Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 
(Read 41449 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #60 - 24.01.2003 at 08:59:21
 
Na koncu koncev je tako vsak odgovoren samo za svoja dejanja oz. odločitve.

Ko sem jaz prišla na forum, je bilo tukaj prijateljsko ozračje, ki mi je omogočalo se sprostit in odpret. In zgleda da se mi še kar kolca po tem.  Undecided

In v vsaki debati ima vsak možnost, da se odloči, na kak način bo reagiral. Z vzkipljivostjo in zmerjanjem se mi zdi, da nas vse potegne navzdol in tudi deset ljudi, ki poskušajo nazaj vzpostaviti prijateljsko ozračje, tega ne more popolnoma popravit...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #61 - 24.01.2003 at 10:38:22
 
Andres wrote on 23.01.2003 at 23:56:24:
Dokler pa bo težila in dokler bo večina, ki z menoj mnenje deli tiho, ker kao noče srati proti njej, ji bom jaz vračal.Andres



Andres, tudi če sem tiho (pa če misliš, da delim s tabo mnenje ali ne), se ne zgovarjaj name, niti na način, da sem mogoče skrita v množici.

a zdaj mo pa še pri vicih pazil, kakšne dajemo na forum? Da ne bomo čez moške preveč udrihal?

si pa res bogi...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 'čini'
Reply #62 - 24.01.2003 at 11:18:58
 
m wrote on 24.01.2003 at 08:59:21:
Ko sem jaz prišla na forum, je bilo tukaj prijateljsko ozračje, ki mi je omogočalo se sprostit in odpret. In zgleda da se mi še kar kolca po tem.  Undecided

takrat nas je bilo malo marjana, trenja so bila dosti manjša in že takrat ko smo nameravali več članov da našo 'malo sobico' kot jo je nekdo takrat poimenoval, razširimo na veliko večjo (z novimi uprabniki seveda), že takrat smo vedeli da slej ko prej bodo prišli 'drekači' - tisti ki drekajo, je pa tko da je andres tak smešn stric da se ljudem hitr (zlo hitr) pusti sprovocirat ... opozarjal(i) smo ga zadostkrat, nakar se je odloču da opozarjanja ne bo več bral in se je izčlanu iz bedakov.
in zdej mora to brat (na zateženejši način) tuki zuni.

res ne vem zakaj ne zmorete/mo ignorirat 'min'.
zato ker nas/vas š vedno in kar naprej spomnijo na nekega daimončka v nas ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #63 - 24.01.2003 at 12:06:01
 
gape wrote on 24.01.2003 at 11:18:58:
... že takrat smo vedeli da slej ko prej bodo prišli 'drekači' - tisti ki drekajo, ...

In kdo so za vas "drekači"? Kako "drekajo", s čim oz. kakšnim delovanjem si to nalepko "prislužijo"?

???
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #64 - 24.01.2003 at 12:28:40
 

Ma daj gape no, zdaj še ti?  Undecided
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #65 - 24.01.2003 at 14:20:10
 
Tega kreganja in kaosa je zadost v realnem življenju, pa ni res treba še tle gor.  Cry


žalosten akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #66 - 24.01.2003 at 14:51:30
 
Quote:
ARS zna bit prav nesramna niti ne tako dobra. Samo vedi da ti bp boš  potem upam zavedno ostal v drugi dimenziji, kot "či-ni" pa to.

Ars je nesramna, ti zatežena, jest tečen, Andres zbezljan, Gape vseveden, lumpy naveličana, Devi jezna, Marjana trezna, kaj zdej?

či-ni-in-je-ne-bo-če-ni-či-in-pa-či-ni-te-be-in-me-ne-za-gr-ne-jo-in-za-vr-ne-jo
-bp
Back to top
« Last Edit: 24.01.2003 at 16:14:32 by bp »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #67 - 24.01.2003 at 14:57:29
 

Miš' da bi pomagalo če kaj spijem?  Undecided Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #68 - 24.01.2003 at 15:10:34
 
Najmanj dva litra vode dnevno, raje pa tri. Pomaga. Preizkušeno.  Smiley

Nikar pa česa močnejšega, ker če še tebe odnese iz ravnovesja nekam na naše periferije  pozornega odnosa do drugih, potem bo še hudo.

lp bp

P.S. kaj se še rima z jezna? Marjana, ki nas vleče ven iz brezna?
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #69 - 24.01.2003 at 16:19:58
 
Grin Cheesy That's the spirit!
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #70 - 24.01.2003 at 16:54:05
 
Harryja sem seveda pozabu omenit in Harry je ... umm, Harry je ... ... preprost človek Wink

Quote:
Preprost človek je Harry. Wink

LP Harry


Smiley bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




niči
Reply #71 - 24.01.2003 at 17:02:36
 
drekáč  -a m (á) nizko 1. kdor prostaško, grdo govori: nehaj že, drekač umazani 2. strahopeten, neodločen človek: z njim ne bo nič, čisto navaden drekač je

drekáti  -ám nedov. (á ) vulg. prostaško, grdo govoriti: v gostilni so na vso moč drekali

drekast  -a -o prid. (é) vulg. umazan: drekast otrok

drekobŕbec  -bca m () 1. govnač, govnobrbec: drekobrbec se je preril skozi govno; rijejo po blatu kakor drekobrbci 2. nizko neprijeten, zoprn človek: spet se je vtaknil vmes ta drekobrbec / kot psovka molči, drekobrbec

??? bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #72 - 24.01.2003 at 18:48:25
 
Andres wrote on 24.01.2003 at 00:44:08:
Greva najprej k zaudarjanju med Bedaki Karmen.  Verjetno poznam dovolj dobro razmere in ti s tem zagotovim, da med Bedaki ne zaudarja toliko kot si prikazala ti, vsekakor pa kakšen posameznik prdne od časa do časa. Po večini so to vestni in pošteni ljudje, ki svojo energijo trošijo, za Pozitivke, forum, društvo, dobrodelnost ipd.  In tja si hotela ti. Po večkratnem poskusu pri mnogih Bedakih ti je končno uspelo nekako pri Alešu in tako si postala Bedak.  Iz Bedaka si se preimovala Božidar kar je normalno sodu izbilo dno zato si danes tako kot jaz navaden uporabnik foruma.
Ker si tako lepo napisala, da med Bedaki zaudarja napiši še kako in kje zaudarja med nami izven tistega skritega dela. Začnimo pri meni.  Naslednji ki zaudarja je kdo? Tvoja poteza Karmen.

Glede Harryja in tvojega natolcevanja (namigovanja) da je mazal.  Tukaj in na tem mestu želim, da se mu javno opravičiš iz treh  razlogov
1. Harry je bil predlagan tri mesece pred teboj. Osebno sem ga prvi predlagal. Prišel je tja za teboj.
2. Harry je veliko prispeva in še prispeva za Pozitivke.
3: Harry ni pičkin dim.

Opravičilo prosim Karmen.

Andres


A se za čakanje moram opravičit Andres?? Verjetno ne, sem bila zadržana v templju!

A zdaj sva skupaj? Med Bedaki, v javnosti, na določenem predelu hemisfere samo? 8)

Bedaki zaudarjajo, najbolj od vseh pa zaudarjaš ti in samo ti!! Zagotavljam pa, da ne samo po moje. Ti smem pokazat luknjo, da me skriješ zdaj? Ne obstaja. Sem tudi edina, ki to tukaj trdim. Preprosto ni dovolj mračne zame. Edina, ki me na mojo nesrečo še prenese je par kvadratov, ki še "toliko" po človeku smrdijo.

Ko sem ti enkrat na privat pogovoru omenila, da me lahko predlagaš med bedake si se vzdržal. Aleš me je poklical po telefonu in me povabil s tem, da napišem prošnjo, ki je bil gapetov pogoj. Edi je imel pač smolo in me nikoli ni dobil na telefon. Smiley Harry med bedake ni prišel na tvoj predlog.  Wink

To da sem premalo zatežena Andres, lahko mirno pripišeš moji razvajenosti. Pa čeprav se takih "besed" nisem prav na lahek način učila, se bom Harryu zdaj opravičila predvsem v svojem imenu:  

[size=3,3] Harry: raje umrem![/size]


Karmen  



Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: 'čini'
Reply #73 - 24.01.2003 at 19:15:51
 
Mi ni jasno zakaj zdaj Harry tule postaja rdeča nit? ???

Karmen, saj se ni treba opravičevati. Vsaj meni se ni treba. Pa veš zakaj ne? Ker mene ne moreš prizadeti. Lahko me kdo drug. Ti pa ne. Zato piši kar hočeš.

Samo v svojih blodnjah me prosim ne omenjaj. Če pa me moraš, da ti bo lažje, pa kar.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: 'čini'
Reply #74 - 24.01.2003 at 19:20:20
 
Quote:
Harryja sem seveda pozabu omenit in Harry je ... umm, Harry je ... ... preprost človek  


To je to, bp.

In pol kar naenkrat Harry to in Harry ono, Harry pa ne mara bit nekje v središču pozornosti. Embarrassed

Edino, kar sem želel v tem topicu, je to, da se ARS in Andres vzljubita. Cheesy

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7