Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11
(Read 41735 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #90 - 23.07.2002 at 01:03:44
 
Amstel. Ti kar oba ocesa imej odprta. Se tiste, ki so imele ocala so v napacni harem prisle ti pa bi ze sedaj z enim okoli gledala. Please Amstel.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #91 - 23.07.2002 at 07:33:19
 
Someone wrote on 23.06.2002 at 20:36:05:
No, link do sem sem našel po nekaj drugih forumih... .


Tako znan mi je tvoj nick.
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #92 - 23.07.2002 at 15:20:16
 
Andres wrote on 23.07.2002 at 01:03:44:
Amstel. Ti kar oba ocesa imej odprta. Se tiste, ki so imele ocala so v napacni harem prisle ti pa bi ze sedaj z enim okoli gledala. Please Amstel.
Andres


Grin Tista, ki vstopa v harem, ji še očala niso v pomoč.

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #93 - 28.07.2002 at 17:23:50
 
10 novih uporabnikov v preteklem tednu. Portir vas bo pozdravil, ko se vrne z dopusta.  Do takrat pa lep pozdrav iz divjine.


Vas portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #94 - 31.07.2002 at 20:04:13
 


V casu od zadnjega pozdrava novim clanom, torej pred tednom in pol se vas je vpisalo 11 novih clanov. Sila velik napredek za letni cas, ko so vsi na dopustih, zlasti je to napredek, da je prva vpisana Wild_rose ops.  Zal mi je Wild rose da si se vedno brez posta, saj tako ostajas tiha v samoti, ki seveda prinasa kup radosti ali ravno nasprotno, depresijo.

Muca! Niti ne morem razumeti, da si das tako nezen nick in na koncu le cakas, da te mi opazujemo.  In kaksne dlake imas ti muca?  Nekateri imajo seveda na slednje alergijo in ravno to je tema o kateri na forumu se nismo pisali. Pac, cakamo te da odpres nov topic na to temo  Muca z dlacicami.

Bara23. Se ena deklica, brzkone 23 letna Bara, ki je zgresila forum ali pa isce odskocno desko. Teh je nastavljenih kar nekaj. Vsekakor lahko pades tudi na trdo, zato ti neznega pristanka ne more zagotoviti niti sam portir, ceravno ima kljuce vseh sob.  Izbira je seveda tvoja draga bara 23.

Fakin! Tvoj nick me spominja na jastreba, saj obcasno prevedem kaksen nick v kak drug jezik. A vendarle mi tudi ni jasno, kaj si hotel s tem povedati. Imas le nick Fakin, si resnicni fakin oziroma se predstavljas kot fak in Wink ?  Vse to je lahko tudi pozitivno, in zaupaj mi, nic kaj perverzno.  Kljuce sob kot recemo drzim jaz.  In prosim. Soba stevilka 8 je zasedena za mednarodno zasedbo obmorski predelov.   Wink

Sanjalka. Rekel bi, da si se zasanjala, a vidim, imas kljub vsemu oddane tri poste. Ja fantasticno no. Cestitam.  In vendarle niti ne vem kako to, da si si natovorila na email vzdevek vila srece.  Lahko tole malo razclenis? Pred nekaj dnevi sem bil prica videnju vile. Ne vem ce je bila to vila srece, a vendarle, neka uporabnica foruma  je vilo in seveda palcke videla. Le toliko v vednost, da tukaj tukaj nismo le mi, psst, jaz in ti.  Tu so tudi oni. In verjemi, aliena se cakamo.

Anuk!  Samo troje je mozno pri tebi. Imas malega otroka kot Borut in tako kupujes NUK dude.  Si spreten Hrvat, ali le nekdo, ki je sam sebe  zablokiral v nick. Vse troje je meni po volji, verjemi tudi ostalim uporabnikom zato pac, te vidim kot nekoga z ali brez naglasa, ki spretno izpira otrokovo dudo.

Salamander. Ne spomnim se vec iz katerega svetovnega predela ta nick izhaja. V vsakem primeru drzis povprecje postov, oziroma si napisal enega manj kot tvoj predhodnik Anuk in seveda tri poste vec kot tvoja naslednica Akasha. Salamander in Akasha. Vpisana drug za drugim zato vse tezi k temu, da sta se nasla ne nekem Adult friend sajtu.  Ok, ni problema, samo cuvaj se. Akasha ima muslimansko ime in teh ne mores peljati iz maticne drzave, ker so zascitene s Koranom, le ta pa ima svoje mesto v sleherni zakonodaji teh drzav. Obema skupaj zelim veliko lepih trenutkov. Tudi v zivo, ne le tu na forumu.

In kaj poreces k zgornjemu zapisu ti Akasha?  Napisi kak post. Ne le za nas, tudi za Salamanderja.



Nika! S tvojim prihodom smo dobili se eno Petro. Za eno, ki je vpisana pred teboj vem, se kaksna se skriva, sicer pa sem nad tem imenom nekako navdusen.  Daje simbolicno vrednost stevilke, ki ustreza moji hcerki in zato tako. No ja. Imamo tudi Patricio, a je kljub vsemu ta nick se prost. Izbira je torej tvoja Nika frnikola.

Sirena! Joj, nekaj dni sem te gledal kot zadnje vpisano, mislil sem ze, da je nastal splosni preplah, a vendarle, ko sem uspel podrobneje precesati kdo se je vse v teh zadnjih dneh vpisal pac ugotavljam, da si bila to med drugim ti Sirena, brez preplaha, le z veliko nabranih postov. Najvec v tvoji skupini vpisanih zadnji teden in pol. Hvala za vse to, nadaljuj se naprej in vesel bo tako portir, kot vsi ostali cetudi tulijo vse sirene oprostite, Sirene  tega sveta.

In seveda za Sireno pride se Blisk, skrajno tesna povezanost. Grozno kako sta se vidva nakopala drug za drugim. Morda pa je to vseeno tvoja taktika Blisk. Tvoja tiha vojaska taktika, saj kot si poudaril ti vojska ni neznana. Meni je.  Kakor koli ze Blisk, v emailu se predstavljas tudi kot Nizozemec, zato kaj hocem.  Tu jih je se vec, ki so nad to cudovito drzavo navduseni.


Dragi novi clani.  Prisel sem do konca portirskega pozdrava. Naj vam tako se enkrat zazelim veliko lepih trenutkov tule na forumu. Pac prili ste zato, ker ste del nasega mozaika. Ce to niste vas nazaj ne bo vec in zato tudi skode ne bo prevevilke, saj to so predvsem tisti, ki so zgresili forum.  


In seveda se linka, ki sta postala pogoj za clanstvo, napisanem predvsem v portirjevem hotelu..

Za vas

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

In se en link za vas.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1020521...



Naj vam forum postane del tistega kar ste si sami najbolj zazeleli.

Vas portir Andres in njegova stara mama Ana ki danes praznuje 97. rojstni dan.





Back to top
« Last Edit: 11.08.2002 at 00:01:39 by Andres »  
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Pozdrav novim članom II.
Reply #95 - 04.08.2002 at 00:11:43
 
Ne vem, Andres, tole me je očitno zmedlo.
Razmišljam kako naj naglasim tvoje ime, da bo prav zvenelo; za začetek bo v redu in dobrodošla  pantonima, kaj praviš?
Je res, da sem zadnjič brala tvoje pozdrave predhodnim članom, ko si se še odpravljal na dopust (morje?) in sem povsem narobe sklepala, da moj pozdrav pride na vrsto šele čez kak teden ...
...ko pa sem se le uspela vbukirat, mi je pa še najbolj dalo mislit, ha, ha;
katera stran bi bila najbolj primerna, da se zahvalim za tvoje karseda!!! tople pozdrave?

Se bom pa malo predstavila v temle 5. postu: moje ime je iz Čokolade (to drugače nima prav nobene veze z mano, v filmu ga nosi dekletce z rdečim ogrinjalom) ; zlatnike obožujem  - odkar sem padla na izpitu iz kombinatorike, še posebej;
rojstni dan vse bolj beležim kot intimno prizadevanje in če se le da temu ustrezno praznujem (na najlepši dan v juliju); mama Elizabeta (nona)  mi ne pošilja več čestitk, kar zadnji leti pomeni, da se moji rojstni dnevi v ničemer več ne razlikujejo od ostalih nekaj sto (rojstnih) dnevov.

Maš prov, jest se prov zablokiram tle gor...

...pa en strašen pozdrav od mene

(grem gledat noč čarovnic)

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #96 - 04.08.2002 at 01:21:32
 
Anuk!

Ja, verjamem, da sem te zmedel. Da si Hrvatica sem gledal iz stalisca besede Anuk, ce jo preberes nazaj. Kuna seveda.  
Da cokolada z imenom Anuk obstaja tudi nisem vedel. Skratka, informacija vec, saj ljudje si dajejo tule nicke celo po Holandskem pivu, pnevmatiki,drevesih in vse tja do islandskih imen za zakonike, zakone ipd.
Rojstni dan. Ja, enim je GREH povedati kdaj so rojeni, ti si padla v to skupino in od tebe pac ne morem terjati nekaj kar ne zelis izdati. NP. Takole ti bo pisalo v horoskopu naslednjih Pozitivk Anuk.

Pri vas nikakor ne gre za egoizem. Ste dusa, ki je po nesreci prisla v letu ko so mu vladali trije vladarji kozmosa. Temu sledi, da se ne morete upreti, novim skusnjavam kar je za vas velika sola novih dogodivscin. A vendarle, ker ste samotarski tip cloveka ne obupajte.  Pravi, prava, vas caka, le za bancni vogal je potrebno pogledati.  Drugi smo pac srecnejsi.
Geslo: Izberite pravi bancni vogal, vsekakor tistega, ki je vsaj deloma pobarvan z rdeco

Res je. Pricakovala si pozdrav komaj proti koncu tega tedna, toda, ker sem bil na krajsem dopusti sem zdruzil vse clane in ti si padla v neke vrste luknjo. Ni problema. Pozdravil sem te kot vsakega drugega novega clana, pozdravljam te se enkrat, ostani z nami vse dokler si ne naberes vedno po en post vec.

In za konec. Veseli me, da prebiras, to rubriko, ko sem na dopusti. Sprasujes ce sem bil na morju. Kaj bi tajil, ja seveda. Samo morje, skale, zive duse ne vidis, ravno za nas nudiste. Vendar  Miro, Vesna, Amstel in  Marjana niso prisli letos. Bojda se bojijo, da bi jih zeblo.  Grin Grin Grin

Andres
Back to top
« Last Edit: 10.08.2002 at 23:59:00 by Andres »  
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #97 - 04.08.2002 at 21:03:57
 
Še enkrat hvala za prijazen pozdrav;
vem, da boš vnaprej bolj pazljiv na imena ki nimajo končnice na A, Andres.
Imam bratranca, ki prihaja s Švedske in mu je ime Anders, po naše Andrej; kako holandci kličejo Andreja, ne vem, mogoče veš ti?
Anuk je po moje holandsko ime, s čokolado ima toliko skupnega kot Jamesova Nora s kakavom.

To, da se bom za srečo še spotila,  je jasno, brez tvoje posebne razlage na dolgo in široko;
in tudi verjemi, če priznam - da raje brez kot pa z obleko - še ni greh.
Tole ti še lahko povem:
nekateri nesrečnejši bi si baje to lahko privoščili, če so seveda prej ugledali kamen na samotni obali, v katerega je - verjetno eden od vladarjev kozmosa - na drugo mejno ploskev vrezal prvo-prvega (obezno z rdečo barvo) in ji - mu v roki položil dvoje orožij: kar obe na -ost.
geslo: najlepši dan v juliju je pač samo eden
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #98 - 05.08.2002 at 02:34:16
 
Quote:
in tudi verjemi, če priznam - da raje brez kot pa z obleko - še ni greh


Greh je beseda kovana med krizi, v cerkvi torej. Tule vmes to seveda greh ni, zato ti priporocam, da se vpises na Mirotovo mailing listo nudistov.   Bos imela vsaj sveze podatke o plazah ipd.   Grin   Morda nam Miro se kaksen booking na hrvaskem naredit. Al pa ga naredim kar jaz. Samo ce si pripravljena kurjo polt prenasat.  Moja obala je namrec precej dolga, a bi kljub vsemu rajsi izbral delfine. In ne ne DolpHiNe.  Shocked Zatorej. Booking je pri Mirotu.




Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #99 - 05.08.2002 at 02:59:45
 
DolpHiN in Alenka07!

V zgornjih zapisih tega topica bosta opazila, da sem nekatere clane, ki so se vpisali v tem tednu ze pozdravil.  Ostala sta le se vidva.
Dolphin! Naj ti iz srca cestitam, saj si se napicil v forum kot v med. Ce bi bil zenska bi ti rekel, da si nasel Tulipana, pac ker gre za mosko osebo, Delfina torej, ti recem, da je rib tod okoli dosti.  
Tvojih 31 postov torej pove dovolj, Nenormalno si dvignil povprecje zapisanih postov v zadnjem tednu in temu sledi le nekaj.  Nisi si brez veze izbral nicka Delfin.  Ti so energicni, pametni, prebrisani in ravno ti nam oddas v enem tednu 31 postov.  Vse cestitke torej.

Alenka07. Ocitno da Alenkam na tem forumu ne gre enako dobro kot Delfinom.  Pred teboj se je natanko avgusta lani ze vpisala Alenka, a sta obe se vedno brez posta. Saj vem. Vsi ne moremo biti delfini in tako naj tudi ostane. A vendarle v tolazbo. Se midva Alenka07 morda poznava? Si ti napisala kot guest pred kratkim kaksen post? Ce je tako potem si ravnala pravilno, saj z registracijo nisi prizadela ne starih starsev ne starsev in se manj forumskega portirja. In kovcki? So tezki? Portirja tudi to zanima. Namrec, pogosto se po kovckih lahko premeri tudi osebo.  No ja. Ce si ena tistih, ki kamne namesto cunj v kovcku tovori potem niti nimam prave predstave kaksna si.

Vsekakor dobrodosla na froum Svet pogovorov s kovcki ali brez s kamni ali brez. Z morsko vodo ali brez Delfin, vsekakor pa z ribami.  


Vajin portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #100 - 08.08.2002 at 15:53:48
 
No poglej si mene, konja fijakerskega, pridem na forum, preberem temo in zagrizem. tukaj mi pa dobrodošlico izrekajo na prefinjen način Tongue. No hec je hec, Andres hvala za omembo in Thot ni Thor.
Lep doberdan
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #101 - 10.08.2002 at 21:56:05
 
Lili, Star12, Aries. Clani vpisani v zadnjem tednu ste prispevali relativno nizko stevilo clanstva in s tem hkrati  se nizje stevilo postov.  No, utruja vas brzkone poletno dezevje, ali pa vam ta dopustniski cas niti ni pri srcu za forumsko raztegovanje.  
Lili.  Sva bila midva sosolca?  Kdo ve, morda pa res.  Cetudi ne Lili, ti zelim prijetno dobrodoslico na forum.  Enako vkljucujem vaju Star12 in Aries. A vendarle ima nekaksno povezavo vajin zaporedno vpisan nick. Star 12 in Aries.  Nisem sicer na tekocem z zvezdoslovjem zato taksno povezovanje prepuscam drugim. In niti ne razumem prevec dobro tole s Star 12? Si ti stara 12 let, si 12. zvezda, ali celo predstavljas 12 zvezd.  In ti Aries? Vsako ugibanje bi bilo na tem mestu odvec. Aries je samo eden.

Dobrodosli na forum torej:

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #102 - 16.08.2002 at 23:18:05
 
Andres,

malo pozno, pa vseeno iz srca - hvala za pozdrav tukajle gori. Veš, nisem še prav domača tukajle, pa mi je tole malo ušlo... Wink

Hmm, malo pa se poznava, no, srečala sva se pri tebi tam na Islandiji - še veš?

Kufer - zna biti težak, tudi kamni so bili v njem, pa kaj morem, saj so bili majhni in od tam so itak lahki, kot bi bili polni zraka... še dobro, kajti tudi oblek je bilo preveč... Wink

Da pa vsi na A tukaj nismo enako uspešni, kar se postov tiče, se mi pa kar prav zdi - tisti najbolj pa tisti najmanj - pa je spet krog ali pa ravnotežje, kakor obrneš... Smiley

Torej, hvala za pozdrav, ja - nekoliko se poznava, tudi nekoliko rada se imava Wink

Leeeeeeep pozdrav in  Kiss na Islandijo!
In za tvojo hčerkico Karen, ki je najbrž s teboj:-* Kiss Kiss!
Pa tudi Islandiji Kiss!


alenka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #103 - 17.08.2002 at 00:09:12
 
Alenka!

Malo pozno si tale post, topic odkrila, a vseeno. Lepo sploh od tebe, da si napisala svoj post in s tem dokazala, da si se vedno tu in z nami, tu in z mano seveda.  Smiley

Quote:
Torej, hvala za pozdrav, ja - nekoliko se poznava, tudi nekoliko rada se imava  


Ja seveda se imava nekoliko rada. Obojestranska blizina, in daljava obenem.  

Alenka lepa hvala za pozdrave Karen, ki sem jo dal pred 10. mnutami spat


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom II.
Reply #104 - 17.08.2002 at 11:16:10
 
Saj vem, da je to portirsko delo, bom pa vseeno malo prehitela Andresa, pa zazelela eno toplo po prijazno dobrodoslico novi clanici nasega foruma,  cleo.

Ker jo poznam, vam jo lahko predstavim kot cudovito osebo, zelo direktno in srcno, cenim njeno zdravo razmisljanje, njen smisel za humor, se najbolj pa njeno strast do zivljenja in pripravljenost sprejeti in spoznati vse, kar zivljenje ponudi.
Dosti sem se naucila od nje.

Dobrodosla Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11