko statističnih "lupčkov" nabral, da se bo kakemu še po ekranu dol cedil...  Wink

Še dobro, da si se na ABS spravu (prsežem, še nikoli nisem hujšala), pa da ste/smo tle prijazni (za kak "arse" bi te pa mal Lips Sealed )... ampak tisto o mojih prvotedenskih postih se pa dobro ujema z "advanced record system"  Grin , pa čeprav moj "nick" nima njegovih korenin.

Ma, skratka, hvala za dobrodošlico! Torej, če me bo zanimala kakršnakoli statistika, si ti ta prav?  Wink

Valjda, lupčka!
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #143 - 30.09.2002 at 14:15:20
 
Z ekrana se lahko cedi dol vsem kar zadeva mene.  Psst, prisepnem ti le, da moja slina ni okuzena.
Sem pa malo razocaran sam nad seboj, ker nisem zadel tisto o hujsanju.  No, saj pravim.  Ko se ti bodo zaceli siriti boki in vse to, bos brzkone ne le nick spremenila. Pred tem nastopi sprememba stila pisanja, do takart pa upam, da bos nabrala veliko veliko postov.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #144 - 30.09.2002 at 15:09:43
 
Grin
Hvala za (že enkrat prej) izrečeno dobrodošlico.
Kot vidiš, me znajo provokatorji celo tako hudo prestrašiti, da se potem celo registriram  Wink


Sedaj bom pa  povečal število svojih postov - iz nič na ena 8).

Andres, mene pa zanima, kako si prišel do spoznanja, da je Bardo Thodol avtor religioznih knjig? Jaz sem si sposodil tale nick, ko smo debatirali o Tibetanski knjigi mrtvih, ki se v originalu imenuje Bardo thodol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #145 - 02.10.2002 at 12:48:02
 
Imaš luštno slikco! 8)


akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #146 - 02.10.2002 at 13:03:40
 
lumpy wrote on 02.10.2002 at 12:48:02:
Imaš luštno slikco! 8)

Kot zanimivost; tem slikcam se med računalničarji strokovno reče avatar.
Avatarji so vidna (materializirana) oblika, s katero smo se pojavili na tem (forumskem) svetu.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #147 - 02.10.2002 at 14:20:29
 
Bardo!  Najprej sem menil, da si Primorec zelo italijanskim  vplivom. To sem potem ovrgel in sem se rajsi na net podal kdo naj bi pravi Bardo Thodol pravzaprav bil. Iz tega je potem nastal tudi pozdrav tebi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #148 - 02.10.2002 at 14:20:36
 
Sem vedla, da se reče avatar, sam ne kaj to točno pomeni.

Hvala za razlago.  Kiss

akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #149 - 02.10.2002 at 14:29:22
 
Andres wrote on 02.10.2002 at 14:20:29:
Bardo!  Najprej sem menil, da si Primorec zelo italijanskim  vplivom. To sem potem ovrgel in sem se rajsi na net podal kdo naj bi pravi Bardo Thodol pravzaprav bil. Iz tega je potem nastal tudi pozdrav tebi.

Grin Grin
Zadeva postaja vedno bolj zanimiva ... vedno znova zvem kaj novega o sebi.

(Andres, pa ne zamert, ni bilo mišljeno zlonamerno)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11